Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
barculda
5. bře 2009
marti: co ty tady 😉 ??? žádnej čerstvej vzduch na sebe nepouštěj, ale koukej pádit běhat kolem domu 😃 v sobotu to vyjde určitě, když to tvůj MM říká, tak to tak bude 😉 žádný odpočinek, čiň se! a v noci z pátka na sobotu i manža 😎
bonifac
5. bře 2009
jirik: teda ženaská co tady děláš??? 😃 přesně jak říká barculda hezky ven a kolečka kolem baráku, to jistě pomůže 😃
barculda
5. bře 2009
Marti. Kaťka zatím albíčko ještě nemá, ale její Matýsek je u nás v albíčku... 😉 je na deváté fotce od zadu. Kluci tam spolu leží na posteli 😉 tak můžeš zatím mrknout na malýho tam..
milkyway
5. bře 2009
Barčul, jak se dělá to albíčko?
milkyway
5. bře 2009
Marti. Děkuji za přivítání. No jak jsem psala je mi 22, příteli 30,ještě jsme se nevzali, ale snad prý letos, pokud to stihneme. :-o 😃 Jinak mimčo máme jedno a to Matýska-7,5 měsíce. Bydlíme za Družbou.
Chodíme kočárovat s Barčuldou, ona mi řekla o této stránce.
No a ty? A mimi?
barculda
5. bře 2009
Kaťo, nahoře v pravo je záložka fotoalba...a tam už tě to navede 😉
sokolka
5. bře 2009
Zdravím čokoládku 😃 😉 Tak to bydlíš taky kousek ode mě 🙂 . Hele barcul kde že ty bydlíš? Já si pamatuju, že Janča bydlí skoro naproti nám a shodou okolností jsme se dneska potkali v Družbě 🙂 . Já jsem si taky říkala, jestli tu pani 😃 neznám a ona se naštěstí přihlásila sama 🙂 . Lucinka je zlaťoušek a jak se jí líbilo v košíku. x-)
milkyway
5. bře 2009
Ahoj Sokolko. A kdepak ty bydlíš? 🙂
sokolka
5. bře 2009
Před Družbou naproti zastávce jak jsou v oknech rampouchy. 🙂
milkyway
5. bře 2009
Barcul, Jo prdlajs,do albíčka jsem se vehnala s vervou, ale bohužel sou všeci moc velký. Tak si budu muset někdy udělat čas na zmenšování. Jooo, a co tedy dnes? Malej chrní...ale zase bychom vyrazili po o ne?) 😉 Sjedem do Staráku, že bych se stavila v DM? 🙂
milkyway
5. bře 2009
Sokolko fakt??? 😃 Ty brďo, ty rampouchy, co ve tmě vždycky svítili přes dvě okna, ty já vždycky obdivovala a se závistí očumovala 😃
sokolka
5. bře 2009
No jasně to jsme mi 😃 Jen ještě nějak nebyl čas to sundat. Tak snad to do léta zvládnem 😃
milkyway
5. bře 2009
jj, už jsem si říkala, kdy to sundáte 😃
Heleď z toho si nic nedělej, my zas nebyli schopný hrozně dlouho sundat stromeček. tak jsme říkaly, že jen sundáme ozdoby, a pověsíme Vajíčka 😃 Nakonec jsme ho stejně sundaly.
A jak ty to máš. těhotná, nebo mimi, ať se o tobě taky něco dozvím.
🙂
milkyway
5. bře 2009
Sokolko jsem jukala do Alba..myslím, že tě znám. jak jsi se jmenovala za svobodna?
zanyautor
5. bře 2009
Ahoj holky,

člověk ráno nestíhá a pak má co dočítat 😃

Vítám mezi námi Milky 🙂

My jsme ráno vstávali po sedmé hodině a sotva jsme byli chvíli vzhůru, tak přišla tchýně 🙂 Já se rychle nasnídala a pádila jsem k zubaři. Dokonce jsem i zaparkovala, což je u I. polikliniky zázrak :-p Zubař mi vyleštil plombu a ještě jsem mu říkala o kousku ulomeného zubu a protože měl čas, tak mi to hned spravil a zase jsem o pětikilo lehčí ]-( Nu což, hlavně, že to je v pohodě 😉
Pak jsem došla něco nakoupit a frčela jsem domů za dětičkami 🙂 Venku je krásně, takže po obědě určitě ven vyrazíme x-)

Jindul - z toho si nic nedělej, nemohla jsi to vědět, ale jsem ráda, že jsi mě na to upozornila a já tam manžu vyšlu, aby tu fotku sundali... Dneska jsem šla kolem a opravdu tam tu fotku má ]-( Je to už 10 let a nevím proč jí tam pořád cpou!!! ]-( Ale aspoň jsi věděla, že to nejsem já x-)

Sokolko - no to jsou teda šmejdi!!! ]-( Snad to konečně objednají a nebo to najdeš někde na netu 😉

Barcul - no oni tu vaničku napouštějí ráno 😉 A kdyby to napouštěli po každém mimču, tak by to plavčo stálo daleko víc...
Takhle i po plavání po dětech upouštějí bazén a jednou se stalo, že ho upustili víc a já tam šla pak na těhu plavčo a jak se to nestačilo ohřát, tak to bylo hrozný, kosa jako z nosa :-S Ale jindy to bylo zase kafíčko 🙂

Boni - však ono to klapne, neboj 🙂 Po první neúspěchu se nedá věšet hlava 🙂

Marti - já ráno koukám na mobil a ono pořád nic 🙂 No tak snad mě brzy překvapíš a bude tam SMS a já budu moct holky informovat 🙂 A piš klidně i v noci, já to mám ztišený, tak by mě to ani nevzbudilo 🙂

No jdu vařit oběd, máme kuře na paprice 😉
zanyautor
5. bře 2009
Milky - když sjedeš myší na fotku, tak tam se ti objeví náš pas a tam uvidíš kdo má kolik dětí a jak jsou starý 🙂
barculda
5. bře 2009
Kaťa: jo jo, jen potřebuji na námko do foťáku 😉 neb si muším vyzvednout fota. včerá jsem to nezvládla, páč jsem byla zničená z tej paní na vzp 😃 a Adámek asi taky, neb řval jak turek vod vokurek 😃

Sokol:ježiš já se snď za tmy vydám podivat na ty vaše rampouchy 😎 ... jinak já bydlím nad námkem 😎 , ty baráky s terasama, jsou vidět od kotle od výčepu :-p
milkyway
5. bře 2009
jééé Zany díky moc.. 🙂
Bylo by blbý se ptát každého zvlášť🙂
milkyway
5. bře 2009
Barčul, tak okí. tak já písnu až se malej vzbudí. a odhadnu to nějak s čáskem ju?
Jo a moc se neradujme, příští týden má snad zas padat sníh. nebo co... 😞
tak já už zandala čepice, rukavice.chjo :-S
sokolka
5. bře 2009
Millk já jsem svobodná 😃 Malej se jmenuje po tatínkovi. 😉 Příjmení písnu do IP
barculda
5. bře 2009
zany: zase kuře na paprice 😉 ???vlastně minule to byla jen rada pro nás vlastně 😃 😃 😃 !!! zubaře nezávidim.... |-| s tou fotkou je to pěkně pitomý, to by snaď měli mít odsouhlasený aby to takhle zveřejňovali, no ne??? =-)
milkyway
5. bře 2009
Sokol do IP? :-|
Mno u nás je malej též po tatínkovi. je to ta lepší 😉
milkyway
5. bře 2009
jo interní pošta. chápu 😃 😃 😃
sokolka
5. bře 2009
Milk zkus hodit aspoň jednu svojí fotečku do albíčka. 😉
sokolka
5. bře 2009
Zany tak to budeme mít stejný obídek. My máme ještě od včera 😃
jirik.k
5. bře 2009
Barcul ja a behat s takovym pupkem.to bych se nekde prerazila.vcera jsem se dala do upravy vzhledu.oboci,nehty,oholit nohy a tak.ale nohy bylo tak vsechno.kdyz jsem se chtela dole oholit,tak jsem myslela ze udelam ve sprchaci kotrmelec a jeste seu toho podrezu.tak to musel zvladnout tomas.ale s tim jak nerodim,to stejne zase vsechno doroste.

Milky a pochazis z pribrami?kam jsi chodila do skoly?zdravim malyho Matyska.
sokolka
5. bře 2009
Marťo mě je tě tak líto. 😢 Já takovýhle stavy s Kubíkem nezažila. Já byla v poho ještě 3 hoďky před porodem :-N
barculda
5. bře 2009
marti: 😃 no tak když jsi to už i oholila, tak to už fakt přijít musí! pamatuju si, že jsem taky pořezala..a holila se asi 3x, než jsem konenčě šla na tu vyvolávačku :-N

Kati, písni, já se musím odpojit, neb Adámek je nevrlej, že se mu nevěnuje pozornost... 😎
milkyway
5. bře 2009
sokolko ostuda.neumím zmenšit fotku,musela bych se v tom pošťourat, abych na to přišla. 😢

Marťo jojo pocházím z Příbrami, na základku na 2.Zš a pak na střední do Březnice-sociálněsprávní činnost.
Děkujeme, my zdravíme mimíska v bříšku a přejeme hodně zdaru 😉
sokolka
5. bře 2009
To neva já jsem to zatím taky nezkoušela a vždycky mi to tam dává D. 😃 Tak jindy. 😉