• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Dobré ranko
27. únor 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: všechny už jste na procházce? :slight_smile: Boni v práci? :slight_smile: my jsme doma zkoušeli nacvičovat plavání :grinning: teda v mezích možností naší malé vany... :wink: celkem se mu to líbilo, i se smál. Jo doma je doma.. :grinning:

Jadiku: jakýrka to jsou vlastně plně rozvinutý kyčličky-to jakože když už se vytvořej dětem, tak už se nemusí na kontoroly a je to v pohodě, víš? jinak nevím, jak bych ti to vysvětlila....s malou ti to jistě taky říkaly, jen jsi to asi už zapomněla :wink:

hezký den dámy....
27. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda

tak noc super, vzbudil se až v půl pátý :slight_smile: vzal si čajík a vstávali jsme po půl sedmé. :slight_smile: Od rána pořád otravoval, že chce k babičce :sweat_smile: , tak jsem mu řekla, že taky bude chvíli se mnou doma a on na to, že nenene :confounded: . Nevděčník mrňavej :sweat_smile: . Tak jsme ho k babičce hodili v deset a začal plakat, když jsem odcházela :frowning2: . Ale před chvilkou jsem volala babičce a říkala, že za chvilku přestal a že už je tam i děda takže je to pohodička :grinning: Děda je prý ve vaně a Kubík mu asistuje :grinning: Já jdu v půl třetí na účes tak jsem na to zvědavá, jak to dopadne.

Barcul no vidíš to jak to hezky trénujete. To bude za chvilku štírek plavat sám :wink:

Bony ahojky tak jak to u tebe vypadá? :confused:
27. únor 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky matky, skoro matky, dvojmatky :grinning: :grinning: Dneska se u nás skoro nespalo síla tak to chci dohnat trochu ted jinak asi padnu na hubičku.Budu večer :sweat_smile:
27. únor 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak padni do postele, na hubičku by to bolelo a měla bys bebí :grinning:
27. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
missa: na hubičku nepadej..dyt bys ze sebe udělla velblouda :grinning:

sokolka: bledě.... teplotka 36,7 mrcha nikde a test jako padlí sníh...
27. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré odpoledne :wink:

My měli ráno zase fičák :slight_smile: Přijela tchýně pohlídat Elišku, protože manža jel pryč a my s Honzíkem frčeli na plavání :slight_smile: Doma jsem pak udělala oběd a myslela jsem, že bude Honzík spát, ale odmítá to a dělá tam akorát bordel :angry: No ještě že ta Eliška spí :dizzy_face:

Hele Míšo - co ty tady čteš :grinning: Petula o tom psala, že musela ze Skalky odejít, protože tam hlásili poplach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Našla jsi nějaké to povlečení? :confused:

Sokolko - no chápu, že ti to najednou přijde divné, že je Kubík najednou často pryč... Ale aspoň si odpočineš :dizzy_face: Nechce děda i Honzíka? :confused: :grinning: :grinning:

Jadiku - nechceš už to vyzkoušet někam Adélku dát? :confused: Já myslím, že čím víc se to odkládá, tím je to horší... Ale tím ti nechci brát iluze a ani to do ničeho kecat :slight_smile:
27. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já jsem se Petuli taky ptala, proč hlásili poplach. Jestli tam hořelo nebo co. Kvůli něčemu to přece hlásit museli :unamused: To nevím, jestli by děda psychicky unesl hlídat dva raubíře :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jdu za chvilku na to česání. D mě pěkně naštval. Řekl, že ze sebe nebude dělat šaška a půjde tam v džínách. No tak to jsem na to zvědavá. :angry:
27. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechodíte některá k Vondrákovi??? zvažuju mu zavolat pokud to bude v pondělí pořád stejné... ale sem u něj nováček a ještě ho neznám tak nevím aby nebyl protivnej že sme hysterka a neodfláknul mě... :confused:
27. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - to jo, ty jsi se ptala proč, ale Míša se divila :grinning:
No to né, na ples se přece chodí hezky v obleku, ne :confused: :wink: Jen ať se slušně oblíkne :grinning:

Boni - myslím, že žádná z holek tam nechodí :wink: Ale zkus to :wink:

Jdu vyhnat manžu a děti ven, abych měla aspoň hodinu pro sebe... Dneska jich mám jaksi dost :pensive:
27. únor 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to nevím, jestli na tý Skalce hořelo, popadla jsem ty oblečky, rychle zaplatila a mazala jsem pryč. Prodavačky to komentovaly, že je to tenhle týden po druhé, takže nejspíš jen cvičný poplach, ale co kdyby... Kouř jsem nikde neviděla a dneska když jsem jela okolo, tak Skalka stála :slight_smile:
27. únor 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak manzelovi v noci rozbili okynko u spolujezdce a vykradli auto (jen par veci, radio vyndat nejde) :frowning2: :angry:

bony doktor te stejne asi ted videt nebude chtit... musis pockat... pokud by tam bublinka nebyla a MS neprichazela, tak vyvolavacku by ti pichnul az po delsi dobe, ted ne, ted to muze byt dlouhy cyklus... mne ji pichali az cca 45 - 50 DC... do drzim palecky a kdyz si budes chtit byt jista, klidne tam v pondeli zavolej, treba te bude chtit videt

jdem na mecheche, kamarad slavi :slight_smile:
27. únor 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se hlasim,ze jeste nerodim.zitra mam prvni termin podle UTZ.od vcera chodime domu po schodech,protoze nam nejede vytah.bydlime v 5p.tak treba to probehnuti parkrat po schodech napomuze porodu.dneska me obcas tak pichne jako na spodku a porad jen samy nepravidelnosti.

o pozaru na skalce nevim,jen kdyz jsme tam vcera byly,tak v tom sncku maji naky dvere do skladu a rikali mi, ze kdyz do nich deti narazi,nebo bouchnou,tak se spusti alarm.a pak se spustil a byl to docela rachot.to se na vterinu stisili vsechny deti,jak se lekli a pak radili dal.

premyslim jestli se dat do zehleni,nebo pockat na zitra jestli budu jeste cela.ted uz se mi zehlit nechce.vecer jeste nakouknu
27. únor 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to u nás nakonec dopadlo jinak... Honzík mě tak neskutečně vytočil, že jsem se sebrala a odjela jsem pryč :pensive: Eliška byla nakojená, tak jsem mohla klidně odjet pryč :slight_smile: Volala jsem kamarádce a šly jsme spolu na kafíčko, resp. na horkou hrušku :dizzy_face: Aspoň jsem vypadla a uklidnila se. Jinak bych za sebe neručila... :pensive: Za ten týden se mi to Honzovo zlobení a Elišky hejkáná nakumulovalo a dneska jsem potřebovala upustit ventil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Honzík se teď koupe a půjde spát a Eliška taky pomaže :wink:
27. únor 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sem tady.Zany no jadík se na to ptala jestli tam hořelo tak sem se zeptala taky :grinning: :grinning: Jinak holky malá dělá rotyku a já mám pocit, že se mi dneska rozpadne pánev :frowning2:
27. únor 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - jen se nevymlouvej :grinning:

U nás se spí, ale byla to fuška...
Zítra dopo jedeme ke kamarádce, jedeme tam na obídek a pak mužíkové pojedou lyžovat, teda pokud bude přijatelný počasí :wink: A my si budeme užívat dětí :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ukážu se až večer :wink:
27. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
má být hezky zítra.No zany fakt se nevymlouvám.Ta naše cácora má roupíky a vypadá to jako bych spolka 100 hopíků :grinning: :sunglasses:
27. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - já to myslela s tím poplachem, že se vymlouváš :grinning:
Ty jíš hopíky? No a proč to děláš? :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu si číst :wink:
Dobrou :dizzy_face:
27. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pááá ne já je nejim mně tam jeden velkej roste :grinning:
27. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpet z oslavy, tak moc jsem se nasmala, ze jsem se skutecne bala, ze porodim jeste dnes :confused: :grinning:
28. únor 2009 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,

tak koukám, že je tady dnes nějak mrtvo. Na to že jsem vstávala z vás asi nejdýl (v půl jedenáctý :grinning: ) tak jsem první. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže ples jako takovej nic moc. Strašně moc lidí v malinkatým sálku no hrůza. Kdo neměl místo na sezení tak nic neviděl protože se do sálu nevešel :angry: . Já jsem na začátku seděla než ošerpovali ségru a pak jsem zdrhla. Když jsem seděla tak stačilo zvednout lokty a vyrazila bych zuby těm okolo sebe. :sweat_smile: No a trochu zaklonit hlavu tak jí chytnul ten za mnou. Hlavně tam byl okamžitě vydýchanej vzduch takže jsem tam prostě nevydržela. Skoro celou dobu jsme pak stáli u baru a popíjeli a kecali a tlemili se :grinning: Docela jsem si to užila, trošku jsem se lízla :grinning: a domů jsme dorazili asi v půl druhý. Jinak vlasy jsem měla krásný D mi udělal fotky tak je sem snad hodim a když mě vyzvedával u kadeřnice tak mě strašně překvapil. Normálně mi povídá, že kvůli mě 2 hodiny lítal po Příbrami a koupil si boty, černý kalhoty, novou košili i kravatu :slight_smile: Úplně mě to dojalo. :sweat_smile:

S babičkou jsem mluvila večer tak říkala, že Kubík usnul kolem osmé a vše v poho. Když jsem jí volala dopo jak zvládli noc tak mi povídala, že ho asi v půl dvanáctý přebalovala a přesunovala v posteli, že se ani neprobral a že se probudil za celou noc až ve čtvrt na sedm :astonished: vzal si čaj a do sedmi vydržel ještě ležet. :slight_smile: No prdelka.

Miso tak hopíci jo :grinning: :grinning:

Luci no ještě že jsi neporodila. :wink:

Zany tak ty jsi takhle zdrhla jo, to se občas musí, aby se člověk uklidnil. :wink:
28. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vám chtěla napsat ještě v noci jenomže jsme přijeli a zjistili jsme, že byla vypadlá elektrika a asi to vyhodilo i internet a nešel. Ráno už naštěstí šel tak to bylo asi kvůli tý elektrice.
28. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dnes jsem si z Hypernovy pysne nesla 3 baleni plen :grinning: Happy pleny - kamaradka mi je doporucila a cena je vyhodna :wink: sli jsme pesky, kdyz ted nemame auto kvuli tomu volovi, co rozbil okno u spolujezdce :angry:
28. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak je coryna? uz jsem ji tu dlouho nevidela :confused:
28. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

no tady to dneska moc nežije :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme dneska dopoledne vyrazili ke kamarádce, jejímu manželovi a o 5 měsíců staršímu chlapečkovi než je Honzík :slight_smile: Dali jsme si tam obídek a po obědě tatínkové vyrazili lyžovat ne Monínec a my šly na chvíli s dětmi ven :slight_smile: No jo, ale Honza sebou švihl hned před barákem, musel nutně lézt na hromadu sněhu, zasekla se mu tam noha a padl do bahna!!! :angry: :angry: :angry: Takže byl hned jako čuně a umazal bundu ještě mě :angry: :angry: :angry: Eliška hezky spinkala i po tom co jsem jí přendala do autosedačky a nesla jí nahoru. Spala pak v ložnici u okna :wink: Vzbudila se až když přijeli taťkové :wink: No a my si zatím vypily kafčo, daly si buchtu a kluci si hráli :dizzy_face: Ale Honzík je lump a pořád by plácal :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Potřeboval by dostat od někoho silnějšího a kdo se nebojí :rolling_eyes: No a pak jsme vyrazli domů a Honzík hned usnul... Snad teď usne :wink:

Sokolko - tak to je fajn, že jste si i přes to ples užili :slight_smile: A kde to ségra měla? :confused:
No se D. fakt vyšvihl, když si koupil něco na sebe a udělal ti tím radost :dizzy_face:

Luci - tak už vycházky tak striktně nedodržuješ, jo? :dizzy_face:
Snad budete spokojeni s plenkama :wink: A co ty látkovky? Jdeš do nich? No asi ne, když jsi koupila 3 balíky :wink:
28. únor 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, to bylo po 1., kamarad me premluvil, ze mi kdyztak sezene alibi u jednoho znameho doktora :wink: stalo to za to :dizzy_face:
pleny zatim papirovy, mozna to budu kombinovat, ctvercovek budu mit asi dost, potrebuju jeste nejake svrchnacky... ale spis to vidim na trochu pozdeji, az se stolicka ustali :wink:
28. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

u nás noc celkem šla. Kubík byl vzhůru 2x a vstávali jsme v sedm :slight_smile: . Už máme uvařeno, dělala jsem rizoto, vytřeno a ještě půjdu utřít prach. Jinak včera měl D telefon, volala mu Zany brácha, ať prý přijede do garáže, že nám jí vykradli :angry: . Fakt bezva. Měl tam i zboží takže fakt super. Je psaná na bráchu takže musel na policajty on a škoda je tak 25O OOO,- :frowning2: :angry: Takže co šlo tak včera odvezli a rano tam jeli znovu. Jsem zvědavá kam to všechno dáme. Kočárek tam zůstal jinak co mělo nějakou cenu tak ukradli. :angry:

Zany ségra to měla v Sedlčanech. To jsme ještě tak 20 minut hledali místo na zaparkování :unamused:
1. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tož se dneska také hlásím :wink:
My jsme dneska spali nepředstavitelně dlouho :dizzy_face: Eliška se vzbudila v půl 5, Honzík v půl 6, tak dostal mlíko a ještě usnul u sebe v posteli a všichni jsme vstávali v 9 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já s Eli teda o něco dřív, protože hlad je sviňa :grinning: Nasnídali jsme se a pustili se do úklidu a já do vaření. Vyhrály to francouzské brambory :wink: Já jsem po obědě vytřela a pak jsme si dali kafčo a asi ještě vyrazíme za tchýní... Musíme stejně koupit nějaké pečivo, tak jí uděláme aspoň radost :slight_smile:

Sokolko - to je teda k nas.ání!!! :angry: :angry: :angry: Měli by jim rovnou sekat ruce!!!! :angry: :angry: :angry:
1. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je dneska oučast!!! :angry: :angry: :angry:
Kde se couráte?!!! :angry:

My jsme vyrazili pro to pečivo a ke tchýni :slight_smile: Upekla štrůdl, tak jsme si dali do nosu :wink: Než jsme odjížděli, tak si Honzík ještě vyvzpomněl, že chce rohlík, tak se aspoň rovnou navečeřel a doma obě děti frčeli do vany a spát! Honzík je teď v pokoji s manžou a Eli jsem šoupla do postýlky a snad zabere sama! Musí se to naučit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany nadd štrůdlem jsem dneska taky přemýšlela. Mám tu nějaký jablka a už nevypadají nejlépe, tak je aspoň zdělám. :slight_smile:

Malej je přes půl hodiny v postýlce, před chvílí chtěl zase čůrat. Bodeď ne, když vypil flašku čaje. :angry: Teď je tam klid. :slight_smile:
1. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek