• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Dobré ráno,

tak dneska první :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já druhá :grinning:

dobré ranko
25. únor 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás noc celkem OK. Eliška vstávala ve 3 a pak se vzbudila v 6,15 na kojení a ještě vytuhla a čtvrt hodiny na to se vzbudil Honzík a je po spaní :unamused: Ale aspoň půjde po obědě :slight_smile:
Ještě musím vymyslet co budu dneska vařit :confused: :rolling_eyes:

No jo, Eliška se pak umoudřila a spala :grinning:
25. únor 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý jo, se tu budeme předhánět :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak já třetí :angry: :wink:

My vstávali po půl sedmé, v noci se vzbudil 2x a teď snídá. Pak se obléknem a D nás hodí k tý zubajdě. Po cestě zpátky musím koupit knedlík :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , budu dělat segedýn. :slight_smile:
25. únor 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
po obědě to doženete :wink:

co vařit? já měla včera supr fracouzský brambory, to tak pro ispiraci ;) jinka sama nikdy nevím... ale fakt nikdy já nechápu jak někde může vařit den co den teplý jídlo a neopakovat se :grinning: dycky mám chut na sposutsu věcí ale jak začnu úpřemýšlet napadne mě maximálne rizoto a končím....

hele holky co byste řekli tomu že sem ráno objevila krev a bolí mě bříško, tak sem doma brečle jak hromádka neštěstí že to bublinka vzdala ... pak me napdlo že když uz mam v tom kelímk u načůráno, testnu se, když sem se na to tak těšila... no a sou tam // ale jedna je slabounká...(jukněte do albíčka) už sme se ztoho prvního šoku dostala takže ted počkám ejstli se mrcha rozjede nebo jen špinim ale teplota je pořád dole :frowning2:
25. únor 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka: do pul sedmé to je parádička ;) k zubajdě ty nebo malej?
25. únor 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - holt máš dneska smolíka :grinning: Pracující lid by mě skoro předběhl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Houskový knedlík taky kupuju :slight_smile:

Boni - no nevím co to může znamenat... Ale někdo prý MS normálně dostane a i přes to je těhotný.... :wink: Naše známá přišla na to, že je těhule až ve 4. měsíci, jinak normálně MS měla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: no doufám že mas pravdu.... ráno sem si pobulela ated pokračuju ve hře sama sobě psichologem tak čekám na další dění....
25. únor 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Někde tu o tom je určitě nějaká diskuze :wink:
25. únor 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to určitě ale já bych pak měla zas tolik nadějí .... nene hezky si počkám jaks e to vyvrbí
25. únor 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko :wink:
Boni: moc držím pěsti holka...koukala jsem na ten test, taky nevim co to znamená... :unamused: ale moc bych ti to přála. Ale víš co, nestresuj se a hlavně nebul!, však ona se bublinka jednou uchytí :wink: :slight_smile: v klidu to pujde všecko líp, uvidíš.... :slight_smile:
K puzzlíkům: holky, to jste mi daly, tak já měla takovou radost a vy povidáte, že jste je musely uklizet, neb by je vaše ratolesti snědly :wink: no já taky koukala, že tam jsou obrázky, třeba chobotnice s chapadýlkama, tak jsem si říkala, že kdyby to malej pak ukousnul, nebo utrhnul, mohl by to spapat. No, ale to bych přecházela. Teď je to na válení super izolace na naší parketovou podlahu :slight_smile: a do budoucna uvidíme. Jinak ten koberec je fakt bombastickej, ale ty prachy taky :wink: pro nás rodinný rozpočet trochu dost :sweat_smile: takže zůstaneme u puzzlíků a hracích dek... :sweat_smile:

jo a dneska teda noc, kterou jsem snad ještě nezažila. Adámek usnul v 18.05 a hajal v jednom kuse do 5.35! :grinning: až jsem měla prsa nacpaná k prasknutí! ale prospala jsem se báječně... :sunglasses: No a pak už jsem ho spinkat nedala, hráli jsme si a v půl na 8 odpadnul u prsa a spí...ještě chvíli by mohl a pak bychom oblíkli a šli na to plavčo. Snad to tentokrát vyjde. Držte prsty! každopádně když se mu to tam líbit nebude, budu vědět, že tim, že semu chce spát, to nejni, že ano... :wink:
hezký den všem....
25. únor 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Janči - fotečky moc hezký. My si nechali dát i ten zbytek na cd, takže jsme zaplatili navíc za každou těch 50 Kč. Ale u nás Naty byla unavená, tak jich tolik nebylo.

Bony - držím pěstičky. Já, po své zkušenosti, bych asi zavolala mudře a zeptala se, zda mám zajít nebo ne. Četla jsem, že některé holčiny měly mrchu i několik měsíců těhu, některé měly pozitivní test před mrchou normálně, aniž by byly těhu. Já osobně jsem měla, při prvním těhu, pozitivní test 2 dny před mrchou. Pak v den mrchy jsem začala špinit, ale bolesti jsem neměla. Sestra mi řekla, ať příjdu, že se na mě mudr. podívá. No a dopadlo to tak, že jsem měla mimoděložní,a bylo dobře, že jsem k doktorovi šla. Prosím tě, nechci tě strašit, ani ti neříkám, že je to tvůj případ. Já jenom, kdyby si měla bolesti, tak raději jdi k doktorovi. Moc držíme palečky, aby si byla těhulka a tohle bylo jenom malé počáteční špinění, které taky těhulky mívají.

Barcul - tedy to byla noc. Taky bych si přála, aby malá takhle krásně spala. Jinak my puzzlíky máme, ale máme je s většíma obrázkama - s krtečkem a různé geometrické tvary a Naty ještě žádný neukousla. A držíme palečky na plavání. My si taky musely vyzkoušet různé časy.

Marti - tak ty už to budeš mít takhle za pár, tedy. Držíme palečky, aby porod byl rychlý a v poho.

Koberec - je nádherný, ale náš rozpočet by to asi neutáhl :grinning: Teď budeme kupovat už velkou postel a nábytek. No, to taky bude pálka.

Holčiny, tak já utíkám. Naty tady opět řádí (asi měla být kluk). No a chtěly bychom navštívit babičku a tetu, tak tady musím poklidit a připravit věci a tak. Opatrujte se, držte se a mějte se jen a jen krásně.

Jindul
25. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlášení z dnešního plovča..
o fousek lepší, ale jen o fousek

Doma to vyšlo senzačně, navlíklajsem malého, v sedačce v autě s mamkou měl premieru...a byl skvělej sledoval mne při řízení a vůbec nezaplakal. Jindy třebas si i dost stěžuje, když jedeme někam autem, než zabere... no a tentokrát byl fakt na jedničku s hvězidčkou tam taky vše proběhlo skvěle. Při slíkání se culil jako culínek, na plavčici taky pusu od ucha k uchu jen než vlez do vody ovšem Tam byl chvilku spokojenej a pak se LEKL-nevim čeho, rozhodil ručičky a už moc utišit nešel. Zvládnul teda 15 minut, ale byl zamračenej a poplakával. Ne že by doslova řval jak tur, co minule, ale poplakával no nic moc..pak ještě při oblikání mamku počůral a když jsem ho umístila do sedačky by zasejc jako andílek... tak vám nevim. Asi úspěch, ne? příště si mám vzít plavky a kdyžtak si vlezu prej do vaničky k němu, jestlivá se tam bude bát a nebude se mnou jistější tak a teď by to chtělo aby spinkal, leč nemůže zabrat. tak jdu konejšit... :slight_smile:
25. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík spinká a já dělám pro nás s manžou oběd :wink: Akorát se mi vaří rýže, tak se pak půjdu nadlábnout, MM si to pak ohřeje :wink:
Byli jsme venku, ale Honza zase zlobil a pak se vztekal a ječel, že chce domů!!! Tak jsem mu oráchala pusu sněhem a byl zase klid :grinning: :grinning: :grinning: On se asi potřebuje schladit :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a potom se vykecával s dvěma důchodkyněma a dokonce dostal čokoládu :slight_smile: A hlavně pochvalu jak hezky povídá :wink: Doma jsem mu ohřála polívku, něco snědl a byl unavený a usnul během chvilky a i sám :slight_smile:
Myslela jsem, že Eli bude spát v kočárku, ale prdlajs :unamused: Holt jak spala dlouho dopoledne (vzbudila se až v půl 10), tak byla vyspalá...

Barcul - ono to bude příště lepší, neboj :wink:
25. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zapomněla jsem vám napsat story se zubařem...
Dopoledne tu zvonil telefon, tak jsem to zvedla a volala sestra od zubaře. A že pan doktor nemocný a bude až za 5 neděl a že mě musí bohužel přeobjednat. Už měl být zdravý, ale pořád nic... No a tak bych měla jít až v květnu. No jo, ale já už od ledna držím s tím bolavým zubem, nekoušu na něj a spoléhala jsem na to, že zítra se toho konečně už zbavím a ono prd :unamused: Tak jsem se sestry ptala koho by mi doporučila a ona že jednoho doktora co sídlí taky tam a že ve čtvrtek má hodiny pro akutky od jiných doktorů. Tož jsem tam volala a vysvětlila sestře, že mám malé dítě závislé na maminčině papkání a že tam nemůžu čekat půl dne. Tak mám přijít v půl 11 a snad to nebude tak strašný :wink:
Děti udám mamce, měla je hlídat tchýně, ale jde na pohřeb kolegy a do toho jí má přijet ještě kolegyně a prostě samá komplikace :rolling_eyes:
25. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: na Honzíka koukám platí fakt něco studenýho, co? Aby si na to nezvyknul a nezačalo se mu to ještě líbit:slight_smile:
To vegetuješ už 2 měsíce s bolavým zubem, jo? To bych nevydržela.

Dneska mi dorazila ta slevová knížka od DM pro mimča a ty slevy nejsou marný. Třeba 80 Kč sleva na balení Pampers, to mi připadá dobrý.

Barci: to je jednoznačně pokrok, když byl Adámek ve vodě 15 min. Napoprvé je tam stejně ani o moc dýl nenechávají. Však ono se mu to bude líbit - počkej až se budeme rochnit v normálním bazénu :grinning:

Jestli někdo sháníte nějaká bodíčka a slabší mikinky apod., tak mají slevy 50 % na Skalce v Puntanele. Dneska jsem tam Lucce něco pořídila - bodíček není nikdy dost :slight_smile: Nekup to, když je jedno za 80 Kč, akorát když jsem byla v nejlepším, tak začali hlásit požární poplach a opušťte budovu, tak jsem to nestihla všechno okouknout.
25. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, dneska je boží počasí :grinning: já jsem si normálně při kočárkování zpívala a kdybych se neovládala tak snad i tančím :grinning:
zany, ten tvůj klučina je pěkný šídlo :wink: čímže to budeš "chladit" až sníh roztaje :grinning: :grinning: :grinning: ????

Petul: díky :slight_smile: já to taky shledávám jako pokrok! třebas to bude hodinu od hodiny lepší a lepší :wink: a v bezenku to bude určitě děcka víc bavit, když tam budou s náma. :slight_smile: jsem zvědavá na vaší hodinu tentokráte. nebo už ste tento týden byly? :confused:
25. únor 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barci: my máme tenhle týden pauzu kvůli uším, jdeme až 5.3. a jsem taky moc zvědavá
25. únor 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
podávám hlášení a zas mažu :slight_smile: špinění zas přestalo takže uvidíme zítra a zase testnu co to udělá :fearful: snad je tam bublík, dystak si zítra zavolám vondrákovi at se na mě podívá a udělá mi krev jestli tam něco uvidí. ppa holky mažu :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bini chci ti jen říct, že podle všeho já otěhotněla 3dny před ms a ms sem ještě dostala, ale byla slabá :grinning: :grinning: další měsíc už bylo po ms :grinning: :grinning: :grinning: Jinak dnešní výsledky dopadli ok na MR se neukázalo nic ani přicpaná céva ani nic takže migréna. :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boni a v okénku jako, že test probíhá dobře si taky měla čárku????? :confused:
25. únor 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bony a jaka byla teplota dnes? mas na fertilityfried ci wunschkinder grafik? kdyztak posli odkaz

dneska byl super den - byla jsem na vychazce s tehotnou kamaradkou, co uz jedno male ditko ma, svitilo slunicko, bylo celkem teplo, no krasa :slight_smile: pak obed, film, uklid, peceni perniku a chleba a odpo prisla na navstevu svagrova :slight_smile: a ted mlsam ten pernik :wink:
25. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

tak jsem konečně tu. :slight_smile: To máte radost, že? :slight_smile: :grinning:

My jsme ráno vyrazili k těm doktorům. D nás tam vyhodil v osm tak jsme na alergo chvilku čekali, ale asi za 10 minut jsme šli dovnitř. Kubíček seděl na židličce, dostal 2 obrázky, pil čaj a koukal na maminku jak jí mudra prohlíží a poslouchá :grinning: . Fakt zlatíčko. V půl devátý jsme se dostali k zubajdě, ale objednaný jsme byli až na 9h. :sweat_smile: Před náma byla jedna pani a pak starší pár. Tak kolem 70 let. Mudra vzala tu pani a pak nás :slight_smile: . Kubík začal natahovat hned jak jsme tam lezli a mudře oznamoval, že jako máma jde na prohlídku. :grinning: Tak jsme si sedli na křeslo a hned se musel napít z kelímku vody :grinning: . Pak mu mudra koukala do pusiny, tak ječel jak siréna a já mu povídám, že se jenom kouká, že mu nebude nic dělat, tak najednou ztichl a jen měl otevřenou pusinku, šikulka moje. :slight_smile: Pak dostal pastu na zuby, takovej ten vzorek a zajíčka z kinder vajíčka. :slight_smile: Mudra říkala, ať přijdem na podzim, ale že můžeme klidně dřív třeba v létě, že se na něho podívá, on se napije vody :grinning: a aspoň se tam nebude bát chodit, když uvidí, že mu pokaždé nebude něco dělat. Tak uvidíme.

Pak jsme šli domů vařit, po obědě přijela kamarádka na kafe a pak když se malej vzbudil tak mě s D hodili na nehty. Teda jsou krásný, i když jsem si je doma ještě musela přepilovat, ale docela mě dostala cena. Kamarádka mi tvrdila, že stojí tak o 200,- míň. :angry: Jsem byla celkem naštvaná.Ale jsou hezký. Jinak děda se s námi domluvil na zítra opět na hlídání, takže ráno odvážíme Kubíčka. Ten se tam strašně těší, ale řekla bych, že začal být víc vztekavej, co tam jezdí. Nebo má prostě blbé období. :fearful:

Bony já měla první test úplně stejnej. Sice jsem nešpinila, ale břicho mě bolelo, jako kdybych to měla dostat a za pár dní už ta druhá čárka byla jasnější :wink:

Zany tak sníh zabírá jo, to příště budu asi taky praktikovat až mě venku vytočí. :grinning:

Miso to je bezva, že je vše v pořádku. :wink: co manža je pořád na umření? :grinning: :wink:

Luci tak to jsi měla super den. Já si dneska taky lebedila, jak je krásně.

Barcul teď už to bude určitě jen lepší. A když tam půjdeš do tý vaničky příště s ním, tak to bude určitě bezva. :wink:
25. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul tak on byl dneska na skalce poplach jo? A hořelo někde? :confused:

Jindul mi máme ty menší puzzle a tam jsou třeba autíčka, letadla a tak a když se dá vyndat i kolečko tak je to fakt malý. Malej to pak začal rozebírat a kolečka jsem mu tahala z pusinky. Takže jsme to pro jistotu uklidili. :pensive:
25. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno

prvníííííííí :grinning:
26. únor 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme tu včera měli na návštěvě bráchu s rodinou :slight_smile: Kluci si spolu pak dali vanu a frčeli domů :slight_smile: Monča to tu prořvala, protože prý měla svůj den :unamused: Já pak šla stej :unamused: ně uspávat Elišku, ale ta se pak taky předvedla. Nějak nemohla zabrat :unamused:
Noc byla celkem OK, ale Honzík se v noci nějak vzbudil a ječel, že chce k nám a ještě mlíčko, ale MM ho odvedl a vytuhl tam s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a v 5 se vzbudila Eli a v 6 Honzík :rolling_eyes: No jo, ale ještě by pak usnul, ale :unamused: Eliška začala hekat, tak jsem k ní vstala a Honzík se probral a bylo po spaní :rolling_eyes:
Dneska jdu k tomu zubaři, ale budu muset zavolat mamce, aby přijela sem. Venku je pěkně hnusně a tak to není na courání s dětmi... :unamused: Kruci to nemůže být krásně jako včera!!! :angry:
26. únor 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - on ten zub začal bolet, ale v pohodě. Nekousala jsem na něj a dobrý. Ale když jsem volala k dr., tak neměli volno a musela bych si to tam jít vysedět což s Eliškou nepřichází v úvahu :confounded: Tak jsem se objednala, ale kdyby to bylo k nevydržení, tak bych holt musela jít a počkat tam...
No ale teď už to do května fakt nevydržím :confounded:

Na Honzíka asi platí něco ledového, jinak nevím... :unamused: Prostě jak má amok, tak je to to nejlepší :slight_smile: Vím, že naši bráchu taky koupali, když se vztekal :grinning:

Petul - akorát ta sleva na plenky je na ty menší, na 2, to už asi moc nevyužiješ :unamused:
26. únor 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko,

tak jsem druhá. :sweat_smile:

my měli noc v poho i když to večer tak nevypadalo. Kubina se vzbudil po desáté, tak jsem ho přebalila, dala pití a když jsem si šla lehnout tak znovu. :angry: Ale pak se vzubil až kolem čtvrté a před sedmou vstávačka, takže nakonec ok. :slight_smile: Až se vzbudí D tak se zbalíme a odvezeme Kubinku k dědovi.

Zany tak Monička to tady umí vyvádět viď? :sweat_smile:
26. únor 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska to počasí fakt nic moc. :frowning2: Včera to bylo jak na jaře. Úplná lahoda :slight_smile:
26. únor 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek