• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Čauky děvčata,

nestíhám jak jinak :sweat_smile: .

Dopo jsme vyjeli s malym ven s kočárkem a docela to šlo, až na ten vítr. :angry: Po obýdku jsme si pohráli a pak jsme vyjeli do Prahy. Kubík se vyspinkal po cestě. U Makra měl Davča sraz s jedním známým a ten nám tam pohlídal Kubíčka a mi jsme se šli kouknout na kočár. Mají tam totiž golfky, vlastně je to sporťák (jak mi radila Zany :grinning: ) a je k tomu teda i sedačka vajíčko. Jsou fakt krásný takže jsme je nakonec koupili. Vajíčko schováme na druhý a sporťák hned začnem používat. No a velkej kočár půjde z domu :grinning: . Mrkněte se a řekněte názory. Jinak cena byla v makru stejná a vzali jsme si ten hnědý. http://www.mimishop.cz/anabelka/detail.php?zbozi=183885

Luci je mi to moc líto, snad to brzy vyjde.

Jadik to je v pr.... s tím ouškem. Snad jí ten řepík pomůže. :wink:

Zany tak švagrovka neměla časík jo?! :angry:
7. únor 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, s MS je mi to líto :frowning2: Ale nevěš hlavu, příště to klapne :dizzy_face: Držíme pěsti!!! :slight_smile:

Cestla jsem od Kláry Janečkový - Unesená :slight_smile:
Já teď vlasy nechám dorůst a pak uvidím co s tím udělám :slight_smile: Možná to nechám delší, aby mi z toho šel hezky culík :slight_smile: Teď mi to přijde nejpohodlnější :dizzy_face:
A jak pokračuješ se šálou? :wink: Já teda plést neumím, ale baví mě občas vyšívat :slight_smile: Ale u nás dečky být nemůžou, protože Honzík by je nenechal na stole :unamused:

Jadiku, tak snad už to ouško bude dobrý :wink: Chudák, takhle jí to trápí :frowning2: Ale pak bude Adélka krasavice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sokolko, my byli u druhé švagrové :slight_smile: U manžovi ségry :dizzy_face:
Kočárek dobrý :slight_smile: Snad budete spokojeni :wink: My teda s tou trojkolkou jsme max. spokojeni :dizzy_face: :wink:

PAPA a dobrou :slight_smile:
7. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, tak jsem jukla na kočárek :confused: a musim říct, že vypadá moc hezky :slight_smile: , myslim, že ste vybrali dobře :slight_smile: , ještě, abys byla spokojená, až snim budeš jezdit :wink:

Jinak ouško mažu jak divá, tak doufam, že se to bude už hezky hojit, jinak se z toho asi po.... :angry: , je mi malý líto :frowning2:
To máte výhodu, že máte kluky co? :confused: :wink: :slight_smile:

Jo, my zas potřebujem nějakou stěnu do ob.pokoje :slight_smile: ,ale máme tu málo místa :cry: , tak možná jen nějaké komody ,uvidíme, co nám padne do oka :confused: , nemáte typ, kde maj hezký nábytek ? :confused:
Člověk pořád jen něco zařizuje, no, ale nestihli sme vše, než se narodila malá, tak to musíme dohonit teď :wink:
7. únor 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky za utechu

sokolka: krasny sportak :slight_smile:

zany: no vcera jsem Ordinaci nevidela, takze jsem se salou nepostoupila :wink:

jadiku, jaka vyhoda, ze maji holky kluky? ouska se zahoji, neboj! ja bych brala nejdriv holcicku a pak kluka :slight_smile:
8. únor 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luccii, myslela jsem to tak, že kluci naušničky nenosej, takže maj o tuhle sterost holky méně :wink:

Já jsem si taky hrozně přála holčičku a přání se mi splnilo :slight_smile:,
Na ultrazvuku sme si říct nedali, chtěli sme překvápko.Většina lidí nám podle bříška typovali kluka, ale mamka podle prstýnku nad dlaní řekla, že to vychází na holku, tak mě potěšila. A když se pak opravdu narodila malá, tak jsem byla hrozně moc šťastná a manža taky :slight_smile: Ale pravda je, že kdyby se nám narodil kluk, tak by sme byli šťastný uplně stejně jako z holčičky.
A jestli se nám někdy podaří ještě jedno mimčo, tak bych chtěla kluka :slight_smile: Ale ono je to jedno, důležitý je, aby vše dopadlo dobře a hlavně,aby dětičky byli zdraví !!!
8. únor 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, ja jsem to pochopila, ale ono to prejde neboj a pak uz si budes rikat jen "jsem moc rada, ze mam holcicku"

ja to taky nechci vedet dopredu :wink:

holky, jake to je na materske, resp. rodicovske? doufam, ze mi nereknete, ze se vam styska po praci! :wink: ja uz se tesim hezky z prace domu, mozna i neschopenku bych rada - kamaradka z PB ji dostala jen kvuli tomu, ze dojizdela do prace do Phy, coz ja budu uz za mesic az dva taky :slight_smile:
8. únor 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme taky nevěděli co čekáme :slight_smile: NA utz to sice bylo vidět, ale my se nechali překvapit :slight_smile: Všichni mě tipovali na holku a já jsem si jí taky přála, protože u nás v rodině je to samý kluk a na konec na nás na porodním sále vyjuknul Honzík :grinning: Ale jsem šťastná, že ho mám a teď si ani neumím představit že bych měla holku :wink:
Ale jako druhý bych holčičku určitě brala :dizzy_face: Ale i za kluka bych byla vděčná :dizzy_face:

Luci, tak ze začátku mi práce vůbec nechyběla, protože jsem fakt měla co dělat :slight_smile: Než se s mimčem srovnáte do režimu, tak to chvíli trvá :slight_smile: Dneska už bych na chvíli do práce šla, ale to tak jednou týdně :wink: Jinak musím říct, že mi práce vůbec nechybí :grinning: Spíš bych to brala jako relax a vypadnutí na chvíli od prcka... Někdy ty dětičky jsou protivné, takže je to fakt na místě, jinak bych zešílela :grinning:

Já jsem do Prahy taky nedojížděla :slight_smile: Doktor by mě asi chvíli nechal, ale mě ze začátku nebylo dobře. Sice jsem nezvracela, ale ráno jsem se probírala 2 hodiny :unamused: Prostě jsem byla pořád unavená a v práci bych asi nefungovala :confounded:

Jadiku, my zase chceme kupovat novou sedačku :slight_smile: Až nám vrátí penízky za společné zdanění, tak snad nějakou pořídíme :slight_smile:
Jinak mi jak máme šikmé stěny, tak v obýváku ani žádnou stěnu nemáme... Jen jednu prosklenou vitrínku, pak jednu komodu a stolek pod TV... Máme to dohromady i s jídelnou :slight_smile: Jo a ještě knihovnu :slight_smile:
8. únor 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany a ostatni: nedoporucily byste mi nejakou dobrou gynekolzku ci gynekologa v PB s utz? asi budu muset svoji doktorku, kdyz zmenim bydliste :wink:

zany: kolem nas jsou naopak same holcicky - uz jsem myslela, ze zustanou na ocet, tak to je dobre, ze u nas jsou zase kluci - aspon budou mit napadniky :wink:
taky do obyvaku nechceme obyvaci stenu, bylo by tam moc uzko :slight_smile: takze hlavne ted budeme shanet sedacku, stolek k ni, postel a domaci spotrebice :slight_smile:

hezky vikend preju :slight_smile:
8. únor 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky,

noc už ani nekomentuju, jako vždy :angry: .

My máme stěnu. Teď jsme kupovali novou a nikomu nedoporučuji kupovat jí ve skontu. :angry:

Jako druhý by se mi taky líbila holčička. Ale hlavně ať je to zdravý. My jsme si to nechali říct. Chtěli jsme to vědět takže jsme doufali, že to ten kluk kterýho nám říkali bude.. A je... :grinning:

Luccii já jsem spokojená s Mudr. Matouškem. Ale on nepřibírá takže ti asi moc neporadím. :sweat_smile:

Jinak dopo jsem si v klídku uklidila, uvařila, protože si vzala ségra asi na hoďku Kubíčka ven. No takže to moc v klidu nebylo. Spíš to byl fofr.. :grinning: Odpo jsme se stavovali u kamarádky na kafčo a teď už jsme doma.

Davča mi dneska říkal, že podle předpovědi má být příští týden obloha bez mráčku a teplotní rekordy, takže jsem zvědavá jak bude. Už se na to těším. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já taky chodím k dr. Matouškovi a přistěhovalce asi bere, ale UTZ nemá :unamused: Co vím, tak ho má dr. Roušarová, ale nevím jaká je a jinak ti asi neporadím... Někdo si chválí i doktory v nemocnici... :wink:

Foťáka máme za sebou :slight_smile: Fotky budou příští pátek, tak jsem na ně zvědavá :confused: :grinning:
Pak jsme ještě něco pokoupili a koupili jsme si na večer i vínečko :grinning:
8. únor 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to já si říkám od té doby, co je malá na světě "jsem moc ráda, že mám holčičku" vždyť jsem psala, že jsem si jí přála.

Já chodim k dr.Bardové a jsem s ní taky spokojená, ale myslim si, že taky už nikoho nepřibírá, ale můžeš se tam optat, za to nic nedáš.Je na Zdaboři na ZUNZU.

Asi taky pořídíme jen nějaké komody, protože se nám sem stěna taky nevejde :unamused: ,ale uvidíme :slight_smile:

Do práce jsem chodila moc ráda, ale teď mi zatim neschazí ,užívám si malý a jsem spokojená.
8. únor 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, dr.Bardová UTZ taky nemá, chodila jsem do nemocnice.
8. únor 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikdo :confused:

Tak teď to vypadá, jako že nejsem ráda, že máme holčičiku :angry: ,ale to je velký omyl ! Já jsem si přála první dítě holčičku a jsem moc šťastná, že se nám povedla a že je zdravá.
Ale kdyby se nám někdy povedlo ještě jedno mimčo, tak bych chtěla toho kluka - do páru :slight_smile:
8. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, a ty jsi dělala kde? :confused: :sweat_smile: Asi mi to vypadlo :slight_smile:

Honzík zase u kaše vyváděl. Snědl něco jen proto, že si mohl držet lžičku na půl s námi :unamused: No prostě je to s tím jeho jídlem čím dál tím horší a já na to jaksi už nemám nervy :angry:

My už do obýváku asi nic dávat nebudeme... Možná ještě nějakou menší knihovnu, ale kdo ví :wink:
Spíš musíme vyřešit ještě skříně do ložnice. Manža mi je slibuje už jak dlouho a pořád nic!!! :angry: :angry: :angry: On totiž skříně do dětského pokoje dělal, baví ho to, ale jen se k tomu dokopat... Materiál už má, tak snad to brzy udělá :slight_smile:
8. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Roušarová sice UTZ má, ale z vlastní zkušenosti je to arogantní kr.... Je sice dobrá mudra, ale jinak ..... :angry:
8. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, měla jsem pronajatý kadeřnictví v Pb, bylo to super, byla jsem tam sama, takže pohoda, byla jsem tam moc spokojená.Je tam i kosmetika, gelovky, masáže,pedikura,manikura, ale hlavně suprovej kolektiv.
8. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme dneska vstávali v 7 :unamused: No ale aspoň jsme brzy vyrazili do města :wink: Koupili jsme tchýni dárek - světla do chodby :slight_smile: Pak jsme vyreklamovali přebalovací podlažku a oni že jí musí poslat výrobci :angry: :angry: :angry: Přitom je jasné, že se to trhá ve svárech, takže to těžko uděláme my :angry: No takže jsme bez ní.... :angry: :angry: :angry: Snad to brzy vyřeší nebo mě jebne!!!! :angry:
K obědu jsem dělala rybu se zeleninou a bramborama a dostal i Honzík :slight_smile: Po obídku šel spinkat a my si dali v klidu kafíčko :dizzy_face: Potom jsme šli ven, ale Honzíkovi se moc v kočárku nelíbí a nejradši by ťapal. Ale to měl smůlu :wink: Byl ťapat dopoledne :slight_smile: A to pak šli ještě s tatínkem do hospody na kafíčko :grinning: a Honzík tam objevil koště, tak uklízel :grinning: :grinning: :grinning:
Teď jsem si připravila oběd na zítra - svíčkovou - a zítra si to jen rozmixuji a bude pohodička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, já jsem byla u Roušarové jednou na UTZ a je fakt, že je trochu odměřená, ale myslím, že to bylo spíš z předešlých zkušeností. Dělala mi UTZ na vady a nejdřív nechtěla manžu dovnitř pustit a to prý proto, že se hned tatínkové ptají co je co a ona se nemůže soustředit. Ale pak nakonec šel hned se mnou a že se nebude na nic ptát dokud sama neřekne :grinning:

Jadiku, jééé, já jsem si myslela, že jsi kadeřnice, ale nebyla jsem si tím 100% jistá :slight_smile: Myslím, že jsem to četla na spolužácích v dotazníku :wink: :wink: :wink:
Tak nás někdy můžeš ošmikat :grinning: :grinning: :grinning:
A kde to bylo, abych měla představu, kde je to super? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prcek dneska usnul bez kojení... :wink: Ale nechci to zakřiknout :confused: Zkusila jsem mu dát Nutrilon 3 co jsem tu našla jeden vzorek a na noc to nechtěl... Uvidíme co v noci :wink: Ale co já to chutnala, tak mi to přišlo blíž k mlíku než Sunar... :slight_smile: :confused:
9. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zany , je to v Mariánské ulici na Sídlišti :slight_smile:
Na spolužácích v dotazníku to opravdu je :wink:

Tak to byl dnes úspěšný den :slight_smile: , Honzík usnul bez kojení a Adélka dnes poprvé vypila hrneček té šťavy :dizzy_face: ,tak jsem moc ráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dobrou noc Vám všem :slight_smile:
9. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, snad si Honzík na jiné mléko brzy zvykne :wink: . Já dávam Adélce Nutrilon a chutná jí, ale kamarádka přešla z Nutrilonu na Sunar, protože malá prý měla po Nutr. prdíky a po Sun. v pohodě , tak uvidíš, co bude lepší.
9. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:

my jsme včera dopoledne poklidili, já jsem si vyžehlila a dodělala oběd :slight_smile: Svíčková se povedla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Po obědě jsme vyrazili hned ven :slight_smile: Oběd Honzík jedl stylem, že půlku snědl v židličce, ale pak už tam být nechtěl. Tak jsme ho nechali být a šli jsme se najíst sami :slight_smile: On si pak zalezl pod židličku a já mu dávala tam :grinning: Takže jedl jako pejsek v boudě :grinning: :grinning: :grinning: Poslední dobou s tím jídlem strašně zlobí a já jsem z něj na mrtvici :angry: :angry: :angry: Jedl tak hezky a najednou nic nesní, u všeho se ošívá a sní jen něco a šup ze židličky ven :angry: :angry: :angry: Nevím co s ním??? :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Honzík usnul už v autě, takže jsme ho pak jen přendali do kočárku a šli jsme na procházku :wink: Spinkal 2 hodiny a sotva jsme přišli ke tchýni, tak se vzbudil :slight_smile: U tchýně jsme se nacpali! Dělá výborné koláče a makovníky a tak jsme si dali ke kafíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě byli chlebíčky, tak jsem domů přijela nacpaná, že jsem ani nevečeřela :slight_smile:
Ke tchýni přijela i švagrová s dětmi (švagr něco dělal), tak to tam bylo chvíli jak v hospodě. Děti mlátili do pokliček (hlavně ten nejstarší :grinning: ) a my se tam přeřvávali, abychom se vůbec slyšeli :grinning:

Večer se Honzík u kaše opět předvedl, takže jsme ho dali spát! Dala jsem ho do postýlky, bez kojení a řval! :unamused: Jíst nechtěl, mlíko taky ne, tak ani prso nebylo :wink: Nakonec se vzbudil až v půl 2 :wink: Dostal trochu mlíka a spal do 4 a to když jsem ho chtěla nakojit, tak dělal fóry, ale nakonec si dal říct :grinning:
No a vstávali jsme před 7 :unamused: Ale aspoň usne snad líp dopoledne :dizzy_face:

Dneska jdeme plavat, tak se těším na potápku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jadiku, tak to je super, že Adélka vypila šťávičku :dizzy_face: A kterou nakonec zdolala? :slight_smile:
Já myslím, že Honzíkovi sunar ani nic takového nevadí. Ale on je prostě večer zvyklý na kojení a tak ho vyžaduje... :unamused: No včera měl fakt smůlu...
11. únor 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, ale ne, ja te chapu, jen jsem komentovala to boleni ouska - ze to prejde a snad uz preslo :sweat_smile:
jadiku, tak to je super, kde jsi pracovala! to bys mi mohla doporucit nejakou sikovnou a ne moc drahou vizazistku na svatbu... :wink:

my jsme byli v Kika a maji tam i detske oddeleni - kocarky a tak - pritel me odtamtud musel "tahat" :grinning: ze je pry jeste brzy...

holky, dekuju za tipy a netipy na gyneloga - ja vedela, ze to asi bude problem - tady v Praze je to problem veliky... mozna zkusim tu nemocnici, ale nevim, zda tam berou

pristi vikend se jdu podivat na miminko kamaradky, tak aspon nejak "ukojim" svoji touhu po miminku :sweat_smile: je to krasna asi 5tydenni holcicka :slight_smile:

my jsme alespon pokrocili s pripravami na svatbu - koupili jsme prstynky, nahrdelnik a bublifuky (na svatebnim veletrhu) :slight_smile:
11. únor 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Honzík dopoledne spal hodinu a půl a to jsme ho ještě budili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pak jsme vyrazili na plavčo a dneska to bylo zase super a akční :dizzy_face: Honzík plaval chvíli i sám :dizzy_face: Měl na ručičkách takový "volantíky" a kolem bříška "ježka" - pěnové pomůcky - a byl šikula, protože jsem ho i mohla pustit, aby ho voda a pomůcky nadnášeli a dostal i pochvalu :dizzy_face:
Po plavču tam skoro nikdo nebyl a tak jsme si v klidu sedly, daly jsme si kávu a kecaly jsme :dizzy_face: Potykala jsem si i s druhou paní, tak se nám hned líp klábosilo :grinning:
Dneska jsme domů dorazili až po třetí hodině :wink: Honzík šel pak spát, ale byl to boj... No a spal hodinu a čtvrt a to jsem ho musela jít vzbudit... :wink: Nejdřív by nespal a pak ho musím budit :confused: :rolling_eyes:
Manža jde za chvíli na spinning, tak osiříme :frowning2:

Taky mám nabídku od kamarádky na oblečení. Někde se ruší sklad oblečků pro mimíse a tak mi něco vybere a budeme mít oblečky na jak dlouho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A myslím, že v nemocnici berou... :wink: A myslím, že přistěhovalce by měli brát a nebo ti aspoň doporučit někoho kdo nové pacienty nabírá... :slight_smile:

Luci, neboj se, tak se dočkáš a teď je to opravdu brzy něco nakupovat :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra jdeme ven s kamarádkou co má 3týdenní holčičku :slight_smile:
11. únor 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Jéééé, Zany, Honzík už sám plave, to je velikej šikulka :slight_smile:
Tchýňka si Vás taky pěkně rozmazluje :grinning:
Nakonec zabrala šťávička jablkovo - banánová :dizzy_face: , ale myslim, že jí budou chutnat snad všechny, jsou dost sladký i když je dost ředim :slight_smile:

Luci, myslim, že holky dělaj za přijatelné ceny :slight_smile: , ale přímo vizažistku neznam :frowning2: , ale ta kosmetička je moc šikovná, tak by ti mohla poradit :wink:
A jaké mate prstýnky ?
Na oblečky na mimi, je opravdu ještě dost brzy ,ale už se určitě brzy dočkáš :wink:

Dneska jsem Adélce dala prvně červenou řepu a moc jí chutnala :slight_smile:
Ouška už začínaj být trochu lepší, ale ještě to neni uplně ono :frowning2:
11. únor 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, vyloženě sám neplave, ale nadnášeli ho ty pomůcky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Myslím, že se mu to líbilo a hlavně pak lemtal vodu :grinning: Taky byl pak řádně počůranej :unamused: :grinning:

No tchýně to zas tak často nedělá, ale bylo jí 65, tak jsme to museli oslavit a pěkně nás pohostila :grinning: Musím se to naučit, abych pak mohla machrovat :grinning:

Luci, a jaké prstýnky máte? Ze žlutého zlata, bíleho nebo kombinaci? :dizzy_face: No kdyžtak hoď fotečku do alba :slight_smile:

Jadiku a kde to je v tý Mariánský? :confused: Já vím, že je tam kadeřnictví přímo u restaurace Simona, ale o jiným nevím... :confused: :confused: :confused:
Jinak o kosmetičce taky vím... Můžeš juknout na mě jak jsem byla nalíčená :slight_smile: Mám na Beremese album :dizzy_face:
11. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

noci u nás stále nic moc, ale mohlo by být hůř. :angry: Dneska jdeme na desetiměsíční prohlídku tak pak písnu délku a váhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

O víkendu jsme si pořídili domácí pekárnu. Holky to je bomba. Křupavý chlebíček hned po ránu, prostě super. Jen se budu muset naučit v tom dělat i sladké buchty. Zatím jsem dělala chleba jen z připravený směsy a to mi šlo :grinning: .

Včera dopo přišla mamka na kafčo a já jsem vařila, no a odpo jsme jeli s taťkou a Kubíkem něco pokoupit, jenže jsem ještě na něco zapomněla, takže jsme po pátý hodině ještě vytáhli kočárek a jeli jsme ještě do krámu. :sweat_smile:

Jinak nějak nic nového.

Luci teď se budeš soustředit na stěhování a přípravy na svatbu a miminko přijde určitě brzy. Jen se na to moc neupínat.

Jadik snad už brzo budou ouška úplně v pohodě. JInak je Adélka šikulku, že už něco vypila. :wink:

Zany Honzík je fak šikovnej. Asi z něho bude plaváček. :dizzy_face:

Holky Kubík začal dělat čerta. Jako jazykem určitě víte. To je normálně stranda. On je při tom tak roztomilej, že se na něj člověk nemůže ani zlobit. A že teda poslední 2 dny mu to jde. Začal se pěkně vstekat a pořád ječí. Takže na něj prdim a nechám ho vyvstekat. Se na to taky můžu..... :angry:
12. únor 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky po ranu :slight_smile:

no jo, zany, ja vim, ze je to brzo, ale dokazete si to predstavit, ze jo? ja mimco se tesim uz od cca 19 let... no ale i to teseni je hezky :wink: z tveho vypraveni o plavani usuzuju, ze to musi byt moc pekne - taky jednou budeme chodit :slight_smile:

jadik: prstynky mame od´firmy Benet - z bileho zlata - ja rucne ryty, krasne se trpyti, jako by tam byly kaminky, a pritel ma podobny, ale bez ryti, jen takovy drazky po obvodu

sokolko, pekarnu mame uz pres rok - budes-li chtit, poradim, co v ni lze delat
12. únor 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, koukla jsem na beremko a hned me napadlo "vzdyt ja ji znam!" :slight_smile: - no ne osobne, ale kdysi jsme si vyměnily par dopisu ohledne sve svatby a svatebnich priprav :slight_smile: opravdu ti to sluselo :slight_smile: my nakonec v Orlove hostinu mit nebudeme, nevesli bychom se tam - budeme mit cca 47 lidi
12. únor 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jen raď. Budu ti moc vděčná. To víš, začátečník :grinning: . A jak jsi s ní spokojená? A jak často pečeš? Já jsem si říkala, jak nám to dlouho vydrží... :confused: :sweat_smile:
12. únor 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zany, to jsem pochopila, že uplně sám neplave ,ale i tak je to šikulka :slight_smile:
To kadeřnictví je, když bys šla od Simony dolu, tak přijdeš na rozcestí ,kde končí Březové hory a začíná Sídliště, a přímo v tom rozcestí po pravé straně je budova a na ní jsou různé cedule, kadeř. ,manik.,pedik.,atd.a jsou tam také různé kanceláře, je to jediná budova na které jsou cedule.Je to tam tak trochu zastrčený a spousta lidí o tom vůbec neví a je to škoda :cry: :frowning2: .Je to i dost obtížný na popsání, tak doufam, že to jde z mého popisu pochopit :sweat_smile: :wink: :grinning:
12. únor 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek