• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Nám to vyučtování chodí asi jinak než vám...
Za elektriku jsme zase dopláceli!!! :angry: Holt nevýhoda toho, že tu není plyn a vaříme na elektrice :unamused: A s vodou to máme taky jinak, tu platíme švagrové a taky doplácíme :angry:
6. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AAA, Elinka se hlásí o mlíčko :slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám přijel dneska taťka brzy domů. Něco po desáté hodině. :slight_smile: Přijel i s bráchou, prý mu byl pomáhat a za chvilku tu byl i děda :grinning: . Ten si vzal malýho a jeli do staráku na oboru krmit kachničky :grinning: . No přijel jak prase, bundu jsem jen trošku otřela ta šla, ale kalhoty a punčochy letěli rovnou do koše na prádlo. Děda totiž povídá, že si to takhle kráčej a nějakej pán na ně volal, že ztratili botičku :confused: a děda že ne a najednou koukne na Kubu a on šel bos :sweat_smile: . Ale děda se bránil tím, že mu Kubík nic neřekl :grinning:
6. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a hned se s Kubíkem domluvil na příští týden, že pojede zase na hausbot. :slight_smile: Tento týden nejel, protože měl děda práci, ale příští týden si to vynahradí. :slight_smile:

K těm kaším ještě. Mě to bylo podaný tak, že kdybych mu tu kaši dala hned ze začátku co se začal budit tak by to mělo být lepší, protože když jsem mu jí dala až po dvou měsících tak už se budil ze zvyku. :fearful: Ale je to samozřejmě na každým :pensive:
6. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - no jo, ale to bys jí musela dát ze dne na den... Pomalu po první noci co se tak začal budit a stejně to podle mě není záruka úspěchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme kaše moc nejedli...

Tak Kubík ztratil botu a děda to ani neví :grinning:
6. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já vím, že je to těžký. Ono nikdy nezjistíš jak to bude pokračovat ať to uděláš tak nebo tak. :wink:

No jo děda by mi asi přijel s Kubíkem bez jedný boty domu kdyby jim to ten pán neřekl. :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mlaďas už je tam od půl jedný a nespí. :angry: No to jsem zvědavá jestli usne. Nechám ho tam ještě chvíli a pak ho kdyžtak vyndám.
6. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko mam podobny pribeh s detskou botou.tomas,ze pujdou se psema vezme si jirika.tak si ho sam obliknul,vzali psa a vyrazili.ja na ne koukam z okna a jira chodi pred barakem bez bot.a tomas samozrejme hrdej,ze si ho sam obliknul.to jira jeste nemluvil,jinak by se urcite o boty prihlasil.

v listopadu jsem byla za kamoskou v porodnici a taky tam sel naky tatinek a mel malyho prdolu.sotva chodil.byl navleceny v kombineze,cepici,salu,vsechno jak ma byt,ale na noze paskovy backurky.ty chlapy maji neco spolecnyho.

koupila jsem jirovi jiny mydlo,nez kupuju normalne a ma vyrazku po celym tele.to jsme zase jednou vyzkouseli neco noveho.

ted mam zase takovy divny boleni,je to jako kdyz boli slepak.jeste toho trochu.
me ted denne vola,pise takovych lidi jestli uz neco.to jsem nezazila ani na vanoce.
6. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marto no jo, ono je to jedno jestli je to tatínek nebo dědeček :grinning: Ten náš malej zmeťour usnul až ve třičtvrtě. To ho budu zase budit. :angry: Jenže jsem chtěla počkat do dvou jestli usne, protože není zvyklej nespat a nevím jak by to vydržel do večera. Ono je fakt, že tady teď stěhujou ze shora nad námi byt a dělaj tam strašnej randál tak možná proto nemohl zabrat. Protože už tam ležel dlouho hned jak jsem ho tam dala a vypadalo to že už spí a najednou se probral.
6. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě píchalo taky kolem slepáku když už jsem byla na spadnutí tak třeba už to přijde :wink:
6. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko tak to doufam,jestli te taky pichalo,takjdu prosit vsechny svaty.ted jsem nasla na netu stranky o vyvolani porodu doma.vsude radi sex,potom horka vana na tak 3min masaz bradavek.takze v 7 jirik usne.v 7.05 na to vlitneme,pak si dam horkouvanu a masaz a kdyz to pujde pomaleji tak se mala narodi az po pulnoci a kdyz rychle tak je jeste dneska na svete.uz mi z toho asi hrabe.
6. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě radil mudr taky horkou vanu to jsem tam byla v úterý večer jsem si jí dala a ve středu večer začala rodit. A to mi vyhrožoval že už je hodně dole takže jestli do pondělka neporodim tak že mě pošle do nemocnice na vyvolávačku. No a malej se narodil další den. :wink: Třeba ti to taky pomůže :wink:
6. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme vyrazili na procházku a Honzík šel i bez navlékací plenky :dizzy_face: Čůral než jsme vyšli a pak si řekl za chvilku znovu a pak už nečůral :slight_smile: A já se ani neptala :wink:
Jinak ten náš jouda by snad vlezl ke každému :rolling_eyes: Pak tam šel k jedněm lidem, dokonce ho vzali dovnitř, ukázali mu kočičku a pak by se tam vykecával :grinning: Já jsem na jednu stranu ráda, že se nestydí, ale trochu strach by přeci mít mohl, ne? :confused:

Doma jsme si dali kafe a dojedli perník a manža se psychicky připravuje na AJ a já na to, že tu budu sama krotit divou zvěř a zahánět ji ke spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti - ti chlapi jsou fakt něco :grinning: Manža naštěstí nic takovýho neudělal, ale kolikrát bych ho chtěla vidět jak vypravuje na procházku obě děti :grinning: My už jsme připraveni a nastoupeni k odjezdu a na koho se čeká?! Na tatínka :grinning: :angry: :angry:
6. bře 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy holky, těma historkama s botičkama jste mě fakt pobavili - chlapi jsou dost vtipný :slight_smile: Přesně jak v tom S tebou mě baví svět, jak šla Dášenka v bačkůrkách lyžovat :grinning:

Zany: to jako náš zaměstnavatel tě nasr..?
6. bře 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: jsem si vzpomněla, jak jsem taky prosila malou, aby už šla na svět. Taky jsem zkoušela všechny ty rady jako: běh po schodech, horkou koupel, sex atd..... a Lucinka se pořád držela zuby nehty. Se asi chtěla narodit na státní svátek, aby pak mohla dobře slavit, nebo co. Držím palcek, abyste mimčo dneska v noci ukecali :grinning:
6. bře 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tatík se odjel potit na nagličtinu :grinning:

Petul - jo, náš zaměstnavatel!!! :angry: Nějaký tele v call centru mi při zadávání nevyplnilo VS a to jsem ho určitě říkala a platbu mi nepřiřadili kam měli, ale hlavně, že odešla!!! :angry:
A dneska jsem mluvila s nějakým hochem a ten byl ochota sama!!! :angry:

No to víš, Lucka bude slavit den předem a pak se bude na státní svátek léčit :slight_smile:
6. bře 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Eliška se dneska dvakrát překulila z bříška na záda :slight_smile: A krásně se začíná zvedat o ručičky :dizzy_face:
6. bře 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík je ve vaně a Eliška si ještě dává šlofíka. Byla značně unavená, protože spala dopoledne 2,5 hodiny a pak si chvilku zdřímla v kočárku, ale celou dobu nespala... Teď tu řičela jako na lesy :unamused:
Honzík si dá večeři, vypije mlíko a jde do hajan :slight_smile: Eli pak taky pofrčí, snad dneska bude koupel bez řevu... :wink:

Jinak v bance už to vyřešili, tak mají štěstí :slight_smile:
6. bře 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to vidim jiriku co tady furt delas???? :grinning: ja na teme myslela a to taky nepomohlo koukam :grinning:

jo byla sme u doktora... bublinku nemám a asi ani dlouho mit nebudu.... musim pockat mam strasne slabou sliznici takze budu cekat kdo vi jak dlouho na mrchu :confounded:
6. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Bony strasim tady porad.a neboj urcite se zadari a za chvili ti tady budou naskakovat tehotenske tydny.
6. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli odpo něco málo pokoupit v hypošce a zase neměli mlíko v lahvy od olmy. :angry: Mě pěkně štvou. Já ho kupuju nejradši. Pak jsme se sjeli podívat na garáž, vyzvedli jsme doma babičku a vzali jí k nám na kafčo. K večeři jsme si udělali smažák a jsem teda pěkně přejedená :sweat_smile: . Kubíka jsem hned asi po 2 minutách vyndavala na nočník a už tam začíná zase kňourat. :angry:
6. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bony snad to bude brzy v pořádku a bublinka přijde :wink:
6. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Honzík snědl k večeři celý rohlík bez těch špiček :slight_smile: Vypil mlíko, vyčistili jsme zoubky a fičel. Eliška nejdřív vypadala, že bude koupel bez pláče, ale pak se rozeřvala a bylo :unamused:
Zítra jí zkusím vykoupat dřív...

Eliška ještě vyvádí v postýlce :unamused: Snad brzy usne...
Já se dneska chystám zapadnout dřív do postele, protože jsem unavená...
6. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bony - nezoufej, však to brzy přijde a budou ti tu naskakovat těhu týdny jak psala Martina :slight_smile:

Marti - tak dneska v noci tu smsku čekám, jo? :grinning:
6. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co je s tou Lucinkou????Jo jinak mi mala dneska tlačí na spodek a rozvaluje se tak, že mi lítá pupek ze starny na stranu :grinning: až to chvilkama bolí
6. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to by se Kubík s Honzíkem skvěle doplňovali. Kubík má nejradši právě ty prdelky z rohlíků :grinning: . Takže u nás proběhlo další čůrání a teď si tam povídá :sweat_smile:

Miso nemáš na Lucku číslo? :confused: To víš malá paří, je pátek večer tak co chceš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - nevím co s ní je... Snad jen nemá přístup na net!!! Jinak doufám, že je OK a miminko taky :slight_smile:
6. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě jsem to chtěla napsat, že je párty :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - no já mu je nedávám, ale asi by je snědl :wink: Skončily ve mě :slight_smile:
6. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek