• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahoj holčiny. Kdo to má zase číst :grinning: :grinning: :grinning: No snad to později dočtu.

Chci pozdravit Milky - ahojky vítej.

Zany - jsem ráda, že aspoň takhle jsem Vás upozornila na tu fotku :grinning: Hlavně oni to tam asi mají v nějaké krabici a jednou za čas to tam dají. I manža se tomu tady smál, protože je to fakt no comment. Když jste jednou protestovali, tak jí měli zničit a ne uložit a za pár let vytáhnout :frowning2:

Sokolko - tedy s tím elektrem, já bych jim tam fakt udělala vylágoš, hlupy jedni.

Dneska jsme byly v Sokolíku. Zase dětí jako smetí :grinning: Ale čtvrtky pro nás nejsou ono, asi budeme muset chodit jen v pondělí, ale to je tam dětí ještě více.

Dorty - chytlo mě to na narozeniny Naty a už mi to zůstalo. Sice vzhledově nic moc, ale rodince chutnají, tak si vždy vyžádají. Dávám odkaz, ale nesmějte se :grinning: http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=68651 A nebo se klidně posmějte :grinning:

Utíkám za tou lumpicí, opatrujte se a mějte krásný večer. Snad Vás brzy dočtu :grinning:

Jindul
5. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko jojo má hausbot.

Jinak mám doma video s mrňousem v bříško. doktor říkal 99%holka a ukazoval přirození.no ale mě to stejně celou dobu přišlo jako kuličky :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Jindul a děkuji :wink: :grinning:
5. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milk no vidíš to a byli to kulky :grinning: . D táta má taky hausbot, možná ho budeš znát. Má ho na Vystrkově. Kubík to tam úplně miluje.

Miso klidně se stav zase na kafíčko, rádi tě uvidíme :wink:

Tu potvůrku malou jsem opět vyndala na nočník a vyčůral se a udělal miniaturní bobeček. :sweat_smile:
5. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás už se spí, ale Eli ještě bojuje s pliváním dudlíku a následným brekem, takže ještě pořádně nezabrala :unamused:
Já jsem nám připravila zeleninu na večeři a až manža dorazí, tak se najíme :wink:

Jinak Eliška mi poslední 4 dny brečí při koupání :frowning2: Dneska jsem jí dávala i o něco chladnější vodu a zase brek :frowning2: Tak nevím... Zítra jí zkusím dát do velké vany a uvidíme :wink: Možná se jí ta vanička zdá těsná a vadí jí to...

Jindul - ono to tak dlouho není co tam ta fotka byla... Myslím, že někdy vloni na jaře a to nás na ní ještě upozorňoval jeden kluk :wink: Tak tam manža došel, řekl jim ať to sundají a vyhodí. Tohle je zřejmě jiná fotka!!! Ale i tak nechápu proč to tam rvou!!! :angry:

A dortíky jsou moc hezký :slight_smile: Křemílek s Vochomůrkou jsou úžasný :slight_smile: Zamlouvám si u tebe dortík k 1. narozeninám Elišky :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol možná i jo... to víš, to je pro něj něco :slight_smile: Můj táta koupil Matýskovi, hned jak se narodil prut, a už se těší až budou chodit na ryby. už je tam spolu vidím na těch židličkách :grinning:
Mimochodem taky zkoušíme nočník...poprvé hrozně brečel a natahoval ručky,že chce pryč.. A druhý den se vyčůral, samozřejmě náhoda,ale bohužel i něco mimo :grinning:
5. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já holku cítim od třetího měsíce.Sokolko ráda zajdu na kus drbu :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, dnes jsme koukaly s Barčuldou na tu fotku. je to stejnak hustý, že si tohle vůbec dovolí. :frowning2:
Jindul ty jsou krásný :slight_smile:

Jdu čučet na ordinaci, juknu o reklamě :wink:
Miso na kus drbu a na kus žvance :grinning:
5. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyby jsme nebydleli pro vás co nemáte auto z ruky, tak navrhuju pidi srazík u nás :slight_smile:

Milky - neboj, na nočník je brzy, ale je dobrý když tam bude chvilku sedět a vědět co se tam dělá :slight_smile: Honzík tam občas házel bobek a pak kolem roku a půl ho bojkotoval a když jsme se vrátili z dovči, tak si začal sám krásně říkat :slight_smile:
5. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milky - já si z toho nic nedělám... Prostě to zase sundají a fotku pro jistotu vezmeme domů, aby se tam už neobjevila :slight_smile:
A to měl manža ještě vlasy :grinning:

Jdu taky na Ordinaci a pak ještě juknu :slight_smile:
5. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - Míša toho minule moc nesnědla :grinning:
5. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nesnědla páč sem se přežrala v noci :grinning: Ale štrůdl výbornej taky jdu koukat :grinning:
5. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany já vím,ale stejně by si to neměly dovolit.
Já též koukám, mám to při jednom :slight_smile:
5. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mě bolí záda zase to je děs :sunglasses:
5. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když byla těhule, taky mě šíleně bolely záda...
Půjdu pomálu udělat hajinky...
Dobrou noc.
5. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky žvanilky :wink:
Zany: tvýho chotě jsem viděli...ještě jsme to stihli, než to tam zdemoluje :wink: :sunglasses:
Missa: ohledně pohlaví jsem se teda pobavila holky :grinning: u nás se teda tvrdilo, že to bude kluk od prvního utv... :sweat_smile: a když dělal utv primář, tak jsem se pro jistotu ještě jednou ptala a on na to: "jasné, kulky mu tam svítí jako radar v Brdech :grinning: :grinning: :grinning: !!" - ale ten se snaď nakonec konet nebude :unamused:
Kaťo: už hajat??? a co žůžovaka, ještě jde.. :wink:
Sokolko: dneska mi konečně Milky vokázala ty vaše rampouchatý vokna :grinning: pěkný, jen jsem je neviděla za tmy... :rolling_eyes:
Marti: konečně jsem vám předala své zkušenosti se změnšováním fotéček... PC expert by ale asi plakal, kdyby viděl, jak primitivně na to jdeme... :wink: :grinning: :grinning:
Lucci? zasejc jsem tě tu neviděla... :pensive:
Jindul: dorty pěkný :slight_smile:
5. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě bolej taky záda a to nejsem těhule :sweat_smile: Ale zase mám velkej hrudník :grinning:

Zany já vím, že toho Mísa moc nesnědla. Ono ste toho nikdo moc nesnědl. :sweat_smile: No pidisrazík u vás by nebyl špatnej. Se můžem někdy domluvit a D by nás tam mohl hodit a pak pro nás přijet
5. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milk tak brou :wink:
5. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kaťo: když jsem šla znova kolem tej zvonící budky, tak znova tam zvonil telefon.. :sunglasses: ale já to tentokrát nevzala..říkám si v duchu, jen si zvoň zvonečku, prdím na tě hošánečku.... :grinning:

říkali mi Aládííín.... :grinning: :grinning: :grinning: no nic, radši si pujdu taky hodit kopejka nahoru, neb mi to leze na mozek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
SVM funguje....syndrom vykojenýho mozku... :sunglasses:

Jo a abych nezapomněla Zany! Adámek měl taky období, cca před měsícem a půl a po koupání strašně moc plakal, nešel utišit. Zkoušela jsem jinej čas, nepomáhalo nic moc. Pak vždycky přišel R.a rozptyloval ho různejma posuňkama, dělal na něj ksichtíky, mával rukama a tak...no a najednou jak to začalo, tak to i přestalo...a už jsem to tu četla na jedný diskusi..ale čím to je, to nevim... :slight_smile: každopádně to přejde...
5. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že jsem asi jediná, kdo neviděl rampouchy u Sokolky a ani Zany manžu na fotce :slight_smile:

JinduL: ty dortíky jsou fakt krásný, jsi moc šikovná, něco takovýho bych nevytvořila ani za zlatý prase
Barcul já už je nezapínám, stačí že tam ještě visej, ještě na ně budu upozorňovat :sweat_smile: :wink: I když oni jsou tak nenápadný že je to jedno jestli jsou zapnutý nebo ne :sweat_smile:
Sok: hale, jestlivá tě to potěší, šla jsem kolem nich už asi 100krát a nikdy jsem si jich nevšimla... :wink: fakt, až dneska a to mi to ještě musela Kaťa fakt prstem ukázat, neb jsem čumákovala uplně na jiný vokna...jak říkám SVM...už asi i blbě vidím... :slight_smile:
5. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se pěkně vyhajejte..páčko jdu na kutě, neb mne bolí v krku a postýlka mne láká víc a víc...... :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko myslíš prsa jo :grinning: tak ty mi taky narostli a k tomu pupek no to se divim, že sem ještě celá :grinning: :grinning: Barčo jo primář se prej neplete, on zapnul utz tak první na co koukal byla pipka naší cácory :grinning:
5. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso mě prsa narostly ještě před těhu :grinning: a pupek mám taky pořád a to nejsem těhu. :sweat_smile: D mi teď řekl, jestli prý nečekám dvojčata, sprosťák :angry:
5. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a primář je teda pěkný číslo, když jako první kouká mezi nožičky :grinning:
5. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - rampuchy ti ukážu jestli je Sokolka nesundá :grinning: A na manžu se zajdi podívat dokud tam ještě visí :grinning:
5. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - no já doufám, že to zase přejde a bude se jí koupání líbit :slight_smile: Uvidíme :dizzy_face:

Sokolko - já jsem si teda štrůdl dala a takový 4 kousky jsem určo snědla :slight_smile:
Hele, vždyť ty řídíš, ne? :confused: Počasí už jde :slight_smile:
No něco spácháme :slight_smile:
5. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek