• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Dobré ráno holky, děkuju za podporu! teplota zas klesla začla sem měřit až po ovulaci http://www.fertilityfriend.com/home/25e0a7 ... dneska tetsík, i když méně citlivej jen s / ... podle ukázkovejch grafu na merenibt. jeste porad nemám nic jasnýho a mrcha taky furt nikde.... udělám si další, citlivější test a v pondělí si dyštak zavolák k doktorovi, nechápu proč to nemuze být jasný hned :grinning:

no počasí je hnus! to je pravda... ale uř by mělo začít být teplíško
26. únor 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bony tak to vypadá pořád nadějně :wink: Držíme palečky
26. únor 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka už cítím jak mi raší na hlavě parohy ...sem z toho prostě jelen... :slight_smile:
26. únor 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, dnes tu budu s vami, mam tu notebook :slight_smile:

bony a kdy jsi podle tebe mela ovulku?
26. únor 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucii: 11,12.2. to už je víc jak dva týdny... dělala sme si ovu test ale i tak bych to zjistila, měla sme bolesti že sme myslela že mě chtil slepák...
26. únor 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to zajimavy graf, skoda, zes nemerila uz pred ovulkou... mereni je dobry, pokud clovek chce vedet, kdy ma ovulku a zda "funguje" - ale hodne holek to docela stresuje... kazdopadne ja to doporucuju :slight_smile:
drzim palce!

holky, musim dnes na postu - aaachichouvej :sweat_smile:
26. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: koukala sme že nemáš skoro žádný bříško :slight_smile:
ja na to meření už kašlu ted se domeřím a pak už ne... podle toho už bych to měla dostat a nic...
26. únor 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bony ale mam :slight_smile: jen neni tak velke, protoze jsem hodne vysoka a stihla (no jestli jsem stihla i ted, nevim, protoze jsem uz pribrala 8 kg :grinning: )
kolikaty DC jsi?
26. únor 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se teda neměřila a asi bych do toho ani nešla... Možná až kdyby to nešlo delší dobu... :wink:
26. únor 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne zany, komu se to povede hned, tak ten nema duvod merit :wink: ja zacala az po 5 mesicich... a diky tomu jsem zjistila, ze ovulku nemam
26. únor 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu nakoupit a na postu, zatim packo
26. únor 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se hlasim,ze porad jsem cela.ale uz nechci.tajne doufam,ze bych mohla do utery porodit,abych nemusela zase cekat ty sileny fronty na gynde a monitoru.

Boni ja mela taky druhou carku na testu slabouckou a byla jsem v tom.drzim ti palce.

varim polivku a pak musim na postu,doufam,ze tam nebude moc lidi.rano jsem prevlikla periny a peru druhou pracku.ale i to me zmaha.kdyby to slo,tak uz se do porodu nezvednu.porad mam bolesti,ale zatim nepravidelny.uz aby to prislo.zdravim vas
26. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to se na poste potkame :wink:

drzim palce, aby to uz prislo! :slight_smile:
26. únor 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: tak to na tobě není teda vubec znát :slight_smile: sem 33 DC

zany: ja se taky merit nechtěla... ale vis jak holky na sanžilkách posílaj grafíky furt se mě ptali na teplotu tak sem si řekla že to zkusím :slight_smile: a ted toho lituju a už nemuzu pčestat :grinning:

jirik: no když mě zas zmizela :grinning: téda držím ti palce aby to už konečně začlo :slight_smile:
26. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy to budete vědět.. koukala sem na přehled mateřský a rodičovský, pokd nejsme těhu a nenajdu práci od dubna a otehotním na pracáku tak nemám nárok na mateřskou,žejo?? a na rodičovskou mám nárok jen na 4letou???
26. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bony a jak mas dlouhe cykly?
co se materske tyce, fungovalo to tak, ze ex. cca 2mesicini ochranna lhuta (je to 6-8 tydnu, nevim presne) po skonceni pracovniho pomeru a kdyz v ni otehotnis, plati ti materskou byvaly zamestnavatel... ale jeste si to radsi over - treba v sekci "Paragrafy" tady na konikovi...
26. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucci: 28dní jak hodinky.... tohle je totiž muj první beh HA :grinning: joo.. sem plašan... ale 33DC je dobrý ...mylsím,doufám..a ty dvě cárky sme si taky nenakreslila tak porad doufám :slight_smile:
jojo já se jeste zeptám tam... on se mi blíží konec vypovední lhuty tak zjistuju... chtela sem jit na dva roky za tech 12 tisíc ale když o tuhle práci přijdu mám smolíka :(
26. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bony takze tohle je tvuj prvni cyklus bez HA?
26. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: :grinning: nojo je :grinning:
26. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bony já když jsem vysadila Ha tak jsem to dostávala dřív. Teď když to vezmu tak to podle datumu dostávám každý měsíc o 5 dní dřív. No a dneska přišla mrcha o 4 dny dřív. Takže zítra na maturák budu jak balon a to mám přiléhavý šaty. :angry:
26. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: tak to je nemilé.... nojá sme taky puvodne počítala s tim ,že to bude kratší ale oulka abyla 18DC jenženi tak už bych to měla dostat
26. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý den dámy..hlásíme, že máme za sebou utv a máme jadérka :sunglasses: čuliže už na další kontr.nemusíme :dizzy_face: Adámkovi se moc líbila pí doktorka, smál se na ní, i když ho studila a byl vtěsnanej do tý krabičky, co ho tam drží na boku :grinning: Měla jsem radost. Počasí mne také zklamalo, cčera mne to tak příjemně nabilo a dneska zase vybilo :rolling_eyes: ale ven pujdeme...za každého počasí, dáme pláštěnku a po poledni razíme, neb bych tu s Adámkem pak do večera nevydržela. On spí přes den velice špatně..ale noci mi to plně vynahrazujou :wink:
Koukám Bony, že tě bublinka pěkně napíná.. :wink: tak tfuj tfuj tfuj-pro štěstí... :slight_smile:
Marti: tobě držím pěsti ať se ti to rozjede už! Úplně si vzpomínám, jak sjem se modlila každou návštěvu u Mudrů já..říkala jsem si, už by to mohlo být, Adámku, pojď se kouknout ven, je tam tak krásně :wink: no a když mi konečně Mudra pověděla tu kouzelnou větu, že vzhledem k hodně velkému váhovému odhadu miminka doporučuje vyvolání ještě dnes :wink: byla jsem šťatná jako blecha...ale byl poslední den ve vahách a Adámek měl býžt štírek, že...takže se šprajcnul a dřív než na štíra prostě nevylezl :wink: :grinning:
Sokolko: hm, dostat to před plesem, to je pech :unamused: matně si vzpomínám, že jsem taky vždy byla dosti nafouknutá. Teda, už je to holky rok, co MS nemám a ani mi to nějak nechybí :wink: :grinning:
26. únor 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak se hlásim.U mě nic nového zase úklid klasa.Jinak manžovi je líp, ale bylo mi ho líto chudinka.Anča řádí jak zběsilá to je taky stejný.
Luci si nabrala 8kg?Já mám k úterku 13kg ale prej naberu tak 2kg ještě tak uvidim. :grinning:
26. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso uz jen 2 kg navic? to se mi nezda, ja myslela, ze to po 30.tt jde jeste stejne rychle nahoru... ja to vidim na cca 15 kg nahore u me, snad to moje kolena unesou...
26. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bony tak to muzes jakkoli dlouhe cykly, holt nezbyva nez cekat :sweat_smile: mne to nejdriv po vysazeni slo stejne jako s HA, pak se cyklus zacal prodluzovat a pak uz MS sama bez vyvolavacky neprisla...
26. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim řekla mi to včera dr a v úterý gyndař.Mně se to taky nezdá, ale myslim, že to moc nebude prej kdo nabere na začátku rychle pak na konci ne a naopak a já na začátku měla rakotovej start :grinning: :grinning: :grinning: Taky vypadám jak lachtan, ale ještě chvilku.Ale včera mě nepotešila dr někdo on ní z rodiny chodil k Apolináři na kontroly na vše a měla tam i rodit a 3 dny před termínem jela rodit a oni jí řekli, že mají plno a že musí do Podolí a nebo do Krče.Takže já pojedu 60km v bolestech když se teda Anička otočí a oni mi řeknou plno musíte jinam :confused: :confused: z toho sem trochu špatná
26. únor 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas miso dobry, pokud uz moc nepriberes :slight_smile: a s tim prijetim u Apolinare to je blby, uz jsem taky slysela, ze to tak funguje, na druhou stranu pokud ses fakt akutni, tak te musi vzit... no nestresuj se tim dopredu, urcite to dobre dopadne!
26. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo ted mi to potvrdila známá, že já tam jedu rodit kvůli krvi tak mě musí vzít :grinning:
26. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prave delam kynute knedliky :slight_smile: uz mam pekny hlad, ale kynou pomalu...
26. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek