• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Marti - to je hrozný jak ty lidi otravujou, co? :angry: Mě teď naštěstí skoro nikdo neotravoval :wink:
7. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, taky se jim zadařilo :slight_smile:
7. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu koukat na Medvídka :slight_smile:

Dobrou :dizzy_face:
7. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky na medvídka :grinning: , už jsem ho viděla asi 5x, ale těšim se :slight_smile:
7. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

tak včera Kubík po dlouhé době večer usnul bez toho, že bych ho musela vyndavat na nočník :dizzy_face: . Sice mu to trvalo asi třičtvrtě hodiny, ale usnul. Jsem docela koukala. V noci byl asi 2x vzhůru, klasika, vstávačka před půl sedmou, taky klasika :grinning: . Já jsem včera zaplula hned po Medvídkovi do pelechu, tak jsem krásně vyspalá.Venku svítí sluníčko, tak je hned lepší náladička. Doufám, že to vydrží. :slight_smile:
8. bře 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar dámy... :slight_smile:
jak to tak čtu, jsem zřejmě jediná, kdo Medvídka nemusí :sunglasses: já se těším na Vratný lahve a na Machry.. :grinning:

Martinka furt celá jo? Tý jo, ale třeba v noci se to uiž rozjelo, přála bych jí to... :slight_smile:

Dneska dorazí známí na návštěvu, čuliže se nedostanem ven s kočárem po O. :angry: , vezmu malýho na chvíli teď dopolko..Jsem fakt zvědavám, jak pak vydrží do večera... :sunglasses: možná ti známí přijedou poprvé a naposledy.. :sweat_smile: až se tu bude křičet o 106.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. bře 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

ne Zany nemas rozbity telefon,fakt jsem jeste nepsala. :slight_smile:
uz vas ani nechci otravovat tim,jak porad pisu to samy.jak je mi dopo dobre,odpo hrozne.samej posel a poradnej porod nikde.ja tady snad budu jeste ve 48tt.to jen ja a slonice to nosi tak dlouho.zitra jdu na monitor,tak uz si tam lehnu na nakou postel a nehnu se,dokud mi nedaji nakou poradnou provokacku,aby uz sla mala ven.zase me boli jako ten slepak.a rano kdyz jsem vstavala tak dve takovy sileny pichnuti,ze jsem si rikala,ze tak nebolelo ani rodit jirika,ale uz se to ted neopakuje.

jestli by se uskutecnil ten sraz u dvoracka,tak ja prijdu urcite jeste tehotna. :frowning2:

dneska hodim relax.manzel uz ted vari a odpo mi uvari kafe tchyne.ja jen zametu a jdu odpocivat.
8. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

Elinka se právě probudila :slight_smile: Na dnešek spala krásně :dizzy_face: Kojila jsem v půl 8 večer a pak až v půl 6 ráno :dizzy_face:
Mluvila jsem s mamkou, tak prý Honzík ve 4 ráno vyváděl, že chce už vstávat, ale nakonec usnul a vstávali v 6,45 :slight_smile: Aod rána jen leze po horánkách a je jako kolovrátek :grinning: To já ale znám :grinning:
Já pak pro něj pojedu, ale ještě musím do DM na nákup :wink:
Po obědě razíme za kamarádkou na karneval, tak pak večer hodím fotky :wink:

Marti - já když kojím Elišku, tak se pak jdu napít a kontroluji telefon a ono pořád nic :grinning: Ale neboj, však ona se malá určitě brzy umoudří a vyleze :slight_smile: MUSÍ!!!

Barcul - a oni přijedou hned po obědě? :confused: Bys musela vyrazit dřív :slight_smile:
To abys zas dávala fusak, když se ochladilo, co? :wink: Jo, tímhle jaro nepřivoláš :grinning:

Hezký den :dizzy_face:
8. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je hrůza. Ale termín máš až zítra tak snad to klapne :wink:
8. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Marti! malá má vážně času dost... :wink:

Zany. jo jo, hned po o. v 13.00 jsou tu jako na koni... :wink: oni jsou nechutně dochvilní :grinning: fusak už nedám..ne a ne a ne..mám tam 2 deky a hodně teplou bundu a kaťata, tak to snad bude v poho :slight_smile:

jdu vařit, abych po desátý mohla razit...
8. bře 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko,prave ze jsem mela termin 28.2.pri zjisteni ze jsem tehu,jsem nevedela posledni mens.tak jsem hodila datum od oka a od toho mi to bylo pocitano.takze + - naky den.toho 28 je podle UTZ.nemam to tady prepsany.takze jen ta nase mala opravdu vi,jak dlouho to jeste bude trvat.
8. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to jo. :wink:

Zany tak to jste spinkali krásně. :slight_smile:
8. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny, omlouvam se za vypadek - mela jsem tu na delsi navsteve mamcu a nebyl cas :sweat_smile: bajecne jsme si to spolu uzily :slight_smile: ted mi dost chybi :cry: jo a privezla mi tolik oblecku pro mimco, ze uz mame asi kompletni vybavicku, co se obleceni tyce :slight_smile: jinak jsme se rozhodli skoncovat s tim smradem v detskym pokoji a manza sundava od vcerejska ty gumove dlazdice - zkusime to bez nich, jen s kobercem a uvidime...

u nas vse OK, brisko roste, jsem stale tezsi, sem tam boli (asi srusty)

Marti, moc ti preju, aby uz TO prislo :slight_smile:

vitam nove prichozi Katu :slight_smile:
8. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucii: musíš si najít chvilku a aspoň napsat - jsem o.k. :wink: tady už se psaly hororové scénáře :sunglasses:
8. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucci-cerny puntik pro tebe,za to ze nenapises jsem ok.
8. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje cernej puntik jako ve skolce, ja se polepsim :sweat_smile:
8. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no ještě že jsi v pořádku. My už jsme honili kde sehnat tvoje číslo abysme mohli napsat, ale bohužel se nepodařilo.No aspoň že tak. Je super, že jsi si to s mamkou užila :slight_smile:

My jsme před chvilkou přijeli od mamči z obýdku a jsme teda přepapaný. :grinning: Kubíkovi to taky chutnalo, no jo domácí knedlíčky :grinning: , ale zelí nechtěl vůbec a kuře jsem mu musela schovat za knedlík, aby ho snědl :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď už leží v postýlce tak snad brzy padne. Odpo pojedeme něco pokoupit do tesca a pak asi dom.

A kde je Milky? :confused: Jeden den se tady ukázala a najednou ticho po pěšině. :pensive:
8. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hodila jsem fotky do alba, víc napíšu později :slight_smile:
8. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je teda dneska účast!!! :angry: Omluvenku by mohla mít akorát tak Martina, kdyby se rozhodla už porodit :grinning:

Já jsem si dopoledne dojela pro Honzíka, ale ještě před tím jsem byla v DMku, kde jsem nechala zase dva litry :angry: Ale zastavila jsem se ještě v Kiku a měli tam krásné věci, tak jsem něco koupila Elišce :slight_smile: Bude frajerka :slight_smile:
Doma jsme si dali obídek a pak jsme frčeli ke známým na karneval. Honzík usnul v autě, ale spal jen 15 minut... Jenže pak u kamarádky vyváděl, že se nebude oblíkat, chtěla jsem mu načernit trochu obličej, ale prostě to nešlo jak se vztekal!!! :angry: Myslela jsem, že ho seřežu!!! Pak jsme vyrazili do hospody kde se to konalo a tam Honza zase scény!!! :angry: No mysleli jsme, že snad za hodinu pojedeme domů... Pak se ale rozkoukal a byl zas jak čert :slight_smile:
Domů jsme dorazili v půl 6, pak byla koupačka a Eliška už snad spí, Honzík už je taky v posteli, ale něco tam vykládá :slight_smile: Zatím neslejzá, tak je to dobrý :wink:
My si jdeme dát večeři a já jdu na tu hromadu prádla co tu mám :unamused: Se mi fakt nechce :rolling_eyes:

Luci - no konečně jsi se ukázala!!! :slight_smile: Teda příště nám koukej napsat aspoň krátkou zprávu!!! Už jsme si dělali obavy co s tebou je :frowning2:

Sokolko - Honzík je na tom s masem stejně. Je schopný ho ze všeho preparovat :rolling_eyes: A to ho má na pidi kousky a měkký!!!

Barcul - nebylo by jednodušší tam dát ten fusak, než ho balit do dvou dek? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi jsme odpo byli nakoupit v tescu. Kubíkovi jsme tam koupili 3 krásný trička s krátkým rukávkem a jedno stálo 90,- :slight_smile: No nekupte to. :grinning: Pak jsme jeli k nám s mamkou a bráchou na kafčo a pak ještě přijela ségra s přítelíkem. Kubíka jsem dala v 7 spinkat a vydržel si povídal do třičtvrtě na osm, ale na nočník nechtěl tak dobrý. Začalo asi fungovat to, že mu řeknu ať zavře očička a je hodnej. :slight_smile: Už to jsem to zkusila na 4 usínání i s odpoledním a zatím dobrý.

Zany krásný fotečky a je super, že jste si to užili :wink:

Jinak účast teda na štýru, to musím se Zany souhlasit :pensive:
8. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo koukáme na tu hypnozu a docela hustý.
8. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám děvčata slavnostně oznamuji, že po půl roce máme nové fotečky v albumu :grinning:
8. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

to je teda oučast :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Honzík v noci zase vyváděl!!! :angry: Přišel už v půl 1, tak jsem ho odvedla a to bylo ještě v pohodě. Ale vytuhla jsem tam s ním a vzbudila se až za 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak se vzbudil v půl 5 a ječel jako tur!!! Byl u něj manža a pěkně pěnil!!! No nebylo se čemu divit! Eliška se pak vzbudila na kojení a spinkala hezky dál :slight_smile: Prostě spí líp než Honzík...
No a vstávali jsme chvilku před sedmou :slight_smile:
Po snídani pak vyrazím s Eliškou na kontrolu ramínka po očkování a manža tu pokčá tu chvíli s Honzíkem :slight_smile:

Sokolko - no konečně jsme se dočkaly fotek!!! :grinning: Jsou moc hezký :slight_smile: A účes taky super :dizzy_face:
9. bře 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A hlásím, že Martina stále nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata :slight_smile:

sokolka: Tak sem ti musela hned zkontrolovat nové fotečky :grinning: a sou supr.. kubík je krásnej kluk!
9. bře 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
O víkendu se to tu pěkně rozjelo, člověk nestíhá dočítat :grinning:
A jakýpak jste měly víkend. My super, nic nového vše při starým :wink:

Koukám, že Marťa ještě nic.

MARTI: Barča říkala, že jsi mi tu něco psala, koukala jsem do Albíčka, a jojo, pamatuju si tě :wink:
9. bře 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko krásný fotečky, Kubík je fešák :wink: :grinning:
9. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luccii ahooooj :slight_smile:
9. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme po kontrole ramínka a dobrý :slight_smile: Naštěstí tam nikdo nebyl, tak jsme byly hned doma :wink: Ještě jsem se stavila pro pečivo a noviny :slight_smile: A koupila jsem nezbytný věneček ke kafíčku :slight_smile:

Jinak Honzík byl ráno s manžou v ložnici a skákal po posteli!!! No a manža mu říká, aby neskákal, že si něco udělá. No a za chvíli řev jako kráva!!! Ten blboun se praštil o pelest do pusy!!! Já už viděla, že má zase vyražený zub!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Teď má pusu nateklou jako havajský bubeník!!! :grinning: Snad si to už zapamatuje a nebude tam skákat!!!
9. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady to dneska jede :angry:

Eliška si chvíli zdřímla, možná by i spala dál, ale manža jí hned vyndal z postýlky :rolling_eyes: Já jí ještě dám dudlíka a ona většinou ještě zabere... No zkusíme to později :wink:
Honzík si teď vyprosil Pejska a kočičku, tak kouká :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek