• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Tak jsme bez Honzíka a doma je nebetyčný klid :grinning: E :grinning: li :grinning: ška totiž spinká :dizzy_face:
Zabalila jsem mu věci, odvezla ho a Eli jsem dala spát. Ani by se se mnou lump nerozloučil a nedal mi pusu :pensive: Už si to štrádoval s mamkou po schodech nahoru :slight_smile:
Doma jsem obalila sýr, musíme využít že není loudil doma a dát si takovouhle prasárničku :grinning:
23. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A už je vzhůru :slight_smile:
23. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no jo tobě začíná préééé :grinning:
Boni já to mám poslendí dobou musim uklízet no prostě něco dělat :grinning:
23. únor 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak vy máte k obědu prasárničku? :grinning: :grinning: To se máte :grinning: Já jsem koupila nějakej novej sýr od apetita, je to obalovaný, předsmažený a je to tavený sýr. Tak ho musim taky udělat. Teď mě napadá, že on je vlastně do dneška, tak bude dneska u nás taky prasárnička :grinning: :wink:

Miso
23. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to omylem odeslala. Miso tak to jo. Co je manželovi? :confused: Že by rýmička? :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko ne ne on chodí jednou za dva měsíce na kontrolu ke kardiologovi víš, ale prej ještě vydrží :grinning:
23. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa: to je nějakej těhu neduh to uklízení??? :grinning: já mám všude po bytě chlupy ze soba a nějak sem si zvykla ie ignorovat :rolling_eyes:
23. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, ale zase mám dobrej pocit, že tady je uklizeno prádlo žádný atd to je fajn pocit :grinning:
23. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se objednala na masáž :slight_smile:
http://www.studio-dotek.eu/

Těhule - dělají i pro vás :slight_smile: Škoda, že jsem to netušila dřív, šla bych :wink:
23. únor 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Boni - chlupy ze soba? :confused:
23. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No doufám, že Eli odpo usne, potřebovala bych vyžehlit :wink: Se mi nechce, ale ať máme volný večer, že :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo večer ten je moc duležitá část dne :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No co to je toto? :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Eliška spinká a já jsem aspoň vyžehlila hromadu prádla, včetně plen co jsem tu měla :slight_smile: Tak budu mít večer klídek :wink: :grinning: :grinning:
Pořád chumelí, takže mamka s Honzíkem ven nepůjdou :unamused: Škoda, mamka ho chtěla vzít na boby :slight_smile:

My asi odpo vyrazíme do města, potřebujeme koupit synovcům dárky. Teď máme samé svátky a narozeniny a dárek žádný :unamused:
23. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ta v cukrárně ve strace dělaj i v zimě točenou zmrzku, ale jen vanilkovou vim to jistě páč sme tam ted byli a byla to mnamka :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda miso ty se máš, točená zmrzka mňam :grinning: :grinning:

My byli odpo v kanclu, pak jsem dala do čistírny D sako a teď půjdu dělat trojbarevné řezy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: K večeři udělám ty smažáky s bramborem a pažitkou, jsem jí v sobotu koupila, tak se na to těším. :wink:

Zany tak volný večer jo? :grinning: Snad vás Eli nechá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,me dneska nekdo vymenil dite.jirik je dneska uplne silenej.dostal uz snad 10x a nejde zastavit jeho dnesni zlobeni.to jsem jeste nikdy nezazila-fakt nikdy.vzdycky stacilo vymadat,pohrozit,placnout a dneska to je konecna.od rana na nej rvu,tlucu ho a nic.uz jsem z toho uplne silena.chudak mala,ta me dneska od rana poslucha a bud mi to da pri porodu sezrat,nebo nebude chtit ven a bude se uvnitr drzet co to pujde a ja se s ni budu tahat jeste dlouho.at uz je 7h a uz spi.ted nam jeste odjel tata na nocni,tak jsem na to zvire sama.a to jste nevideli ten bordel v jeho pokoji.jedina hracka neni na svym miste.vsechno vyhazeny na hromade.kdyby to tak byl sen.

dneska jsem ustala dalsi den.teda zatim.ale 28 se blizi.snad se dam na modleni,aby to klaplo.

dneska dopo jsem udelala ten nepeceny dort,jak jstetady psali.no co myslite-no ano pulku uz jsem sezrala.zitra jsem chtela udelat strouhany kolac,ale asi se na to vyprdnu,nebo ho sezeru taky.uz zacinam mit trauma,ze porodim mimco pres 4kg s tim,co dokazu sezrat.
23. únor 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti Kubík mi včera taky hrozně zlobil. Dneska už to bylo lepší, ale prostě mají asi takový období. :unamused:

Kubinu jsem šupla spinkat a za 10 minut už řval že chce dělat ee :angry: . Tak jsem ho šupla na nočník a měl štěstí, kakal i čůral. Jenže za dalších 5 minut řval znovu a nic neudělal. Tak jsem mu řekla, že jestli bude zlobit tak zítra nepojede k dědovi :grinning: (děda si ho zase bere na celý den) a už je tam klid. Tak asi spí :slight_smile:
23. únor 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bony, moc drzim palecky :slight_smile: - ja jsem na testu dokonce 31.DC nic nemela a tehu jsem byla :dizzy_face:

zany, receptik jsem ti poslala
sokolko, tobe ho jeste poslu
23. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti chudaku, ty sis teda dneska uzila! snad se ti zitra dite vrati :wink:

zitra na me myslete, jdu na ten test na tehu cukrovku :confounded: snad to dobre dopadne a budu moct upect ten kolac :wink:

dneska jsme byly na tehu cviceni jen 2! :fearful: presto se cvicilo :slight_smile:
pak jsem delala bramboraky, koukala na film a ucila Aj :slight_smile:
a ted drzim pust kvuli tomu testu :rolling_eyes: abyste rozumely - od 19 h :wink:
23. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem si to včera asi zakřikla :unamused: , dnes jsme vstávaly už v 6:15h. :angry: hrůza :angry: , nejsem na to vůbec zvyklá :sweat_smile: , ale pak jsem si vzpoměla na vás a byla jsem spokojenější :wink: :grinning: Když šla po obídku malá spinkat, tak jsem žehlila, nechtělo se mi do toho, ale už sem toho tu měla nahromaděného fakt hodně.

Boni, tak držím palce :dizzy_face:

Marti, tak podle toho co píšeš si myslím, že už to přijde brzy :dizzy_face:

Velikost oblečení je u nás taky různá, každé to čislování je fakt jené .
23. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Eli nám stávkuje a jaksi nechce usnout :unamused:

My jsme dojeli koupit synovcům dárky, tak jsme byli úspěšní :slight_smile: Švagrové a švagrovi koupíme nejspíš dárkovou poukázku od Ticketpra a ať si vyberou co chtějí a půjdou za kultůrou :slight_smile:

Marti - taky mám pocit, že mi občas někdo vymění dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: A mamka ho dneska chválila jak je úžasnej, vůbec nezlobí!!! Prostě je u babičky, ta se mu maximálně věnuje a on nemá šanci vymýšlet blbosti... Se mnou je pořád a já přece jenom nemám pořád čas, zvlášť když Elinka nemá den :confounded: :rolling_eyes:

Jadiku - tak snad ta vstávačka byla výjimka :slight_smile:
23. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak vám do toho Eli pěkně háže bobky viď? :grinning:
23. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky za receptík :wink:
23. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany ona malá vytušila préééé :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nooo, ještě není pozdě to dohnat :grinning: :grinning: :grinning:

Ona na tomá asi čich, protože v pátek nám málem zkazila zábavu, dneska pré :grinning: :angry:

Jdu se věnovat manžílkovi :sunglasses:

Dobrou :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, smažák - prasárnička :grinning: :grinning: :grinning: já ho mám moc ráda, jenže ho teď nemůžu :angry:
a jakou tu masáž sis vybrala :confused:

Luci, budu držet palce :dizzy_face: Já chci taky receptík :sweat_smile: prosím, prosím :slight_smile:

Marti, přeju, at ti přes noc někdo vráti tvoje dítě, :grinning: at je zítra pohoda :dizzy_face: Taky mě napadlo, jestli už to neni nějaká Jírova předtucha, že pujdeš brzy rodit :confused:
23. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, hezký večer :wink:
23. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku poslu :slight_smile:

holky dobrou
23. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy a už skoro maminy :grinning:

luci: to mám porad jeste naději :slight_smile:
no včera sme měla teplotu 37,1 a dneska 36,7 :confounded: a bolí mě bříško, ono mě teda bolí pořád tak jako tlumená ms bolet ale dnaka je to silnější :( bojim bojim že na mě jde mrcha
24. únor 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

my jsme měli dobrou noc, vstávačka na kojo až v půl 5 a vstávali jsme v půl 8 :slight_smile: Akorát snídám, pak se dám dohromady a vyrazím pro Honzíka :slight_smile: Možná ho ještě vezmu na chvíli na boby, uvidíme :wink:
Oběd dostanu od mamky, tak budu bez práce :slight_smile:

Boni - dokud to nedostaneš, tak je naděje vždycky :slight_smile: Já měla taky pocit jako bych mrchu dostat měla, ale nepřišla :slight_smile: A pak když jsem byla těhu, tak jsem v době očekávané MS vždycky cítila jak mě bolí břicho :unamused:
24. únor 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek