• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Barcul díky za tip. :wink: To jste teda vstávali brzy, ale já to taky znám . Nám se ty období vstávání v půl páty v pět střídají se šestou sedmou hodinou.
6. bře 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
'Bar on vyhrožoval, ale v ledničce by našel tak mlíko, ale bůček ne. Tak snědl aspoň cikánku :grinning: , ale samotnou tak aspoň tak.
6. bře 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..
My jsme papali ve 3:15 a pak vztávaly v 6. :unamused:
Hůř se mi to zvládá, jsem byla zvyklá,že mi spal malej celou noc a vztávali jsme až kolem 8 hodiny.
Dnes mě čekají zapečené těstoviny s brokolicí, mňam už se moc těšííím.
Barčul, jak je dnes venku?
6. bře 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milk to spíte nádherně. To bys měla vidět naše noci, když jsme vstávali i 20x za noc a teď poslední týden zase zlobí a budí se tak 3x :confounded:
6. bře 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol jejda... :frowning2: To se stává, že pozlobí i skoro 2 leté dítko? No slyšela jsem, že se to stává..ale furt jsem doufala v malé procento :grinning:
No Matýsek právě spal od 3 měsíců celou noc doteď. Byla 1jediná noc, kdy celou noc plakal, a to když se nemohl vykakat po borůvkový přesnídávce :cry: od tý doby jí nekupuju :wink: Ale až teď se začal vzbouzel už mezi 3-4 ranní no.
Ale když je to takhle, tak to jsme na tom ještě dobře.. :wink:
6. bře 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milk mě spinkal Kubík celou noc v podstatě od narození až do 4 měsíců. Pak se začal budit více, měl více hlad, ale to jsem nevěděla a když jsem mu dala v 6 měsících na noc kaši tak už to bylo prd platný. Už byl zvyklej se budit. Já jsem ho dlouho kojila tak asi i proto. Kamarádka má skoro pětileté dítě a taky se budí. V noci přijde k rodičům do ložnice a spí tam s nima do rána. Je teda fakt jak kdy.
6. bře 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile:

tak co jirik??? uz si to ta malá rozmyslela nebo se chce nechta pořád nosit???

dneska jdu na kontrolu na gyn.. tak sme zvědavá s jakou odejdu....
6. bře 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky boni tak hned písni jak jsi dopadla. :wink:
6. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jsi měla krásný. :slight_smile: Mě se ztratilo mléko, takže jsem kojila jen 3týdny :frowning2:
a když jsem malému dávala od 4měsíců kaši, tak spinkal ráno déle. více ho to zasytilo. ale tak když sem zezačátku kojila několikrát za noc, člověk si zvykne... Teď si taky musím asi zvyknout, že se bude budit. Tak ty období se u dětí mění, není to samozřejmě nic hroznýho. S tím musím počítat :wink:
Nejhlavnější je, že je zdravej, a všechny děti :slight_smile:
6. bře 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

hlásím, že žádná SMS od Marti nepřišla, takže je buď ještě 2v1 nebo rodí :slight_smile:

No u nás taky tak nějak klasická noc, kojili jsme ve 3 a v 6 :wink: a Vtsávačka v 7 :slight_smile: Ale Honzík v noci zase přišel a ječel :rolling_eyes:
Takže ani dvouletý dítě nespí celou noc :unamused: Nám se vždycky střídaly lepší a horší období... Taky podle zubů! Jak nám rostly zuby, tak to byla katastrofa!!! :unamused:

Boni, pak podej info :wink:

Jdu se umýt, zabalit nám plavčo, nakojit a frčíme plavat. Aaspoň nemusím vařit, tak mám o starost míň :wink:
6. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak ani dnes v noci jsem zany nepsala sms,ze je mala venku.ja uz nevim na co ceka.asi jestli nezvednou porodny,nebo tak neco.kazdy vecer to na me prijde,nemuzu spat,rozdychavam a pak usnu a nic.ted rano mam takovy divny pocit,tlak na spodek,bricho me boli,na velkou furt litam,hlava me boli nak se potim.ale jak se znam,nic z toho nebude.
do toho mi tady knuci od rana jirik.jaknejezdil vytah tak si na schodech asi namohl nozicky a ted nemuze vubec chodit.ja taky citim nohy,jak me tahnou stehna,ale on chudak malinkej asi kouka co to je.tak ted kouka na borka stavitele a jdu mu to prepnout na kouzelnou skolku.
jestli to neprijde zitra na tomase svatek,tak uz asi pujdu na gyndu,jestli uz to ze me nevypadlo.to neni mozny.

jo a vy nocni kecalky,kdo to ma po ranu cist.
6. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pardon za prodlevu, přebalovala jsem rybičky... :wink: už to potřebovaly jako koza drbání... :sunglasses:

Pro kaťu: teploměr za oknem hlásí 6 stupňů C, zataženo, přeháňky :frowning2: ..ale to vidíš sama... ale popadneme pláštěnky a razíme! ale až po o. Plán dnešního dne: okouknout OBI, neb potřebuji rohovou poličku v bílé barvě :grinning:

Marťa teda stále nic koukám...

Sokol: tak cikánku, jo? ještě že nezežral třeba cikána... :grinning: :grinning: :grinning: by mu mohlo bejt pěkně šoufl... :sunglasses: a stim kojením v noci jsi mne teda ostala. Adámek taky ještě před týdnem spal i 11 hodin v kuse a teď dá první zátah tak 5,5 hodiny a víc už nevydrží...takže myslíš ře už mu mlíčko nestačí??? já chci taky dávat příkrm až v 6 měsíci
:confused: když to prsa a adámek vydrží :wink:
6. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: marti, kdyby to z tebe vypadlo, to bys asi poznala ne??? :slight_smile: pozná se to tak, že máš prázdný bříško a kňourající uzlíček vedle sebe :wink: to už jsi to od Jiříka zapoměla :grinning: :grinning: :grinning: ???
jinak s tim namoženým svalstvem na nohou, to je prekérní situace, asi bude dobře pro příště trenovat ty schody pro případ nouze :sunglasses: v kolikátým patře že to bydliš????
6. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul taky když tu cikánku jedl tak k tomu měl ty svoje keci, ale to se nedá ani ventilovat :sweat_smile: . Já jsem to s tím nočním vzbouzením pak řešila s mudrou a ona mi řekla, že v tom čtvrtém měsíci se dětičky začnou více hýbat a mají větší potřebu jídla. Jenže to mi řekla když mu byl rok a to už mi bylo prd platný. Možná kdybych tenkrát dala tu kaši hned v tom čtvrtém měsíci tak by to třeba takhle nedopadlo. Ale kdo ví. Uvidíš sama, kdyby ti začal štírek vyvádět více tak bych to prubla s tou kašičkou. Stejně jsou dělaný od 4 měsíců. Sice se nedoporučuje přikrmovat do 6 měsíců když je dítě kojený, ale já bych to dala, když vidím jak to dopadlo :pensive: . Jinak já ho odstavila v 16 měsících a to proto, protože byl po nemoci a chtěl ke koze každou půl hodinu v noci. :angry: To už se nedalo. No a je fakt, že pak se to hned zlepšilo. Přestal spát u nás v posteli a v noci se vzbouzel tak 3x nebo 2x a to mu vydrželo. Prostě jak kdy.
6. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti chudinečko :cry: snad už to dneska přijde. :wink:

Já jdu převlíkat ložní a pak juknu. Do krámu se mi nechce tak musím vymyslet na pečení něco na co tu mám suroviny. :slight_smile:
6. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že se vracím ještě k tomu spaní, nechápu jak někdo mohl vymyslet slogan že spí jako mimino :grinning:
6. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Sokol: to je vážně dobrý slogan... :wink: já se tady furt divim, kde betou ty průměry, že miminka spí průměrně 16 - 18 hodin denně :wink: No s tou kaší ještě počkám..ale díky za rady. Já zasejc slýšela na jinej diskusi, že ta kaše stejně nepomohla, že to byla spíš u dětí závislost na koze... :wink: ale uvidím, ještě to promyslím... a že jsi kojila do 16 měsíců??? to je docela dost, ne? to já myslíla že tak do roka a pak bude už bez kojo, to mám zase nějaký divný infa.... :confounded:
6. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela že ho odstavim taky kolem roka, ale malej mi v tý době chytil dvakrát během 2 měsíců průjem se zvracením, podruhé jsme skončili v nemocnici a kojo bylo jediný co si vzal a nezvracel po něm. takže jsme to nakonec zvládli bez kapaček. No a tak jsem si říkala že ještě počkám, ale pak už se to nedalo. Každopádně je to na mamině jak dlouho bude kojit. Můžeš kojit klidně do 2 let když ti to nebude vadit a bude ti to vyhovovat. :wink:
6. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol: už teď vim, že nebude... :grinning: zase všude tvrděj, že je kojo moc dobrý, coby prevence proti virozám a tak... :pensive: ač znám celou řadu plně kojených dětí, který taky chytěj všecko... :confused: takže zase nějaký jejich průměry... :wink: tož teda, čas vokáže... :slight_smile:
6. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosbička: čus holky, naše kámoška z vedlejší diskuse soutěží... tak kdybyste byly od té lásky a klikly jí tam sem tam hlasík???? může se hlasovat každou hodinu znovu a znovu... :slight_smile: když si vzpomenete, budem rádi i za ní...mají doscel ašanci. jsou 15tý! třeba vyhrajou..

http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373
6. bře 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul-bydlime v 5p.ale jak je clovek linej a zvyklej na pohodly vytahu,tak to byl zahul tech 5dni nekolikrat slapat nahoru.pohodli je pohodli.holky nevite kdy chodi vyuctovani voda,teplo,elektrika?

to bude den s jirou a jeho nozickama.porad knoura.ani nedojde na zachod.uz jsme vytahali vsechny hracky,vsechno co umi si zahrali a jeste neni ani 10h a tata nam prijede az v 7 vecer.

peru ruhou pracku takze zitra zase uz po nekolikaty stihnu vyzehlit driv nez me to chytne.
6. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: vyžehlí taťka... :wink: ty už koukej porodit... ty jo 5.patro, to je docela záhul! :angry: já v Praze šlapala 3 bez výtahu denně, neb výtah se v tědlech nízkejch nekonal a docela mi to dávalo zabrat. a když jsem byla těhu, tak jsem tady u nás šlapala 2 patra, neb ani tady nemáme vymoženost jakou je výtah a měla jsem dost-a to tady u nás máme hodně nízký schody, ne jak v paneláku v Praze!...a když si představím, že ty jsi ještě táhla třeba nákup a malýho za ruku, máš můj obdiv...a Jiříčka lituju a foukám mu namožený svalečky...to je děs...se zabavením tě docela chápu. Já taky vymejšlím co, páč Adámkovi se už taky nějak všecko přejídá :sunglasses: vždycky čekám jako na smilování, až napíše Káťa, že razíme ven... :wink:
6. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar zahlasováno :slight_smile:

Marti nám chodí elektrika na konci roku, plyn by nám měl přijít teď a teplo a voda taky během měsíce. Ale co já vím, tak to lidi mívají různý. :wink:
6. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sok: díky... :wink:

elektrika mi přišla na konci roku, světe div se přeplatek :slight_smile: , plyn a teplo bude asi co nevidět...tam to bude horší... :rolling_eyes: čekám nedoplatek... :unamused:
6. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar ono je to stejně nějaký divný. My měli před loni přeplatek na el. přes 3000,- nechali jsme si stejné zálohy a loni jsme měli přeplatek 60,- :angry: Tak to jsem zvědavá na letošek až nám to na konci roku přijde :confounded:
6. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sok: tak jsi asi víc hýřila s elektřinou, ne? :grinning: že ty sis pouštěla místo žilou kabelama? :angry:
Já měla přeplatek 1550 a docela jsem byla až překvapená. Zálohy jsem neměnila, tak jsem taky zvědavá na letošek. Ale jsem teď víc doma s malým a furt na netu :wink: takže bojim bojim, že bude spíš nedoplatek..
6. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul presne tak.jirika za ruku,nakup v ruce,bricho u kolem,jazyk na veste a jeste nekdy cokla na voditku.
ja si prave nepomatuju kdy jsme meli vyuctovani v loni,ale myslim ze brezen.tesim se na to jako mala.teda doufam,ze to bude ok.dva roky zpet nam vraceli 6tis a v loni 8tis a naky drobny.tak doufam,ze ted z toho taky neco kapne.nam chodi voda,elekt a teplo vsechno dohromady.tak uz planuju co poridit.pak by mohlo nak tak dorazit porodny a dalsi mesic bude mit manzel ve vyplate dane,tak snad si koupim neco co bych chtela a ne jen nutnosti.

Milky poznala jsi me podle fotek,jako ja tebe?
6. bře 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme vyplavaní, ale Honzík dneska nechtěl moc spolupracovat :unamused: S vodou se nevítal a koukal kde co lítá :rolling_eyes: No ale pak to celkem šlo :wink:
Eliška byla moc hodná, manža jí dal v 10 spinkat do postýlky a spí ještě teď :slight_smile:
Já teď něco řešila s bankou a pěkně mě se.ou!!!! :angry: :angry: :angry:
6. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co se týče toho kojení - Honzík spal taky dobře a skoro celou noc, ale pak se začal taky budit dřív, ale neřešila jsem to. S kašemi jsme začali asi až okolo 7. měsíce, ale na Honzíkovo buzení to vliv nemělo a budil se dál úplně stejně! Takže jsem s kaší zase skončili a dál jsem ho večer kojila :slight_smile: Myslím, že to u těch dětí není o hladu, ale o té potřebě prsa a přitulení se :slight_smile:
Takže Barcul - neřešila bych to a s kaší bych určo počkala :slight_smile: Pokud mu to stačí přes den, tak i ta noc se dá zvládnout, holt budeš vstávat častěji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já Honzíka měla v plánu kojit do roku, ale nějak nechtěl pít UM večer, v noci nebo k ránu ho vypil v pohodě. Takže jsem ho kojila do 14 měsíců a jakmile začal pít UM večer, tak jsem ho odstavila :slight_smile:
U těch větších dětí mi to přijde závislost a přijde mi to divný, když vidím takhle velký dítě mámě na prsu. Pokud je to kojení třeba jen ráno a večer a doma, tak proč ne, ale pokud to ty děti vyžadují i přes den, tak mi to přijde divný a hlavně se mi nelíbí, jak ty děti lezou mámám do výstřihu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti - no to je mi tě chudáku líto :frowning2: Snad se malá rozhoupe a už se jí bude chtít ven :slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík vypadá unaveně, ale tvrdí, že spinkat nepůjde :unamused: A Eliška pořád spí :dizzy_face: A to jedla v půl 9 naposledy :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek