• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Míšo - odběratele nemám...
Něco by se tu našlo, co je vyloženě holčičího, tak kdyby jsi něco chtěla jsem k dispozici... Jinak bych to příští týden odvezla do sekáče a hotovo :slight_smile:
Konkrétně tu mám třeba bodýčka s krátkým rukávem co jsme dostali, ale fakt jsme je neužili :frowning2: Jsou jen vypraná a Eli měla na sobě jen jedno nebo dvě...
4. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany a máš to focené asi ne vid.Ale já mám spíš na mysli větší věci potom třeba na tu zimu atd.Ted toho mám dost. :grinning:
4. bře 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - nafocen to nemám... Ale s tou zimou nevím... Eli je přece jen o 5 měsíců starší než bude Anička, tak by jí z toho nic nebylo... Spíš takový ty věci co jsou neutroš co se týče počasí...

Jindul - a kdy jsi tam tu fotku viděla? To už je docela dlouho co tam byla viď? My jsme tam fotku neměli, ale byla to manžova první svatba :grinning: :grinning: :grinning: Pak tam šel a říkal jim, aby to sundali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tož jsme jim narušili vitrínku :grinning:
4. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Barcul: náš prcek taky usne pořádně jedině v kočárku, doma je to šlofíček tak max. na 30 min, takže vyrážíme taky za každého počasí. To jsem pak na sebe zvědavá, jak Lucinku naučím spát po obědě v postýlce.

Holky, tak nám nezbývá nic jiného, než doufat, že nevyplešatíme hromadně :grinning:

Jinak už se přetáčíme ze zad na bříško :slight_smile: Zítra jsme měly jít plavat, ale Lucka má trochu zarudlé dírky na náušničky, tak jsem to radši přesunula na pondělí.

Barcul, jak jsi psala, že se Adámek poblinkal do vody - to bych neviděla jako tragédii - stejně ty vaničky pokaždé znovu napouští. My se tam minule počuraly - na podlahu, na židli i na mámu :slight_smile:

Jindul: a nepřeháníš s tou tloušťkou? Podle fotek v albíčku mi připadáš v pohodě.
4. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - tak to je Lucka šikulka, že už se přetáčí ze zad na bříško :dizzy_face:
Elinka už se zkouší zvedat na ručičky :slight_smile:

Já jsem pak uspávala Honzíka tak, že jsem s ním ležela v posteli a usnul a pak mě naštval, že jsem ho frkla do postýlky a usínal sám :slight_smile: Myslím, že je to dobře je to naučit, aby nebyl člověk otrokem!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já myslím, že to Jindul přehání, protože co já jí viděla, tak vypadá normálně :slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eliška už spala, vypadl jí dudlík a řve! Tak jí ho dojdeme dát, vypadne jí zase a zase řve!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak sem koukala na poštu pro tebe a normálně sem uronila slzu
4. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to jsou hormony :grinning:

Petul mamka bráchu taky dávala spát jen venku v kočárku a jednoho dne ho dala doma do postýlky a neměli problém. :wink: Taky říkala, že se toho bála a šlo to. Však oni si dětičky zvyknou. Mě začal malej taky usínat ze dne na den sám bez uspávání. :wink:

Jinak dneska šel na nočník jen jednou :slight_smile: Úspěch, ale byl tu večer děda tak jsem ho frkla do postýlky až v půl osmý takže stejně usnul až v osm. :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany - to se stydím :pensive: :pensive: :pensive: Já jsem to ale manžovi říkala, že to podle mě nejsi ty. Ale on tvrdil, že si myslí, že jo.... Tak jsem ho v tom nechala a nechala se přesvědčit. No a bylo to tam teď v sobotu.

Petul a Zany - já teda jsem tlusťoška,pod tou bundou to vidět není. A podstavec mám pěknej. Nejhorší je, že to je vidět hlavně na váze - ale to prý po mámě mám silný kosti (to mi dokonce potvrdily sestřičky v nemocnici už v 6. třídě :grinning: ) Dneska jsem koukala na fotky, jak jsem vypadala, když jsme začali s manžou. Jsem byla celkem hubená, dokonce jsem nosila krátké sukně :grinning: :grinning: To už snad není ani pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Barcul - no paní celkem příjemná, no :angry: Ale to asi neznáš moc Příbramské úřady, ikdyž já třeba žádné problémy neměla. A co se týká hubnutí, no když jsem tam chodila před v roce 2004, tak jsem zhubla 8 kg za 2 měsíce a cítila se fakt super. Já si to zase maluju do růžova a budu ráda, když aspoň nebudu mít podřízlej špek. To víš, přece jenom budu Naty vařit kašičky a tak, tak .... :pensive: :pensive: :pensive:

Tak my jsme usnuly už před 8 a dopadlo to tak, že spala ani ne hoďku a teď řádí s tatínkem. Ach jooooo
4. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko,

noc nic moc. :frowning2: Po dlouhé době jsem malýmu musela v noci nalívat další čaj. Ale vstávali jsme skoro v sedm. Dneska mám uvařeno, tak zajdeme do krámu pro pečivo a salámy a vytřu. :wink: Odpo potřebuju zajet do elektra nad hypoškou. Už před měsícem a půl jsme si tam objednávali čistící tablety do pressovače a pořád nic. :confounded: Minulý víkend jsme tam byli a pani nic o tom nevěděla, ale slíbila, že se na to zeptá kolegyně, která to psala do sešitu a do konce týdne mi zavolá. No a už je konec dalšího týdne a pořád nic :angry: . Už toho mám fakt dost. Když jsme to kupovali tak slibovali jak všechno na to objednávají a teď nic. :angry: To jsem zvedavá co mi řeknou.
5. bře 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak co jirik??? nic co ? :angry: v betince sem se docetla prdlacky .... že má oprej sexovat.. to je mi rada jakobysme to nevedeli :grinning:

sokolka: tak to je prima teda... to ybch jim fakt podekovala.... dej jim co proto at si to pro porste pamatuji :angry:
5. bře 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno :wink: dneska už holky šupejte povinně na procházky! ať nemáme s Peťkou trauma, že jen my musíme za každého počasí :grinning: loupe se tam sluníčko, bude možná o fous lépěji :wink:
missa: musíš si ten čas najít, prostě sem jen vlítnout a napst, čau jsem celá :wink: abychom byly bez strachu :sunglasses:
Ptul: jé, i my jdem do vaničky v pondělí! na 10 hod.! se tam mineme, ne??? a s tim napouštěním vody :sunglasses: - jsem si všimla že jen upouští! nikoliv že by pokaždý napoštěli novou vodu :angry: minule se mi pani přiznala, neb poudala že celou vanu napustit znamená 3/4 hodiny... :wink: a to jaksi nestíhaj, když to maj po hodinách, že? takže to řeší tak, že vylověj hrubé nečistoty síťkou-jako na rybičky- a vypustěj tak 1/4 vany a tu dopustěj vodou čerstvou..takže je Petul lepší chodit ráno mezi prvními :wink:
Sok: s elektrem je to pakárna, co? když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají :stuck_out_tongue_closed_eyes: my to měli podobně s vysavačem!
Jind.: hale ale já se dosud na pb úřadech docela s překvapením dočkala skvělýho přístupu, naopak samý milý ženský, poradily, nečekala sem(proti Praze a tamním vypruzelým úřednicím, zcela ráj!), proto mne to na vzp docela zarazilo :wink:
5. bře 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Boni, hm, takže Betinka nic nového...sex, mytí oken, generální úklid, schody....již prostě vše vyzkoušeno :grinning: jako u nás, náš strýc si dělal srandu, že Adámek se narodí a půjde hned do první třídy... :sunglasses:
5. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul ro je přesný s tím ptáčkem. :angry: Kdyby to bylo za dvojku tak člověk neřekne. Ale stálo to plno peněz a teď jako nebudeme moct sehnat tablety. A to si o to ten přístroj říká a jestli se to nevyčistí tak prý propadá záruka. :angry:
5. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak počasí vypadalo dobře, ale teď koukám že se to tam začíná mračit. Tak uvidíme.

Bony pořád nic? :confused:
5. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soky: hale a nešlo by to sehnat po netu?????
5. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme koukali i na jejich stránky a tam to taky nemají. Tak ještě zkusim to elektro a pak jsem ještě našla v návodu číslo tak zkusim zavolat tam.
5. bře 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

Tedy holčiny, vy jste nějak čilé takhle po ránu. Já jsem zralá na postel a vy už tady písmenkujete.

My se dneska chystáme do SOkolíku si začvičit. V pondělí se nám tam nějak líbilo, tak jdeme znovu. A pak nakoupit, šup domů, uvařit a upéct aspoň korpus dortu. No je toho nějak moc :grinning:

Barcul - no, pani asi měla špatný den. A nebo jsi opravdu stála u špatné paní, neb to tam mají tak hloupě udělané, že snad vždy funguje jenom jedno okénko. Jo, to kdyby si jim tam šla zaplatit, tak to by tě určitě přivítali lépe :grinning:

Sokolko - no tedy, vy máte trápení. Ale jak psala barcul, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Snad je seženete. Ale asi bych na té prodejně udělala vyrvál a nechala si zavolat i vedoucího. Já bych jim za tohle fakt hrozně vynadala.

No tak jdu na tu snídošku, pak něco sbalit sebou a vyrazit, ať máme kde zaparkovat. No ale pokud v Sokolíku bude tolik miminek jako v pondělí, tak kočárek nemám kam dát :unamused: Mějte se krásně a užijte si den. Snad bude svítit puňta a nebude pršet.

Pa Jindula

Holčiny, co máte starší prcky, necháváte pořád fusak v kočárku? Já nevím, jak se mám chovat, když je tam třeba 7 stupňů. Občas si připadám, že mám Naty moc nabalenou.
5. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
JinduL. já teda mám malého svištíka, ale fusak už jsem vyndala :confused: taky mi přišlo, že už je na něj moc teplo...mám tam larysu pod a přes Adámka, a pak je oblečen do punčošek, oteplovaček, bodi s dl rukávem a zimní bundice. Myslím že mu to stačí bohatě, včera mi přišel až spocen... :pensive:
5. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Přidáváme se mezi Vás. :slight_smile: Je mi 22 let a máme malého Matýska, 17. března mu bude 8 měsíců.
Snad z této diskuze časem pochopím, kdo je kdo :grinning:
5. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár Káťo!!! :grinning: :grinning: :grinning: mne neošálíš tím, že si dáš přezdíku :wink:
5. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barčul..Zrovna jsem Ti chtěla psáti sms :wink: No když já tuhle přezdívku používám ouplně všade víš?
Zrovna přemýšlím,zda už jít dnes ven či ne.... Malýmu se kašel s rýmou zlepšil..A koukám,že je tam pěkně, a má snad být až 11 stupňů. Už mi to chybí.doma je ten den dlouhý.
A musím se k něčemu přiznat. Jsem OPIČKA :stuck_out_tongue_closed_eyes: před týdnem jsme byly v Kaufu, a koukám, vykukovala tam na mě ta krásná čepička,cos koupila Adámkovi, volala na mě už z dálky. Nemohla jsem odolat. Tak doufám,že se nebudeš zlobit.
A jakpak se má Adámek. Něco nového?
My už zkoušíme nočníček. Když sme byly na dovče,koupila mu ho moje teta. Teď jak mu nebylo dobře jsem ho tím nestresovala.ale poprvé na nočníku řev. A u tchýně se vyčůral sic do nočníku,který začal hrát, tak i na podlahu :sweat_smile:
Takže takhle asi....
5. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka: nic... o bublink usem prišla to už je jasný že tam byla a neudržela se :confounded: zítra mudr a pak hurá na další snaženíčko ... na druhou stranu má mdobrý pocit z toho, že se povedlo aspon tu bublinku udelat. Měla sem velkýá strach z toho že sem měla zánety jestli to nemůže mít vliv.... ted sem zvedavá co řekne doktor
5. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a přidávám se k výzvě honem ven :grinning: já musím čučet jen z okna kanceláře tak se vykočárkujte i za mě!!!
5. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska to vypadá fakt na krásnej den - po obědě vyrazíme na vzduch do Žežic. Ráno jsme byli na kyčlích, jadýrka už taky máme, takže ok.

Barcul: tak my razíme v pondělí plavat od 9 hod, takže to se stopro potkáme. Po plavání tam chvíli posedíme, Lucka kouká na dětičky jak tam řádí. Doufám, že to proběhne hladce. Nemáme natrénováno, tak jsem na to zvědavá. No to jsem si tedy myslela, že vaničku napouštějí vždycky, ale co, aspoň vybudujeme imunitu, ne? :slight_smile:

Sokol: zkuste zapátrat po těch tabletách na webu, to mi připadá jak za krále klacka, že by se nedaly sehnat. To by pak těch přístrojů moc neprodali...

Jindul: a co ty pořád pečeš za dorty?
5. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boni: příště to určo už vyjde :slight_smile:

Kaťko: no jo, na zem sklouzla z můéka kouzla... :sunglasses: jo jo ven pojďte, to by bylo fajn. Ani nám nevadí, že budete mít stejnou čepičku :grinning: :grinning: :grinning: Odpouštíme vám, pokud s námi pujdete dnes na prochajdu .. u nás tento týden první přetočení! vivat a sláva. Od té doby to zvládnul asi každý den tak 5x, ale musím mu podat ruku, to je takový naše gesto a ví, co má udělat :slight_smile: Jinak k nočníku gratulujeme. to teda brzy :slight_smile: šikulka...
5. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to moc děkujeme :slight_smile:
No Áďa je šikulínek :grinning: My máme pokrok v sezení, už bych to viděla snad za chvíli na 100%. Už vydrží chvíli úplně bez opěrky.. a když leží a já mu přidržím nožky,tak si sedne ouplně sám :wink: Mám z něj velikou radost. A už přemýšlím o přestavění kočáru na sporťák.
Ju, a nemohla bys mi juknout za okénko na teploměr?pokud ti tam zas nesvítí slunéčko :fearful: Snad už bych mohla vyndat malému fusak, aby se tam chudák nepařil.
5. bře 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: tak to je fajn...uvidíme se aspoň ve dveřích no a ty uslyšíš, jestlivá se to adámkovi bude líbit, nebo ne :grinning: páč když se mu to nelíbilo, tak bys to teda rozhodně ven slyšela :grinning: já po plavču taky sedím chvíli, aby adámek se aklimatizoval a kouká na děti a nevadí mu tolik že ho oblikám :sunglasses: :wink: držíme vám palce. my trenovali teď, nic moc..neměl náladu moc...nejvíc ho zajímala sprcha
5. bře 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaťo: svítí tam naplno :wink: teploměr vokazuje 20 stupňů :grinning: no jako v letě.... :wink: a fusak vyndej, neb mi ho už taky nemáme...ale my jsme proti vám otužilci :wink: a navíc nejsme nastydlí, teda já jo, ale adámek zaplaťbůh ne!
5. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jak necekany,ja jsem porad tady.uz ani v porod neverim.asi me i lucci s miissou predbehnou.uz nevim co delat.podle toho casopisu pry sex.to nevim jak jeste vic casto,aby ta mala uz vyklouzla ven.manzel rika,ze to musi klapnout na sobotu,to ma svatek.v pondeli mam dalsi poradnu,ale to jsem doufala,ze uz se nedockam.

zase nam nejede vytah,tak jsem nadsena,ze se chce psovi ven.jirik uz s nozickou dobry,tak jsem rada.dneska si ho vezme segra vyvencit,tak bud pujdu odpocivat,nebo pujdu taky na vzduch.ale mozna si jen otevru okno,aby prisel cerstvy vzduch zamnou.

vitam novou prichozi.neboj za chvili se v nas vyznas.napis neco o sobe.jdu kouknut jestli nemas treba album.
5. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek