• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Jdu ohřát prďolovi obídek a pak až ho dám spinkat tak juknu. :wink:
5. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já teda změnšuju dosti polopaticky, ale jde to :wink: klikneš na fotku pravou myší a dáš si Upravit. Fotka se ti přendá do "malování", pak zmáčkneš CTRL W-dáš tam 50% nahoru i dolu a pak to uložíš CTRL S :pensive: a toť vše. No a pokud je to furt moc velký, tak znova to samý...funguje to... :wink: i když to určitě jde i jinak..na tohle jsem přišla sama a jsem na to pyšná... :wink:
5. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko. už sem tam něco hodila. poslední foto jsem já. I když teď mám vlasy do červena
5. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný fotečky, ale bohužel mi to nic neříká. To spíš bude vědět ségra. Ale aspoň víme jak vypadáš. :slight_smile: :wink: Matýsek je krásnej klučina. :wink:
5. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
až budu mít čas. hodím další.ted aspoň to. moc děkujeme :slight_smile:
Kubík je taky krásnej kluk. :wink:
5. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem zas tu... jas e dneska děsně nudím :slight_smile:
ahoj milkyway... teda sme stejně staré ale nějsi mi ni povědomá.. a to je příbram taková prdelka :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaťo? jak s váma? u nás se najedlo a usnulo :wink: ale víš že tomu Adamek moc nedá. :sunglasses:
5. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to jsem ráda, že se neznáte.. :grinning: aspoň nemám trauma z toho, že tu neznám nikoho já! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
barčul už papáme ale nějak se mu do toho nechce.až se pudem oblékat písnu sms a půjdem vam naproti)
5. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.k. díky...pampalá za chvíli...
5. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak papa holky, my letíme ven :wink:
Večer se ukážem. Hezký den. :slight_smile:
5. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vás tady chvíli nechat a hned je co dočítat :grinning:

Barcul - já to kuře dlouho nedělala, to byla rada je pro vás jak na to :slight_smile:
No s tou fotkou je to blbý, ale co naděláme :angry: Souhlas asi nepotřebují, ale nechápu, že vystavují 10 let staré fotky!!! Jako by snad neměli nic novějšího... Asi se jim manža líbí :grinning:
Ale každopádně jim zase narušíme vitrínu, minule tam pak měli díru :grinning:

Zkusila jsem dát Honzíka spát a opět bez úspěchu. Eliška usnula v postýlce, ale už dvakrát pobrekávala, tak jestli se ještě jednou vzbudí, tak jí nakojím, obleču nás a jdeme aspoň na chvíli ven :wink:
5. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: já si to myslela, že to byla jen rada pro nás - jak na kuře :wink: To s tou fotkou mi fakt přijde divný. Když už to chtěj vystavovat, měli by mít souhlas účinkujících. Za tím si stojím a taky bych jim to tam řekla, bejt manžou.. :angry: Jo a asi je to fakt fešák, když ho tam furt dávaj a za 10 let lepšího nenašli :sunglasses: dneska se tam s Kaťou jukneme, ještě než ho odstraněj...kde že to je???? naproti tomu podchodu???
5. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - je to dole v Pražský nad domácíma potřebama :wink:
Černobílá fotka v oválku :slight_smile: Ale já to fakt nejsem :grinning:
5. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany čau :grinning:

U nás se už konečně spí. Zase 3x na nočník pořád že chce kakat a hovno nikde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda nehty za ty prachy moc nevydržely :angry: Mám to tejden a už mi upadl kousek francie :angry: . Takže jsem teď volala sousedce a zítra mi ho dodělá.
5. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau :slight_smile:

no to je hnus, že to nic nevydrží!!! a kde sis to nechávala dělat? :confused:
5. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď jsem napsala příspěvek a ten kůň mi to sežral!!! :angry:

Honza tu krámuje, tak to tu jdu poklidit, protože je to tu zase jak po výbuchu :angry: Tím, že nechce spát, tak aspoň vytuhne brzy večer. Manža jde od 7 na spinning, tak ho tu nebudu honit, aby spal... Ale on je pak protivný až hrůza!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem ve vila obora a i my to přišlo dost drahý. Tak asi budu chodit k sousedce. Má to ob vchod než bydlíme my, dělá i pedikůru, tam chodim tak budu chodit tam. Uvidím jak dlouho. Nejdřív jsem si myslela, že si to nechám udělat jen na ten maturák, ale je to fakt pohoda, když si nemusím svoje nehty lakovat ob den a když mi nějakej upadne tak si ho nechám dodělat a nemusím čekat, až mi to naroste.
5. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Zany citát fakt hezkej. :wink: Normálně se mi zamlžili oči :sweat_smile:
5. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - teď jsem si říkala jakej citát a ono ty myslíš ten co jsem posílala mailem :slight_smile: No je to docela pravdivý, co? :slight_smile:

Tak Eliška pořád spí :dizzy_face: S Honzíkem jsme si četli a chvíli pohráli, tak jsme vybárvili vajíčko na sklo a čekám kdy dorazí manža, protože mám chuť na kafe... Ale ještě ani nevolal, že by byl na cestě, tož nevím kde to vázne :confused:
5. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si představte, že za naším psem chodí už týden nápadnice. oxiduje za plotem od rána od 7 až do odpoledne, kdy jí vždycky můj táta vodí zpět domů. už se několikrát procpala k nám na zahradu, takže myslím, že budou štěňátka - no to budou mít asi majitelé radost. Ale mají si holku hlídat.
Já mám problém vyjít ze vrat s kočárkem - náš pes se cpe ven a fena zase k nám. Budeme muset vlítnout na majitele, aby si jí líp hlídali, nebo jí jednou někdo zajede, furt se tu motá.
5. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,to je pocasi co?leje jako z konve.blizi se vecer a na me jdou bolesti,ale uz jim neverim.

Milky-vitej mezi nami breznickymi.ja a zany.ja te znam chodila jsi o rok,nebo o dva niz.a dneska jsem te videla jak jste si to frceli kocarem.az zase pojedete pres zeleznicni prejezd,tak se stavte na kafco,nebo vycurat,nebo prcky prebalit jak chcete.bydlim vedle telecomu.urcite bys me taky poznala,kdyby jsme se videli.podle videni urcite.jdu kouknout na to tvoje album.
5. bře 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.Koukám, že sme tady stále všechny :grinning: Vítám novou příchozí a předpokládám, že to je Káťa co sem zahlédla na rodince :grinning: :grinning: Jinak holky dneska to vypadalo, že bude krásně a ono prdliny.Holky taky ste tak unavené z toho počasí páč já děsně.Jo jinak mi mamka dneska řekla, že je hodně nemocnejch dětí :confused: Jo pozor sem vám neřekla, že minulej týden sme měli doma bebíčko :grinning: :grinning: :grinning: Manža zase perlil
5. bře 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme ven nakonec nešli, protože Eliška spala do 15,15 :slight_smile: Takže krásné 3,5 hodiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Manža dorazil až ve 4, najedl se a konečně jsme si dali kafe a perník :slight_smile: Teď šli kluci čistit kotel, ale mám pocit, že za chvíli budu slyšet jen samý řev typu: nedělej to, kam lezeš, nešahej na to :grinning: :grinning: :grinning:

Milky - jo jo, i já jsem chodila do Březnice, ale my se asi nepotkaly... Já končila rok 2003 VOŠku :wink:

Petul - no to budou mít majitelé asi fakt radost! No ale mají si fenu hlídat!!!
Pamatuješ jak za naší Britou chodil Bedřich? :grinning: Pro holky - my měli německého ovčáka a on byl baset, takže by na ní ani nevyskočil :grinning: Ale naše Brituška mu stejně nedala, tak jako nedala žádnému jinému :grinning: :grinning: :grinning: Taže štěňátka nebyla :frowning2:

Marti - no nech být, třeba malá čeká na hezké datum - 06.03.09 :slight_smile:

Míšo - copak jste měli za bebíčko? :grinning: Už jste určitě sháněli i rakev, co? :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - moc hezké fotečky ze svatby :slight_smile: Jiřík s nezbytnou flaškou :grinning:
5. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany po cestě z obýváku ho píchlo v noze a vylezla z toho těžká zlomenina palce a podle toho jak jančil sem čekala vylezlou kost z nohy a ono prdlaj a když seděl tak volal jak necítí nohu :grinning: :grinning: :grinning: ale byl to chvylkovej stav pak běhal jak jura zase :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso že tě to ještě překvapuje. :grinning: Oni jsou pánové bebíčka :grinning: D zase bolí záda a prý mu mám shánět kolečkový křeslo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko no jo vy ste vlastně minule skoro amputovali ruku vid :grinning: :grinning: Holky malá je vrtoch a v noci sem měla bolení, ale po dlouhé době sem spala.Bolení sem měla protože malá když chce hladit tak tu část těla vytlačí skoro ven z pupku a ted asi ve 3 ráno chtěla hladit na hlavě :grinning:
5. bře 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v elektru bomba. Stál tam takovej mladík tak jsem mu řekla, jestli by mi mohl laskavě zavolat někoho, kdo by mi mohl říct něco o mý objednávce. Tak čučel protočil oči a šel pro jinýho kluka. Tomu jsem to všechno řekla a on že to na centrálním skladě nemají. :angry: Na to jsem mu řekla, že když jsme to tam kupovala tak nám řekli, že není problém vše k tomu sehnat a najednou to nejde. Že nám prostě propadne záruka když se to nevyčistí a že to bylo dost drahý, že je to přístroj, který stojí pomalu 20 000,- :angry: A mlaďas, kterej šel pro tohohle chtěl být chytrej a když se mě ten kluk zeptal jakej krups máme tak on prý že dolce gusto :astonished: Tak jsem na něj vyjela, že dolce gusto stojí 3000,- a rozhodně na to nejsou potřeba čistící tablety :angry: Tak sklapnul. Dělal machra a ani neví, co tam prodávají :angry: Takže jsme to ukončili tím, že zkusí zaurgovat dodavatele a ozve se. To jsem teda zvědavá.
5. bře 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek