• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
sokolko, tak to koukam, ze manzelovo vykradene auto je jeste v pohode proti vasi garazi - to je fakt desny :frowning2: :angry: :angry:

dobrou noc a hezke sny
1. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

první :grinning: :grinning: (maličký vtípek poránu) sem dneska nějaká rozverná... nálady jak na hopačce..to je dobrý znamení ne?? :slight_smile:

jak ste se vyspinkaly dneska?
2. bře 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré pondělí :slight_smile:
Co to čtu? Sokolka: dneska fakt krade snaď každej, co má do pr.... díru :unamused: Souhlasim se Zany: SEKAT RUCE! to by bylo jednorukých! :angry: se divim, že nevzali kočár. Prej se dneska kradou i před sámoškama, a jedné známe tu v PB ukradli připravenej kočár i s pláštěnkou, než oblíkal malýho rovnou od předdveří! ale to je teď všude...ksindl... :pensive:
Jé, štrůdl! ten bych si také dala... :slight_smile:
Lucii: uvidíš, jak budeš spokojena s plínkama Happy. Já v nich moc nejedu, neb nám moc nevyhovujou. Přijdou mi takový moc "tvrdý", ale uvidíš. Určo je spotřebuješ....ale zkus i jiný a uvidíš, který vám budou vyhovoat nejlépe... :dizzy_face:
Jo a Boni: děkuji za optání, vyspinkala jsem se celkem do růžova. Malej usnul v 18 hod., první kojo před půlnocí, druhý před 4 a vstávačka před šestou :sunglasses: to nejni jako u Sokolů, tam se chrápe do půl na 11! :grinning:
teď jsem malýho uspala, aby si dáchnul a v 9 máme další lekci plavča tak prosím o držení pěstí, ať se nám tam zase víc líbí!
2. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

u nás noc v pohodě, Eli se vzbudila až před pátou a vstávali jsme v 7 :slight_smile: Honzík přišel, ale přitulil se k manžovi a pak jsme ho stěhovali, ale vydržel taky spát do 7 :slight_smile:
Jsme po snídani a půjdu uklidit prádlo ze včera a přebrat Elišky věci, protože něco jí je malé... Musímt o odvézt do sekáče...

Barcul - tak ať je to dneska zase lepší :slight_smile: Pak písni :wink:

Boni - vyspala jsem se dobře, ale kdybych spala ještě o chvíli dýl, tak by to nemělo chybu :dizzy_face: No ale lepší něco než nic, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi si budu muset pořídit nový telefon... Zdá se že starý mi začíná blbnout... :unamused:
Když ho dám nabíjet, tak se občas nějak šprajcne a nenabíjí se :angry: Dneska se mi sám vypnul :angry:
Budu se muset podívat po jiném... Ještě dokud mám mateřskou :dizzy_face: Až budu zase na rodičáku, tak to bude zas vopruz :rolling_eyes:

Sokolko - co máš za typ té Nokie? Já mám taky vysunovací a chtěla bych zas něco podobného :wink:
2. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět. Dorazili jsme tam v 9.20, akademická čtvrthodinka, no ne? ~;) Adámek by dneska obdržel jedničku s hvězdičkou!!!!! kdyby si to nepokazil ovšem tím, že se jim tam vyblinkal do vody...~t~ no, nehoda není náhoda, že? Udělal mi velikou radost! třeba se mu to teď už bude jen a jen líbit! ~z~

zany:také potřebuji nový tydlifon. chystám se na t-mobile, ztropím tam scénu, ať mi koukaj dát telefon za korunu, jinak jim pohrozím zrušením smlouvy! mám paušál, snad se nechaj ukecat :sunglasses:
2. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
barculda: teda nevím jestli blinkání do vody je výraz štěstí :grinning: :grinning:
a až na to blinkání se mu líbilo???
2. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boni: :grinning: jo jo, líbilo, se i smál!!!!!! :slight_smile: to blinkání, to už se tak někdy stane-však sama poznáš :wink: -Adámek rád baští a když si pak to bříško při plavání v klubíčku zmáčknul, tak si ublinknul.... :wink: ale jenom trošíčku...stejně baští jen mlíčko, takže to bylo jen prá mléčných šlemů :slight_smile: víš? jinak coby výraz štěstí, to asi fakt nejni... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme po obědě vyrazili na hodinu ven :wink: Sice trochu poprchávalo, ale šlo to. Jenže ten náš blboun se vymázne těsně před baráekm a v tom největším bordelu!!! :angry:
Ale musím ho zase pochválit, protože jsme šli jen s natahovací plenku a říkala jsem mu, že až bude chtít čůrat, tak ať si řekne, že počůráme sníh :slight_smile: No a během prvních pěti minut co jsme byli venku, tak čůral snad co minutu a vyloženě to ze sebe nutil :grinning: Ale nepočůral se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Eliška ještě spinká a Honza mě vyloženě vytáčí!!! :angry: Bože, on jak nespí po obědě, tak je to hrozný!!!!!!!!!!!!! :angry:

Barcul - až na to poblinkání dobrý :wink:
No nevím jak se na tebe budou v T-Mobilu tvářit :grinning: Já chci ale Nokii a ty teď moc nemají... :rolling_eyes: Tak si ho koupím asi jinde a hotovo :slight_smile:
2. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
baracul já si dělal srandu to je jasný že se to přihodí :slight_smile:
n odenska byl krušný den..ráni mo bylo zle.. řika si, to je z hladu, kolegině mela narozeniny tak sme si dala chlebíček, jo hiuby zhladu já to rozdejchávala až do jedný! Fuj se mi zudělala tak blbě že sme měla zimnici, obed ten vubec na ten sme se ani podivat nemohla a malem si nablila do klavesnice :( fuj no už je to dobrý... doufám jen že to není PMS cíti mse jako bych zápasila s vlakem.... tak zítra se musí prostě musí ukázat // :slight_smile:
2. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
boni..já vím.. :wink:
Zany: už mám nový telefonek...Nokii 2600, z tej reklamy....takže je maj :sunglasses:

Hlásíme dnešní první přetočení!!!!! 2xza sebou! jupí!
2. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak dneska docela narocny den.rano vyrazim na gyndu a silena radost,ze jsem prvni a nebudu cekat 2,5h jako posledne.pak vyleze sestra,ze doktor ma rymicku a bude az odpo.a jeste ze jim neprisli vysledky na protilatky a uz mavala se zadankou.a ja se tak bojim jehel a krve,ze jsem jela na tu trnsfuz.stanici,at mi ty vysledky dohledaji.a povedlo se.s takovou radosti to nesu sestre a ona,ze je to krevni obraz a ne na protilatky,tak mi ta baba vytiskla neco jinyho.pak nakup v lidlu a domu.tak obed kase a uzeny a pak jsem hodila kluky na skalku a jela zase na gyndu,kde pry vsechno dobry a pak na monitoru taky.ze pry me cekaji kazdou chvili ve dverich.uz mi i ta krivka na delohu skakala.tak jsem zvedava.bolesti teda citim a tlaci me spodek jako blazen,tak uvidim vecer.

a pak ze uz konecne si dam kafco na skalce a tam sedi jirik s manzelem a foukaji nozicku.jirik skocil a nemuze doslapnout a furt breci ze kotnik.tak jsem je nalozila a vyrazili jsme na ortopedii a teda moc mily nebyli.ze na rengen ani nemusi,jen ledovat.ani se na nozicku nepostavi a porad pobrekava.tak uvidime zitra co to udela.zatim mame obklad.za hodku pujde spinkat,tak snad se rano probudi a bude v poradku.
2. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

my měli noc pěkně na prd. Sice ani ty 2 flašky s čajíkem nevypil, ale usnul skoro v 9 a před jedenáctou už byl zase vzhůru. :angry: V noci byl ještě párkrát vzhůru a v 5:15 že jako vstáváme :angry: . Tak jsem mu vysvětlila, že je ještě noc a on chtěl ke mě do postele. Tak si lehl ke mě a spali jsme skoro do sedmi :slight_smile: Dopo jsem vyprala 2 pračky a po obídku přijel děda s babí a ještě kamarádka na kafčo. Odpo jsme zajeli něco pokoupit do hypošky a taky jsem si tam vzala ty krabice od banánů. Tak až bude někdy Kubík na hlídání tak můžu ten sklep uklidit. :slight_smile:

Zany já mám E 65 Nokie :wink: Já jsem s ní spokojená, ale všechny ty funkce co má absolutně nevyužiji. On si jí koupil D a po měsíci se mu podělala. Tak jí vyreklamoval a koupil si jinej a oni mu z reklamace poslali úplně novou, tak jsem si jí nechala, protože se mi líbila. :slight_smile: Pak měl N95 s tou byl spokojenej, ale zalíbil se mu jinej tak ho prodal. Ale ta byla taky dobrá. Tak snad něco vybereš. :wink:

Barcul oni tam ten kočárek asi nechali proto, že měli malou díru ve vratech a neprotáhli by ho tím. Ale podle mě by ho jinak čmajzli taky :angry: Gratuluji k přetočení. :slight_smile:
2. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to jsi teda měla den :frowning2: . Snad bude Jirik v pořádku a bude to jen zvrknutý, i když to prý kolikrát bolí více. :cry:
2. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti má na tebe někdo telefon abys nám mohla dát vědět kdyby něco? :confused:
2. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, taky foukáme bolístku Jiříčkovi...ať ho to už netrápí :dizzy_face: a ty už jdi rodit a nenapínej nás, jo? :grinning:

Sokolka: aha, malá díra, velký kočár... :wink: to je dobře. Jinak s tim telefonem paráda, takhle se to dělá :sunglasses: no a řmamka je spokojená :wink: Já se te´d seznamovala s tim mým novým tydlifonem, řeknu vám, nemám ráda tyhle novoty :unamused: jsem to už měla tak pěkně zažitý na tom svým starým tel. a teď aby se to má hlava učila nanovo :sweat_smile: navíc jsou na tej nokii úplně šílený vyzváněcí tony! :angry: a moje milovaná Amelie z Montnmarthu mi tam nejde stáhnout! :angry: jsem si jí poslala coby mms a vona ta melodie nalze uložit do tonů! ach jo...takže budu zvonit jako zvoneček, neby ty jejich mp3 písničky, jsou šílený.. :confounded:
Sok: teď jsem koukala na fotky v albíčku u tebe, Kubíček je správňáckej....a u fotky v porodnici jsem se skoro rozplakala...to už ani nejni pravda, co? mám nějakou melancholickou náladu. Jdu vypnout vařič, neb vařím vejce...už jsou zřejmě netvrdlý... :confused:
2. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás už se řve z jednoho pokoje a za chvíli přibude řev z druhého pokoje s utíkáním :grinning: :grinning: :angry:

My jsme odpo dojeli nakoupit, ještě jsem mamce koupila dvě knížky k narozkám :wink: Doma šel Honzík rovnou do vany a Eliška pak taky. Já vybalila nákup a šla nakojit Eli. Manža ještě čte pohádku :slight_smile:
Půjdeme se navečeřet, kouknu na telku a budu pokračovat ve čtení :dizzy_face:
2. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul no letí to úplně šíleně. Jo a máme nový slovo. Objevili jsme Kubíkovi na bříšku pihu a on hned "piha" :grinning:

Zany co čteš? :confused:

Tak dneska šlo usínání lépe. Zase ve čtvrt na osm do postýlky po půl osmé kakání a v osm už naštěstí spinkal :slight_smile: . Uvidíme v noci.
2. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás to dneska proběhlo celkem v pohodě, Honzík přišel jen 2x, ale během chvilky. Tak jsem ho zahnala a pak byl klid. No a Elišce jsme vrazili dvakrát dudlíka a usnula celkem v pohodě :dizzy_face:

Sokolko - čtu Květiny pro Lauru, napsala to Táňa Keleová - Vasilková. Je to spíš taková oddechová literatůra, ale dá se to číst :dizzy_face: Nic náročného na přemýšlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na tu E65 jsem taky koukala a pak mám ještě favorita 6500 Slide :slight_smile: No musím to ještě promyslet :sunglasses:

Barcul - gratuluju k přetočení :slight_smile:

Marti - snad bude nožička v pořádku :slight_smile: A ty už koukej rodit :grinning: Písnu ti do IP můj telefon ať mi můžeš napsat, že uuuuuuuuuužžžžžžžžžž a já dám holkám echo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kde máme vůbec Míšu??? :confused:
2. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany ten vypadá taky hezky :wink:
2. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tu taky :slight_smile:

Barcul, je to asi divné, ale slovo jadérka u kyčliček mi nějak asi uniklo nebo už jsem to zapoměla :cry: No, vidíš, sem ti říkala, že pak nebudeš moct Adámka dostat z vany ,jak se mu to zalíbí :dizzy_face: Gratuluju k přetočení :slight_smile:

Bony, dr. Vondráka neznam :frowning2: ,ale podle toho jak je ti stále nevolno to je fakt nadějné, držíme pěsti :dizzy_face:

Petul, to já bych taky na nic nečeala a mazala bych pryč,když hlásej poplach at hoří nebo nee :grinning:

Luci a Sokolko, to je fakt hrozný s tim kradením, to je ted snad každý den něco, by mě fakt zajímalo, proč stim už konečně něco nezačnou dělat, to je samé přepadávání a krádeže, fakt hnus !!!!!!!!!!!!! Fakt sekat ruce a byl by klid !

Sokolko, to je škoda, že na tom plese bylo přelidněno a neužila sis to tak, jak sis představovala. Sem si myslela, že prodávaj lístky předem ,aby měli přehled, kolik tam bude lidí.
2. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tý, jó, už jdi fakt rodit :wink: :grinning: Jsem myslela, že už máte malou na světě a ty jsi stále celá :sweat_smile: Ale snad už to přijde brzy :dizzy_face: To je mi Jiříka moc líto, chudák, ale je divný, že ho neposlali na rentgen, tak přeju, ať rano nožička už nebolí.

Zany, no, to máš pravdu ,ale trochu se toho pořád bojim :sweat_smile:

My jsme byli v sobotu s Adélkou na maškarním, byla za červenou karkulku, moc se jí líbilo, tančila a blbla z dětma a byla moc spokojená :dizzy_face: Máme také nové slovo, večerníček je u nás " hentík " :grinning:
Já jdu zítra na gyndu, tak si nechám změnit tu HA, jenže stále nevim, pro co se mám rozhodnout, tak doufám, že mi něco poradí nebo doporučí :dizzy_face:
2. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

noc byla v poho, i když to tak večer nevypadalo. V deset se vzbudil na čůraní a za půl hodinky na čaj. Asi se mu něco zdálo. Protože pak se vzbudil už jen jednou a vstávali jsme před půl sedmou. :slight_smile: Dneska chci vysávat a utírat prach. Uvařeno máme tak na to bude klid.
3. bře 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik já jsem si ten ples užila i tak. Ale nebylo o to plesu :sweat_smile:
3. bře 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romský dopis
# #
# # Muj drahy synu!
# # Pisu pomalu, protoze vim, ze neumis rychle cist.
# # Uz nebydlime tam, kde jsme bydleli. Tvuj otec cetl, ze nejvic dopravnich
# # nehod se stane ve dvacetikilometrovem okruhu od bydliste, proto jsme se
# # prestehovali. Nemuzu ti napsat cislo domu, protoze predesli obyvatele ho
# # odmontovali a vzali s sebou, aby si nemuseli menit adresu.
# # V novem dome je vsechno velmi pekne. I pracku mame, i kdyz nejak nefunguje.
# # Vlozila jsem do ni saty, zatahla jsem za provazek, voda zahucela a od te
# # doby jsem ty saty nevidela. Ale neni to tu spatne. Minuly tyden prselo jen
# # dvakrat. Jednou tri dny a jednou ctyri dny.
# # Poslala jsem kabat, ktery jsi chtel, ale podle tveho otce by byl balik kvuli
# # knoflikum prilis tezky, tak jsem je urezala. Najdes je v leve kapse. Tvoje
# # sestra dnes rano porodila, ale jeste nevime co. Takze ti zatim nemuzu rict,
# # jestli jsi strejda nebo teta. Tvuj bratr si vcera zabouchl klice v aute,
# # dost jsme se bali, protoze trvalo vic nez dve hodiny, nez me s otcem z toho
# # auta vysvobodili.
# # Soused minuly tyden padl do sudu s domaci hruskovici. Zkouseli ho trikrat
# # vytahnout, ale hrdinsky je vzdy premohl a pil, az se utopil. Tri dny horel v
# # krematoriu.
# # Ale jinac se nic zvlastniho nedeje, vsechno je ve starych kolejich.
# # Tvoje milujici matka.
# # PS: Chtela jsem ti vlozit nejake penize do obalky, ale byla uz zalepena.
:grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno,
Jadiku: že jsi zapomněla na jadérka, to bych neřešila :wink: měli jste je v pořádku, a to je dobře, tak co by jsi se s tim zaobejvala, no ne? a za červ. karkulku jsem jako malá šla taky :wink: a za rok za :wink: berušku, to máma použila stejnej kostým, jen na něj našila puntíky :wink:- to máš tip na příští rok :grinning: :grinning: :grinning:
Jadiku a Sokolko: velká gratulace k dalším slůvkům...jů, už se těším, až Adámek řekne to svý první :grinning: ale to si ještě počkám..... :wink:
3. bře 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky:slight_smile:

tak dopis je teda parádní :grinning:

jinak mezi těhule se zatím nezařadím :confounded: v pátek dem objednana na gyn. tak to bude na vyvolávačku :rolling_eyes:
3. bře 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak stale cela.uz nemuzu,jsem na pokraji sil.a do toho je tata 4 dny v praci a jirik tady kulha a porad knuci.a tahat ho nemuzu.tak to bude den.uz aby bylo 7 vecer a sel zase chrnet.to jsem ale matka.je chudak hodku vzhuru a ja uz bych ho hnala na kute.
napiste mi tady naka tel.abych vam mohla dat vedet,az to prijde.a doufam,ze to prijde brzo.

ten dopis me dobrej.uz kdysi jsem to cetla.manzel dela v kriminale a pritah to,taky se tam tim bavily.
3. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz mam tel na zany.nejdriv jsem vam napsala a az pak se koukla do IP.diky zany dam info az budeme 4.
3. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek