• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
tak uz jim :slight_smile:
26. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak my jsme doma :slight_smile: Já odvezla divou zvěř k mamce. Nakonec je chtěla k sobě domů... Já jsem jí vynesla Eli nahoru, aby jí netahala, protože je těžká, zvlášť s tou autosedačkou a mamka má špatná záda... :unamused: Pak jsem hned letěla k zubaři, ale zase byl problém zaparkovat :angry: :angry: :angry: No v čekárně jsem protože chvíli musela počkat, protože přede mnou byla rodinka a šli všichni a byli objednaní... No ale vzala jsem si knížku a tak jsem si aspoň četla :slight_smile:
Zubař mi zub vyvrtal a dokonce jsem to přežila bez opichu :grinning: :grinning: :grinning: Nechala jsem tam pětikilo a šla jsem spokojená domů :wink: Teda dojela jsem si ještě nakoupit pečivo, protože Eli spala :wink: Spinkala prý skoro celou dobu :dizzy_face: Honzík dneska nespal, protože tím jak Eli spala v ložnici, tak neměl kde spát. Ale on to přežije a půjde brzy. Sice bude protivka, ale přežiju to :slight_smile:
26. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Řve mi tu dítě, tak jí jdu utišit a ukážu se později a zareaguji :wink:
26. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak konecne ma po bolestech! :slight_smile:
26. únor 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jela dopo s D do kanclu, ale to jsem vám vlastně odtamtud psala a pak mě tam vyzvedla ségra a jeli jsme do deichmana pro boty. Protože jsem ty své nemohla najít a zjistila jsem, že jsem je před pár roky pučila kamarádce a oni je ztratili :sweat_smile: . Ale koupila jsem si krásný za 700,- kožený, na podpadku s prázdnou špičkou a jsem z nich teda nadšená. No a budu je nosit i v létě. :grinning: Pak jsme zajeli na rychlý kafčo k tátovi a pak domů. Dala jsem si koupil, umyla řepu :grinning: a teď mi akorát doprala pračka. Pro malýho jedeme zase dýl, protože mezi pátou a šestou má D přijet zase zákazník. Tak doufám, že přijede spíš k tý pátý, abysme malýho nevyzvedávali v 7 :angry: To si ho moc neužiju, když ho zase hned zítra dopo budeme dávat k babičce. Chudinka bude pořád cestovat, ale jemu to vůbec nevadí a dokonce se vždycky těší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Zany tak aspoň už budeš mít s tím zoubkem snad klid. S tím parkování je to všude stejný. :angry:

Luci teda ty jsi šikula, zase domácí knedle :slight_smile:

Miso no nechci ti brát iluze, ale opravdu mi přijde 2 kila za víc jak 2 měsíce málo :sweat_smile: . Já na začátku taky přibrala pak se mi to zastavilo a ke konci jsem taky moc nepřibírala, ale určitě jsem za poslední 2 měsíce přibrala víc než 2 kilča. :grinning: Jinak je dobře, že už je manžílkovi lépe. :wink:

Barcul to jsi měla taky pěkný čekání na Adámka, ale už je venku je to pohoda. :wink: :grinning:
26. únor 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - co to je za větu: "Dala jsem si koupil, umyla řepu" :confused: :grinning: :grinning: Nechápu smysl :grinning:

Míšo - já jsem teda od toho 30tt přibrala ještě 5 kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže bych klidně řekla, že přibereš víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Luci - já bych začala měřit asi až po půl roce :slight_smile: Ale třeba v tvém případě to chápu :wink:
A to víš, musíš zadělávat dřív, abys mohla brzy jíst :grinning: A to jsi dělala v pekárně nebo normální kynutý těsto? :confused: :sweat_smile:

Jdu se zase věnovat dětem... Eliška od té doby co jsme přijeli od mamky nespala a Honzík už taky začíná být protivka :unamused: No musím ještě hodinu vydržet než se půjde koupat a pak posviští do hajan :slight_smile:
26. únor 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko ty si malyho ted skutecne neuzijes :wink: no hlavne ze je spokojeny a ty si muzes neco zaridit :slight_smile:

holky nas prcek bude "pohadkomil", protoze mu porad poustim pisnicky z pohadek :dizzy_face:
26. únor 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany normalni kynuty testo v pekarne :wink:

ja jsem dnes tak unavena, asi to dnes zalomim brzo - driv nez prijede manzel :sweat_smile:
26. únor 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany sem ráda, že si zubaře přežila :grinning: holky mně je ejdno kolik naberu hlavně at je vše v pořádku jak malá tak já.Musim koupit povlečení ještě náhradní kde mají pěkné nevíte??
26. únor 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - nejsem chlap :grinning: :grinning: :grinning: I když co se týče zubaře, tak tam jsem docela bebíčko :grinning:

Já jsem kupovala povlečení ve staráku v Imtexu... A mají i na sídlišti na náměstí jak je to dětské :wink:
Nebo jukni na net, já jsem objednávala povlečení pro nás a na velkou postel od Matějovského, vychází levněji a i mi to dovezli až domů :slight_smile: Mají i samo na postýlky
:wink:

Luci - no pro mě je normální kynuté normálně, ne v pekárně :grinning:
No hlavně si odpočiň :slight_smile:

Jdu vytáhnout dítě z vany nebo se mi rozpustí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevite, cim to je, ze mam dneska silenou zizen? uz se zacinam o sebe a prcka bat, piju furt a silene hodne :confused: vedro tu neni a dehydratovana byt nemuzu - ja piju vzdy dost...
26. únor 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jo od něj sem koukala, ale já potřebuji rozměr 100x135 a on má 90x130 a to si myslim, že je moc velkej rozdíl
26. únor 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík usnul už před večerníčkem, ale Elina tu celou dobu vyváděla a byla jsem z ní hotová!!! :rolling_eyes: Pak přijel manža ze spinningu, tak jsem ho k Eli vyslala, aby jí uspal, protože já už neměla sílu poslouchat ten řev :confounded: A já aspoň skočila do sprchy :wink:

Luci - já myslím, že to nic není :wink: Jen máš dneska větší žízeň :wink:

Míšo - tak to zkus buď v té starce a nebo na tom námku :wink: Nebo pak holt někde na netu :slight_smile:

Jdu juknout na Ordinaci a číst si :wink:
26. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jsem se překlepla, jak mám teď dlouhý nehtíky :grinning: . Jsem chtěla napsat koupel a řepa je moje krásná hlavička :grinning:

Miso to je jasný, že je hlavní zdraví tvé a malinké. :wink:

Luci já měla taky návaly žízně a rodila jsem v dubnu :wink: . Cukr máš v pořádku, tak by se nic dít nemělo. :wink:

Pro malýho jsme nakonec jeli dřív, protože pán si přijel už v půl pátý. Tak jsem měla radost, že si malýho aspoň chvilku užiju než půjde spát :slight_smile: . Když jsme přijeli domu, tak jsem kluky ostříhala, pak skočili do vany a zatím malýmu udělala kaši. Do postýlky šel po sedmé hodině, ale pak jsem ho 3x vyndavala na nočník naposled před osmou :angry: . Vždycky se jen trochu vyčůral, naposled ani to ne a pořád tvrdil, jak chce kakat. :angry: Tak jsem mu pohrozila, že jestli nebude spinkat, tak nepůjde zítra k babičce a už byl klid :grinning: . Já jsem dneska taky říkala dědovi, že si ho vůbec neužiju a on mi řekl, ať jsem ráda, že chce jezdit i někam jinam a není pořád se mnou a že si ho ještě užiju dost. :sweat_smile: Já to vím a sem i ráda, že chce být s dědou nebo s babičkama, ale spíš je to o tom, že jsem nebyla zvyklá, že by takhle často někde byl. Vždycky to bylo tak jednou za měsíc někdy i dýl a teď posledních 14 dní je to skoro ob den, když nepočítám víkend.
26. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko bud ráda, že malej nechce jen tebe co by za to jiné dali. :grinning: Já dneska hledám to povlečení tak snad něco vyberu
26. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem vás konečně dočetla :dizzy_face:

Luci, moc děkuju za recept :dizzy_face: Já si taky myslím, že když máš cukr v pořádku, tak to snad nic nebude a nejedla si třeba něco po čem je žízeň větší ?

Boni, to vypadá pořád nadějně, tak držim palce :dizzy_face:

Petul, jak se malé hojej ouška :confused: Je to statečná holčička :dizzy_face:Když jsme byli na naušníčkách my, tak jsem ronila slzu s malou :pensive:
Sestřih máš moc hezký :dizzy_face: Koberec je taky moc hezkej, ale ty prachy taky .
Na skalce hořelo :confused:

Zany, co jsou to ty hrachové kuličky :confused: Moje kámoška taky sprchovala malého, když byl vzteklej a taky si to moc chválila, jak je to super, že se malej hned uklidnil :wink: :grinning: Tý jo, 500kč za jeden zub :confused: to je teda dost :angry: Ale hlavně, že už tě to nebude bolet :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadík na skalce hořelo kdy :confused: :confused:
26. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso já vím, ale asi je to tím, že na to fakt nejsem zvyklá a úplně mi to přijde jako kdybych ho nějakým způsobem zanedbávala, nebo se ho zbavovala, nebo prostě tak něco. Takovej divnej pocit. I když vím, že všichni jsou rádi, že může být u nich a on je taky rád, tak stejně takovej ten červíček hlodá :sweat_smile:
26. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
chápu tě
26. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul, puzzle taky máme uplně stejné, jako vy :wink: měli jsme to taky hlavně jako izolaci a pak jsme z toho stavěli kostičky, domečky atd.,ale je fakt, že jsem vyndala takové ty malé časti (kolečka s čísel 6,8,9 atd.) a jinak malá nikdy nic neukousla ani neutrhla, ale bavilo ji to stále rozebírat ,takže jsme to stále všichni sestavovali. Ale už je máme docela dlouho uklizené, pak už jí to nebavilo, tak jí je možná zas vyndam, třeba jí to zas bude bavit.
Co jsou to jadérka :confused: To plavání se bude stále lepšit a pak nebudeš moct Adámka dostat odtamtu

Sokolko, to je Kubík opravdu šikula .A kde jsi byla na nehtech.

Marti, tak přeju,ať už brzy porodíš.

Míšo, moc gratuluju k výsledkům.

Nějak mi nejdou smajlíci a nevim proč.

Já když jsem vysadila HA, tak jsem první měsíc vůbec mrchu nedostala ,ale pak už pravidelně.
26. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na něco zareagovala, ale nejde to na vše, je toho fakt moc :sweat_smile: už zas smajlové jdou :dizzy_face: To počasí dnes fakt hnus, ale venku jsme stejně chvilku byly :dizzy_face:
Tak jdu taky spát, dobrou noc :slight_smile:
26. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadíku děkuji.A ono hořelo na skalce a kdy???? :confused:
26. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, to já právě nevim, já se ptam, psala to sem Petula, že tam byla a musela odejít kuli tomu, tak mě to právě taky zajímá :confused:
26. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jančo, fotky jsou opravdu moc krásné :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to jsem ráda že to chápeš. Já nechci aby to vypadalo, že se ho chci zbavit ale ani mu nechci bránit.
26. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, dík za info :slight_smile: Mě se ty nehty taky moc líbí, ale ta cena mě taky odrazuje :cry: Dřív jsem měla hezké svoje ,že si každý myslel, že mám umělé, ale ted se mi moc nedařej, ale pokusim se je vypěstovat zase sama , láká mě to moc :dizzy_face:
Naše malá sice ještě nikdy na celý den pryč nebyla, ale uplně tě chápu, taky bych měla divný pocit ...
26. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak jsem to našla a Petula o tom požárním hlášení psala včera v 15:06h. tak nám snad zítra řekne co se tam dělo.
26. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už jdu fakt spát, dobrou noc :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik ono je o tom si na to zvyknout. Já už to teď taky snáším celkem dobře. :wink: Tady u nás to dělá sousedka a jsou hezky a za dobrou cenu. Teď nevím přesně, ale myslím, že za nový chce 450,- a za doplnění 350,- Já mám taky hezký nehty, ale teď se mi zase začaly třepit a lámat a chtěla jsem je mít hezký na ten ples. No a pak uvidím, jestli si je ještě nechám. Ale to už bych šla sem k tý naší sousedce. :slight_smile:
26. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik brou :wink:
26. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek