• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
petulo dik za info :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro jiste mas pravdu, ty penove puzzle jsou praktictejsi, ale ten korebec je s zirafou a jeste tak hezky veselej :wink:
24. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jsem konečně tu. Ráno jsem to nějak nestíhala a přes den taky ne :sweat_smile: . Noc celkem v poho, ráno vstávačka v šest a pak jsme vezli Kubíka k dědovi. Malej byl spokojenej a my jeli do kanceláře. D pracoval a já jsem zatím vytřela a vyluxovala. Po obědě jsem byla objednaná na pedikůru a pak jsme jeli do Prahy. D tak něco potřeboval. Pak mu ještě volal zákazník, že něco potřebuje tak jsme pro Kubíčka dneska dorazili až ve čtvrt na sedm. :sweat_smile: Byl už teda i najedenej, takže doma jsem ho jen omyla a šupla do postýlky. Jinak děda mi po půl třetí volal, že prý jestli nemá Kubinu už vzbudit, že spí přes dvě hodiny :sweat_smile: . Tak jsem mu řekla ať ho ve 3 vzbudí a prý se akorát vzbudil sám. :slight_smile: No a jak nám ho děda obléknul a přivedl k autu tak mu říkám, jestli nezapomněl dát malýmu plenku a on že jo. :sweat_smile: Ale že to určitě domů vydrží. Prý odpo byli jakou dobu venku a Kubík mu povídá, že chce dělat ee. No a děda na to, ať to udělá do plenky, že je zima. Tak malej se prý zastavil a když se ho děda zeptal, jestli už se vyčůral, tak on že jo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jo jenže přišli z venku a děda mu chtěl sundat plenu a zjistil že mu jí nedal :grinning: . Naštěstí byl suchej šikulka moje malinká. :slight_smile: A domů to tady vydržel bez plenky. :slight_smile:

Petul koberec je nádhernej ale je to teda ranec. :sweat_smile: My máme taky ty puzle, ale musela jsem mu je uklidit, protože se dají rozebírat na malinký kousky a jak byl malinkej, tak by to mohl sníst. Teď už nic do pusiny nestrká tak mu je asi vyndám. Ale prodávájí i velký puzzle, který se nedají rozebírat,, tak můžete holky zkusit ty. :wink:

Zany tak to jste měli hezký den. Snad Honzík nebyl protívka. :wink:

Míšo strašně moc gratuluji k výsledkům. Já to říkala, že to bude určo v poho. :wink: :slight_smile:

Luci ještě že to dopadlo takhle. Taky si sebou mohla někde říznout a to by teda bylo nadělení :pensive:

Barcul v nemocnici fakt musíš natrefit na příjemný sestřičky. Oni jsou některý fakt necitelný. :fearful:

Marti teda úplně čučim, jak dlouho jsi musela na gyndě čekat. U mýho když jsem tam chodila jako těhule a vlastně i teď když jsem objednaná tak jsem šla maximálně o pět minut dýl do ordinace. Tam to fakt funguje skvěle. :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme byli popřát klukům, já jsem šla s Eli domů, manža se tam ještě zdržel s Honzíkem :wink: Švagr dělal ještě nějaký steak, tak si manža dal, já to moc nemusím a hlavně Eli už by nevydržela, takže jsem s ní šla domů, koupat, kojo a uspat... :slight_smile:
No jo, ale pořád tam povykuje :unamused:

No hezký story od doktorů...
Míšo - tak to bude výsledek určitě v pořádku, teda aspoň co se týče té RS :wink:
Luci - hlavně, že jsi se nikde nesložila!!! :slight_smile: A paní byla hodná, že ti dala svačinu :slight_smile: Já si teda tentokrát po cukru nesla svačinu, abych neumřela hlady :grinning:
Marti - to čekání je hrozný!!! A snad nebudeš přenášet jako s Jiříkem... To bych nedala, jsem ráda, že jsou děti na termín :wink:

Barcul - no některý sestry jsou fakt příšerný!!! :angry:
Já jsem tam byla taky se zánětem prsa, ale ještě s Honzíkem a přišla jsem na šestinedělí a sestra na mě koukala a že prý je to dobrý, radila co a jak a jestli chci aby na mě koukla doktorka. Tak jsem jí řekla, že chci a doktorka konstatovala, že je to zánět, nasadila ATB! Kdybych se nechala odbýt, tak bych tam byla brzy znovu, protože jsem měla 40 horečky!!! :unamused:
24. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Sokolko - to u naše dr. je super, že tam čekáš max. chvilku :slight_smile: By mě asi kleplo tam čekat takhle dlouho :confounded:
Vím, že mi stačilo, když jsem šla na ten poslední monitor do nemocnice a musela jsem tam jako vejr čekat... :confounded: Ještě že to bylo jen jednou a nebylo to zas tak strašný...
24. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A to je Kubík šikula, že to vydržel :slight_smile: Honzík si dneska u švagrové taky říkal, ale měl pro jistotu nasazovací plenku, pro případ, že by se zapomněl :wink:
A mamka říkala, že ani nevytáhli nočník a čůrali jen na záchodě ve stoje :slight_smile: Musíme trénovat na to jaro :wink:
24. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My ty pěnový puzzle taky máme, ale Honzík je pak pořád rozebíral a já je jen skládala dohromady...
Teď bych koupila spíš čísla nebo písmena a nebo nějaký nerozebíratelný :wink:
Ale do baráčku bych chtěla dětem do pokojů koberec, teď už tady na to prdíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj:slight_smile:
tak ja jsem taky byla se zanetem v prsu, na pohotovosti, protoze gyndare mam jinak v Praze. Hruza, pekelne to bolelo, horecky, zimnice.... uz to nikdy nechci zazit.
miso. to je dobre, ze to takhle dobre dopadlo :slight_smile:. Ty budes rodit u Apolinare? taky jsem tam rodila a byla jsem moc spokojena :slight_smile:. Porod tedy hroznej, ale ta pece s mimcem super. Snad natrefis taky na fajn dr. a sestry :slight_smile:
pridala jsem fotky z oslavy prvniho roku a byly jsme se nechat nafotit u Jarolimka, tak kdo chcete, kouknete :slight_smile:
Lucce rostou horni zuby a je to tedy sila. Nechce se to proriznout. Tak davam kazdy vecer na noc homeopatika, a super, zabiraji a mala spinka vyborne :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany steak bych si taky dala.Sokolko no já si řikám kde si celej den :grinning: :grinning: Barcul takm to je taky dobrý.To já čekala na gyndě od desetin do půl jedné a pak sem šla na utz a tam sem čekala od půl jedné do tří no síla.A zjistila sem, že úterky maj fakt kritický, ale je pravda, že já dneska dr taky zdržela, ale já sem měla milion otázek a hlavně mi řikal o té praze jako že je to jasná věc.Mynželovi je špatně něco špatnýho snědl tak čekám co bude chudáček můj malinkej :cry:
24. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janco - hezký fotečky :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: diky :slight_smile:
miso: tak at je manzelovi lip :wink:
24. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to jsou úplně úžasný fotečky :slight_smile: , úplně mě to dojalo. :sweat_smile: Malinká je fakt fotogenická a je na ní vidět, že se jí to líbilo.
24. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko: dekujeme :grinning: . Mala byla strasne hodna, spolupracovala. Fotily jsme se asi hodku a pul, udelali hafo fotek, ale my si vybraly jen 10. I tak to byla palka :frowning2: . Ale stoji to za to :wink:
24. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to víš malýho jsme měli na hlídání, tak jsem byla na roztrhání :grinning: :grinning: Koukla jsem sem dopo v kanclu a když jsem měla rozepsaný příspěvek tak D potřeboval na pc a už jsem to nestíhala. Jo a ještě jsem byla v hypošce na nákupu a vysomrovala jsem tam jednu bednu od banánů :grinning: Pani mi slíbila, že mi je bude střádat a ať si ke konci týdne přijedu. To mě docela překvapila, že byla takhle ochotná. Tak jsem do tý jedný bedny naházela věci co mám tady a Kubinovi už jsou malé a zítra to musím dodělat. Protože jsem musela jít na tu pedikůru a pak jsme jeli rovnou do Prágru
24. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janco - a kolik jste platili? :confused: Jestli to není tajný :wink:

Pro našeho Honzíka by to nebylo, protože ten co předváděl teď naposledy u foťáka, tak to bylo něco, ale třeba jednou pro Eli :wink:
24. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - ty takhle somruješ, jo :grinning:
24. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mi jdeme ráno na 3. pol. Musím jít na alergo a pak k zubajdě s Kubíkem a prý jukne i na mě, když už tam budu. Přitom jsem tam byla na začátku ledna :sweat_smile: .
24. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: platili jsme 950 Kc a za CD 100 kc, ale jsou tam jenom fotky, ktere mame upravene. Ty ostatni nam bohuzel nedali :frowning2:
Zany to víš, já jsem starej somrák :grinning: Ale vyplatilo se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
No já jdu k zubákovi ve čtvrtek a už teď se bojím :frowning2: Na dnešek se mi o tom zdálo :grinning:

Jdu hodit sprchu a do hajan, dobrou :dizzy_face:
24. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubare nesnasim, mne ceka kontrola nekdy v dubnu-kvetnu a to koukne i na Lucinku. Jsem zvedava, jak ji otevre pusu, kdyz mne tam taky nepusti :grinning:
24. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany a co Eli přestala brzo sabotovat to prééé??? :grinning: Já když si udělala o víkendu ejchuchu myslela sem, že porodim :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany brou :slight_smile:

Miso tak ejchuchu? :grinning:
24. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ejchuchu a já myslela, že porodim a manžel měl pak chudáček špatnej pocit, že za to může on, ale prej to je tim, že malá tlačí na spodek takže pohoda a když sem to řekla manžovi tak povída takže máme po hehe no to jsem rás si odpočinu chvilku a já mu řekla, že ne ne dr nic nezakázal tak to má blbé chlapec :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda má :grinning: Já to měla zakázaný asi 4 týdny před porodem a 3 dny před mi řekl, že na to máme vlítnout :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla na začítku smoldu a pak jak dal dr zelenou no to bylo čoro moro :grinning:
24. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš to. :grinning: Hele chlapům se nezavděčíš. Když je toho málo tak je to špatně a naopak taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně já mu řikám at je rád, že má :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš že jo. :wink: Jdu chrnět. Zítra toho budu mít hodně tak ať se trochu vyspim. Ráno snad ještě juknu. Páááá brou noc, plnou váchně. :grinning:
24. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás vácheň nebude manža skučí a já okolo něj tancuju trápí se chudák :frowning2:
24. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek