Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
zanyautor
4. únor 2008
Sokolko a proč ti to doporučila až od roku??? Vždyť tam chodí už mrňata 🙂

My jsme dneska měli taky super noc ]-( Ani nevím kolikrát jsem byla vzhůru, ale chvíli byl Honzík i u nás, ale nic moc, tak pak putoval k sobě. Vzbudil se v 6,15 a museli jsme kojit, protože sunar nechtěl. A pak jsem ho budila v půl 8, aby usnul dopo před plavčem 😉

Plavčo byla dneska super x-) Byl se na nás podívat manža a jukal jak jsme se potápěli jako o závod a jak je Honzík šikovnej 🙂 🙂 🙂 Pak si tam děti ještě hráli, ale chvíli jsem ztrácela přehled kde Honzík je, protože tam dneska bylo plno :-|

Teď brouček spinká, tak mám ještě chvilku klidu x-)

Luci a kdeže to teď teda bydlíš? =-) 🙂 To víš, my jsme zvědavky 😃 😃 😃
luccii
4. únor 2008
sokolko, snazime se 2 mesice, takze jestli to dnes ci zitra dostanu, tak vyrazime vstric dalsimu mesici 🙂 asi se ale mrska dostavi, protoze ja vam mela dnes tak silenou naladu... ]-(
zany: zatim bydlim pres tyden u nasich v Praze, kde i pracuju, ale uz kupujeme byt u vas, kde jsme s pritelem vzdy pres vikend u jeho rodicu
no a jinak mi je 26 a nevim nevim, jak dlouho to bez miminka vydrzim - aspon ze kamaradky uz mimca maji 😉
a zapomnela jsem dodat - letos se s pritelem bereme 🙂

zitra vas zase navstivim, dnes jsem mela v praci honicku a navic mi neslo se dostat na Regiony k vam
papa a dobrou noc, maminky 🙂

zany: nechodis na plavani miminek u 3. polikliniky?
zanyautor
4. únor 2008
Luci, 2 měsíce to jde 🙂 Nám to vyšlo na druhý pokus, první měsíc jsme měli zákaz, pak nic a třetí měsíc (druhý pokus) to vyšlo x-) x-) x-)

A kde děláš, Luci?
A kde bude svatbička??? 🙂

Chodíme na tu 3. polikliniku do Amálky, nic jinýho tu totiž není x-)
jadik
4. únor 2008
Ahojky holky 🙂

Ahojky Luccii 🙂 a přeji brzské otěhotnění 🙂

Konečně jsem zase tady 🙂 ,vůbec se sem nemůžu dostat, vždy, když usednu, tak malá začne plakat nebo je u počítače manža.

Tak přeju hezký večer Vám všem 🙂 😉
sokolka
4. únor 2008
Luci, nám to teda vyšlo hned, ale to jsme s tím moc nepočítali. Ono se na to nesmíš tolik upínat, protože pak to tím spíš bude dýl trvat.

😉
zanyautor
4. únor 2008
Ahoj Jadiku 🙂
Jsem si říkala, že jsi tu dlouho nebyla 😉 😞 Manžu musíš vystrnadit 😃 a nebo musí k malé on 😃 :-p

Já ani nečekala, že to takhle rychle vyjde 🙂 Přála bych to každé x-)
jadik
4. únor 2008
Zany, teď zrovna jsme museli oba k Adélce 😞 ,přetočila se jí naušnička kolem dokola a zasekla se jí v oušku a nešlo sní otočit ]-( malá hrozně plakala a my skoro sní 😞 bylo to fakt hrozný, nakonec jí přetočil manža, ale sme všichni bez nálady, doufam, že už se to nikdy nestane !Taková malá kočička 🙂 a takové trápení ]-(

Luccii, Sokolka má pravdu, nesmíš se na to upínat 😉 Držim pěsti - ty nosej štěstí 🙂 😉

Nám se to povedlo za + - 2 měsíce 🙂 ,ale mysleli sme si, že budem čekat dýl, ale zadařilo se brzy a my sme byli moc rádi 🙂 , přála bych to taky každé x-)
zanyautor
5. únor 2008
Dobré ránko,

Honzík včera večer strašně bulel a vůbec nepomáhalo, když jsme u něj byli. Nakonec jsme mu dali Panadol a chvíli ještě bulel, protože když jsme byli u něj, tak to nepomáhalo. Pak byl klid a vzbudil se až ve 4,15 a to jsem ho musela nakojit, jinak by asi neusnul!!! :-| Vždycky spustí takový šílený řev!!! ]-( 8-( 8-(
Ráno jsme vstávali v 6,45 8-( 8-( 8-( Hlavně, že včera ho musím budit a dneska se rozhodl, že už spinkat nebude!!! :-|

Jadiku, chudák Adélka!!! 😞 😞 😞 Snad už se jí to nestane!!! 😉

No jdu to tady poklidit a pak asi nějak vyrazíme do toho města... 😉
luccii
5. únor 2008
zany: prace viz IP
svatba - jeste to neni jiste, ale v PB to nebude
tak ted uz aspon vim, kde se plave s mimcama 🙂

sokolka: ja vim, neupinat se na to je lepsi, ale kdyz to se lehko holky rekne...

ahoj jadiku 🙂 a diky 😉

koukam, ze vy Pribramacky jste byly uspesne temer hned 🙂 uz abych se stahovala! no jeste to bude trvat aspon mesic, ale uz je to tak blizko, kdyz uvazim, ze jsme byt hledali rok a 2 mesice!

dnes ocekavam MS, zatim nic, ale radsi nebudu moc doufat... ale reknete - bylo by to krasne prekvapeni k Valentynu! 😉
zanyautor
5. únor 2008
Snažila jsem se napsat něco dopoledne, ale Honzík seděl na mě, něco zmáčkl a příspěvek byl fuč 8-( 8-( 8-(

Dneska je Honzík fakt na zabití a dostal už pořádně přes prdel, protože mě vyloženě vytočil!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-(
Šla jsem zalívat kytky a nejdřív mi vyhrabal jednu, zem si narval do pusy a děsná sranda ]-( ]-( ]-( Tak dostal přes ruku, umyla jsem ho a zalívala jsem dál. Pak vyhrabal další kytku a to už jsem pěnila a začala jsem to uklízet, protože jak ta zem byla mokrá, tak to zamést nešlo! ]-( No a nakonec tu kytku vyhrabal ještě jednou ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( To už jsem se neudržela a dostal jí |-| Takže tu byl řev, já bulela taky, protože mám pocit, že nedělám nic jinýho než že tu uklízím a uklízím!!! 8-( 8-( 8-( A už toho mám dost!!! 8-( 8-( 8-(

K obědu měl Honzík čočku a moc tomu nedal, tak jsem ho dala spát a zkusím mu dát potom 😉
Pro nás jsem dělala zapečený těstovinky s omáčkou od Vitany - Těstoviny se špenátem a česnekem a musím uznat, že je to mňamka x-) x-) x-) Já jsem si ještě osmahla kuřecí masíčko a dala jsem to pak společně upéct x-)

Luci a kde jste koupili byteček? A jak velký? Já mám pocit, že nabídek je tu docela dost, ale nevím v jakém stavu a za kolik =-) :-N

Já dostala MS včera a dneska je mi nic moc a do toho ten malej zmeťour jen zlobí :-|
jadik
5. únor 2008
Ahoj holky 🙂

Zany, to teda Honzík pěkně řádí :-N ,to je mi tě líto, ale jsou to děti 🙂 ,ale chápu, že si nasr... byla bych taky 😞 , ale Honzík teď už určitě poznal, že to nesmí dělat, a už bude jen hodný 😃

Adélka ještě nepapala, protože spinká 🙂 Tu omáčku od Vitany všichni chválej, tak jí taky někdy udělam 😉

Tak koukam, že tu MS máme tak nějak na stejno 😃 ,mne to čeka v pátek :-| 🙂

Jo jinak ouško je snad ok x-)
luccii
5. únor 2008
zany: je to 3+1
hledali jsme dlouho, protoze jsme meli 2 byty slibene a nakonec z toho nic nebylo... a kdyz jsme hledali dal, tak vzdycky bylo neco, co nam vadilo - prvni ci posledni patro, okna u rusne silnice, centrum, velka vzdalenost od rodiny a kamaradu, cena... ale konecne jsme nasli ten nas bytecek a do svatby se snad nastehujeme 🙂

teda koukam, ze to s temi detmi je nekdy pekne tezky - ale holky, stejne vam zavidim 😉 ja ted porad nevim, jestli MS prijde ci ne, mela prijit vcera ci dnes a porad nice - ale brisko me trochu poboliva, takze se spis bojim, ze prijde

preju vam pekny vecer a hodne radosti s vasimi ratolestmi 🙂
zanyautor
5. únor 2008
Luci, to máš pravdu, že najít něco co vyhovuje na 100% je asi těžký 🙂 Tak snad se brzy nastěhujete a budeme moct udělat srazíka 😉

Honzík je dneska na zabití! Spal hodinu a půl a pak jsme šli ven. Byli jsme venku s kamarádkou, došla jsem si do DM pro tu barvu a pak jsme u plavečáku vypustili dítka z kočárků 🙂 Honzík si to tam střádoval a musela jsem ho honit, aby mi nezdrhl, protože je fakt rychlej x-)
Když jsme přijeli domů, tak byl manža už doma, ale Honzík se rozhodl, že bude v ječení pokračovat dál a fakt jenom ječí a ječí 8-( 8-( 8-( Nevím co mu je, ale dneska bych ho nejradši neviděla ]-( |-|

Jadiku, manžovi to taky chutnalo, tak ji zkus 🙂
sokolka
5. únor 2008
Čauky děvčata,

takže noc opět na prd. 😞 Zoubek je napůl prořízlej, ale má to kolem krvavý, takže ho to asi opravdu trápí. Zkusím mu dát dneska na noc panadol sirup a uvidíme. =-) Spíš mě udivuje, že přes den je v pohodě a vyvádí jen v noci. 😞

Zany to ti teda nezávidím. Asi má Honzík nějakej blbej den. snad to brzy přejde. :-N

Luci no uvidíš, třeba už MS nepřijde. Mě bříško taky pobolívalo, ale už jsem byla v tom. x-)

Jadik jsem ráda,že už je malý líp s tím ouškem. Muselo to být fakt drsný. Ještě že mám kluka :-N

Dneska dopo jsme s Kubíkem vařili a odpo jsme vyjeli ven. Udělali jsme si pěknou procházku, pokoupili jsme nějaký pečivo a tak a už jsme doma. 🙂
jadik
5. únor 2008
Luccii, to máš pravdu 🙂 děti jsou radost, ale taky starost 🙂 to už tak prostě je 😉

Zany a Sokolko, to je mi Vás líto, že máte takové probděné noci 😞 ,ale myslim, že nás to taky brzy čeká, až nám polezou zoubky 🙂

Zany, tak se Honzík dnes ukázal, a zítra už bude zas v pohodě 🙂

Jinak dnes naušničky v pohodě, tak doufam, že už se to nestane ]-( Sice ouško je trochu zarudlé, ale snad to zahojí mastička .Manža uspává, tak mam chvilku volno 🙂

Tak jdu koukat na Ordinaci 😉

Přeji krásný večer a klidnou noc mimískům i Vám 🙂 😉
sokolka
5. únor 2008
Holky tak jsem teď jukla do únorový mámy a já a jedna maminka se tam ptá, jak odnaučit dítko na noční pití čaje. Což jde aplikovat i na mlíko. No a ve zkratce tam ostatní maminy v podstatě radí nedat čaj ani mlíčko a třeba uchlácholit v postýlce a nebo v náručí ale nedat nic. Myslím si, že je to rozhodně jemnější způsob než nechat dítko vykřičet a brečet v jiném pokoji s ním . No jsem na to zvědavá. Budu to postupně zkoušet a uvidíme jak to dopadne.
jadik
5. únor 2008
Sokolko, tak to mi přijde taky lepší, než nechat mimčo brečet 😞 , tak držim pěsti, ať to dobře dopadne 😉 , pak dej vědět, jak to Kubík zvládá =-) .

My máme zas opačný problém :-| , malá vůbec nechce nic pít, vodu, čaj ovocný,instantní,prostě nic, když jí to dám k pusince, tak se začne smát a hraje si stim,ale nepolkne ani kapku :-| .Ale když jí dám láhev mlíčka, tak se uplně třese a vypila by toho litr naráz, ale jen mlíčko, nevim, jak jí mám naučit pít něco jineho :-S
luccii
5. únor 2008
jadik: ja myslim, ze casem ji zacne chutnat i jine piti a nebude chtit jen mliko - no drzim vam palecky
taky koukam na Ordinaci 🙂 sice uz neni jako driv, ale je to to jedine, na co ted pravidelne koukam

kdyz mluvite o tom piti - zrovna ted o vikendu jsem si na navsteve, kde maji trilete holcicky rikala, ze asi neni moc dobry, kdyz si vycisti zoubky a pak dostanou mlicko - jenze ony bez nej neusnou =-)

preju dobrou noc a pekne rano
jadik
6. únor 2008
Ahojky holky 🙂

Luccii, tak co MS ?Ta Ordinace se mi dřív líbila víc 😉 , ale pořád mě to láká na to koukat x-)

Dnes je venku pěkně hnusně :-S

A jaká byla noc Zany a Sokolko ? =-)

Adélka před chvilkou usnula, takže se nám papání zase trochu posune 🙂

Luccii, ohledně toho mlíčka před spaním, myslim si, že ho chce většina dětí, asi je to normální.
sokolka
6. únor 2008
Ahojda,

noc celkem ušla. Sice se dost budil ale nebylo to tak hrozný. Večer jsem ho zkoušela trochu uchlácholit, ale moc to nezabíralo a tak si cucnul čajíku a spinkal. zatím to asi nachám být dokud mu nevyroste ten zoubek. 😉

Kubíka akorát krmí tetička bram. kaší se sýrem a pak půjde spinkat. 😃

Ségra s ním byla celý dopo venku, já jsem si musela něco zařídit a pěkne zmokli. Teda spíš ségra, Kubík měl na kočárku pláštěnku. Tak jsem jí musela půjčit věci na sebe chudince. :-N

Jadik a jaký čajíky jsi zkoušela? Kubíkovi nejvíce chutná granulovaný od Hippu jablečno- meduňkový. 😉
jadik
6. únor 2008
Sokolko, chudinka ségra 😞 .Ráno bylo hnusně, ale teď je docela hezky.

Ty čajíky jsem zkoušela taky granulovaný od Hippu heřmánkový,fenyklový a pak nějaký dětský ovocny a žádný nechce, tak ještě jedině ten jablečno-meduňkový a jinak už nevim.
zanyautor
6. únor 2008
Ahoj holky 🙂

naše noc byla celkem klidná 🙂 Večer dostal Honzík preventivně panadol, sice se vzbudil hned po 21. hodině, ale kojení pomohlo 🙂 My jsme si šli taky lehnout dřív, abych aspoň něco naspala... Pak se vzbudil v půl 2 a v půl 7 a to se rozhodl, že je konec :-| Ale ještě jsem ho udržela 3/4 hodiny v posteli, tak to bylo dobrý x-)
Dopoledne jsme vyrazili do Sokolíku a Honzík tam byl nejmenší pívo 😃 Ale vyloženě mu to nevadilo 🙂 Pomalu by nepotřeboval ani mě, protože si tam chodil sám a já jen dohlížela 🙂 Pak jsme spolu procházeli opičí dráhu a bavilo ho prolézat tunelem x-)
Doma jsem pak uvařila obídek a Honzík šel spinkat. Ale i přesto že by usnul cestou domů, tak najednou spát nechtěl, ale musel x-) No a spal hodinu a půl x-) Dýl prostě nespí :-|

Dneska je tu fakt hnusně. Tady nad námi se to pořád honí a od západu je pěkně zataženo :-| No snad bude zítra líp 😉

Luci, taky mi přijde divný dát takhle velkým holkám na noc mlíčko když mají vyčisštěné zuby =-)

Jadiku a zkoušela jsi ty pitíčka ve skleničkách co jsou od Hami? Ty Honzíkovi chutnají, ale docela dost mu je ředím. Minimálně půl na půl, ale klidně i víc a vůbec mu to nevadí 🙂
Jinak on pije skoro všechno 🙂

Na Ordinaci taky koukám spíš ze zvědavosti x-) Ale beru to tak, že u toho nemusím myslet a je to odreagování po celodenní honičce 🙂
jadik
6. únor 2008
Zany, tak to je Honzík šikulka 🙂

Ty pitíčka jsem ještě nezkoušela, přijde mi právě, že jsou hodně sladký a myslim si, že na ně má ještě čas, ale asi je budu muset zkusit, protože opravdu nic nepije jen to mlíko a to jí dávam už jen 2krát za den.Takže si myslim, že by měla pít víc.
zanyautor
6. únor 2008
Jsou sladký, ale oni i doporučují to ředit 1 díl džusu a 2 vody 😉
Nebo jí to zkus dát po lžičkách 😉

Honzík tu teď pije a místo toho, aby to polykal, tak to čuně plive a je celej mokrej! ]-( Prase jedno!!!! Ještě že se jde za chvíli koupat! x-)
jadik
6. únor 2008
Tak já to zkusim a zkusim i ten čajík, jak psala Sokolka a pak písnu, jak to dopadlo 😉,doufam, že alespoň jedno zabere x-) Zatim Vám děkuji za radu 🙂

Jo,to stim pliváním znam x-) ,protože když Adélce náhodou nateče trochu čaje do pusinky, tak ho okamžitě taky plive ]-( .

Jinak jsem zjistila, že Adélce moc chutna zelenina z hráškem 🙂 , ale květák jí moc nejede :-| a večer jí dáváme ovocnou kaši a tu taky miluje 🙂

Tak přeji krásnou dobrou noc Vám všem 🙂
zanyautor
7. únor 2008
Dobré ránko!

Naše noc opravdu hrůza děs!!! Honzík byl vzhůru asi 3, ale s šíleným řevem!!! ]-( Jednou jsme ho nechali i vyřvat, protože když jsme byli u něj, tak to nepomáhalo, když byl s námi v posteli, tak taky ne, takže jsem ho pak odnesla do postýlky a bulel :-| |-|
Pak se vzbudil v 6 a dostal mlíčko, ale něco vypil v noci, tak toho měl málo, takže mu to manža došel udělat 🙂 Nejdřív jsem myslela, že Honzík už neusne, ale nakonec mě překvapil a vstávali jsme v 7,45 x-) x-) x-)

Dneska je tu zase hnusně! Fouká tam, je tam trochu sněhu a hlavně mrazivo 8-( 8-( 8-( manža mluvil včera s jeho ségrou a snad se tu dopoledne zastaví když jsou oba kluci zdravý 🙂 Tak jdu aspoň vyluxovat, ať se neleknou svinčíku :-| 😃

Jadiku, tak snad něco zabere 🙂 No Honzíkovi květák taky moc nejel... Ale teď ho baští, tak jsem ráda 🙂 Kaše taky jí, ale myslím, že už mu moc nejedou :-| A to je jí až od 10. měsíce... =-) No až začne pít jenom mlíčko, tak bude večeřet s námi 🙂
zanyautor
7. únor 2008
Ahojky,

nikde nikdo =-) =-) 8-(

My jsme dopoledne vyluxovali a pak jsme šli ke švagrové 🙂 Nakonec volala, že čeká na návštěvu kamarádky s dětma a tak jsme vyrazili taky 🙂 Jenže Honzík se mě držel jako klíště, bál se papouška (velkej a strašně řval) a pak nakonec i psa :-| Mají saluky a oni jsou strašně hodní. Jeden byl doma, protože měl něco s nohou a Honzík se ho bál. Ještě mají pak dalšího psa - černej a velkej, ale rasu nevím - a toho se nebojí! A tohohle ani nepohladil :-| No je to ještě malej jouda 😃 Nakonec se rozkoukal a na chvíli se mě klíšťák pustil x-)
Doma jsem uvařila rýži, že se Honzík nají, ale moc nechtěl, protože měl předtím banán a tak byl asi ještě nacpanej 😉 Tak si to dá až se vzbudí 🙂
Usnul asi v 1, já jsem šla vytřít a pak jsem se napapkala a dočetla jsem knížku, abych jí mohla vzít mamce 🙂
Manža ještě ani nevolal, že jede domů, tak snad se brzy ozve, abych pak mohla jet k mamce a obarvila mi vlasy... x-)

Příští týden jsem měla jít ke kadeřnici, ale nakonec jsem se přeobjednala na duben. Chci to ještě nechat růst, abych to měla delší a pak s tím něco udělám x-)

Tak já zas pádím 😉
luccii
7. únor 2008
tak MS prisla holky v noci 😢 uz jsem chtela rano testovat, cestou z prace jsem si koupila Mamatest
no ce se da delat, hlavne ze bytecek bude a ted se muzu tesit na jeho zarizovani a na svatbu
luccii
7. únor 2008
zany: ad to mliko pred spanim - tak to jsem rada, ze nejsem jedina, komu to prislo divny 😉

ja pri Ordinaci pletu salu 🙂 snad ji do pristi zimy upletu 😃

zany: a co jsi cetla? ja kadernici odkladam az na dobu pred svatbou, abych mela cerstvy sestrih a co nejdelsi vlasy (mam je mirne pod ramena)

papa vsem a krasny vecer, hlavne zadny brekot v noci!
jadik
7. únor 2008
Luccii, tak to je mi líto 😞 , ale určitě se brzy dočkáš 🙂

Zany, tak tady bylo dnes docela hezky, až na ten hnusnej vítr :-S ,ale občas se ukázalo i sluníčko 🙂

Já jsem dnes měla chvilku hlídání, tak jsem konečně odmrazila ledničku x-) vůbec nic přes den nestihnu a večer se mi do toho už nechce :-| , takže jsem ráda 🙂 , že jsem to stihla než se mi Adélka vrátila.

Adélce jsem dnes dělala bramboru+mrkev+kukuřici a moc jí to chutnalo 🙂

Tak jsem myslela, jak se krásně Adélce hojí ty ouška a ráno jsem z jednoho mačkala hnis :-S ]-( ]-( ]-( 8-( ,tak manža volal p.dr. tak máme potírat řepíčkem, tak doufam, že to zabere a bude to v pohodě .

Začni psát odpověď...

Odešli