• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
tak hledej dal, smudlo :wink: urcite nekdo vedet bude...
20. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso tak mi jsme si tenkrát tak před 6-ti lety nechávali dělat jmenovku kovovou zlatou pod Svatou horou, jak jezdí dolu dvojka tak v opačném směru. Tam to měl pán přímo v baráku a měl to na něm napsaný. Jestli to ješteě dělál to nevim. :sweat_smile:

My jsme měli návštěvu popili jsme vínko tak jsem trošku společensky unavená :grinning: , ale ještě jsem na vás musela juknout. :wink: Malej po sedmé usnul a v jedenáct se vzbudil a že chce čajík. No tak jsem ho i přebalila a za chvilku tam jdu za ním. Jinak dopo fakt hnus fialovej, jsem skočila nakoupit jen do Družby když přijel D z práce a koupila jsem si tam keramickou formu na beránka. :grinning: No za 250,- neberte to :grinning: Takže letos budou domácí beránci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpo jsme vylezli s Kubíkem jen na dvůr, jsem mu jako hodná maminka chtěla udělat sněhuláka, jenže je sníh na prd a nešlo to, tak jsme se aspoň koulovali. :grinning: Po třičtvrtě hodině jsme šli domu zmrzlí jak psí cosi :sweat_smile: a pak přišla mamča s bráchou. Kluci si pohráli, my jsme si daly kávu a podrbali jsme.
20. únor 2009 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci to buď ráda, že jsi tam v tom Kotli nikdy nebyla. :wink:
20. únor 2009 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý raníčko,

tak noc vcelku ok, vstávačka po šesté tak aspoň něco. :sweat_smile:

Jinak ještě jsem vám včera zapomněla napsat, že jsme bez auta :angry: . D večer přijel a že mu cosi prasklo na autě. Tak jel ke známýmu a hned to zvedli. No zjistil, že mu praskla tyč stabilizátoru co je ve předu někde jak je poloosa. Každý mechanik, co mu to řekl se strašně divil, že to ještě neslyšeli. :confounded: Zase musíme mít něco extra. Tak si má teď ráno pro něj známý přijet tak jsem zvědavá, kdy budeme pojízdní. Ale snad by to během dopoledne mohli dát dohromady, jestli tu tyč seženou.
21. únor 2009 v 06:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj zensky,tak jak se vede?my za chvili frcime k nasim.jirik bere boby,tak se vyradi na zahrade.

Zany tenkrat jsi tady psala,kdyz jsi byla par hodin pred narozenim elisky,ze uz jsi to na sobe poznala,ze to bude k porodu.ze ti bylo nak tak divne.da se to nak tak divne popsat,co jsi mela za bolesti,nebo co ti bylo?nebo jestli to byly uz kontrakce.

dneska jsem osvobozena od vareni.to mam radost.mamka nas pohosti a jak ji znam,tak urcite vyfasujeme i veceri na doma.
21. únor 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak ja dnes konecne varim to kure na paprice :slight_smile:
21. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
povedlo se!!! :slight_smile:
zany, diky za recept :slight_smile:

sokolko, s tim autem je to teda pech :unamused:

jdeme na prochazku - vyvetrat se :wink:
21. únor 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak my jsme včera byli na té zábavě :slight_smile: Ale myslela jsem, že ani neodejdeme :rolling_eyes: Eliška jako by tušila, že někam jdeme, tak ne a ne zabrat a nakonec spal dřív Honzík než ona!!! Mamka u ní pak byla, chovala jí a za chvíli byla zase vzhůru :unamused: No ale to Honzík už spal, tak nás mamka vyslala pryč, protože mě viděla, že jsem fakt schopná nikam nejít a že Eli už uspí ona :wink:
Bylo to docela fajn a i jsme si trsli :grinning: Já ucucávala jednu dvojku vína :slight_smile: Domů jsme šli před půlnocí a když jsme si šli lehnout, tak se Eli akorát začala vrtět, takže jsem jí rovnou nakojila, aby se nevzbudila chvilku po tom co zaberu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ráno jsme vstávali v 7 a já pak jela odvézt mamku domů a nakoupit. Doma jsme se pak najedli a Honzík měl jít po obědě spát, ale neusnul :unamused: Já jsem zatím vytřela a pak jsem se pustila do pečení makového kynutého závinu :slight_smile: No a pak jsem uklízela prádlo a zjistila jsem, že má manža věci v šuplíku kde být nemají a z něj vypadlo, že nemá místo a tak jsem otevřela jeden šuplík, tam věci které nenosí, tak jsem to vzteky vzala a vyhodila :grinning: No a pak jsme se dali do uklízení skříní, vyházeli jsme věci co nenosíme a nosit nebudeme a odvezeme to na charitu! Třeba to ještě někdo užije, protože to jsou neroztrhané věci, jen prostě už nejsou moderní a nosit je nebudeme... Já jsem taky vyselektovala skříň a najednou tam mám místa :grinning:
Ještě si musím přebrat šuplíky se spodním prádlem :wink:

Honzík už je unavený, ale manža ho zabavil s vláčkama a za chvíli půjde do vany a chrupkat a Eli vytuhla v lehátku. Přes den moc nespala... :unamused:
21. únor 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko - to je fakt pech :rolling_eyes: Snad to budete mít brzy spravené :slight_smile:

Marti - hlavně jsem to poznala podle toho, že mi začala odcházet hlenová zátka a ta mi den před porodem odcházela i u Honzíka. Takže jsem tipovala, že by to mohlo být stejné :wink: A pak jsem se necítila ve své kůži a večer jsem cítila kontrakce, nejdřív nepravidelné, ale dalo se i usnout a pak mě to i vzbudilo...
Že by ses chystala rodit? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci - to jsem ráda, že se povedlo :dizzy_face:
21. únor 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak tu tyč vyndali a prý se s tím dá jezdit i bez toho, akorát se to více naklání do zatáček, když se jede rychleji. Ale odpo jsme byli autem a D říkal, že by to ani nepoznal :slight_smile: . Každopádně v po se to bude objednávat z Německa a když to budou mít na skladě tak by to v úterý mělo být. :slight_smile:

My vzali odpo mamku do deichmana pro boty na ten ségry maturák a hned první co si vyzkoušela tak si vzala. :slight_smile: Takže super. Táta si byl včera koupit oblek, akorát já jsem se ještě nepodívala, kde mám boty tak snad je najdu, abych si nemusela kupovat nové. :sweat_smile:

Marti třeba už se opravdu chystáš k porodu. Ono zas tak brzy není. :wink: Mě začala hlenová zátka odcházet asi týden předem, ale jen trošku růžové a v den porodu jsem měla na kalhotkách čistou krev. Mě to úplně vyděsilo, tak jsme jeli do porodky a až tam to začalo být takové nahnědlé a mudra při vyšetření mi řekla, že cítila jak mám stahy. No já bych to teda nepoznala. :sweat_smile:

Luci to je fajn, že se ti to povedlo. :wink:

Bony co ten testík? :confused: Nějak ses nám pozapomněla ozvat. :sweat_smile:

Miso ty na to taky dneska prdíš. Že by si zase uklízela? :grinning:
21. únor 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
diky holky za rady.ja jsem s jirou mela porod vyvolavany,tak ted je to jako bych do toho sla poprve.od dneska za 7 dni mam prvni termin podle UTZ.posledni tak 3,4 dny se fakt necitim.porad me poboliva bricho,tvrne,nekdy vic,nekdy min.nekdy si rikam,jestli uz to tady neni.vzdycky koukam,jestli ne pravidelne a to to neni.jeto prave uplne jiny,nez kdyby na me lezla treba chripka.mala jeste tak neskutecne kope a snad se vzpira nozickama,ze je to des.tak uvidim kdy se bude chtit podivat na svet.kdyby to bylo klidne dneska v noci,ani bych se nezlobila.na kontrolu jdu az v utery a na monitor taky.min.tyden jsem mela na monitoru tu krivku delohy uplne v klidu.
21. únor 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nás se spí :slight_smile: Honzík vytuhnul během chvilky a Elišku jsem teď uspala :slight_smile:
Jdu se vykoupat a nazáhnout a půjdu brzy spát :dizzy_face:

Marti - já měla ještě v pondělí na monitoru klidnou křivku a večer se to rozjelo :grinning: Podle dr. jsem ani jednou nevypadala na porod a pak to bylo v termínu :wink:
A neboj, poznáš to, ty bolesti zesílí a budou hlavně pravidelné :slight_smile:
21. únor 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti já jsem na monitoru měla stahy hned na prvním monitoru. Sice malinký, ale byli. Ve středu když jsme přijeli do porodky tak na monitoru stahy nebyli skoro žádný a k porodu to podle nich vůbec nebylo. Kdyby mi neprdla voda tak už jsem ležela na pokoji. No a stahy se mi rozjeli asi tak dvě hodinky před porodem :grinning:
21. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, tak drzim palce, aby se uz mala odhodlala na svet :wink:
21. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bony, tak co ten testík :confused: jsou tam dvě čárky :confused: ,ale podle toho co jsi psala je to dost nadějné, tak držíme palce .

Petulo, nechodíš náhodou ke kadeřníkovi z boku Uranu :confused:

Zany, teda s tou maskou je to fakt pech, ještě, že jsi narychlo sehnala jinou, to je fakt k nasr... :angry: Gratulace ke kyčlím :dizzy_face: Já teda balila poctivě jak mi dr .nakázal :slight_smile: , neflákala jsme to jako vy :wink: :grinning: A co vyrážka u Elišky, už je to lepší :confused: chudinka malá :frowning2: A proč nejíš ovoce :confused: nadýmá tě :confused:

Barcul, to je mi líto, že Adámek plavčo proplakal, ale snad to bude příště lepší.

Míso, tvé zážitky s poštou to je fakt mazec :angry: Jmenovky nevim kde dělají :cry:

Luci, gratuluju k povedené omáčce. :slight_smile:

Marti, tak přeju ať brzy porodíš , mě teda hlenová zátka nevim kdy odešla, ale jeli jsme do porodky když mi praskla plodová voda, ale bolesti jsem měla jen malé, velké bolesti jsem začala mít až v porodce, když mě připly na monitor.
21. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokolko, já jsem se taky celej týden snažila dělat sněhuláka, ale ten sníh vůbec nelepil,prostě to nešlo :confounded: , ale dnes manža udělal velkého sněhuláka je velkej jako já :dizzy_face:
jinak stim autem je to fakt smůla, ale dobrý je, že se bez toho dá jezdit a snad vám to brzy opravěj :dizzy_face:

Holky, ještě se zeptam, dáváte klukům vitamíny :confused: Marťa psala, že je Jiříkovi kupuje, ale ten je starší .
21. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ještě děkuju za odpovědi :slight_smile: asi je to teda normální, že děti o zeleninu moc nestojej :frowning2:

sokolko, když předvařuješ tu rybu do mrazáku pro malého, tak ji nějak ochucuješ :confused: Já jí teda většinou dusím na zelenině, je to v té páře lepší :confused:
21. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý ranko,

noc v poho, vstávačka v 5,30 :angry: . Večer jsem čučela na film a usnula jsem u toho. Jen tak na 20 minut, tak jsem se šla umýt a nakonec jsem to dokoukala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jadik já jsem koupila ty mražený filety, vyndala jsem si to, hodila jsem to na pařáček (máme to přímo k mikrovlnce tak jsem to dělala tam) a za pět minut to bylo hotový, přesně podle tabulek. Když byl menší, tak jsem mu to třeba jen malinko osolila, tentokrát jsem mu to posypala podravkou. No a pak jsem mu to zamíchala do kaše. :wink: Zbytek jsem si napytlíčkovala do mrazáku a bude to mít na příště.
22. únor 2009 v 06:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jadik ještě k tomu ovoci. Když jsem to řekla naší mudře tak mi povídala, že se to stává, že to děti nechtějí, ale že mu to musíme pořád nabízet. Že to časem začne jíst. Jinak já jsem mu kupovala vitamininy multi tabs, ty jsou snad od narození, teď žádný nemá, protože mi i pije ty šťávičky tak aby nebyl převitamínovanej. Ale oni ti v lékárně poradí, když se zeptáš. :wink:
22. únor 2009 v 06:40  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý ránko, u nás teda noc v poho nebyla - sla jsem spat tesne po pulnoci a nemohla zabrat, pak zacali dupat sousedi nad nama a vydrzelo jim to aspon hodinu!!! :angry: uz jsem na ne fakt nastvana, oni dupou brzo rano, kdyz jeste chceme spat (uz pred sestou), pozde vecer a zda se mi, ze tam i behaji - nechapu, jak tam muzou porad tak chodit :confounded: a smula je, ze slyset je to zrovna nad nasi loznici... uz jsem uvazovala o tom, ze bych tam sla, zazvonila a pozadala je, aby nad nasi loznici nedupali, ale myslim, ze by to k nicemu nevedlo - co myslite?
no a by toho nebylo malo, ve ctyri jsem sla na zachod a manzel byl jeste v obyvaku - ze se mu nechce spat :fearful: a pry ze chce objeti :sweat_smile: takze pak jsem zase nemohla zabrat a to dlouho... pak dalsi navsteva zachoda a v osm hodin jsem vstala, protoze manzel chrapal :rolling_eyes: a navic jak jsem tezsi, tak uz me nekdy trochu bolej zada z postele, jak spim na boku :unamused:
asi je to cele priprava na poporodni cas :grinning:

dneska nevarim, bude zbyla omajda s testovinama, domaci knedliky dosly :slight_smile:

zas tam poradne snezi, takze na velkou vychazku to asi nebude...

vsem krasny den! :slight_smile:
22. únor 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne :slight_smile:

u nás noc v pohodě, Eliška se vzbudila až ve 4. Ale Honzík se k nám nakvartýroval asi v 1 hodinu a já neměla sílu ho vyhnat zpátky, tak ho manža přenášel až když jsem šla kojit Elišku. Ale to se vzbudil a vynucoval si mlíko, ale to bylo fakt brzy. Pak ječel, že chce mě, takže když jsem nakojila, šla jsem za ním. No pak jsem ho tam nechala, ale za chvíli přišel a bylo skoro 5, tak jsem mu vrazila to mlíko a spal do 7 :slight_smile: Ale jak nechtěl spát, tak jeli akorát silničáři a jak blikají, tak jsme mu říkali, že to bliká čert a kouká jestli děti spí ve svých postýlkách :grinning:
No a po snídani se tu Honza tak vztekal, ale půl hodiny, ne-li dýl, tak už jsem ho měla fakt dost, takže jsem mu sundala bačkory a jak byl, tak jsem ho vrzla pod studenou sprchu :pensive: :grinning: :grinning: Prostě se nedalo jinak! Chvíli ještě ječel a pak byl najednou jako vyměněnej!!! :slight_smile:
Eliška teď spinká, já mám umyté vlasy a půjdu dělat oběd. Udělám asi jen nějaký plátek s kaší :wink:

Jadiku - no citrusy moc nemůžu, aby se malá neosypala, tak si dám jen lžičku citronu do čaje a tím končím. Banán si dám jednou za čas, na jablka nemám chuť... Víno taky jenom občas, to prý taky nadýmá :unamused:

Já Honzíkovi žádné vitamíny nedávám, dostává to ovoce, sem tam nějakou zeleninu a myslím, že nestrádá :wink:

Luci - zkusila bych na ně zespodu zabouchat a když by to nepomohlo, tak bych za nimi asi zašla a řekla jim to, zvlášť když je to třeba po 22. hodině... :wink: Pokud jsou trošku rozumní, tak se zmírní :wink:
22. únor 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky jdu jen na skok dneska má manžel svátek tak se mu budu věnovat.Jinak sem dala fotku sebe do alba :grinning:
22. únor 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak po obědě si šel Honzík lehnout a já s ním :dizzy_face: Manžu jsem vyhnala s Eli ven a ani jsem ho neslyšela přijít :grinning: Pak dorazila tchýně a já šla budit Honzíka, aby se rozkoukal a pak jsme vyrazili na karneval a tchýně s Eli ven :wink: No Honzík se v hospodě hlavně zajímal o konvici :grinning: S dětmi se ani moc nezapojoval...
Doma jsme si pak dali čaj a manža jel odvézt tchýni a já vykoupala Honzíka a pak když se manža vrátil, tak vykoupal Eli :wink: Teď uspává Honzíka, Eliška snad usnula :slight_smile:

Zítra dopo vezu Honzíka k mamce a bude tam spát a vyzvednu si ho v úterý dopo, tak bude doma klid a konečně se chvíli uslyšíme :grinning:

Ale koukám, to je teda oučast :angry: Kde se flákate??? :confused: :rolling_eyes:

Míšo - hezkej pupík :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
miso, slusi ti to :slight_smile:

taky jsem pridala nejake fotky - dneska jsme fotili :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ale jak mě bolí pánev :angry: Luci pěkný fotky.
Zany tak bude večer bez malého jo :grinning:
22. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zany, silničáři =čert :grinning: :grinning: :grinning: fakt dobrý :sunglasses:
Tý jo, chudák Honzík, studená sprcha :frowning2:
A vydržel Honzík celou dobu v masce :confused:

Sokolko, vstávačka mezi 5 a 6 hod. fakt je mi tě líto :frowning2: u nás se vstává většinou mezi 7až 8:30h.tak to je pohoda :dizzy_face: Já ty filety taky dělám, ale dušené, v mikrovlnce jsem je nezkoušela a hlavně by nám to v té naší asi ani nešlo.No, já jsem vlastně zapoměla, že v Nutrilonu jsou taky vitamíny, nějaké ovoce taky sní a šťávičky taky sem tam pije, tak by jí to zatim snad mělo stačit.

Luci, to je mi líto, že nemůžeš spát, tak na ně opravdu zkus zabouchat a uvidíš, jak se zachovaj.Po 22hod.by už měl být noční klid,jak píše Zany.
22. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ,moc vám to sluší :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: každý slůně je hezký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci - taky hezkej pupíček :slight_smile:

Jadiku - nešlo to jinak. Kdyby jsi ho slyšela, tak bys na to taky přistoupila. Ječel jako siréna, hrozný!!! A ječel už dlouho a nepomohlo ani vyvztekání se v pokoji! Tak holt šel pod vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo - no jo, bude malé pré :grinning:
22. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Míšo :grinning: :grinning: :grinning: Ale do slůňat máte daleko :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek