Společné místo
zany
12. říj 2007

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
jindulina
5. bře 2009
Ahoj holčiny. Kdo to má zase číst 😃 😃 😃 No snad to později dočtu.

Chci pozdravit Milky - ahojky vítej.

Zany - jsem ráda, že aspoň takhle jsem Vás upozornila na tu fotku 😃 Hlavně oni to tam asi mají v nějaké krabici a jednou za čas to tam dají. I manža se tomu tady smál, protože je to fakt no comment. Když jste jednou protestovali, tak jí měli zničit a ne uložit a za pár let vytáhnout 😞

Sokolko - tedy s tím elektrem, já bych jim tam fakt udělala vylágoš, hlupy jedni.

Dneska jsme byly v Sokolíku. Zase dětí jako smetí 😃 Ale čtvrtky pro nás nejsou ono, asi budeme muset chodit jen v pondělí, ale to je tam dětí ještě více.

Dorty - chytlo mě to na narozeniny Naty a už mi to zůstalo. Sice vzhledově nic moc, ale rodince chutnají, tak si vždy vyžádají. Dávám odkaz, ale nesmějte se 😃 http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=68651 A nebo se klidně posmějte 😃

Utíkám za tou lumpicí, opatrujte se a mějte krásný večer. Snad Vás brzy dočtu 😃

Jindul
milkyway
5. bře 2009
sokolko jojo má hausbot.

Jinak mám doma video s mrňousem v bříško. doktor říkal 99%holka a ukazoval přirození.no ale mě to stejně celou dobu přišlo jako kuličky 😃 😃
milkyway
5. bře 2009
Zdravím Jindul a děkuji 😉 😃
sokolka
5. bře 2009
Milk no vidíš to a byli to kulky 😃 . D táta má taky hausbot, možná ho budeš znát. Má ho na Vystrkově. Kubík to tam úplně miluje.

Miso klidně se stav zase na kafíčko, rádi tě uvidíme 😉

Tu potvůrku malou jsem opět vyndala na nočník a vyčůral se a udělal miniaturní bobeček. :-N
zanyautor
5. bře 2009
Tak u nás už se spí, ale Eli ještě bojuje s pliváním dudlíku a následným brekem, takže ještě pořádně nezabrala :-|
Já jsem nám připravila zeleninu na večeři a až manža dorazí, tak se najíme 😉

Jinak Eliška mi poslední 4 dny brečí při koupání 😞 Dneska jsem jí dávala i o něco chladnější vodu a zase brek 😞 Tak nevím... Zítra jí zkusím dát do velké vany a uvidíme 😉 Možná se jí ta vanička zdá těsná a vadí jí to...

Jindul - ono to tak dlouho není co tam ta fotka byla... Myslím, že někdy vloni na jaře a to nás na ní ještě upozorňoval jeden kluk 😉 Tak tam manža došel, řekl jim ať to sundají a vyhodí. Tohle je zřejmě jiná fotka!!! Ale i tak nechápu proč to tam rvou!!! ]-(

A dortíky jsou moc hezký 🙂 Křemílek s Vochomůrkou jsou úžasný 🙂 Zamlouvám si u tebe dortík k 1. narozeninám Elišky x-)
milkyway
5. bře 2009
Sokol možná i jo... to víš, to je pro něj něco 🙂 Můj táta koupil Matýskovi, hned jak se narodil prut, a už se těší až budou chodit na ryby. už je tam spolu vidím na těch židličkách 😃
Mimochodem taky zkoušíme nočník...poprvé hrozně brečel a natahoval ručky,že chce pryč.. A druhý den se vyčůral, samozřejmě náhoda,ale bohužel i něco mimo 😃
miissa
5. bře 2009
já holku cítim od třetího měsíce.Sokolko ráda zajdu na kus drbu 😃 😃
milkyway
5. bře 2009
Zany, dnes jsme koukaly s Barčuldou na tu fotku. je to stejnak hustý, že si tohle vůbec dovolí. 😞
sokolka
5. bře 2009
Jindul ty jsou krásný 🙂

Jdu čučet na ordinaci, juknu o reklamě 😉
sokolka
5. bře 2009
Miso na kus drbu a na kus žvance 😃
zanyautor
5. bře 2009
Kdyby jsme nebydleli pro vás co nemáte auto z ruky, tak navrhuju pidi srazík u nás 🙂

Milky - neboj, na nočník je brzy, ale je dobrý když tam bude chvilku sedět a vědět co se tam dělá 🙂 Honzík tam občas házel bobek a pak kolem roku a půl ho bojkotoval a když jsme se vrátili z dovči, tak si začal sám krásně říkat 🙂
zanyautor
5. bře 2009
Milky - já si z toho nic nedělám... Prostě to zase sundají a fotku pro jistotu vezmeme domů, aby se tam už neobjevila 🙂
A to měl manža ještě vlasy 😃

Jdu taky na Ordinaci a pak ještě juknu 🙂
zanyautor
5. bře 2009
Sokolko - Míša toho minule moc nesnědla 😃
miissa
5. bře 2009
jo nesnědla páč sem se přežrala v noci 😃 Ale štrůdl výbornej taky jdu koukat 😃
milkyway
5. bře 2009
zany já vím,ale stejně by si to neměly dovolit.
Já též koukám, mám to při jednom 🙂
miissa
5. bře 2009
dneska mě bolí záda zase to je děs 😎
milkyway
5. bře 2009
Já když byla těhule, taky mě šíleně bolely záda...
Půjdu pomálu udělat hajinky...
Dobrou noc.
barculda
5. bře 2009
Holky žvanilky 😉
Zany: tvýho chotě jsem viděli...ještě jsme to stihli, než to tam zdemoluje 😉 😎
Missa: ohledně pohlaví jsem se teda pobavila holky 😃 u nás se teda tvrdilo, že to bude kluk od prvního utv... :-N a když dělal utv primář, tak jsem se pro jistotu ještě jednou ptala a on na to: "jasné, kulky mu tam svítí jako radar v Brdech 😃 😃 😃 !!" - ale ten se snaď nakonec konet nebude :-|
Kaťo: už hajat??? a co žůžovaka, ještě jde.. 😉
Sokolko: dneska mi konečně Milky vokázala ty vaše rampouchatý vokna 😃 pěkný, jen jsem je neviděla za tmy... 8-(
Marti: konečně jsem vám předala své zkušenosti se změnšováním fotéček... PC expert by ale asi plakal, kdyby viděl, jak primitivně na to jdeme... 😉 😃 😃
Lucci? zasejc jsem tě tu neviděla... |-|
Jindul: dorty pěkný 🙂
sokolka
5. bře 2009
Mě bolej taky záda a to nejsem těhule :-N Ale zase mám velkej hrudník 😃

Zany já vím, že toho Mísa moc nesnědla. Ono ste toho nikdo moc nesnědl. :-N No pidisrazík u vás by nebyl špatnej. Se můžem někdy domluvit a D by nás tam mohl hodit a pak pro nás přijet
sokolka
5. bře 2009
Milk tak brou 😉
barculda
5. bře 2009
Jo Kaťo: když jsem šla znova kolem tej zvonící budky, tak znova tam zvonil telefon.. 😎 ale já to tentokrát nevzala..říkám si v duchu, jen si zvoň zvonečku, prdím na tě hošánečku.... 😃

říkali mi Aládííín.... 😃 😃 😃 no nic, radši si pujdu taky hodit kopejka nahoru, neb mi to leze na mozek... :-p
SVM funguje....syndrom vykojenýho mozku... 😎

Jo a abych nezapomněla Zany! Adámek měl taky období, cca před měsícem a půl a po koupání strašně moc plakal, nešel utišit. Zkoušela jsem jinej čas, nepomáhalo nic moc. Pak vždycky přišel R.a rozptyloval ho různejma posuňkama, dělal na něj ksichtíky, mával rukama a tak...no a najednou jak to začalo, tak to i přestalo...a už jsem to tu četla na jedný diskusi..ale čím to je, to nevim... 🙂 každopádně to přejde...
petulao
5. bře 2009
koukám, že jsem asi jediná, kdo neviděl rampouchy u Sokolky a ani Zany manžu na fotce 🙂

JinduL: ty dortíky jsou fakt krásný, jsi moc šikovná, něco takovýho bych nevytvořila ani za zlatý prase
sokolka
5. bře 2009
Barcul já už je nezapínám, stačí že tam ještě visej, ještě na ně budu upozorňovat :-N 😉 I když oni jsou tak nenápadný že je to jedno jestli jsou zapnutý nebo ne :-N
barculda
5. bře 2009
Sok: hale, jestlivá tě to potěší, šla jsem kolem nich už asi 100krát a nikdy jsem si jich nevšimla... 😉 fakt, až dneska a to mi to ještě musela Kaťa fakt prstem ukázat, neb jsem čumákovala uplně na jiný vokna...jak říkám SVM...už asi i blbě vidím... 🙂
barculda
5. bře 2009
tak se pěkně vyhajejte..páčko jdu na kutě, neb mne bolí v krku a postýlka mne láká víc a víc...... x-)
miissa
5. bře 2009
Sokolko myslíš prsa jo 😃 tak ty mi taky narostli a k tomu pupek no to se divim, že sem ještě celá 😃 😃 Barčo jo primář se prej neplete, on zapnul utz tak první na co koukal byla pipka naší cácory 😃
sokolka
5. bře 2009
Miso mě prsa narostly ještě před těhu 😃 a pupek mám taky pořád a to nejsem těhu. :-N D mi teď řekl, jestli prý nečekám dvojčata, sprosťák ]-(
sokolka
5. bře 2009
Jo a primář je teda pěkný číslo, když jako první kouká mezi nožičky 😃
zanyautor
5. bře 2009
Petul - rampuchy ti ukážu jestli je Sokolka nesundá 😃 A na manžu se zajdi podívat dokud tam ještě visí 😃
zanyautor
5. bře 2009
Barcul - no já doufám, že to zase přejde a bude se jí koupání líbit 🙂 Uvidíme x-)

Sokolko - já jsem si teda štrůdl dala a takový 4 kousky jsem určo snědla 🙂
Hele, vždyť ty řídíš, ne? =-) Počasí už jde 🙂
No něco spácháme 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli