• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahoooj holky, po dlouhé době se sem dostávám. :slight_smile:
Nějaké novinky? Těhulky, či narozená miminka? Jak to vypadá s tím srazem, plánujete něco? Abych dočítala fakt nehrozí... :o)
Sabinka měla pěknou rýmu, už ji nemá, ale záhul to by ( vzhledem k tomu, že ji lezly i zuby, já se nevyspala, do toho domácnost, mamka v nemocnici, takže jsem se starala ještě o její hospodářství,byla jsem ráda, když jsem si lehla). V noci totiž Sabka vůbec nechtěla spát. Jinak se lezoplazí a v současné době ji nejvíc zajímá radiátor. Včera jsme ji dojeli koupit do PB Obi koberec, protože máme plovoučku a na té jí to dost klouže.
Jinak překvapila mne tchýňka, pořád jsem se rozpakovala, jaký sporťák a ona sedla k netu a objednala mi ho s tím, že ho i zaplatí, plus chodítko. To jsem původně nechtěla, no ale když už ho koupila Tak mám radost a ušetřené penízky využiji na něco jiného..:o) :wink:
9. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už sme po obědě. Dnes Matýsek spapkal snad dvojitou dávku :grinning:
Taky už máme vyluxováno, malej se pořád hrozně bojí luxu, takže ho musím vždycky uklidňovat :wink: To je horor :frowning2:
Jinak si vypisuju nějaký recepty.... Potřebuju nápady na obídky malému od 8.měsíců..
:slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, ahoj Cory :slight_smile:

Srazík máme naplánovaný na 31.3. ve 13,00 u Dvořáčka :slight_smile:

Takže tchýně koupila takovéhle dary :slight_smile: A co jste vybrali za sporťák?

No hlavně, že už jste OK!!! :slight_smile: Je to hrozný, když jsou ty děti nemocné a do toho ještě ty zuby :unamused:
9. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jirik.k - jé dneska máš termín :slight_smile: Pokusím se něco málo dočíst, ať vím, co se tu dělo. :wink:
9. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - Martina ještě neporodila... Teda zatím od ní žádnou SMS nemám... Pořád to vypadá že už bude rodit a pak to zaspí :grinning:

Milky - vyvařuješ? Mě vařené Honzík moc nejedl, tak baštil skleničky a aspoň to měl trochu různorodé :wink: Ale jakmile vzal mou stravu na milost, tak od 11. měsíců papkal moje :wink:
9. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by šlo, hlásím se že na sraz dorazím, ale musím si na mapě najít, kam přesně :grinning: Nakonec vybrala Hauck, snad píšu tu značku dobře. Co Eliška, jak roste? :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to naproti Skalce - bývalá pizzerie Dvořáček, dneska se to jmenuje jinak... Myslím, že tam je Restaurant pana Septima nebo tak něco :wink:

Eli roste jako z vody, jukni do albíčka, včera jsem dávala nové fotky :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to vím kde je. :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak super :slight_smile:

Vložila jsem 3 dnešní fotečky naší tříměsíční slečny :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Zany: Elišce to s těma žirafkama na kaťatech sekne :slight_smile: Ta roste jak z vody. Kdy jdete na hexu?

Dneska jsme byly od 9 hod plavat - Lucku to tedy moc nenadchlo. Byla tam jiná paní instruktorka a sotva jí vzala do vody, tak začala natahovat, takže skoro celou dobu jsem s ní plavala já, ale i tak moc nejásala. Tak jí to zmohlo, že v 10 hod vytuhla a spí ještě teď pod oknem.
Potkaly jsme tam Barculdu s Adámkem, tak jsem zvědavá, jak plavčili :slight_smile:

Venku to chvílema vypadá na sníh a chvílema sluníčko, počasí bláznivý. Tak aspoň vyžehlím ten kopec prádla, co tu na mě řve.
9. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany jojo vyvařuju už od začátku. malýmu to chutná, jen když má něco nového,tak se ze začátku šklebí. ale jinak zatím žádné problémy :wink:
9. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - na hexu jdeme příští týden ve čtvrtek :slight_smile: Jsem zvědavá na ten řev :grinning:
My jsme včera zkoušeli dát Eli k Honzíkovi do vany a žádný úspěch :unamused: Nejdřív to vypadalo, že dobrý a pak začala natahovat a pak řvát :unamused: Ale u mazání už byla v klidu, tak nevím co se děje... Snad je to jen dočasné...

Počasí je hnus, ani se mi nechce ven a myslím, že to oželím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Milky - tak to je fajn, že to jí :wink: Uvidím co Eliška na to bude říkat až jí budu vařit :wink: Holt by o zas jistli skleničky :wink:
9. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka teď asi týden taky při koupání řve - Honza musí dělat opičky a cinkat vším možným, abysme jí udrželi aspoň trochu v klidu. Taky doufám, že to je dočasný.
9. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo. Eliška je kočka :dizzy_face:
Já hodila kočík do alba.
milkyway - koukám, že máme skoro stejně staré ( malé) :slight_smile: děti, kolikátého se Matýsek narodil?
U nás padají nějaké krupky a do toho déšť plus vítr, ráno to vypadalo na jaro a teď.. :rolling_eyes:
9. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jde určitě o zvyk.. :wink: Když to nechtěl Honzík, tak Eliška nezklame :wink: :sweat_smile:
Já to ani nijak neřešila, doufala a věřila jsem v to,že to jísti bude :grinning:
Taky už začnu pomálu vařit jídla stejná, třeba kuře na paprice, malýmu to dám zvlášť neochucený a bude to.
Strašně mu chutná kuřecí maso, a v polívkách nudličky a drobenka.. Doufám , že až bude větší nebude moc vybíravej šťoura :grinning: Jak je na tom teď Honzík?
9. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory, taky jsem si toho teď všimla :wink:
Matýsek je 17. července. Jak to u vás vypadá? Kolik máte zoubků a už sedíte? :slight_smile:
9. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak Sabi je o týden mladší. 24.července. Zoubek jeden od třech měsíců a teď se tlačí další dva, jsou vidět ale venku ještě nejsou. Nesedíme. Ale snaha už je. Vypadá to, že malá bude rovnou chodit a fází sedu asi vynechá :grinning: Jinak dlabe úplně všechno, co dostane bez odporu, akorát s mrkví jsme bojovali dlouho..
9. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zato stříhání nehtů je zážitek, čím starší, tím horší. Hlavně na nožičkách.
9. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
CORY Jéj, tak brzo? :slight_smile: Nám se první vyklubal na Valentýna a druhej hned druhý den..ale nahoře zatím nic.. My taky nesedíme, ale do 100% chybí málo. Když je opřenej tak hazky hačá, i chvíli neopřenej. Ale když leží a přidržím mu nožičky tak si sám sedne.. :slight_smile: chudák bez mých rukou to zatím sám nezvládne, vždycky zvedá nožičky....ale snaží se brouček :wink: No a co se týče lezení, asi budem dřív chodit.. Malej se jen plazí. No a hrát na bříšku si začal až nedavno, když byl malej tak nechtěl...a teď co ho dám na záda, tak je ve vteřině na břiše..

Vaříš malé? dáváš jí baštit ovoce? A ty už jí dáváš do Sporťáku? Matýsek je totiž hrozně dlouhej a normoš kočík už má jentaktak ,Já právě přemýšlím, kdy mu to předělat a dávat nožky dolu... Taky už je v kočíku vzteklý, když je jen v pololehu...protože ani tak toho tolik nevidí..
Jsem zvědavá, ale když jsou stejně staří, tak se ráda pozeptám :grinning:
9. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milky - Honzík ani moc vybíravý není :slight_smile: Nejvíc mu teda jedou omáčky a kaše. Maso moc nemusí, ale nějak mu ho propašuju :wink: Aby aspoň něco snědl :wink:
Jinak už jí s námi, nejdřív jsem mu to odendavala před dosolením, ale teď už ne... Solím a kořením míň, tak to snad přežije :wink:
9. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to je super, že není vybíravý :wink: To si šikovná, že propašuješ, masíčko je zdravé :grinning:
Určitě to přežije, už je to velkej chlap :wink: :slight_smile:
Můžu se zeptat,jak se to zvládá když máš děti takhle po sobě.jako navázaná mateřská? Já o tom právě taky přemýšlím...Asi je lepší, mít je takhle po sobě..ale nevím..není to moc velký záhul? A stíháš obě děti?
Pokuď nebude Matýsek "hyperaktivní", tak bych to snad zvládnout mohla :grinning:
9. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak mam za sebou dnesni gyndu,monitor a ultrazvuk a vysledek je takovy,ze zitra rano v osm hodin nastupuju do porodnice na vyvolani porodu.takze uz ted mam stazeny zaludek a nervy na pochodu.vyvolany byl i jirik,tak ted to snad taky pujde.tak jsem na to zvedava.ted jsme vzali jirika do snecka na skalku,at si ho jeste uziju a potom musime na postu,na nakup,aby meli kluci co jist a musim dobalit posledni veci do porodky.to nebudu celou noc spat.nejlip kdyby me to chytlo v noci.rekla mi,ze mi to na vyvolani muze trvat i dva dny.jirik byl za 13h venku tak doufam,ze ted taky.takze uz se vecer asi neukazu a drzte mi palce.
9. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory koukala jsem do albíčka, že Sabi je taky velká holka, jako náš Mates :slight_smile: :grinning:
A vy bydlíte někde v baráčku??
9. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti..to je mi líto...Ale budu držet palečky, ať to přijde ještě v nocii.
A kdyby ne..Tak na tebe budu zítra myslet. Určitě to zvládnete, a za chvíli už budete mít Danielku u sebe.
Držím pěsti ...
9. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky - Sabince vařím, když nestíhám - dostane kupovanou skleničku. Ovoce taky dostává. Sabi měla v lednu 71 cm, ale normoš kočár mám hodně dlouhej a velkej, takže se mi tam zatím vleze. A jak vaříš Ty? Nebo kupuješ? A dlabe malej na noc kaši? Jinak jak jsi se ptala zany, začínám taky přemýšlet, že pořídíme ještě jednoho prcka, až bude Sabče cca dva roky. :slight_smile:

jiriku - držím palečky, třeba Tě to třeba ještě v noci vezme a na vyvolání nepůjdeš :wink: Tak se drž!
9. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, v baráčku na vesnici. Koupili jsme ho před 4 lety, postupně renovujeme. :slight_smile:
9. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory- malej měl v lednu 73 cm a 9140g.. Kočár máme dost prostornej no. Já mu právě všechno vařím no.. Ale právě že už nevím co, tak jsem se musela inspirovat na netu :grinning: A chci se zeptat doktorky. Teď koncem března jdeme stejně na 8-měsíční.. A na noc mu dávám kašičky...Různé-Někdy mléčný Sunarky. Někdy nemléčnou Sunarku, nebo na Dobrou noc..A nebo od Nestlé rýžovou. Jo, takhle mít mimi za sebou je asi nejlepší.. :slight_smile:
A kde máte baráček.????My po něm totiž hrozně toužíme víš...Pořád hledáme,..ale vše je to na vesnicích...I když by mi to nevadilo, tak zas musím přemýšlet do budoucna kvůli malému atd. Zatím máme ještě čas...tak ještě hledáme a kokáme :wink: ale je to náš společný rodinný sen.
9. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - tak na tebe budu moc myslet :slight_smile: Snad se to v noci rozjede a nebudeš muset na vyvolávačku! A snad to nebude i tak dlouho trvat!!!

Milky - je to jak kdy... Někdy jsem z nich na pokraji sil, jindy je to v pohodě :slight_smile: Honzík teď už odmítá spát po obědě, takže si od něj neodpočinu a večer jich mám dost... Naštěstí Eliška teď i přes den usíná sama, takže nemám starost s uspáváním :slight_smile:
Myslím, že všechno má své pro a proti :slight_smile:
My jsme se pro druhé rozhodli i proto, že jsem nechtěla jít do práce a pak zase na mateřskou. Myslím, že bychom druhé hned tak neměli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takhle to spláchnu jedním vrzem a pak už budu jen makat a makat :grinning: A Honzík jako mimčo byl celkem pohodový, pak taky :slight_smile: Kamarádka má třeba o měsíc staršího chlapečka než je Honzík a měli problémy a o druhém nechce ani slyšet... :frowning2:

Ty jo, další buřtíci jako byl Honzík :grinning: Myslím, že Eli bude taky kus ženský :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany je to tak nejlepší jak to píšeš... Ještě mám čas..ale snad dospěju k tomu, že se nebudu bát to zvládat. :grinning:
Honzík byl taky takový, :slight_smile: A kolik má Eliška??
9. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono nikdy nevíš jaký to druhý bude... Může být spáč nebo řvoun!!! Eliška třeba trpěla na prdíky víc než Honzík a kolikrát jsem z ní večer byla vyřízená a litovala :pensive: Ale teď už je to v pohodě :slight_smile:

Honzík měl v půl roce taky 9 kg a něco :slight_smile: A Eliška nevím kolik teď má, ale řekla bych tak 6 kg... Před necelými třemi týdny měla 5,88 kg :slight_smile: Příští týden jdeme na tříměsíční a očkování, tak budu vědět aktuální míry :slight_smile:

A kam chodíte k dr.? :confused: :wink:
9. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek