• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Boni - to vypadá nadějně :slight_smile: Mě u Eli bylo fakt blivno hned od začátku. Pamatuju jak jsme přišli na oběd ke tchýni a mě se zvedl žaludek a to jsem měla ještě tak týden do MS...
Na testu se mi ukázali // v den kdy jsem měla MS dostat, sice ta druhá byla slabší, ale byla tam :slight_smile:

No dítě mi tu dělá blbiny, tak ho jdu krotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau..nedočítala jsem, neb nemám sil! naše koupání=TRAGEDIE,místo štírka se koupala mamka ve vlastním potu!!!totální propadák!!!! jestli to bylo tim polednem, no nevim, je fakt že v poledne chodíme do kočáru a tam si vesele spíme tak dvě i víc hoďky....když jsme přišli dobrý, vypsala sem přihlášku zaplatila kursovné, adamek koukal, paráda! ale jak sem s nim vlezla do komůrky k vaně, spustil! celej rudej, plakal a plakal a potil se a já taky!!!! hrůza, nešel utišit ani hračkama, prsem, ničim děs..přišla sem si jako matka trapička! to bylo fó pá! takže tuhle hodinu nám nepočítali a příští týden zkoušíme 9 hod ráno, kéž by to bylo lepší!pokud nebude, snad mi vrátěj prachy a prdíme na to!
19. únor 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barci: to je mi lito, ze se na plavani nezadarilo. s mimcama to neni snadny, trefit se jim do naladicky, treba vam ta devata hodina bude vic vyhovovat. uvidite priste.
19. únor 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: doufam ze budu ten pripad co ty :wink: dneska sem si koupila test za stovku ma vysokou citlivost ¨tak rano se testnu..... snad se tam objeví // :sweat_smile:
19. únor 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: a kde vsude Eli tu vyrazku ma? Mysli, ze jsou to ty potnicky? S tema kyclema je to dobry, ten doktor asi fakt rika preventivne kazde mamince i kdyz jsou kycle na prvni prohlidce v poradku. Ja tu plenu davala, ale taky ne porad, spis jen na noc a taky za mesic rekl, ze dobry, ze uz nemusime davat.
19. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jdu na skok.Ale sem nasr... v pátek sme měli ve schránce lístek, že manžel má doporučenej dopis na poště a tak sme tam šli v pondělí a pani nám řekla, že ani neví, že nějak dopis na jeho jméno došel no tak sme čuměli a ona, že ho třeba ještě má pošták bacha chlap jo u sebe.V úterý sme tam měli lístek i s nějakym papírem, že se pan pošták omlouvám, že ho omylem hodil jinam dopis no nepochopim to je jedno a že si ho můžem vyzvednout na poště.Včera další lístek ve schránce novej lístek zase doporučenej dopis, ale z ostravy a tak sme dneska šli na poštu pro OBA dopisy a ejhle pani na poště si nás pamatovala, ale dala nám jen dopis ze včera ten z Ostravy páč ten z Pátka tam prostě neni a ani to nemá nikde napsaný, že by ho pošták donesl zpět-My víme co tam je asi a na lístku je napsáno nejpozději vyzvednoud do 13.března takže zatim pohoda.No sem nasraná děsně tak manžel panu poštákovi na poště taky napsal psaní, že sme celé dny doma tak at hejbne zadkem a donese to osobně až ke dveřím a né do schránky :angry: :angry: Ale co kdyby to udělal lidem co čekaj něcpo třeba od soudu jako dost důležitého no to je hnus :angry: :angry: :angry: :angry:
19. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Missa: no to je teda dobrej zážitek....dneska podáte, zítra doručíme... :grinning: :grinning: :grinning: tvůj manža je celkem pohodář, nevim nevim, jak by pochodil takový "pošták" u nás teda :wink: já su kliďas, ale drahá polovička poštu nesnáší! takže pokud by tam šel takhle zbytečně, myslím že by si ho taky pamatovali.... :wink:

Zany: gratulace ke kyčlím!

Petul: no snad to bude příště už dobrý. Mě to bylo tak líto, že se ten Adámek takhle rozhořčil...jo a to jsem ještě před tím udělala docela trapas. Vyplňovala jsem tam tu přihlášku-tak píšu jméno dítěte. No a když pak přišla pani instruktorka, tak poudá Adámkovi-ahoj Romíku. čučela jsem jako blázen a povidám, že se asi spletla, že to nejni Roman, že je to Adam, no a ona zase koukal na mne jako na pako, že prej jsem do přihlášky ale napsala Roman! No MATKA k pohledání, že? Je fakt že se mi to holky nějak plete. Roman je totiž taťka no a kolikrát i Adámkovi řeknu Románku...a na papíry na rodičák jsem to taky spletla, tam taky svítil Roman... :wink: prostě síla zvyku...a nebo už mi hrabe...

jo a co se stalo nám na procházce s Kaťou dneska: koupily jsme si v Bille housky-v akci-no nekup to, že jo? :sweat_smile: byli to tmavý kaiserky...venku se do ní Kaťa zakousla a poudá mi, že je nějaká divná, taková tvrdá, či co. No tak sem se zakousla já. No hnus fialovej holky! to bylo snad ze zkažený mouky, nebo co!!!! :astonished: tak jsem to tam vyplivala na zem a Kaťa pak to chtěla jít reklamovat. Já blbka samozřejmě při svý debilní hodný-blbý povaze jsem jí řekla, že mi těch 3.90 za to nestojí... :unamused: normálně jsem Kaťu odradila. fuj. Pak nám to vrtalo v hlavě a byly jsme z toho smutný. No ale náladu nám spúravilo to, že jsme si o kousek dál v pekařství koupily makový závin a ten vám byl tak velikej a tak neošiz :unamused: nej na máku a "jen" za 10 kč, že jsme to tý Bille nakonec i odpustily :grinning: no nejsme paka?
19. únor 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - má to na čele, na rukách a na bříšku. Malinko na nožičkách, ale na zádech ne... Potničky to asi nejsou... Snad něco s těmi mazovými žlázami či co :unamused: No manža dovezl tu mastičku a hypermangan, tak od zítra začneme léčbu :wink:
Jo a v pondělí si vezme mamka Honzíka, tak bychom mohly na prochajdu, jestli nic nemáš :slight_smile:

Míšo - poštu fakt nesnáším!!! :angry: Já bych k nim takhle tolerantní nebyla a to by si za rámeček nedali!!! :angry:

Barcul - to je škoda, že se to Adámkovi nelíbilo, ale třeba to bylo ve špatnou hodinu.... Příště to bude určitě lepší :slight_smile:
Ty jsi teda popleta s tím jménem :grinning:
No hlavně, že jste si po houskách spravily chuť :wink:

Dokoukám Ordinaci a jdu spát :slight_smile:
19. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bony, tak to vypada nadejne - je ti blbe a vadi ti pachy :wink: :slight_smile: takze testnes cca za 4 dny?
19. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro to je smula, ze to dnes nevyslo s vanickami - snad to bude priste lepsi... no aspon vam to nepocitali a doufam, ze kdyby vam to fakt nesedlo, tak ze vam vrati penize...

miso, no ja se ani nedivim - ja se jednou nastvala a sla na postu a stezovala si, protoze mi postacka strkala do schranky oznameni o nedoruceni doporucenych dopisu, pritom ja byla doma! od te doby je to uz v poho :grinning: ale mozna je to nahoda, navic ted jsem kazdy den aspon na chvilku venku...
19. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany a Elinku ta vyrazka svedi? snad ne, chudinku... rymicka uz odesla?

baro no doufej, ze Adamek nezacne slyset na Romanka :wink:

jooo zany, o vikendu delam kure na paprice podle tveho receptu :slight_smile: jen musim koupit vsechny suroviny - kure chybi, smetana taky, nove koreni nase kuchyn nezna a bobkovy list jakbysmet :wink: ja ty tradicni cesky jidla jeste neumim, no...
19. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
broučkové: novina, už jsme na krásném 772. místě v Lovele :grinning: jen tak dál, no ne? ještě pár stovek vašich hlasů a budeme první... :wink:

Lucii: mě taky tady doručenku hoděj do kaslíku a vůbec nezvoněj.. :unamused: ale před vánocema to takhle udělali a pak v sobotu v 8.3o ráno nás vzbudili a přinesli balíček! :confounded: já byla s malým doma a dolu šel Roman, no to bylo čoro moro...sem ten řev slyšela až do druhýho patra! a prej těch balíků měli moc na počtě, tak dostali od šéfa nařízeno rozvážet i v sobotu! ale že mě v týdnu to nepřivezli, to je jim asi jedno, nebo co...no prostě pošta je k nezaplacení, no... :sunglasses: Jo a for byl v tom, že ten balíček, co se kvůlivá němu R. tolik rozčiloval, byl jeho vánoční dárek... :grinning: no jo no...
19. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro k vam chodi snad ta stejna postacka :grinning: musim si vasi ulici najit na mape :wink:
19. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 8:30 o vikendu bych asi taky rvala! manzel v tu dobu spi vzdy :angry:
19. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii: není třeba jsem skorosousedky. Když stojíš u Kotle u výčepu(ne že bys tam asi chodila) tak mi čučíš přímo do oken... :wink: ten terasový dům, druhý v řadě.... :slight_smile: to je stoprocentně stejná štace pro počťačku,.
19. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci, my normálně už v 8.30 máme s Adámkem skoro poledne, ale ten den zrovínka výjimečně ještě s náma v postýlce usnul...no a bylo po vyspávání.. :unamused:
19. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak jsme si vyzvedli malýho vše bylo v poho. Akorát po obídku prý spal necelou hodinku :angry: . Doma jsem mu dala večeři, pak koupel a v postýlce byl v sedm. Jenže asi za 15 minut začal hejkat, jsem ho slyšela na chůvičce, no a za chvíli jsem rozeznala v tom hejkání eee. :sweat_smile: Tak jsem se tam vrhla s nočníkem a už bylo nadělení. Snad po půl roce se mi pokakal do plenky :frowning2: . No ale musím říct, že to hlásil. Měl to takový řidší tak asi proto to nevydržel déle. Ale do nočníčku ještě taky kakal. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a ráno jsem mu koupila kubíka play a jak to vypil celý, tak už je osypanej. :frowning2: Už mu to kupovat nebudu. Ona jak je tam ta mrkev a vypije toho více tak to pak takhle dopadne.

Miso s pošťačkama bych mohla taky vyprávět. Ale tohle je mazec. To bych asi nevydržela a už bych je tam seřvala.

Barcul se sobotní rozvážkou balíků mám taky zkušenosti. Oni jsou jak prdlí. Kdyby ty lidi spali, tak je jim to úplně jedno. :angry: U nás už je to ale s pošťačkama v poho.Taky jsme měli lístečky ve schránkách, dokonce jsem jim tam kvůli tomu i volala, že jsme doma a nikdo nezazvoní, no a naše pošťačka už ví, že většinou jsme doma, takže zvoní. :wink:

Zany no snad to malý pomůže ta mastička. Hele a nesnědla jsi třeba hodně nějakého ovoce? To by taky mohlo být.
19. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro, PB kluby fakt neznam :wink: kdyz jsem sem zacala jezdit, tak uz jsem mela klubove obdobi (a ze bylo celkem kratke) davno za sebou :sunglasses: ale asi tusim, kde bydlite :wink:

holky, tak jsem manzelovi oznamila, ze bude kure na paprice, a verily byste tomu, ze nema radost?! :angry: kdybych udelala pitomy hranolky se stejkem, tak by mel radost vetsi :rolling_eyes:
19. únor 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

noc byla bezva, vzbudil se jednou, ale v 5 vstávačka. :angry: Do půl jsem ho ještě udržela ve svojí posteli, ale dýl už to nešlo. :sweat_smile:

Luci Kotel není klub, ale hroznej pajzl :wink: :grinning:

Bon tak co testík? :confused:

My jsme si koupili v tescu pánvičku na maso, takovou tu mřížkovou, tak jsem včera naložila maso a budeme ho mít k obídku. Kubíkovi jsem rozmrazila rybí filety tak mu to uvařim v páře a napytlíčkuju si to do mrazáku už uvařený. Udělám mu k tomu kaši a bude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky přeji hezké ráno.To je zase počasíčko co no fuj.Já sem od středy od osmi čekala až mi kamarádka porodí a Sonička se narodila v 19:58 včera hustý chudák holka si vytrpěla a pak že rodit v Praze bude výhra :sweat_smile: :sweat_smile:
Taky číhám na výsledek testíku
20. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte kde se tady dělaj jmenovky na dveře :confused:
20. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme dneska byli plavat :slight_smile: Ráno jsme vstávali zase v 7,45 a Honzík až v 8 :dizzy_face: No jo, ale v 5 se vzbudila Eli, on pak nějak taky a vřískal, že chce mlíčko, ale musí mu ho udělat maminka :rolling_eyes: Pak si vlezl k nám a pořád sebou šmidlal, otáčel se, povídal :rolling_eyes: No asi hodinu a Eliška taky pořád plivla dudlíka a ne a ne zabrat :rolling_eyes: U ní to trvalo asi do půl 7 a to jsem myslela, že je po mě :rolling_eyes:
Plavčo super :dizzy_face: Akorát jsme z naší skupiny plavaly jen dvě maminy, jinak zbytek náhrady...
Doma jsme si dali obídek, Eliška usnula a já si šla lehnou s Honzíkem :dizzy_face: Ale Eli se tam za chvíli začala hekat :rolling_eyes:
Odpoledne musím na poštu pro balík a chtěla bych i nakoupit, tak uvidím jak to budu stíhat :wink:

Luci - to jsi mě pobavila s tím, že by Kotel byl klub :grinning: :grinning: :grinning: Fakt je to pajzl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eli ta vyrážka naštěstí nesvědí... To jsem ráda :slight_smile:

Sokolko - žádné ovoce jsem nejedla, dávám si max. citron do čaje a to od začátku co jí kojím a udělalo se jí to až později... Ale prý to jsou ty mazové žlázky, tak snad mastička a koupání zabere :slight_smile:

Míšo - kde to dělají fakt netuším :confused:
No to víš, když porod nepostupuje, tak je pak jedno kde rodíš... :unamused:

Já si na naše pošťačky nestěžuju :slight_smile: Ty zvoní vždycky!!! Když jsem byla doma s Honzíkem a kojila jsem a ony do toho přijely, tak jsem je pak prosila, že musí občas chvilku vydržet, že tam nemůžu být hned :slight_smile: A v pohodě :slight_smile:
20. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mě trefí!!! Dojela jsem na poštu a on mi nepřišel balík, ale dopis z práce!!! :angry: :angry: :angry: Takže super, jsme bez masky!!! Takže jsem frčela do Dráčiku a koupila jsem Honzíkovi masku čertíka :slight_smile: Píšou na tom, že je to 3-4 roky, ale Honzíkovi to je :slight_smile:
Psala jsem té paní, kde balíček vázne, ale odhaduji to zase na Českou poštu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Míšo - nebyl tvůj manža dneska kolem 16,15 na poště? :confused:
20. únor 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jo jo pošta :grinning: Manžel tam dneska nebyl, ale ten pošták byl u nás doma.Jen vyžehlim a vytřu a povim vám co nám ten chytrák řekl no nervy mi vytekli slušně :angry:
20. únor 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aféra s dopisem jo.V pátek teda byl lístek ve schránce, že dopis je na poště.V pondělí tam jdem a na poště neví, že nějaký dopis přišel v úterý máme ve schránce zase ten lístek oddopisu z pátka+ omluvnej cár papíru kde stálo omlouvám se omylem sem hodil dopist do jiné schránky, ale už si ho můžete vyzvednout na poště a omlouvám se za komplikace ...Ve čtvrtek jdem na poštu dopis neni máme jen lístek, že nám na poštu došel doporučené psaní, ale to zase neni a pani si nás pamatovala a tak manžel mu tam taky nechal psaní.No dneska pošták přišel až ke dveřím a řekl, že dopis nemá, že nám ho pozor hodil do schránky v pondělí :angry: lhal jak když tiskne páč kdyby nám ho v pondělí hodil do schránky tak by nám v úterý nedával do schránky omluvu a zase ten lístek na vyzvednutí no a to že lhal mě dosralo omlouvám se za slovo, ale je to tak.Takže v pondělí nakluše zase k nám bud s dopisem a nebo aspon zjistí kdo to poslal.A od dnešního dne nám bude nosit poštu do bytu to byl rozkaz a, že to budem jinak řešit :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso jmenovky delaji v Dlouhy v Periskopu
20. únor 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, zany aspon vidite, ze jsem v Kotli nebyla :grinning:

tak ja dnes cekala pul dne, az zeslabne snezeni, abych si skocila do lekarny pro magnesko a nakoupit... a manzel koupil prckovi kyblicek na koupani Tummy Tub! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jako tam dělají ty zlaté třeba jo????
20. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen ty nalepovaci, rika manzel
20. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak já chci ty kovové
20. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek