• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Luci, a nechali jste si dovnitř toho prstýnku vrýt jména ?

Sokolko,tu pekárnu maji naši a ten chleba je fakt super :wink: moc dobrej :slight_smile:
12. únor 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka: pekarna je jedina vec, kterou pouzivam obden :slight_smile: poslu ti nejake recepty, kdyz mi posles mailovou adresu
nejcasteji delam bulky, chleba a anglicky rohliky (novinka nalezena pred tydnem)

chleba:
davej do pekarny v tomto poradi:
350 ml vody
1,5 lžičky soli
1 lžíce octa
600 g mouky (nejvic se mi osvedcila Zitna chlebova + treba celozrna psenicna, myslim, ze obe se daji koupit v Kauflandu)
muzou se pridat seminka (slunečnice, dýně, sezam, lněné semínko)
udelej dulek do mouky a nasyp tam 1 lžičku moučky cukru
na to rozdrobit 1/2 droždí

my mame Etu, zapnu pak program č. 4 ("rychly"), což je 1 h 58 min
12. únor 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadik: vryt si tam nechame jmena a datum, az budeme mit zaplaceny poplatek na matrice (a tudiz jisty termin)
12. únor 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, no jo, vzpomínám si, že mi kdysi někdo psal ohledně svatby :slight_smile: A ono jsi to byla ty :grinning: :grinning: :grinning:
No na oběd byste se sem asi vešli, ale bylo by to natěsnaný :unamused: Takže bude lepší vybrat asi něco prostornějšího :dizzy_face:

Jadiku, já asi vím kde myslíš :wink: Je o toho takový věžák, že jo? :confused: No je pravda, že tam bych asi nic nehledala, teda zrovna né kadeřnici, kosmetiku atd... Škoda :frowning2: Ale na pedikúru bych potřebovala a ta je tam taky, že jo? :confused:

O té pekárně pořád jen slyším a slyším, takže se po ní asi taky juknu :slight_smile: A pak se uvidí :grinning:

My jsme dopo vyrazili k doktorce na očkování... Ale byla tam spousta lidí a nemocní, takže jsme to vzdali :unamused: myslela jsem, že tam nikdo nebude, naočkuje nás a půjdeme! Tak jsem si aspoň došla něco koupit do DM, pak jsme dojeli vrátit Honzíkův dárek k Vánocům (tučňáky). Zase se rozbily :angry: Tak jsem zvědavá kdy to bude :confused:
No a doma jsem dala Honzíkovi oběd a frčeli jsme zase k doktorce do poradny! Tam bylo taky lidí, takže jsme tam skejsli pěkně hodinu :unamused: :unamused: :unamused: Ale Honzík je naočkovanej a na další dávku Prevenaru jdeme v dubnu :wink: Zaplakal jen trochu, ale pak byl samej úsměv a dokonce dělala PAPA, takže to tak strašný nebylo :grinning:
Jenže Honzík skoro vůbec nespal. Usnul cestou do poradny, ale to jsem ho pak budila :frowning2: Takže doma šel hned spinkat a už spí hodinu a půl :slight_smile:
Po mém obídku jsem vytřela a teď mám chvíli klidu s kafíčkem :slight_smile:
12. únor 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a vy bydlite nekde u Starky nebo na opacnem konci u Sidliste?

zany: muzu nekdy prinest neco z pekarny na ochutnani :slight_smile:
12. únor 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, my bydlíme přímo v Orlově u hospody :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jen přejdeme dvorek a můžeme být v hospodě :slight_smile: V létě když je hezky, tak je to na terásce fajn :slight_smile:

Někdy tě Luci vezmu za slovo a ráda ty zázraky (v dobrém slova smyslu) ochutnám :dizzy_face:
12. únor 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, tak co už jsi upekla??? :confused: :grinning:
Jdu se na ty pekárny juknout na net :wink:
12. únor 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany my tam jezdime v lete na kole :slight_smile:
pekarny jsou uz celkem levny, my ji mame rok a kousek a tehdy stala 2500,-... daji se sehnat i levnejsi
treba my tady blizko kramek nemame, takze nam se skutecne pekarna hodi - ale bude se hodit i tam, kde maji radi krupave cerstve pecivo a hlavne vlastni vyroby - vite, co jste tam dali a muzete experimentovat dle chuti :slight_smile:

holky a vidate se i v realu?
12. únor 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vy si pěkně vyšlápnete kopeček, jo? :slight_smile: No kopeček, spíš je to táhlej kopec, ale autem je to raz dva :grinning: :grinning: :grinning:

My tu krám taky nemáme :unamused: Ale zatím o tom neuvažuju, že bychom si jí koupili... Uvidíme, třeba časem :dizzy_face:

Luci, se Sokolkou se známe už z dřívějška, ale dlouho jsme se neviděly a Jadik je moje spolužačka ze ZŠ, ale neviděly jsme se snad 100 let :slight_smile: :pensive:
Ale nějaký srazík můžeme naplánovat, co? :slight_smile: Sice je nás tu pár, ale nevadí :slight_smile:
12. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky hned zítra ho upeču. Budu moc ráda za další recepty. Písnu ti mailovou adresu do IP. :grinning:

Zany zatím jsem udělala x chlebů z připraveného těsta z lidlu, ale byli dobry. A dneska jsem upekla margotkovou bábovku a docela ujde :sweat_smile: . My jsme pekárnu koupili v datartu je to moulinex za 3000,- a je z nerezu, kromě víka. To je jen nastříkaný takže to není tak dlouho horký. No zatím jsem spokojená, ale je fakt, že jsem toho ještě tolik nenapekla. Ale na chleby už si rodina dělá objednávky :grinning:

Jo a byli jsme u tý mudry. Délka 74 cm a váha 9,37 kg. :grinning: No a musíme ubrat na mrkvi. Už má oranžový ručičky a kolem nosíka :sweat_smile: :grinning: Jinak vše v poho.
12. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:

U nás se vstává jaksi dřív a dřív :unamused: :unamused: :unamused: Dneska se Honzík vzbudil asi v půl 7 a pak byl s námi v posteli. Vždycky si lehnul, pak zase vztyk, zase lehnout a zas jinam a nakonec jí manžovi loupl hlavou do zubů :angry: :grinning: Takže jsme radši vstávali :unamused:
Teď tu chodí se svým košťátkem a uklízí :dizzy_face: Mohl by se naučit vytírat a měla bych po úklidu :grinning: :grinning: :grinning:

Sokolko, tak to z tebe bude za chvíli pekařka jak hrom :grinning: :grinning: :grinning:
Tak vy jste oranžový, jo? :grinning: :grinning: :grinning: No nesmíte tolik baštit mrkvičku :grinning: No a s váhou a mírou jste na tom skoro stejně jako my v 10. měsících :slight_smile:

Počasí zatím nic moc, ale snad se to vybere a vyrazíme na procházku s nevěstou :dizzy_face:
13. únor 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: my jezdime z opacne strany - takze do Orlova prijizdime z kopce :wink:

sokolko, jak oranzovy rucicky? :grinning: to prehanis, vid? :slight_smile: ty recepty ti ted nejake poslu

zany: no tak kostatko vymen za mop :wink:
13. únor 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme dopo vyrazili do města, protože jsem tu neměla rýži a lečo na šleh :slight_smile: Docela podstatné věci :grinning: Pokoupili jsme, koukli jsme do Takka, protože jsem měla zase slevu, ale koupila jsem si jen tričko, mamka košili (vytáhla jsem jí s námi :dizzy_face: ) a pro nevěstu jsme koupili růžové šatičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pak jsem uvařila obídek, Honzík si teď sám hraje, tak toho musím využít :dizzy_face:

Luci, tak pak je to v pohodě :slight_smile: Z druhý strany je to horší :unamused: Ale ono i když jedeš od Bohutína na Pilskou, tak je tam taky kopec, tak si vyber :wink:
Mop by byl lepší, ale ten jsem v hračkárně neviděla :grinning: Hned jak ho uvidím, tak mu ho koupím a bude uklízet :grinning:
Luci, to fakt jde, že když jíš hodně mrkve, tak máš pak oranžový ručky a i nosík :slight_smile: Známý holčička pila hodně ty Kubíky a jak je to s mrkví, tak byla oranžová :grinning:
13. únor 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: ty mivas v Takku slevu?
no kopec od Bohutina na Pilskou je lepsi - je tahly, proste tamtudy jezdime radsi (jedeme po silnici pres Bohutin az za odbocku na Vysokou a pak uhneme doprava - nevim, jestli jsem to vysvetlila srozumitelne) - kazdopadne na kole mame objete cele okoli PB, v lete jezdime kazdy vikend
a Honzik ma oranzovy rucicky a nosik z Kubika nebo z mrkvicky v jidle?
kdo se u vas vdava? :slight_smile: nasim drzickam bude sit saticky pritelova mamca, ale jestli jsou v Takku nejake pekne, tak bych je mozna mohla koupit...
13. únor 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, občas mi sleva přijde :slight_smile: Asi už 2x mi přišlo 30% a teď to bylo 50% na označené zboží :slight_smile:

No my toho vloni moc nenajezdili, protože prcek byl kojenej a moc to nešlo a když už jsme jednou vyrazili, tak nám sebou nacpali synovce :angry: To jsem měla fakt vztek :angry: Jinak dřív jsme taky hodně jezdili v okolí PB :dizzy_face:

Ne ne, Honzík Kubíka nepije :slight_smile: Dávám mu buď čajík nebo nějakou šťávičku :slight_smile: Kubíka mu nekupuju :slight_smile:

Nevdává se nikdo, ale kamarádka má třítýdenní holčičku, tak jsme s nimi byli poprvé venku a koupili jsme jí dáreček :slight_smile: A já říkám, že je to naše nevěsta :grinning:
To jsem tě zmátla, co? :grinning: :grinning: :grinning:

Počasí se nakonec vybralo, takže bylo krásně a my se hezky prošly a děti prospaly :dizzy_face: Ale Honzík spal jen hodinu a půl :unamused: Teď je tu protivka, tak už ho mám docela dost... :unamused: Manža na spinning dneska nejde, tak uvažuji, že půjdu cvičit, ale nechce se mi... Na druhou stranu si říkám, že aspoň od toho křiklouna vypadnu :grinning:
13. únor 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tak koukam :confused: , co jste toho napsaly :grinning:

Sokolko, tak jak ti jde pečení ? :confused:

Nedávno bylo v Ordinaci, že tam přišel tatínek a přivedl tam oranžovou holčičku, a dr.Páleníkova :grinning: mu řekla, že to je z mrkve, že jí baští moc.Ale myslela jsem si, že je to jen v TV a v reálu, že se to nestává.A teď koukám, že je to fakt pravda, tomu ani nemužu uvěřit, fakt je to možný, že mrkev tohle dokáže ? :confused:
13. únor 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, fakt to mrkev dokáže :grinning:

Na cvíčo jsem nakonec nešla :pensive: Honzík byl protivka, ale nějak jsme to přečkali :slight_smile: Usnul v pohodě, tak snad bude spát hezky :confused: Doufám :grinning:

Zítra jede manža na celý den pryč a bude brzy vstávat, dýl se vrátí a my tu budeme sami :frowning2: No něco si snad najdeme , aby nám to uteklo :dizzy_face:
13. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: jj, ty me mates :grinning:
tu slevu v Takko jsem nepochopila, asi je to nejaka pribramska specialita :wink:
a kam chodis na spinning?

jadiku, kdybys snedla fakt hodne mrkve, taky bys byla mirne do oranzova - ale muselo by ji byt vic nez 1 salat
:wink:

ja tu zitra pres den nebudu, ale vecer se za vami kouknu, papa :slight_smile:
13. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

jojo mrkev je hustá :grinning: . Ale já jsem mu jí zase tolik nedávala. Jen k obídku tak 5x v týdnu vždy v nějakém příkrmu. Ale nenapadlo by mě, že toho bude moc. :sweat_smile: Ale je fakt, že je oranžovej jen trošičku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucii díky moc za ty receptíky. Včera jsem upekla ten chlebík, jak si mi psala tady na oři :grinning: a je fakt výbornej. Kubík snědl celej. Teda krajíček né chleba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když budeš mít čásek a chuť můžeš zase něco poslat. Jinak jsem dělala margorkovou bábovku z nějakýho receptu z netu, ale nedala jsem to na pečení sladkého, ale na ten rychlej program ( nechtělo se mi čekat 3 hoďky :sweat_smile: ) no a celou jsem jí vyhodila, protože to bylo jak beton :grinning: . No jo chybama se člověk učí. :pensive:

Včera u nás byla jedna známá se stejně starým klučíkem a Kubík se pořád po něm sápal. :grinning: Takže jsem ho pořád musela chytat, protože by ho asi pěkně pomuchlal :grinning:
14. únor 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:

dneska se u nás spalo zase na nic :unamused: Sotva jsem zabírala, tak se Honzík vzbudil :unamused: No a nakonec skončil v posteli s námi, mlel sebou a když manža v 5 ráno vstával, tak ho chtěl odnést do postýlky, ale já si ho tam nechala :slight_smile: Nakonec usnul a vstávali jsme v 7 a Honzík mě ještě nechal 45 minut se válet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Musím vymyslet co uvařit Honzíkovi :slight_smile: Já mám pro sebe zbytek od včerejška a večer nám udělám lososa :dizzy_face:

Luci, nevím jestli je to specialita v PB, ale jednou jsem tu byla nakoupit (vloni na jaře) a oni že má být pak nějaká akce a jestli chci, aby mi poslali tu slevu. Tak jsem řekla, že jo, ale nic nepřišlo :unamused: Ale pak na podzim přišla první sleva 30% a pak další a teď to bylo těch 50% na označené zboží :dizzy_face:
Já teď na spinning nechodím, ale manža jo a chodí do Oxygenu :wink: Já tam chodila taky, ale už mě to moc nebavilo a hlavně se musíme vystřídat u prcka :slight_smile:
14. únor 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí

U nás se dnes vstávalo v 8 hod. takže pohoda :slight_smile:
Venku je docela hnusně :cry: , ale stejně asi pujdem na prochajdu :slight_smile: ,teda, pokud nezačne pršet :unamused:
Malá spinká, tak se nám papání zas trochu posune.

Tak ta mrkev je fakt mazec :grinning:
14. únor 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je dnes opravdu hnusně :angry: nakonec se prochajda nekonala :unamused: , ještě nejsou ani 4hod. a venku je tma, jak večer :angry: , fakt hrůza :angry: .

Dnes jsem Adélce vařila maso+mrkev+červ.řepu+rýži, ale moc jí to nejelo :unamused: , tak si myslim, že to bylo tou rýží ,když tam dám bramboru, tak to spapá všechno :slight_smile: .
Včera měla malá poprvé jogurt a ten jí moc chutnal :slight_smile:

Zany, tak jak Vám to doma utíká bez manži ? :confused:
14. únor 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík spal po obědě skoro 2 hodiny :slight_smile: Pak dojedl oběd, ale stylem, že jsem ho držela v náručí a dostal jednu lžičku a pak nutně musel pít z hrnečku můj čaj :slight_smile:
Pak jsme vyrazili na ten nákup, vyzvedli jsme nejdřív mamku a pak jeli do Hypernovy. Tam bylo lidí jak s*aček :angry: A ve městě vůbec bylo lidí jak psů a všichni jezdí jak jelita, neblikají, no děs :angry: :angry: :angry:

No Honzík je dneska na zabití, pořád se plazí po někom (hlavně po mě!!!) jak liána :angry: :angry: :angry: Hlavně potřebuje lézt na sedačku, nejde mu to a je vzteklej jak sviňa :grinning:

Jadiku, nebo Adélce vadila kombinace ještě s mrkví... Ale Honzíkovi červená řepa nechutnala... Jenže on v tý době nejedl nic co jsem mu uvařila :unamused:
A vy už jste měli jogurtík? :confused: Ten my dali poprvé až na začátku 9. měsíce :wink:

Jdu se věnovat dítku a pokecat s mamkou a manžou :dizzy_face: Už ho máme doma :slight_smile:

Večer nevím jestli se ukážu a zítra jedeme lýžovat :grinning:
PA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, asi je tvůj čajík lepší :grinning:

Adélce červ.řepa moc chutná :slight_smile: , chutnaj jí i všechny kombinace co jí uvařim :wink: , ale tu rýži už jsem zkoušela jednou a taky jí to nejelo :unamused: , takže to bude určitě tou rýží :frowning2:
Když jsme byly naposledy v poradně, tak nám p.dr.řekla, že už můžem dávat odpoledne jogurtík nebo do něj přidat i nějaké ovoce .Já jsem taky někde četla, že se má začít dávat až kolem 8měsíce, ale on každý říká něco jiného :confounded: :angry: .Tak ho budu občas dávat :slight_smile:

Zany, to jedete lyžovat i z Honzíkem? :confused:
14. únor 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, hlavně je můj čaj z hrnečku :grinning: Vsadím se, že kdybych mu ho dala do jeho hrnečku, tak stejně bude chtít ten můj :unamused: :grinning:

Hmmm, tak to bude asi tou rýží... Třeba jí zachutná později :wink:

Nene, jedeme lyžovat sami :slight_smile: Mamka tu dneska bude spát, abychom mohli brzy vyrazit a vrátíme se taky nějak rozumně... A hlavně jdeme popřát synovci k narozkám :slight_smile:

Tak se tu mějte zítra hezky a já pak písnu jak jsme se měli :dizzy_face:
PA :slight_smile:
14. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

teda včera večer to byla trága. Mladej zase řádil. Už mě z něj fakt klepne. Nakonec tam k němu šel Davča a uklidnil ho takovým stylem, že se totálně probral. :angry: Takže jsem si šla k němu v půl desátý lehnout a ráno opět v 6 h vstávačka :angry: . Dneska si má pro něj přijít babča a podle počasí to vidím, že by to mohlo klapnout. :grinning: Si aspoň trošku odpočinu. :sweat_smile:

To byl včera hnus to počasí co?! My jsme do toho nečasu vyrazili dokonce dvakrát. Jednou dopo a jednou odpo. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jadik malýmu taky rýže moc nejede a těstoviny taky ne. Zato brambůrky ty miluje :grinning: Ve středu jsem dělala kulajdu a to se mohl ujíst. Moc mu chutnala. Dneska mu chci zkusit udělat rýžový nákyp. Našla jsem recept na netu a je to od 8 měsíců tak doufám, že když se s tím budu patlat, že to zdlábne.

Teď akorád peču chleba. Dědovi moc chutná a objednal si na dnešek jeden, aby měl na víkend. Mamka ta ho chce taky a ségra to samý. To se dneska ta pekárna asi nezastaví. A taky chci zkusit ty houstičky podle receptu od Luciii :grinning: . Docela mě navnadila. :grinning:

Jé já jsem vám zapomněla něco napsat. Ve středu jsem lítala s papírama po úřadech a jdu si to takhle okolo český pojišťovny a proti mě šel nějakej chlap. Koukal na mě, žvejkal žvejkačku :grinning: a byl mi strašně povědomej. :grinning: Úplně jsem měla nutkání ho pozdravit, ale když nezdravil on, tak jsem se na to taky vyprdla. No ještě že tak. Protože pak jsem si uvědomila, že to byl Etzler co hraje ředitele v seriálu pojišťovna štěstí :grinning: . No umíte si představit ten trapas, kdybych ho pozdravila? To by si asi říkal, jaká jsem bláznivá faninka :grinning: :grinning:
15. únor 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tak počasí dnes opět hrůza :angry: , už mě to docela štve :angry: .Už se moc těšim na jaro :slight_smile:

My jsme dnes vstávaly v 8:30 h. ale je fakt, že se malá dnes v noci dost často budila, ale vždy stačilo dát do pusinky dudánka a spalo se dál :slight_smile:

Sokolko, ty tu pekárnu normálně uhoníš :grinning: :grinning: :grinning:
A oni zas natáčej další pokračování pojišťovny ? :confused:
Jo brambory Adélka taky miluje :slight_smile: , ale snad jí někdy začne chutnat i ta rýže.
15. únor 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, to jsem rada, ze chlebik se povedl a ze chutnal :slight_smile: nevim, cim to je, zda drozdim ci co, ale nekdy se mi moc nepovede - je takovej pridrclej...
jo a doporucuju udelat bud ty anglicky rohliky (v receptu je susena bramb.kase) a nebo ty housticky se syrem ci bez (kdyz jsou bez, tak si je pak nekdy zapekam s cesnekovym maslem)

zany: v Oxygenu vede spinning nas kamarad :wink:

sokolko, Etzer v PB? faakt? on tu bydli ci jen nataci? ja Pojistovnu rada :slight_smile:
15. únor 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevím jestli natáčeli další díly, ale byl tam sám a za chvíli ho odvezlo auto. Akorát jsem se totiž vracela zpátky tak jsem to viděla. Lucii co já vím tak nebydlí tady.

Jinak babička si nakonec Kubíčka nevzala, protože dostal dopo teplotu. 38,2 takže jsme doma. Dostal čípek, po tom to bylo hned dobrý a teď má zase to samý. !Takže jsem mu dala další čípek z druhé řady a uvidíme co se z toho vyvrbí. Doufám, že je to třeba k zoubkům a nebude to nemoc. :frowning2:
15. únor 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

My jsme se vyspali dneska celkem v pohodě :slight_smile: Honzík byl vzhůru o půlnoci a pak v 5... No a my jsme v půl 7 odjížděli a mamka říkala, že vstával hezky v půl 8 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Když jsme dorazili na místo, tak bylo zataženo :unamused: a -5 st. No a pak do toho začalo sněžit :unamused: Ale kolem 11 se to vybralo a svítilo sluníčko, ale zima docela byla :wink: Lidí moc nebylo, tak to bylo super :slight_smile: No před 1 hodinou jsme to zabalili a frčeli jsme domů :slight_smile: Cestou jsme si dali obídek a po příjezdu domů jsme si chtěli vyzvednout fotky, ale ještě nejsou :angry: Prý to ti šmejdi neposlali :angry: :angry: :angry:
Mamka to s Honzíkem zvládla dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale prý byl jak cucavý telátko :grinning:
Taky jsme ještě byli popřát synovci k narozkám a domů jsme dorazili před 7, byla koupačka, kaše a mlíčko a už se spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, kterej kamarád to je? :confused: :slight_smile: Zdeněk, Míra, Vašek a nebo dokonce Milan? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Nám chutnají i těstovinky a rýže jak kdy... Ale je fakt, že ty brambory vedou :slight_smile:

Sokolko, tak snad to bude jen od zoubků a není to žádná nemoc :frowning2:
15. únor 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek