• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
já na ní číslo nemám ještě juknu do sz, ale ona moje jo tak snad by písla.Hele já ti dám pátek na to jí ser... lítá mi tam, že to bolí chvilkama jako svina
6. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak matka mu je normálně sní :angry: :wink: :grinning:
6. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso bude hůř :grinning: :wink:
6. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Měla jsem taky hlad, no :grinning:
6. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jestli ona nebude po mamince :grinning:
6. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko to se uvidí :grinning: :grinning: Sem zvědavá na tu Prahu.Tak sem se to dočetla na netu, že otec u císaře opravdu být může.Jo holky už sem vám psala jak u nás proběhlo v týdnu holení moje :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no chudák dítě ani patičky mu nedopřejou :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepsala Miso piš :wink:
6. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No dobře, příště mu je teda dám, aby jsi nás nepomlouvala :grinning:

No jak, Míšo? :confused:
6. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem si řekla, že se teda zase statečně sama oholim (na pipince):grinning: :grinning: :grinning: ale bříško nezatáhnu a pod něj už fakt nevidim.Minule sme to dělala na slepo a trochu mi pomohl manža.Ale ted čučel na zprávy tak sem ho nechtěla otravovat a že to zmáknu :grinning: :grinning: :grinning: vzala sem zrcádko a jedu až tekla krev mi nějak neseplo, že čumin do zrcadla no neva torcha krve, ale oholená sem byla, ale té krve :confused: byla sem hrdá, že sem to přežila, ale oznámila sem manželovi, že před porodem mě holí on, že nehodlám dorazit do porodky obřezaná.Jo a bolelo to jako svina, ale dělala sem hrdinku :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Míso ty jsi měla být řezník :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já to neplánovala.Ale když vidim prdliny :grinning:
6. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlavně že jsi se nepodřezala úplně. :wink:
6. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - já se vždycky předkláněla jak to šlo :grinning:

Tak jsem právě mluvila s mamkou a zítra si tam nechá Honzíka přes noc :slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no vidíš bude prééé :grinning:
Jdu čučet na blondýny na primu :slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já sem jdu pustit manžu, něco tu potřebuje poladit :slight_smile:

páááááááá :slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blondýny nic moc teda :sunglasses: holky sem zahlásila super perlu a manžel řekl, že by se za to nemusela stydět ta nejblbější blondýna :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso fakt je to takový všelijaký. co jsi zahlásila?
6. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tady ještě někdo
6. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

já šla včera spát po půl 10, protože jsem byla fakt unavená. Celý týden jsme chodili v 11 a později, tak to na mě dolehlo :unamused: A tak mi ani nedělalo problém vstávat s Honzíkem po 6. hodině a manža s Eli ještě spí :slight_smile: Ani jsem nečekala na manžu, protože t
Ten náš Honzík spal na dnešek tak blbě!!! Přišel už asi v půl 1, tak jsem ho odvedla do pokoje a chvíli tam s ním byla. Pak přišel v půl 5 a ječel tam jako siréna a pak po té šesté přišel, v posteli sebou mlel, tak jsem s ním vstala... No a teď vylezl i manža, asi nemůže spát :grinning:
7. bře 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý raníčko, já jsem šla včera něco po desáté hodině, kolem dvanáctý jsem malýho přebalovala, ale ani se nevzbudil, ale pak byl asi 2x vzhůru a vstávačka jako u Zany po šesté. On by možná ještě ležel, ale už neměl čaj takže jsme vylezli. Stejně by vydržel tak maximálně půl hodinky tak jsem to neřešila. :slight_smile:

Zany tak manža nemůže spát, když nespíte vy? :sweat_smile: To mám já když D náhodou vstane dřív než já, ale to je fakt jen vyjímečně. :grinning:

Miso tak písneš co jsi zahlásila? :confused:
7. bře 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,to jste necekali,ze i dnes tady budu s vami co?po vcerejsi akci zadny porod na obzoru.i kdyz to vypadalo,ze by jsme mozna v noci jeli,tak jsem to potom zaspala a nic.tomas se me od rana pta jestli uz,kdyz ma ten svatek.spoliham jeste na to,ze sokolku to chytlo az druhy den po koupeli.to jsem se vecer teda naparila.byla jsem ruda jako prase.od rana volaji gratulanti,tak musim do mesta a neco malo nakoupit a aspon nekoho pohostit.i kdyz na to nemam ani v nejmensim naladu.odpo se jeste ukazu.
7. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak já jsem dopoledne vyrazila ještě do města pro knížku co jsem měla objednanou a koupila jsem ještě Honzíkovi knížku pohádek :slight_smile: Taky jsem si byla vybrat prstýnky. Měla jsem poukázky za 600,- za výměnu toho prstýnku od manži za menší a tak jsem si vybrala 2 stříbrné prstýnky :slight_smile: Jeden obyč kroužek jako snubák a druhý krásný s kamínky :slight_smile: Doma jsem jen zabalila robátka a vyrazili jsme k mamče na oběd :wink: Honzík frčel po obědě spát, ale nechtělo se mu i přes to, že vstával brzy, ale nakonec si na hodinku odpočinul a tak nebude protivka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Eliška taky spala, tak jsme si zatím v klidu vypili kafe a dali zákusek a pak chlebíčky. No jsem narvaná ještě teď :grinning:
Honzíka jsme u mamky nechali a frčeli jsme domů. Já jsem vytřela, protože tu byl bordel a kluci mi to dopo vyluxovali, tak jsem toho musela využít :wink:

Marti - no tebe jsem tu dneska fakt nečekala :grinning: Hele, když už to bude vypadat, že by něco, tak holt nemůžeš jít spát, protože to zaspíš :grinning:

Sokolko - no ona tam pak Eliška začala trochu pohekávat, tak se Radim natahoval, aby jí dal dudlíka a pak už vylezl. Možná by se ještě chvíli válel, ale takhle se na to vybodl. To já bych jí ještě zalomila :grinning:
7. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

no to je mi účast :unamused:

My měli super den. Dopo jsme vyrazili do Prahy. D potřeboval něco v tamním obchodě a nás s babičkou a bráchou vyhodil v mcdonaldovi. Dali jsme si něco na zub, Kubík si dal jahodovou vodu vittel a jeli jsme k nám. Kubíček si dal bramboračku k obídku a mi jsme si dali kafíčko :slight_smile: . Pak jsme s mamkou upekli řezy. Jsou fakt výborný, ale mě se podařilo shodit mísu s těstem, kam jsem akorát navážila mouku takže byla celá kuchyň pod moukou. :angry: Když se Kubík probral tak si s bráchou hráli a najednou slyšíme jak Kubíkovi povídá co to má v pusince a ať to vyplivne. :astonished: To jsme všichni vyrazili on už brečel, protože to nechtěl dát :sweat_smile: a já jsem mu strčila prst do pusiny a na něco jsem narazila jenže se mi vysmekl takže jsem ho chytla znovu a on jak řval tak se začal dávit. Tak jsem ho nohama obrátila vzhůru a mamka mu zajela prstem až do krku, kde měl uvízlou kuličku nesquika. :fearful: Prý ho měl úplně zaseklej u mandlí. :pensive: Ono kdyby jsme to věděli hned tak jsme mu to nechali normálně sníst a nemuselo mu to zaskočil. :pensive: No na nervy jsme byli všichni, mamka se úplně klepala, no prostě maso. Pak jsme se oblíkli a šli jsme je ještě doprovodit domů a projít se s babičkou ještě po náměstí. To hned u baráku se mlaďas rozběhl k silnici a akorát tam jelo auto. :astonished: Jen tak tak ho babička chytla za kapuci . A aby toho nebylo málo tak když chtěl u babičky otevřít vchodový dveře zevnitř, protože šli z babičkou na před, tak málem hodil záda ze schodů do sklepa. Takže fakt bezva. Měl dneska nějakej krizovej den nebo co. :fearful: No hlavně že to dopadlo dobře. Teď je půl hodinky v postýlce a povídá si :grinning:

Zany tak to jste měli bezva den viď :wink: My jdeme k mamce na obýdek zítra. Bude dělat domácí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bramborový knedlíky, pečenou krkovici a kuřátko a zelí. To si dáme. Jen to zelí já nejim, ale to mi neva. :slight_smile:

Marti tak jak? :confused:
7. bře 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukala, kdo se nám tady ztratil, kromě Lucii :frowning2: , a našla jsem Afinku a Cory. Kde jste holky? :confused:
7. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak koupání opět řev :frowning2:
Myslela jsem, že půjdeme koupat dřív, ale Eliška ještě v 6 usnula a dala si půl hodinku :slight_smile: A pak tu byl jeden známý zedník co by nám pomáhal na stavbě :slight_smile:
Taky jsme konečně Elišce obtiskli ručičku a nožičku do knížky, ale vzpírala se a není tak hezké jako to má Honzík :frowning2: Nu což, aspoň něco :wink:

Sokolko - no to měl Kubík teda nějakou krizovku :fearful: Hlavně, že se mu nic nestalo :dizzy_face:
To si pošmákneš na domácích knedlíkách, co? :grinning:
A ty nejíš zelí? :confused: Já bych si ho dala, ale nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdeme si dát véču a užívat si klidný večer :slight_smile:
7. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dneska mi sem neslo skoro cely den se prihlasit.sokolko to se teda dneska malymu dnesek vydaril.hlavne ze to vsechno dopadlo dobre.

a ptas se jak mi je.no jako posledni tyden.zacala 5h vecer,zacali poslicky a jeste ted to trva.ale pridalo se k tomu takovy pichani dole.tak 5x za minutu.neboli to,jen to vzdyky zacitim.tvrdne mi hodne bricho.ted jem vylezla z varici vody,tak citim hodne kopance od maly.zase mi volalo asi 20 lidi,jestli jsme jim nezapomeli dat vedet,co se narodilo a kazdy kouka,ze jeste nic.nikdo mi nechce verit.

odpoledne se trousili navstevy a gratulanti.jsem rada,ze je to za nami.museli jsme jeste v 6 zajet do teska na rychlo nakup.protoze jsme byli naky vyzrany.rano jsem byla na poste pro naky dopis co jsem tam mela a po rozbaleni koukam a vyhrla jsem poukazku za 500kc to teska,tak jsem mela radost a hned jsme toho vyuzili.jen me zase nas...ty u dveri jak otravuji a nabizi vonavky.ty jsou tak neodbytny no hruza.

taky zitra jedeme navstivit tchyni,tak doufam,ze uz si dam ten posledni dortik ke kafu nez porodim a pak se musim pustit do hodne prisne diety.

sokolko a kdy bude mit kubik sourozence?

jdu hodit bricho k telce.tak pa ja se zase urcite rano ukazu.dobrou vam i prckum.
7. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory na nás asi peče :unamused:
A Afinka se nám přestěhovala a teď je v tématu "Milevsko a okolí" :wink: I Cory se tam taky objevuje, protože to má blíž než do PB :wink:
A za Afinkou jedeme zítra na karneval :slight_smile:
7. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti teda to už fakt vypadá, že to bude každou chvíli. Jinak sourozence zatím nějak neřešíme. Nejdřív jsem si myslela, že bysme jako zadělali tak, aby mi mateřský navazovali, ale pak zase že by bylo dobrý, kdybych byla na mateřský až půjde Kubík do školy, takže teď to nějak neřešim, ale chci hodit řeč s D co si o tom myslí. Mě je to nějak jedno, ale zase na druhou stranu si to teď fakt užívám. Kubík je super, je s ním sranda, začal chodit i víc na hlídání, takže máme i čas pro sebe, no je to taková pohodička. :grinning:
7. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Zany tak aspoň že jsou holky v pořádku a prcci taky. :slight_smile: Koukala jsem, že Afinka čeká mímo :slight_smile:
7. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek