• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Sokolko a proč ti to doporučila až od roku??? Vždyť tam chodí už mrňata :slight_smile:

My jsme dneska měli taky super noc :angry: Ani nevím kolikrát jsem byla vzhůru, ale chvíli byl Honzík i u nás, ale nic moc, tak pak putoval k sobě. Vzbudil se v 6,15 a museli jsme kojit, protože sunar nechtěl. A pak jsem ho budila v půl 8, aby usnul dopo před plavčem :wink:

Plavčo byla dneska super :dizzy_face: Byl se na nás podívat manža a jukal jak jsme se potápěli jako o závod a jak je Honzík šikovnej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pak si tam děti ještě hráli, ale chvíli jsem ztrácela přehled kde Honzík je, protože tam dneska bylo plno :unamused:

Teď brouček spinká, tak mám ještě chvilku klidu :dizzy_face:

Luci a kdeže to teď teda bydlíš? :confused: :slight_smile: To víš, my jsme zvědavky :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, snazime se 2 mesice, takze jestli to dnes ci zitra dostanu, tak vyrazime vstric dalsimu mesici :slight_smile: asi se ale mrska dostavi, protoze ja vam mela dnes tak silenou naladu... :angry:
zany: zatim bydlim pres tyden u nasich v Praze, kde i pracuju, ale uz kupujeme byt u vas, kde jsme s pritelem vzdy pres vikend u jeho rodicu
no a jinak mi je 26 a nevim nevim, jak dlouho to bez miminka vydrzim - aspon ze kamaradky uz mimca maji :wink:
a zapomnela jsem dodat - letos se s pritelem bereme :slight_smile:

zitra vas zase navstivim, dnes jsem mela v praci honicku a navic mi neslo se dostat na Regiony k vam
papa a dobrou noc, maminky :slight_smile:

zany: nechodis na plavani miminek u 3. polikliniky?
4. únor 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, 2 měsíce to jde :slight_smile: Nám to vyšlo na druhý pokus, první měsíc jsme měli zákaz, pak nic a třetí měsíc (druhý pokus) to vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A kde děláš, Luci?
A kde bude svatbička??? :slight_smile:

Chodíme na tu 3. polikliniku do Amálky, nic jinýho tu totiž není :dizzy_face:
4. únor 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Ahojky Luccii :slight_smile: a přeji brzské otěhotnění :slight_smile:

Konečně jsem zase tady :slight_smile: ,vůbec se sem nemůžu dostat, vždy, když usednu, tak malá začne plakat nebo je u počítače manža.

Tak přeju hezký večer Vám všem :slight_smile: :wink:
4. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nám to teda vyšlo hned, ale to jsme s tím moc nepočítali. Ono se na to nesmíš tolik upínat, protože pak to tím spíš bude dýl trvat.

:wink:
4. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jadiku :slight_smile:
Jsem si říkala, že jsi tu dlouho nebyla :wink: :frowning2: Manžu musíš vystrnadit :grinning: a nebo musí k malé on :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já ani nečekala, že to takhle rychle vyjde :slight_smile: Přála bych to každé :dizzy_face:
4. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, teď zrovna jsme museli oba k Adélce :frowning2: ,přetočila se jí naušnička kolem dokola a zasekla se jí v oušku a nešlo sní otočit :angry: malá hrozně plakala a my skoro sní :frowning2: bylo to fakt hrozný, nakonec jí přetočil manža, ale sme všichni bez nálady, doufam, že už se to nikdy nestane !Taková malá kočička :slight_smile: a takové trápení :angry:

Luccii, Sokolka má pravdu, nesmíš se na to upínat :wink: Držim pěsti - ty nosej štěstí :slight_smile: :wink:

Nám se to povedlo za + - 2 měsíce :slight_smile: ,ale mysleli sme si, že budem čekat dýl, ale zadařilo se brzy a my sme byli moc rádi :slight_smile: , přála bych to taky každé :dizzy_face:
4. únor 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

Honzík včera večer strašně bulel a vůbec nepomáhalo, když jsme u něj byli. Nakonec jsme mu dali Panadol a chvíli ještě bulel, protože když jsme byli u něj, tak to nepomáhalo. Pak byl klid a vzbudil se až ve 4,15 a to jsem ho musela nakojit, jinak by asi neusnul!!! :unamused: Vždycky spustí takový šílený řev!!! :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Ráno jsme vstávali v 6,45 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Hlavně, že včera ho musím budit a dneska se rozhodl, že už spinkat nebude!!! :unamused:

Jadiku, chudák Adélka!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Snad už se jí to nestane!!! :wink:

No jdu to tady poklidit a pak asi nějak vyrazíme do toho města... :wink:
5. únor 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: prace viz IP
svatba - jeste to neni jiste, ale v PB to nebude
tak ted uz aspon vim, kde se plave s mimcama :slight_smile:

sokolka: ja vim, neupinat se na to je lepsi, ale kdyz to se lehko holky rekne...

ahoj jadiku :slight_smile: a diky :wink:

koukam, ze vy Pribramacky jste byly uspesne temer hned :slight_smile: uz abych se stahovala! no jeste to bude trvat aspon mesic, ale uz je to tak blizko, kdyz uvazim, ze jsme byt hledali rok a 2 mesice!

dnes ocekavam MS, zatim nic, ale radsi nebudu moc doufat... ale reknete - bylo by to krasne prekvapeni k Valentynu! :wink:
5. únor 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snažila jsem se napsat něco dopoledne, ale Honzík seděl na mě, něco zmáčkl a příspěvek byl fuč :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Dneska je Honzík fakt na zabití a dostal už pořádně přes prdel, protože mě vyloženě vytočil!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
Šla jsem zalívat kytky a nejdřív mi vyhrabal jednu, zem si narval do pusy a děsná sranda :angry: :angry: :angry: Tak dostal přes ruku, umyla jsem ho a zalívala jsem dál. Pak vyhrabal další kytku a to už jsem pěnila a začala jsem to uklízet, protože jak ta zem byla mokrá, tak to zamést nešlo! :angry: No a nakonec tu kytku vyhrabal ještě jednou :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: To už jsem se neudržela a dostal jí :pensive: Takže tu byl řev, já bulela taky, protože mám pocit, že nedělám nic jinýho než že tu uklízím a uklízím!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A už toho mám dost!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

K obědu měl Honzík čočku a moc tomu nedal, tak jsem ho dala spát a zkusím mu dát potom :wink:
Pro nás jsem dělala zapečený těstovinky s omáčkou od Vitany - Těstoviny se špenátem a česnekem a musím uznat, že je to mňamka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem si ještě osmahla kuřecí masíčko a dala jsem to pak společně upéct :dizzy_face:

Luci a kde jste koupili byteček? A jak velký? Já mám pocit, že nabídek je tu docela dost, ale nevím v jakém stavu a za kolik :confused: :sweat_smile:

Já dostala MS včera a dneska je mi nic moc a do toho ten malej zmeťour jen zlobí :unamused:
5. únor 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Zany, to teda Honzík pěkně řádí :sweat_smile: ,to je mi tě líto, ale jsou to děti :slight_smile: ,ale chápu, že si nasr... byla bych taky :frowning2: , ale Honzík teď už určitě poznal, že to nesmí dělat, a už bude jen hodný :grinning:

Adélka ještě nepapala, protože spinká :slight_smile: Tu omáčku od Vitany všichni chválej, tak jí taky někdy udělam :wink:

Tak koukam, že tu MS máme tak nějak na stejno :grinning: ,mne to čeka v pátek :unamused: :slight_smile:

Jo jinak ouško je snad ok :dizzy_face:
5. únor 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: je to 3+1
hledali jsme dlouho, protoze jsme meli 2 byty slibene a nakonec z toho nic nebylo... a kdyz jsme hledali dal, tak vzdycky bylo neco, co nam vadilo - prvni ci posledni patro, okna u rusne silnice, centrum, velka vzdalenost od rodiny a kamaradu, cena... ale konecne jsme nasli ten nas bytecek a do svatby se snad nastehujeme :slight_smile:

teda koukam, ze to s temi detmi je nekdy pekne tezky - ale holky, stejne vam zavidim :wink: ja ted porad nevim, jestli MS prijde ci ne, mela prijit vcera ci dnes a porad nice - ale brisko me trochu poboliva, takze se spis bojim, ze prijde

preju vam pekny vecer a hodne radosti s vasimi ratolestmi :slight_smile:
5. únor 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, to máš pravdu, že najít něco co vyhovuje na 100% je asi těžký :slight_smile: Tak snad se brzy nastěhujete a budeme moct udělat srazíka :wink:

Honzík je dneska na zabití! Spal hodinu a půl a pak jsme šli ven. Byli jsme venku s kamarádkou, došla jsem si do DM pro tu barvu a pak jsme u plavečáku vypustili dítka z kočárků :slight_smile: Honzík si to tam střádoval a musela jsem ho honit, aby mi nezdrhl, protože je fakt rychlej :dizzy_face:
Když jsme přijeli domů, tak byl manža už doma, ale Honzík se rozhodl, že bude v ječení pokračovat dál a fakt jenom ječí a ječí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Nevím co mu je, ale dneska bych ho nejradši neviděla :angry: :pensive:

Jadiku, manžovi to taky chutnalo, tak ji zkus :slight_smile:
5. únor 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky děvčata,

takže noc opět na prd. :frowning2: Zoubek je napůl prořízlej, ale má to kolem krvavý, takže ho to asi opravdu trápí. Zkusím mu dát dneska na noc panadol sirup a uvidíme. :confused: Spíš mě udivuje, že přes den je v pohodě a vyvádí jen v noci. :frowning2:

Zany to ti teda nezávidím. Asi má Honzík nějakej blbej den. snad to brzy přejde. :sweat_smile:

Luci no uvidíš, třeba už MS nepřijde. Mě bříško taky pobolívalo, ale už jsem byla v tom. :dizzy_face:

Jadik jsem ráda,že už je malý líp s tím ouškem. Muselo to být fakt drsný. Ještě že mám kluka :sweat_smile:

Dneska dopo jsme s Kubíkem vařili a odpo jsme vyjeli ven. Udělali jsme si pěknou procházku, pokoupili jsme nějaký pečivo a tak a už jsme doma. :slight_smile:
5. únor 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luccii, to máš pravdu :slight_smile: děti jsou radost, ale taky starost :slight_smile: to už tak prostě je :wink:

Zany a Sokolko, to je mi Vás líto, že máte takové probděné noci :frowning2: ,ale myslim, že nás to taky brzy čeká, až nám polezou zoubky :slight_smile:

Zany, tak se Honzík dnes ukázal, a zítra už bude zas v pohodě :slight_smile:

Jinak dnes naušničky v pohodě, tak doufam, že už se to nestane :angry: Sice ouško je trochu zarudlé, ale snad to zahojí mastička .Manža uspává, tak mam chvilku volno :slight_smile:

Tak jdu koukat na Ordinaci :wink:

Přeji krásný večer a klidnou noc mimískům i Vám :slight_smile: :wink:
5. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem teď jukla do únorový mámy a já a jedna maminka se tam ptá, jak odnaučit dítko na noční pití čaje. Což jde aplikovat i na mlíko. No a ve zkratce tam ostatní maminy v podstatě radí nedat čaj ani mlíčko a třeba uchlácholit v postýlce a nebo v náručí ale nedat nic. Myslím si, že je to rozhodně jemnější způsob než nechat dítko vykřičet a brečet v jiném pokoji s ním . No jsem na to zvědavá. Budu to postupně zkoušet a uvidíme jak to dopadne.
5. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, tak to mi přijde taky lepší, než nechat mimčo brečet :frowning2: , tak držim pěsti, ať to dobře dopadne :wink: , pak dej vědět, jak to Kubík zvládá :confused: .

My máme zas opačný problém :unamused: , malá vůbec nechce nic pít, vodu, čaj ovocný,instantní,prostě nic, když jí to dám k pusince, tak se začne smát a hraje si stim,ale nepolkne ani kapku :unamused: .Ale když jí dám láhev mlíčka, tak se uplně třese a vypila by toho litr naráz, ale jen mlíčko, nevim, jak jí mám naučit pít něco jineho :confounded:
5. únor 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadik: ja myslim, ze casem ji zacne chutnat i jine piti a nebude chtit jen mliko - no drzim vam palecky
taky koukam na Ordinaci :slight_smile: sice uz neni jako driv, ale je to to jedine, na co ted pravidelne koukam

kdyz mluvite o tom piti - zrovna ted o vikendu jsem si na navsteve, kde maji trilete holcicky rikala, ze asi neni moc dobry, kdyz si vycisti zoubky a pak dostanou mlicko - jenze ony bez nej neusnou :confused:

preju dobrou noc a pekne rano
5. únor 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Luccii, tak co MS ?Ta Ordinace se mi dřív líbila víc :wink: , ale pořád mě to láká na to koukat :dizzy_face:

Dnes je venku pěkně hnusně :confounded:

A jaká byla noc Zany a Sokolko ? :confused:

Adélka před chvilkou usnula, takže se nám papání zase trochu posune :slight_smile:

Luccii, ohledně toho mlíčka před spaním, myslim si, že ho chce většina dětí, asi je to normální.
6. únor 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

noc celkem ušla. Sice se dost budil ale nebylo to tak hrozný. Večer jsem ho zkoušela trochu uchlácholit, ale moc to nezabíralo a tak si cucnul čajíku a spinkal. zatím to asi nachám být dokud mu nevyroste ten zoubek. :wink:

Kubíka akorát krmí tetička bram. kaší se sýrem a pak půjde spinkat. :grinning:

Ségra s ním byla celý dopo venku, já jsem si musela něco zařídit a pěkne zmokli. Teda spíš ségra, Kubík měl na kočárku pláštěnku. Tak jsem jí musela půjčit věci na sebe chudince. :sweat_smile:

Jadik a jaký čajíky jsi zkoušela? Kubíkovi nejvíce chutná granulovaný od Hippu jablečno- meduňkový. :wink:
6. únor 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, chudinka ségra :frowning2: .Ráno bylo hnusně, ale teď je docela hezky.

Ty čajíky jsem zkoušela taky granulovaný od Hippu heřmánkový,fenyklový a pak nějaký dětský ovocny a žádný nechce, tak ještě jedině ten jablečno-meduňkový a jinak už nevim.
6. únor 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

naše noc byla celkem klidná :slight_smile: Večer dostal Honzík preventivně panadol, sice se vzbudil hned po 21. hodině, ale kojení pomohlo :slight_smile: My jsme si šli taky lehnout dřív, abych aspoň něco naspala... Pak se vzbudil v půl 2 a v půl 7 a to se rozhodl, že je konec :unamused: Ale ještě jsem ho udržela 3/4 hodiny v posteli, tak to bylo dobrý :dizzy_face:
Dopoledne jsme vyrazili do Sokolíku a Honzík tam byl nejmenší pívo :grinning: Ale vyloženě mu to nevadilo :slight_smile: Pomalu by nepotřeboval ani mě, protože si tam chodil sám a já jen dohlížela :slight_smile: Pak jsme spolu procházeli opičí dráhu a bavilo ho prolézat tunelem :dizzy_face:
Doma jsem pak uvařila obídek a Honzík šel spinkat. Ale i přesto že by usnul cestou domů, tak najednou spát nechtěl, ale musel :dizzy_face: No a spal hodinu a půl :dizzy_face: Dýl prostě nespí :unamused:

Dneska je tu fakt hnusně. Tady nad námi se to pořád honí a od západu je pěkně zataženo :unamused: No snad bude zítra líp :wink:

Luci, taky mi přijde divný dát takhle velkým holkám na noc mlíčko když mají vyčisštěné zuby :confused:

Jadiku a zkoušela jsi ty pitíčka ve skleničkách co jsou od Hami? Ty Honzíkovi chutnají, ale docela dost mu je ředím. Minimálně půl na půl, ale klidně i víc a vůbec mu to nevadí :slight_smile:
Jinak on pije skoro všechno :slight_smile:

Na Ordinaci taky koukám spíš ze zvědavosti :dizzy_face: Ale beru to tak, že u toho nemusím myslet a je to odreagování po celodenní honičce :slight_smile:
6. únor 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, tak to je Honzík šikulka :slight_smile:

Ty pitíčka jsem ještě nezkoušela, přijde mi právě, že jsou hodně sladký a myslim si, že na ně má ještě čas, ale asi je budu muset zkusit, protože opravdu nic nepije jen to mlíko a to jí dávam už jen 2krát za den.Takže si myslim, že by měla pít víc.
6. únor 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsou sladký, ale oni i doporučují to ředit 1 díl džusu a 2 vody :wink:
Nebo jí to zkus dát po lžičkách :wink:

Honzík tu teď pije a místo toho, aby to polykal, tak to čuně plive a je celej mokrej! :angry: Prase jedno!!!! Ještě že se jde za chvíli koupat! :dizzy_face:
6. únor 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to zkusim a zkusim i ten čajík, jak psala Sokolka a pak písnu, jak to dopadlo :wink:,doufam, že alespoň jedno zabere :dizzy_face: Zatim Vám děkuji za radu :slight_smile:

Jo,to stim pliváním znam :dizzy_face: ,protože když Adélce náhodou nateče trochu čaje do pusinky, tak ho okamžitě taky plive :angry: .

Jinak jsem zjistila, že Adélce moc chutna zelenina z hráškem :slight_smile: , ale květák jí moc nejede :unamused: a večer jí dáváme ovocnou kaši a tu taky miluje :slight_smile:

Tak přeji krásnou dobrou noc Vám všem :slight_smile:
6. únor 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko!

Naše noc opravdu hrůza děs!!! Honzík byl vzhůru asi 3, ale s šíleným řevem!!! :angry: Jednou jsme ho nechali i vyřvat, protože když jsme byli u něj, tak to nepomáhalo, když byl s námi v posteli, tak taky ne, takže jsem ho pak odnesla do postýlky a bulel :unamused: :pensive:
Pak se vzbudil v 6 a dostal mlíčko, ale něco vypil v noci, tak toho měl málo, takže mu to manža došel udělat :slight_smile: Nejdřív jsem myslela, že Honzík už neusne, ale nakonec mě překvapil a vstávali jsme v 7,45 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska je tu zase hnusně! Fouká tam, je tam trochu sněhu a hlavně mrazivo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: manža mluvil včera s jeho ségrou a snad se tu dopoledne zastaví když jsou oba kluci zdravý :slight_smile: Tak jdu aspoň vyluxovat, ať se neleknou svinčíku :unamused: :grinning:

Jadiku, tak snad něco zabere :slight_smile: No Honzíkovi květák taky moc nejel... Ale teď ho baští, tak jsem ráda :slight_smile: Kaše taky jí, ale myslím, že už mu moc nejedou :unamused: A to je jí až od 10. měsíce... :confused: No až začne pít jenom mlíčko, tak bude večeřet s námi :slight_smile:
7. únor 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

nikde nikdo :confused: :confused: :rolling_eyes:

My jsme dopoledne vyluxovali a pak jsme šli ke švagrové :slight_smile: Nakonec volala, že čeká na návštěvu kamarádky s dětma a tak jsme vyrazili taky :slight_smile: Jenže Honzík se mě držel jako klíště, bál se papouška (velkej a strašně řval) a pak nakonec i psa :unamused: Mají saluky a oni jsou strašně hodní. Jeden byl doma, protože měl něco s nohou a Honzík se ho bál. Ještě mají pak dalšího psa - černej a velkej, ale rasu nevím - a toho se nebojí! A tohohle ani nepohladil :unamused: No je to ještě malej jouda :grinning: Nakonec se rozkoukal a na chvíli se mě klíšťák pustil :dizzy_face:
Doma jsem uvařila rýži, že se Honzík nají, ale moc nechtěl, protože měl předtím banán a tak byl asi ještě nacpanej :wink: Tak si to dá až se vzbudí :slight_smile:
Usnul asi v 1, já jsem šla vytřít a pak jsem se napapkala a dočetla jsem knížku, abych jí mohla vzít mamce :slight_smile:
Manža ještě ani nevolal, že jede domů, tak snad se brzy ozve, abych pak mohla jet k mamce a obarvila mi vlasy... :dizzy_face:

Příští týden jsem měla jít ke kadeřnici, ale nakonec jsem se přeobjednala na duben. Chci to ještě nechat růst, abych to měla delší a pak s tím něco udělám :dizzy_face:

Tak já zas pádím :wink:
7. únor 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak MS prisla holky v noci :cry: uz jsem chtela rano testovat, cestou z prace jsem si koupila Mamatest
no ce se da delat, hlavne ze bytecek bude a ted se muzu tesit na jeho zarizovani a na svatbu
7. únor 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: ad to mliko pred spanim - tak to jsem rada, ze nejsem jedina, komu to prislo divny :wink:

ja pri Ordinaci pletu salu :slight_smile: snad ji do pristi zimy upletu :grinning:

zany: a co jsi cetla? ja kadernici odkladam az na dobu pred svatbou, abych mela cerstvy sestrih a co nejdelsi vlasy (mam je mirne pod ramena)

papa vsem a krasny vecer, hlavne zadny brekot v noci!
7. únor 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luccii, tak to je mi líto :frowning2: , ale určitě se brzy dočkáš :slight_smile:

Zany, tak tady bylo dnes docela hezky, až na ten hnusnej vítr :confounded: ,ale občas se ukázalo i sluníčko :slight_smile:

Já jsem dnes měla chvilku hlídání, tak jsem konečně odmrazila ledničku :dizzy_face: vůbec nic přes den nestihnu a večer se mi do toho už nechce :unamused: , takže jsem ráda :slight_smile: , že jsem to stihla než se mi Adélka vrátila.

Adélce jsem dnes dělala bramboru+mrkev+kukuřici a moc jí to chutnalo :slight_smile:

Tak jsem myslela, jak se krásně Adélce hojí ty ouška a ráno jsem z jednoho mačkala hnis :confounded: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: ,tak manža volal p.dr. tak máme potírat řepíčkem, tak doufam, že to zabere a bude to v pohodě .
7. únor 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek