• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
jirik: drzim palce at uz na tebe konecne ten drobek koukne...
3. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: :slight_smile: už se těšíme....třeba ten dnešní den hlídací urychlí průběh, no ne? :sunglasses: takže matko, koukej Jiříka pořádně tahat do schodů a to by bylo, aby ta voda nepraskla :grinning:
3. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barculdo-spoliham na to,ze dnesek s jirikem by to mohl urychlit.schody mi nepomahaji.4dny nam nejel vytah tak jsem slapla nekolikrat za den po schodech.s jirikem,nakupem a psem a nic.jen tvrdnuti bricha.uz nevim co bych vymyslela aby uz to bylo.ani ten sex nepomaha.je to teda jako kdyz manzel sexuje na polomrtvy velrybe.
s jirikem jsem taky zkousela vse co se da a prenasela jsem ho do 41+3 a pak mi to vyvolali.to jsem si dala cerveny vinko,sex,umyla okna,dostehovavali jsme byt,rychla chuze,beh dolu po schodech a sicak se drzel zuby nehty.doufam,ze ted to tak nebude.je to potvurka,uz mela byt 4dny u me v naruci.
3. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :dizzy_face:

my jsme dneska spali do 8 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Honzík se teda v noci vzbudil a přišel. Ale pak ho manža přestěhoval a zůstal tam chvíli s ním. Do toho se vzbudila Eliška a Honzík pak zase přišel a ječel. Tak jsem ho odnesla s tím, že holt bude chvíli plakat... No a pak spal jako dřevo a my s Eli už byly vzhůru a on teprve vylezl :wink:
Teď jsme po snídani, Honzík kouká na pohádku a půjdeme něco dělat :wink: Musíme uvařit oběd a pak se uvidí...
Ale počasí nic moc :unamused:

Barcul - ten dopis jsem taky kdysi už četla, ale dobrý :grinning:

Boni - nezoufej, ještě není nic ztraceno :slight_smile:

Marti - no máš nevychované děti :grinning: Ale třeba si dá malá říct a vyleze aspoň na termín podle UTZ :slight_smile: Mě šli děti na termín :wink:
Ale vím jaké to je, ten konec je fakt příšerný!!! :angry: Zvlášť když máš malé dítě a nemůžeš se natáhnout podle toho kdyy chceš :unamused:
3. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: martí: danielka ví, že není kam spěchat :wink: v bříšku je sice už těsno, ale teplo, jídla má dosti, maminka houpá po schodech, co víc si přát? :wink:
jo a s tou polomrtviou velrybou sem se docela zasmála :slight_smile: to je přesný! :grinning: :grinning: :grinning:

zany: jak to děláte, že spíte do 8? my strašíme den co den teď v 6... :unamused: už aby posunuli ten čas. začnem vstávat konečně v 7 :wink: ..a nebo se adámek zase přeorientuje a bude spát zase uplně jinak... :angry:
3. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany podle UTZ uz mela byt mala venku 28.a podle mens.10.3.ale to je osemetny,protoze datum posledni mens.jsem udavala od oka.

Barcul-urcite je danielce teplo a prijemne u me,ale ja porad zeru a kynu a mam uplne depku z kazdyho dne na vic.myslim,ze budu mit poradnou kulatouckou zenskou.bude po me.taky jsme meli dny kdy jsme vstavali v 6 i driv a ted uz dlouho chodime spat v 7 a vstavame taky v 7.tak krasne bych se vyspala.celych 12h bez probuzeni,ale ted se musim tak 25x za noc otocit,protoze me berou krece do nohou a u toho si musim sednout a nakym sakra divnym zpusobem se prekulit na druhou stranu.zabere mi to 5min a dalsich 20 nez zase usnu.

zrovna co vam ted pisu me zase navstevuji poslove.vera jsem uz myslela,ze by to mohlo byt,tak jsem sledovala cas a zase nepravidelny bolesti.
3. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: když to tak čtu Martí, mám pocit, že přesně vím o čem mluvíš :wink: já už na to dááávno zapomněla, ale teď jsi mi to opět připomenula :wink: ty nateklý nohy, křeče, tíha pupku :wink: chí! no, však se dočkáš, ty i my. :dizzy_face: A Danielka bude kulaťoučká po mamince, jo? koukla jsem ti do albíčka a moc kulaťoučká mi nepřindeš :wink: a s těma poslíčkama, uvidíš, máš výhodu, že už víš, jak ty správný stahy maj vypadat :wink: to já se furt bála, že to nepoznám :grinning:
3. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme dopoledne upekli perník a Eliška zatím spala. Pak jsem udělala oběd, ale Honzík toho moc nesnědl :confounded:

Barcul - to je málokdy, že vstáváme v 8 :slight_smile: Většinou jsem ráda, že vydržíme do 7 :slight_smile: A změny času se bojím, ale na Honzíka to moc vliv nemělo, naštěstí!!! Takže jsme vždycky dodržovali stejný režim :wink:
3. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Elinka vypadá na spánek, tak jí jdu uložit :slight_smile:
3. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridala jsem jirikovi fotky do albicka
3. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti fotečky jsou moc hezké :slight_smile: Kubík má taky pořád flašku :sweat_smile:

My byli odpo venku na procházce. Vytáhli jsme tátu ven bez auta, protože nám tam známej dává tu tyč stabilizátoru, tak jsme zatím bez auta. Ale snad jen na dnešní odpo. Večer už by nám ho měl přivézt. Docela se tam to počasí vybralo tak to byla příjemná procházka. :slight_smile: Koupili jsme kuřátko a zítra ho udělám na smetaně. :wink: D koupil Kubíkovi v hračkárně toho pěnovýho pata a mata na zeď, jsou tam 2 postavičky samostatně a jednou dohromady, je to teda to menší, ale stálo to asi 160,- :wink:
3. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem zahnala divou zvěř spát :slight_smile: Honzík už byl unavený, takže vytuhl během chvilky, Eliška teď heká v postýlce, ale odpoledne moc nespala, tak snad taky brzy vytuhne :slight_smile:
Manžu mám na spinningu...

Jinak jsem byla odpo s holkama, tak jsme pokecaly, daly si mňamku a já si aspoň na chvíli odpočinula :dizzy_face:
3. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zato mi měli zas usínací maraton. :angry: Během půl hodiny 3x na nočník, naposledy když jsem mu řekla, že má smůlu, že má plenku tak se rozbrečel, že chce kakat. Slzy jak hrachy a na nočníku si ze mě dělal prču. :angry: To už jsem mu i vyhrožovala, že dostane na prdíznu a on pořád že kakat. Nakonec se vyčůral a teď už naštěstí asi půl hoďky spí.
3. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde je Luci a Míša? :confused: A další kočendy? :confused:
3. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já se divila už včera kde je Míša a ona se vlastně neukázala ani Luci...
Kde jsou? :confused:

No já si jdu číst a pak půjdu spát.

Dobrou :dizzy_face:
3. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko,

noc v poho. v půl jedenáctý jsem malýho přebalila a vzbudil se, tak dostal čajík a ten mu vydržel do pěti. Pak si ještě loknul druhýho a vstávali jsme před půl sedmou. Tak to docela jde. :slight_smile:

Bony a teď ti mě tak napadá, oni ti na gyndě řekli, že jdeš v pátek na vyvolávačku po telefonu nebo si tam byla na vyšetření? :confused:
4. bře 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

u nás noc celkem OK, Eli se vzbudila v půl 3, nakojila jsem ji, došla jsem zkontrolovat Honzíka a byl odkopaný, tak jsem ho přikryla a šla zase spát. No jo, ale Eli se vzbudila v půl 6 na kojo a pak ne a ne zabrat!!! :angry: Pak jsem jí vzala i k nám do postele a usnula asi až v 6,45 :angry: Jenže to vstával akorát Honzík :rolling_eyes: Ale já ještě chvíli spala, protože tu s ním byl MM :wink: Ale i tak jsem zbitá :wink: :confounded: :confounded: :confounded:
Zrovna jsem si ráno říkala, že Honzík spal celou noc v pokoji a manža mi ráno povídá, že okolo půlnoci přišel, chtěl pití, tak ho manža hned odfaxoval do pokoje, chvíli tam s ním byl a protože sebou pořád mlel, tak odešel... No a on pak nějak usnul :wink: A já to ani nevím, že přišel :grinning:

Počasí venku je zase hnus!!! :angry: :angry: :angry: Na procházku to rozhodně není, tak budeme holt doma... Dopoledne se tu nějak pofackujeme a odpoledne nám přijede kamarádka z plavča :wink: Ale dneska by mi bodlo, aby šel Honzík spát po obědě a Eliška taky, že bych si chvilku dáchla :slight_smile:
4. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno!!

zany: počasí se snad vyčasí

sokolka: nene neřekli to je moje dedukce stavu... večer sme trochu krvácela :( taková světlá krev a dneska mě řeže v bříšku :(

jirik: včera sme si koupila betynku, myslim že je tam článek jak toho malýho nezmárka vyklepat z bříška :grinning: ale jeste sme ji nestihla ani pořádně otevřít...
4. bře 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj ahoj!
marti: fotky zasejc pěkný :slight_smile: jak jinak, když je hezký focený objekt , musí být hezká i fotka :sunglasses: no ne? :grinning:

ZaNy. narozdíl od Boni nejsem takový optimista a počasí se žel bohu zřejmě dnes už nevyčasí .... :pensive: my pujdeme ven s pláštěnkama... :wink:

Sokol: malej tě pěkně cvičí s tim čuráním.... :grinning: bobíšek....

Lucii a Míša ??? taky hledám, .... nenacházím...... :confused: snaď je vše v cajku.... :fearful:

Boni: tak to koukej nastudovat a hoď jsem rady porady, docela by mne to taky zajímalo, co že jsem to dělala špatně... :grinning:
4. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme s Honzíkem vyluxovali a já jsem daa prát Elišce nová bodýčka. Jak jsem jí včera probrala skříň, tak jsem zjistila, že nemá co na sebe. No prostě ženská :grinning: Ale měla tu nějaká co dostala, tak jsem to šoupla vyprat :slight_smile:
Teď si jdu dát za odměnu perník :grinning:

Petul - tak už jsem na tom stejně jako ty... Začínají mi padat vlasy :rolling_eyes: A to mi doteď při mytí ani foukání nevypadl ani vlas... Není to kritický, ale už to začíná :rolling_eyes:

Barcul - ani já nejsem optimista co se týče počasí :unamused: Ale nejsem blázen a s pláštěnkou nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Boni - nevěš hlavu, třeba to bude všechno jinak :slight_smile: Naděje umírá poslední, ne? :wink:
4. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: já teda asi blázen jsem, respektive bych asi brzo byla, kdybych Adámka nevzala do kočárku, neb to je jediný, kde mi spí i hodinu v kuse přes den, jinak se nechytáme :wink: Jednou jsem s ním ven nešla, když byly velký mrazy a bylo to o nerv :wink: on prostě asi ty procházky potřebuje :grinning:
a vlasy mi padají taky dosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a u mne to už kritické být začíná...
4. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak já mám momentálně v troubě taky perník :grinning: , potřebuju už zdělat tu čokoládu z mikuláše :sweat_smile: tak jí na to frknu a bude. :slight_smile: V papiňáku už se mi vaří kuře a pustili jsme si s Kubíkem jak dostat tatínka do polepšovny :grinning: Tyhle filmy fakt miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Barcul to mi na to teda prdíme jako Zany. Dítě mi spí po obídku doma tak se nato vyprdnu jít do toho hnusu. :angry: Ale znám plno mamin co museli chodit ven za každého počasí. :sweat_smile:
4. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokoil: no tak znáš další :wink: hale filmy s tomášem holým já taky můžu...a taky tu jeden díl mám, ten s velrybou v názvu :wink: možná také neodolám,,,ale až po prochajdě :slight_smile: zajdu na vzp, aby mi proplatili tu plavenku adámkovu...snad maj ouřední hodiny a nebudou mít pauzu...
4. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko je to tak pul hodky co jsme s jirou taky dokoukali jak dostat tatinka do polepsovny.

Bony az prectes betynku,tak mi dej vedet jak to mimco ze sebe vyklepat.ja uz ani v porod neverim.

my cekame az nas vyzvedne segra a vezme nas k nasim.mama dela pry naky obed,tak se nadlabneme a jira se s tetou vyradi a ja budu odpocivat.jira ji ma hrozne rad,tak delaji takovy kraviny,ze vzdycky padne jak zabitej vecer.
4. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - no to pak chápu, že s ním chodíš každý den. Ale aby jsi pak nebyla otrok, když ti nespí pomalu jinde než v kočáru... :unamused:
Eliška teda naštěstí dopoledne usne sama, po obědě taky. Když vidím, že si šmoulá oči a je protivná, tak jí dám do postýlky, dudlíka a jdu pryč. Většinou usne hned a nebo ještě trochu zapláče, ale pak spí :slight_smile: Snad jí to vydrží :dizzy_face:

Sokolko - hmmm, tak to jsi dobrá, ale já tu měla ještě zajíce z Velikonoc :grinning:

Marti - tak snad už konečně porodíš, ale ven to prostě musí :grinning:

Zahnala jsem Honzíka spát, ale už 2x přišel, že chce čůrat. No to je sice dobře, když nespí, ale i tak mě vytáčí!!! Hlavně, že dopoledne by si roztrhl pusu :angry:
Eliška si teď chvíli taky dáchla v lehátku, tak snad ještě pak bude spát, protože tomu moc nedala...
A já bych spala hned :pensive:
4. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiri: hele neboj... do 18ti ti tam čekat nebude :grinning: opo přečtu moudra z betynky :grinning:
4. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny

Já nějak nestíhám. Poslední dobou si připadám jako neschopná matka, tak mě dostají do depky i informace o tom, jak jsou ostatní dítka šikovná. Byli jsme dnes u zubaře a celá rodinka má zuby ok. Naty se tam líbilo křeslo, ale pusinu nechtěla otevřít. Tedy otevřela jí, ale jak tam dala dr. zrcadlo, tak jí zavřela. Ještě že tam mudra nedala prsty :grinning: Potkaly jsme tam Janču s Lucinkou.
Jani - se omlouvám, že jsem se představila, ale po akci se Zany :grinning: se už raději představuji :grinning:
Zítra přemýšlím jestli vyrazím s Naty do Sokolíku. Mám dělat na pátek dort, tak abych to stíhala. Nějak jsem se s těma dortama rozjela. Na jednu stranu mě to baví, na druhou stranu bych potřebovala mít trošku volnější a hlavně šikovnější ruce. NO a protože jsem fakt tlustá, tak od příštího pondělí chodím na ten hubnoucí kurz - 3krát týdně spinning a rada ohledně zdravé výživy. Tak to by bylo, aby aspoň 8 kg nešlo dolů za ty dva měsíce dřiny :grinning: (kdyby 15 bylo by lépe - aspoň by bylo co nabírat během případného těhulkovství, pokud tedy by bylo:slight_smile: )

Marti - ty jsi ještě tady a celá? Já už si říkala, že tu bude info o prckovi a ono nic.

Krádeže - holčiny, moc mi mrzí, že jste takhle dopadly (zvláště u SOkolky). V dnešní době je to fakt hrůza. Jsem četla, že nějaký chlap (kluk) vytrhl 8miletému klučinovi z ruky 400 Kč, když si je chtěl schovat do peněženky. Ach jo, je to fakt síla. Snad jste pojištěné a snad Vám něco pojišťovny uhradí. Ikdyž v dnešní době i ty pojišťovny jsou nic moc, co:frowning2:

Co naše těhulky, jakpa se vám daří. Luci už je 27 tt. Tedy fakt to utíká.

Zany - koukali jsme s manžou u Profos (nebo jak se to jmenuje v Pražské dolní fotograf) a vy tam máte fotku ze svatby, co? Mi jí manža ukazoval.

Boni - věř, třeba bude vše jinak. Držíme fakt palečky :wink:

Moc se holčiny opatrujte, já utíkám, se tu začíná budit malá. papapaaaaaaa

Jindul a Naty
4. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bus. u nás po procházce. Holky, fakt jste byly zalezlý? vždyť tam byloˇteď odpoledne tak krásně :grinning:

Zany: no jo, já vim, že si ho rozmazluju, Adámek usne dopoledne, a v poledne taky, ale jen na akademickou půlhodinku, víš? takovej ten pořádnej spánek dá leda v kočáře, takže chodíme nejméně 2 hodiny :sunglasses: ale neva mi to, aspoň se vyvětrám. Jen teď nám marodí Káťa, teda spíš její Matýsek, čuliže brozdáme sami. Což není zasejc až taková nádhera, spíš nuda :wink: ale už i kecám na Adámka do kočíku, když výjimečně nespí, takže to nejni tak hrozný.
Byla jsem si zařídit ten příspěvek na VZP. Přístup s kočárem, hrůza! jako skoro všude na ouřadech! těžký dveře, který ti nikdo nepodrží :unamused: no a ještě tam byla taková vypruzlá pani. Jsem tam přišla, u jedné přepážky se pracovalo, u druhé přepážky seděla ženská a čučela do PC. Ani mne nezaregistrovala, nebo to aspoň dobře přestírala, ten svůj nezájem :angry: tak jsem přistoupila, nic...tak jsem pozdravila a povidám"mohu vás vyrušit? jsem na ředě, nebo jsou zde nějaká pořadová čísla?" ten ksicht co baba udělala, bych vám nepřála zažít. " No, dobrej, co chcete..." Hrozný! Jsem si přišla jako socka, nebo co, když chci proplatit příspěvek na plavání!!!! :zipper_mouth: Na konci jednání mi baba stroze řekla, že mi to daj v hotovosti...a já na to hrdě: "o nikoliv, jestlivá jste si nevšimla madam, mám vyplněnu kolonku zaslat na účet!" :angry: a ona na to, že mi to asle proplatěj do 30 dnů..a já zasejc hrdě, že jsem s tím srozuměna asi :wink: si kozy myslej, že když jsme na MD, tak že jsme ňáký socky, ne???? brrrr...tfuj úřadům!

Jindul: ty jo, tak jestlivá fakt zhubneš, jdu do toho taky, ale až pídě trochu povyroste. Teď maminku potřebuje a ne aby se někde potila na spiningu...
:wink: já osobně chodila ještě v Praze, když jsem bydlela, jen asi měsíc a půl, ale řeknu vám, efekt to mělo výbornej, teda. Hlavně na můj podtavec, kterej mám tedapořádnej, skoro jako pod Stalina :wink: ale já u toho ještě držela dietku-jedla jsem zdravě a naposled asi ve 4 odpoledne, což se teď absolutně nechytám, neb jsem prožraná.. :sunglasses: držim palec Jindu :sunglasses: l, ať se ti to podaří
4. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooooooj :grinning: se omlouvám, že sem tady dlouho nebyla, ale furt sem něco dělala a pak sem byla neštastná z pálení žáhy.Dneska sem byla na odběrech a 6 zkumavek mi vzali.Byla sem na protilátkách a tam mi pani řekla, že v prosinci sem je měla hoooodně vysoké a v lednu trochu klesli a tak sem zvědavá kde budou ted.Jinak sem ok a malá taky.Je březen a furt mi někdo řiká už za chvilku coo no šílim z toho :angry: já to vim, že to může bát kdykoli, ale jááá se tak na tu malou těšim.Jinak sokolko teda ty zloději to sou svině :angry: :angry: Zany máš nějakého odběratele na věci po malé????? :grinning:
4. bře 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a až budu rodit nebojte bud vám sem písnu nebo mám tel na Sokolku tak vás budu informovat :grinning:
4. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek