• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany pré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já ti to přeju když tady čtu furt jak malej nechce ležet večer a pak k vám chodí hajt tak je to potřeba to prééééé :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych zase řekla, že moc nee.Já mám teda krycí jméno lachtan to máš pravdu :grinning: :grinning: Ale když mi jednou manžel ráno řekl srnko tak mi bylo jasné, že špatně vidí takhke po ránu :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doufám, že bude i Eli dobře spát, jinak je po pré :grinning: Teda né že by jsme kvůli tomu museli Honzíka dávat k mamce, to stihneme i tak :grinning: Ale aspoň mě nebude v noci očutávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No to víš, ještě měl mlhu před očima :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si piš, že měl sem byla jak tři srny jdoucí za sebou :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso ty taky blbe vidis, vid? :wink:
22. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč???? :grinning:
22. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
3 srny? nema sty velky oci? :grinning:
22. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spat, mam zitra rano tehu cviceni, tak at jsem fit :slight_smile: a navic doufam, ze kdyz pujdu spat ted, neuslysim dupani zeshora, ktere bude snad pozdeji :wink:

zitra jsem chtela pect tvarohovy kolac, je mnamozni, ale pozitri mam test na tehu cukrovku, tak s tim radsi pockam, i kdyz asi zitrejsi "dieta" nebude mit vliv... ale jistota je jistota :sunglasses:
22. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu hodit sprchu a spát

Dobrou :dizzy_face:
22. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - jaký koláč? Písni receptík :slight_smile:
22. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zdárek holky,

my tu měli ségru s přítelíkem na kávě tak koukám až teď že se to tady rozjelo a než jsem stačila přijít tak to zase ustalo :sweat_smile:

My byli odpo v obi, koupila jsem si další primuli ( ta první chcípla :sweat_smile: ) a narcisky v květináči. K večeru už Kubík pěkně zlobil. Dostal několikrát na prdku a pak byl pro změnu řev :pensive: . A když jsem mu chtěla domluvit a vzala si ho na sebe, tak si chtěl na mě položit hlavičku a dal mi ránu do nosu. Normálně mi vyhrkly slzy. :sweat_smile:

Luci, Míšo krásný pupíky máte :slight_smile:

Zany no to budete mít teda noc plnou váchně :grinning:
22. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko ahoj.Sem koukala, že si mě hledala :grinning: to víš, že se za víkend vyprala tři pračky a manžel povídal, že hledám co bych vyprala :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jsem si říkala, že taková věrná pisatelka a nějak se nám někam ztratila :grinning:
Jdu chrnět budu zase jako první ráno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko,

teda jsem si myslela, že dneska první nebudu, když už je tolik hodin a ono jo. :grinning:

My měli noc úplně perfektní. První a jediný vzbuzení v půl čtvrté a v půl sedmé vstávačka. :slight_smile: Fakt jsem se krásně vyspala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jadik ono se to dá vstávat takhle brzy, to si časem zvykneš. Ono je spíš horší když jsou velký výkyvy. :sweat_smile: A hlavně ono si musíš zvyknout, nic jinýho ti nezbyde. :wink:

Miso jsem to věděla, že určitě uklízíš nebo pereš :grinning: Tě mám prokouklou :grinning:

Luci já chci taky recept :grinning:

Jo a pupíčky krásný holky. :wink:
23. únor 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

copak je nového? nestíhám dočíst :( mám opuchlý obličej a strašlivě mě bolí oko tak dneska jdu k očaři :rolling_eyes:
23. únor 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně co ty nového? Už jsi si dělala ten testík? :confused: My tady na to všichni čekáme :wink:
23. únor 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sme to nevydržela a v pátek ráno sem si udělla nějakej super citlivej a prd :( tak sem byla sklamaná ale řikala sme si že sem to přecijen unáhlila...tak čekám a když bubu statečná, vydřžím až do 1.3. :grinning: ale jak se znám tak to nezvládnu :grinning: No jinak dneska sem 30DC a 13DPO a ráno byla teplotka 37,1° :dizzy_face: Já sme přesvědčená že tam ta 5týdnů stará bublinka je :sweat_smile: a až přijde mrcha tak budu bulet.... :zipper_mouth: ale zatím veřím v bublinku.

Holky vy ste ták hodný že na mě myslíte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bony tak to držím palečky, aby to vyšlo. Zatím to vypadá nadějně, ale radši se na to moc neupínej. :wink: Aby si z toho pak nebyla zklamaná. Pak až ti to vyjde pozitivně tak budeš o to víc šťastná. :wink:
23. únor 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka: no právě není to vubec jistý... tak se snažim na to nemyslet ale den odedne sem natesenejsi....
23. únor 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

my jsme vstávali v půl 8, ale jinak nic moc :unamused: Od 4 hodin jsem toho moc nenaspala. Přišel Honzík, tak jsme ho stěhovali vedle, tak ječel!!! :rolling_eyes: Do toho se vzbudila Eliška a manža si šel lehnout k Honzíkovi a Eli pak ne a ne zabrat. Manža měl budíka na pátou hodinu a tak jsem ho byla 2x budit než vstal :angry: No a v půl 7 byla Eli zase vzhůru, nakojila jsem jí a vzala k sobě do postele, ale usnula vždycky na chvíli a pak v půl 8 přišel Honzík...
Půjdu sbalit Honzíkovi věci a ještě nějaké věci pro mamku co tu mám a pak až se mamka ozve, tak Honzíka odvezu a Eli asi nechám doma, protože je tam hnusně :unamused: Zase sněží :angry: Už mě ten sníh fakt se.e!!! :angry:

Boni - držím palce!!! :slight_smile:

No s tím vstáváním je pravda, že si člověk zvykne :slight_smile: Musí :grinning: Ale pro mě jsou taky horší výkyvy, když někdy vstáváme brzy, jindy později... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem stale cela.ale den ode dne je mi hur a hur.dneska jsem vubec nespala v noci,jak me braly bolesti v zadech.uz je pro me hrozna zatech dojit do kramu,ktery mame za barakem.uz je to fakt hruza.zitra jdu na kontrolu.uz ted se tesim na cekani v cekarne.zase nejmin 2h.a to musim jirika rano odvest k nasim na hlidani.tomas bude mezi nocnima,tak se musi vyspat.

Lucii koukala jsem na tvoje brisko.nemas skoro zadny.a koukala jsemna tu tabulku s velikostma co mas v albu a moc to na naseho jirika nesedi.je tam ze velikost 110 na 4-5let.a nasemu jirovi jeste nejsou ani tri a vetsinu veci ma 110.a velky mu to neni.

k vitaminum-ja jirovi davam kazdy den.je to takovy sladky sirup z lekarny.tabletky jsou az od tri let.jedny jsem teda sehnala,ale to on mi nechce.davam mu to,protoze mi neji ovoce a zeleninu.

uz me zase bere ta bolest,jak sedim u pc.jsem cela natekla.ruce i nohy.uz jsem i snubak musela sundat.
23. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - tak snad už to brzy přijde :slight_smile:
Snubák jsem pak už taky nenosila...
23. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My zatím máme tu 92 :wink: Některé věci z Tesca jsou větší, takže mu to je bez problémů :slight_smile:
23. únor 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to už to asi bude brzy. Já když jsem rodila, tak jsem měla jak křížový tak bolesti do břicha a fakt mazec. Ještě že to šlo tak rychle. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No vydrž do zítra a uvidíš. Třeba už tě dají do nemocnice a bude :wink: Jo a ty vitamínky multi tabs jsou právě i pro úplný mrňata a je to jako v kapkách. :wink:

K těm velikostem tak mi jsme s velikostma spíš spoždění. Kubík byl od malička celkem vyžlička tak nám ty velikosti vydrželi dýl. Teď se taky pohybujeme mezi různýma velikostma podle toho, kde se to koupí. Ona každá firma má to číslování jiný tak se to nějak nedá brát jen podle čísla. Třeba jsem teď kupovala Kubíkovi pyžama 86 a je to tak 104 :sweat_smile: . Je mu veliký, ale na noc zase pohodlný. :wink:
23. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jirik: sem s docitáním pozadu.... copak se stalo že te bolí záda?
23. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bony bude rodit :grinning: :wink:
23. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky přeji hezké ráno, noc zase na nic ted bych ještě spala, ale zbudil mě hnusnej sen :angry: tak sem vyskočila dala se dohromady a zapla sem myčku a sundala prádlo ze sušáku a dneska jdu s manžou na kontrolu a od zítra to začne mně to lítání od rána do večera a ve středu taky a pak zase no celej týden mám na nic
23. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky miso

a kam jdes na kontrolu dneska? :confused:
23. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nikam manžel, ale jdu s nim.Mně to začne až zítra :sunglasses:
23. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka: jo táááák :grinning: :grinning: to mě taky mohlo napadnou,že jo? :grinning:

misa: fuj ty jsi ale aktivní... to se ted stydim :grinning: ale jen chyvlku za minutut mi bude ten čujbajs doma fuk :grinning:
23. únor 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek