• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Miso tak prdelka chtěla pocuchat vlásky :grinning:
5. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko to je teda přístup!!!! :angry: :angry: :angry:

Míšo - mě to ani nepřekvapuje, chlapi jsou fakt bebíčka :grinning: :grinning: :grinning:
No malá bude asi divoch :grinning: Jen doufej, že jí to noční řádění po porodu přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to jo, já jsem mu říkala, že chápu že on za to nemůže, ale že já už jsem fakt vytočená a on mi na to řekl, že by byl taky :pensive:
5. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky-podle fotky v albu me urcite poznas a urcite i manzela,s kterym jsme se tam zamilovane vodili za rucicky.

a diky,ze jste me taky naucili zmensovat fotky.ted budou do albicek litat.zase me chyta bolest,kdyby uz tak ta prava.
5. bře 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak počasí fakt hnus. :angry: Dopo to vypadalo hezky a zatím prdlajs. My přijeli domu po čtvrté, tak jsem volala tý sousedce a vecpala mě tam mezi nějaký pani a udělala mi ten jeden nehet. :slight_smile: Tak aspoň něco pozitivního.
autor
Ono je nejhorší, že si vyléváš vztek na něm a on za to ani nemůže! Kdyby tam byla aspoň ta baba co ti tvrdila jak to všechno mají!!! :angry:

Jinak naše Elina na mě pořád ublinkává, takže mám snad každý den čisté triko. Kdo to má pak prát a žehlit! :rolling_eyes:
autor
Sakra - máme nějak stejné pozadí na fotkách, že se mi to bude plést :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No asi změním fotku :slight_smile:
5. bře 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No počasí je fakt hnus, dopo to vypadalo nadějně a pak se to tak zkazilo!!! :angry:
5. bře 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu zahnat Honzíka pomalu do vany ať může jít pak brzy spát. Jen co odjede manža, tak pofičí!!!!!!!
5. bře 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko vlásky :grinning: :grinning: Mamaka nedávno řikala, že když mě čekala a pálila jí žáha tak jí všichni řikala jak budu vlasatá a já se narodila holá jak koleno prej, ale né prej sem tam měla chmíři a k tomu dodala a to ti stejně vypadalo :grinning: :grinning: :grinning: Zany a malá je divoch děsnej a už to nejsou ty kopanečky jako dřív už je to vlnobití jak se převaluje občas protlaží nějakou končetinu často koleno a chodidlo a k tomu ruku no je šikovná, ale je zajímavé jak chce hladit tak tu část těla vystrčí , ale snad nebude dračice po narození :grinning:
5. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky. Tak my už máme vykoupáno, napapáno a už hajáme :slight_smile:
MÍŠO jojo jsem to já. :wink:
Jak to s tebou vypadá? Už to máte za pár viď?!
5. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo musim vydržet do dubna chci Aničku dopéct co nejdýl.jinak já tě od vidění znám :grinning:
5. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Míšo já tě znám z Pekla. Žiješ s Petrem Synkem že? Pamatuju si tě od vidění, tak doufám, že se nepletu. :wink:

Sokolko zaslala jsem IP.
5. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo žiju už 6 let.Už sme se i vzali :grinning: :grinning: a i mimnko se nám konečně povedlo :grinning:
5. bře 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to moc moc gratuluji :wink:
Na fotečky jsem koukala, moc Ti to slušelo :slight_smile:
Koukám jak je ten svět malej :grinning:
5. bře 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je malej dost sokolku sem taky znala.Jen sem netušila, že máš prcka a tobě bude letos 23 vid?
5. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo v září :slight_smile:
No já byla na děti ulitá už v 15, a když se konečně našel ten pravej pořádnej chlap, tak jsem věděla, že už je ten pravej čas :grinning:
Jinak ale ráda se ještě někam podívám, s kámoškou zapařit. je to super odreagování. Zrovna před 14ti dny jsme byly s kámoškou v Pekle.
A jak se Petr těší na Aničku? Asi hodně viď? :slight_smile:
5. bře 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, že se těší.Už aby si nás prej vezl domů, ale ve dvou baleních né jako ted obě v jednom balení :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš to je jasňačka :slight_smile:
A máš v plánu rodit v Příbrami?
A jak se těšíš na porod?
Jsem zvědavá. Když si vzpomenu na první minuty po porodu, není nic hezčího. tak ti chvíle, který tě čekaj, trošku závidím :grinning:
5. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu rodit u Apolináře, ale né že chci, ale musim a malá leži příčně a ještě mi zadečkem tlačí na spodek a z téhle polohy se málokdy přetočí takže hrozí císař.A porod u Apolináře je kvůli krvi mám pozitivní protilátky i když sem RH+ a to je vzácné, ale pohoda sme ok
5. bře 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je hustý. Ale tak oni se tam o Vás postarají :wink:
5. bře 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
postaraj, ale už aby sme malou měli u sebe
5. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je jasný. To potom bude krásný :slight_smile:
Koukala jsem na tu obr výbavičku :wink: My měly takovouhle na kluka. v 7 měsíci nám řekly na 3D ultrazvuku, že to bude na 99% holka. Tak jsem koupila 1růžový tepláčky, a říkala, že zbytek po porodu,kdyby klaplo to 1 procento. A když po porodu řekly, máte kluka, bylo to překvapení, nádhera :slight_smile: :wink:
Tak sem si říkala, že u druhýho mimča, už si to říct asi nenechám :grinning:
5. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mně to potvrdili 2x a hlavně mi to řekl primář a pak i jinej dr.A prej primář se neplete.Ale malá leží příčně a jak takhle leží tam má nohy od sebe a bylo vidět, že to je holka kávové zrno bylo fakt dost vidět :grinning:
5. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso mě řekl taky primář, že je to kluk. Byl to první člověk kdo nám to řekl a pak nám to řekli ještě 3x :grinning:
5. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nám řekl pan primář, že to je 100% prej tady neni co řešit a když se manžel zeptal jestli je to jisté tak mu to dr ukázal, že ano :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milk tak to jo s tím tátou :wink: . Strejda má hausbot viď?
5. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mně to řekl primář na velkém utz ve 20tt a pak mi to potvrdili na 3D páč leží stejně a ještě můj gyndař řekl, že to bude holka.V pondělí jdu zase už se těšim až jí uvidim zase :grinning: Jinak mi dr právě řekl, že primář se neplete a mamka to potvrdila :grinning: :grinning: Sokolko budu muset zase zaskočit :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso nám taky tak. Ukazoval nám kulky :grinning: Jinak mlaďas je od 7 v postýlce, jednou jsem ho vyndavala na čůrání a potvora se svléknul. Když jsem tam přišla tak měl jen plenu a hořejšek od pyžama. :sweat_smile: No a teď sem tam se ta zavrtoší, občas něco prohodí, tak snad už bude spát. Hm tak ne už zase řve eee :angry:
5. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko my sme ten camfourek hledali, ale nebyl sem ti to řikala jak manža měl poslední záchvěv že vidí kulky :grinning: :grinning: Ale pak i on tu pipku viděl a dr slova, že jí na nás pěkně špulí :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek