• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
marti: co ty tady :wink: ??? žádnej čerstvej vzduch na sebe nepouštěj, ale koukej pádit běhat kolem domu :grinning: v sobotu to vyjde určitě, když to tvůj MM říká, tak to tak bude :wink: žádný odpočinek, čiň se! a v noci z pátka na sobotu i manža :sunglasses:
5. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jirik: teda ženaská co tady děláš??? :grinning: přesně jak říká barculda hezky ven a kolečka kolem baráku, to jistě pomůže :grinning:
5. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti. Kaťka zatím albíčko ještě nemá, ale její Matýsek je u nás v albíčku... :wink: je na deváté fotce od zadu. Kluci tam spolu leží na posteli :wink: tak můžeš zatím mrknout na malýho tam..
5. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčul, jak se dělá to albíčko?
5. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti. Děkuji za přivítání. No jak jsem psala je mi 22, příteli 30,ještě jsme se nevzali, ale snad prý letos, pokud to stihneme. :astonished: :grinning: Jinak mimčo máme jedno a to Matýska-7,5 měsíce. Bydlíme za Družbou.
Chodíme kočárovat s Barčuldou, ona mi řekla o této stránce.
No a ty? A mimi?
5. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaťo, nahoře v pravo je záložka fotoalba...a tam už tě to navede :wink:
5. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím čokoládku :grinning: :wink: Tak to bydlíš taky kousek ode mě :slight_smile: . Hele barcul kde že ty bydlíš? Já si pamatuju, že Janča bydlí skoro naproti nám a shodou okolností jsme se dneska potkali v Družbě :slight_smile: . Já jsem si taky říkala, jestli tu pani :grinning: neznám a ona se naštěstí přihlásila sama :slight_smile: . Lucinka je zlaťoušek a jak se jí líbilo v košíku. :dizzy_face:
5. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sokolko. A kdepak ty bydlíš? :slight_smile:
5. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před Družbou naproti zastávce jak jsou v oknech rampouchy. :slight_smile:
5. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul, Jo prdlajs,do albíčka jsem se vehnala s vervou, ale bohužel sou všeci moc velký. Tak si budu muset někdy udělat čas na zmenšování. Jooo, a co tedy dnes? Malej chrní...ale zase bychom vyrazili po o ne?) :wink: Sjedem do Staráku, že bych se stavila v DM? :slight_smile:
5. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko fakt??? :grinning: Ty brďo, ty rampouchy, co ve tmě vždycky svítili přes dvě okna, ty já vždycky obdivovala a se závistí očumovala :grinning:
5. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně to jsme mi :grinning: Jen ještě nějak nebyl čas to sundat. Tak snad to do léta zvládnem :grinning:
5. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, už jsem si říkala, kdy to sundáte :grinning:
Heleď z toho si nic nedělej, my zas nebyli schopný hrozně dlouho sundat stromeček. tak jsme říkaly, že jen sundáme ozdoby, a pověsíme Vajíčka :grinning: Nakonec jsme ho stejně sundaly.
A jak ty to máš. těhotná, nebo mimi, ať se o tobě taky něco dozvím.
:slight_smile:
5. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko jsem jukala do Alba..myslím, že tě znám. jak jsi se jmenovala za svobodna?
5. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

člověk ráno nestíhá a pak má co dočítat :grinning:

Vítám mezi námi Milky :slight_smile:

My jsme ráno vstávali po sedmé hodině a sotva jsme byli chvíli vzhůru, tak přišla tchýně :slight_smile: Já se rychle nasnídala a pádila jsem k zubaři. Dokonce jsem i zaparkovala, což je u I. polikliniky zázrak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zubař mi vyleštil plombu a ještě jsem mu říkala o kousku ulomeného zubu a protože měl čas, tak mi to hned spravil a zase jsem o pětikilo lehčí :angry: Nu což, hlavně, že to je v pohodě :wink:
Pak jsem došla něco nakoupit a frčela jsem domů za dětičkami :slight_smile: Venku je krásně, takže po obědě určitě ven vyrazíme :dizzy_face:

Jindul - z toho si nic nedělej, nemohla jsi to vědět, ale jsem ráda, že jsi mě na to upozornila a já tam manžu vyšlu, aby tu fotku sundali... Dneska jsem šla kolem a opravdu tam tu fotku má :angry: Je to už 10 let a nevím proč jí tam pořád cpou!!! :angry: Ale aspoň jsi věděla, že to nejsem já :dizzy_face:

Sokolko - no to jsou teda šmejdi!!! :angry: Snad to konečně objednají a nebo to najdeš někde na netu :wink:

Barcul - no oni tu vaničku napouštějí ráno :wink: A kdyby to napouštěli po každém mimču, tak by to plavčo stálo daleko víc...
Takhle i po plavání po dětech upouštějí bazén a jednou se stalo, že ho upustili víc a já tam šla pak na těhu plavčo a jak se to nestačilo ohřát, tak to bylo hrozný, kosa jako z nosa :confounded: Ale jindy to bylo zase kafíčko :slight_smile:

Boni - však ono to klapne, neboj :slight_smile: Po první neúspěchu se nedá věšet hlava :slight_smile:

Marti - já ráno koukám na mobil a ono pořád nic :slight_smile: No tak snad mě brzy překvapíš a bude tam SMS a já budu moct holky informovat :slight_smile: A piš klidně i v noci, já to mám ztišený, tak by mě to ani nevzbudilo :slight_smile:

No jdu vařit oběd, máme kuře na paprice :wink:
5. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milky - když sjedeš myší na fotku, tak tam se ti objeví náš pas a tam uvidíš kdo má kolik dětí a jak jsou starý :slight_smile:
5. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaťa: jo jo, jen potřebuji na námko do foťáku :wink: neb si muším vyzvednout fota. včerá jsem to nezvládla, páč jsem byla zničená z tej paní na vzp :grinning: a Adámek asi taky, neb řval jak turek vod vokurek :grinning:

Sokol:ježiš já se snď za tmy vydám podivat na ty vaše rampouchy :sunglasses: ... jinak já bydlím nad námkem :sunglasses: , ty baráky s terasama, jsou vidět od kotle od výčepu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Zany díky moc.. :slight_smile:
Bylo by blbý se ptát každého zvlášť:slight_smile:
5. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčul, tak okí. tak já písnu až se malej vzbudí. a odhadnu to nějak s čáskem ju?
Jo a moc se neradujme, příští týden má snad zas padat sníh. nebo co... :frowning2:
tak já už zandala čepice, rukavice.chjo :confounded:
5. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Millk já jsem svobodná :grinning: Malej se jmenuje po tatínkovi. :wink: Příjmení písnu do IP
5. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: zase kuře na paprice :wink: ???vlastně minule to byla jen rada pro nás vlastně :grinning: :grinning: :grinning: !!! zubaře nezávidim.... :pensive: s tou fotkou je to pěkně pitomý, to by snaď měli mít odsouhlasený aby to takhle zveřejňovali, no ne??? :confused:
5. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol do IP? :unamused:
Mno u nás je malej též po tatínkovi. je to ta lepší :wink:
5. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo interní pošta. chápu :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milk zkus hodit aspoň jednu svojí fotečku do albíčka. :wink:
5. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to budeme mít stejný obídek. My máme ještě od včera :grinning:
5. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul ja a behat s takovym pupkem.to bych se nekde prerazila.vcera jsem se dala do upravy vzhledu.oboci,nehty,oholit nohy a tak.ale nohy bylo tak vsechno.kdyz jsem se chtela dole oholit,tak jsem myslela ze udelam ve sprchaci kotrmelec a jeste seu toho podrezu.tak to musel zvladnout tomas.ale s tim jak nerodim,to stejne zase vsechno doroste.

Milky a pochazis z pribrami?kam jsi chodila do skoly?zdravim malyho Matyska.
5. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marťo mě je tě tak líto. :cry: Já takovýhle stavy s Kubíkem nezažila. Já byla v poho ještě 3 hoďky před porodem :sweat_smile:
5. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: :grinning: no tak když jsi to už i oholila, tak to už fakt přijít musí! pamatuju si, že jsem taky pořezala..a holila se asi 3x, než jsem konenčě šla na tu vyvolávačku :sweat_smile:

Kati, písni, já se musím odpojit, neb Adámek je nevrlej, že se mu nevěnuje pozornost... :sunglasses:
5. bře 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko ostuda.neumím zmenšit fotku,musela bych se v tom pošťourat, abych na to přišla. :cry:

Marťo jojo pocházím z Příbrami, na základku na 2.Zš a pak na střední do Březnice-sociálněsprávní činnost.
Děkujeme, my zdravíme mimíska v bříšku a přejeme hodně zdaru :wink:
5. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neva já jsem to zatím taky nezkoušela a vždycky mi to tam dává D. :grinning: Tak jindy. :wink:
5. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek