• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany My chodíme k Valáškový, já tam taky chodila jako malá :grinning:
Já též budu vědět koncem března aktuální míry a sem zvědavá :wink:
No Matýsek taky hrozně trpěl na prdíky, tak sem byla občas už bezradná, ale Sabsimplex zabíral :wink:
Já si kolikrát už teď říkám, že druhý ne, že pak když mimču něco je, tak sem hotová...ale Moc si přeju ještě jedno, tak ta touha bude muset ty starosti asi přebít.
9. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem vas docetla :slight_smile:

Kato a cory, jake mate kociky?
ja asi pujdu do Inglesiny diky sponzoringu rodicu :wink:

dneska jsem byla na tehu cvicu a byly jsme tam jen dve! :slight_smile: a ten kurz pred nama byl precpany k prasknuti - par holek od nas si privstalo :wink: pak uz jsem jen nakoupila, varila, uklizela a odpocivala - jsem ted zase vic unavena a uz toho moc nevydrzim... a taky se mi casto blbe dycha, coz je pry kvuli progesteronu, jak jsem se docetla a je to jen pocit, ne ze by tehulka mela min kysliku, no ale stejne to prijemne neni... jo a rano jsem stala frontu na poste :angry: a posilala po 1. balik, takze jsem tam byla jako trdlo a samozrejme jsem se musela ptat :grinning:
9. bře 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, moc pekny uces jsi mela na plese! :slight_smile:
9. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luccii já mám TAKO, je to 3kombinace, takovej sportovní. Udělám z něj i sporťák, tak ho nemusím kupovat. A pak jsme dostaly ještě takový ty obyčejný golfky...tak o to mám taky postaráno. A docela se mi to finančně hodí, že nemusím kupovat sporťák ,páč se nám líběj takový ty motorky, stojej nějak kolem 3000kč..měly je v Tescu, víš, takový ty trojkombinace...To bych chtěla malýmu koupiti :grinning:
9. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás je vykoupáno, Honzík baští večeři a Elinka dostane taky svůj příděl :slight_smile:

Manža jel do banky a přijel tak tak, takže já letěla na pedikúru jako šus :angry: Ale stihla jsem to! Ještě že se tím lesem dá jet už rychle a není sníh :wink:
Jinak mě někdo zdravil z auta, ale fakt nevím kdo to byl :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak jsem vlítla do Tesca, koupila Honzíkovi bílé 180g Activie a frčela jsem domů :slight_smile:

Petul - dneska když jsem jela domů, tak jsem viděla maminu kousek od 8. ZŠ. Si to tam vykračovala, zřejmě na socku :grinning:
9. bře 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucci - já mám Deltim Travel a tchýně- k nim koupila Tako, abychom tam nemuseli kočár vozit. Ale Tako už jsem před týdnem prodala, protože Sabince byl tip ťop a teď manžela rodiče koupili trojkolku Hauck ( mám ji v albu, zítra by měla přijít) na tu se těším, protože Sabča má minimálně už 10kg a už fakt nedám, jít s ní na nákupy na ruce, nebo s ní chodit jen tak po městě :sweat_smile: neustále mám zánět šlach na levé ruce, na které ji nosím. :confounded: Takže mám doma hluboký Deltim a teď budu mít ten Hauck. On je u nás na konci světa dost tankodrom, takže musím koukat na jiné funkce, než na to, že se mi kočík líbí :slight_smile: Jinak bych vybírala jinak.
milky - já právě na vesnici chtěla, akorát na tu naší nejede ani bus, takže nemít doma dvě auta, nevím jak bychom to s manželem dělali. Ale jsem spokojená. A bydlet na úplný samotě, to by bylo něco pro mě, tady je cca 20 obyvatel a stejně je to moc :grinning:

Jinak u nás také vykoupáno a už je klid a spinká se. :wink:
9. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky děvčata,

nějak nestíhám. :sweat_smile: Noc docela ušla, vstávačka před sedmou a pak nás D hodil na Zunz, protože tam potřebovala mamka něco vyzvednout v lékárně a pak jsme se hezky prošli domu. Zrovinka to tak vyšlo, že bylo slunečno. :slight_smile: Sotva jsme se doma převlíkli tak přijel děda s babí. Pak jsem vařila guláš a babi si hrála s Kubíkem. Po obídku jsem ho šupla spinkat a usnul až po 1,5 hodině. :angry: Opět scény hysterický jak chce kakat a nic :angry: ´. Tak už dostal na prdelku. Odpo jsme si něco zařizovali a večer opět scéna s kakáním. Věděl, že si má jít lehnout a strašně se mu chtělo kakat. To už se D naštval a přinesl si vařečku a řekl mu, že jestli se nevykaká tak dostane. Samozřejmě nic tak jsem řekla, že jestli bude dělat takový scény i nadále tak opravdu příště dostane.Už fakt nevim co s ním. Prostě blbí období nebo co. :pensive:

Jo a o víkendu mě napadlo, že si vyndám tu servisní kartu co je v pressovači a kouknu se jestli tam není nějaký telefoní číslo. Jasně že bylo tak jsem tam dneska zavolala a do týdne máme čistící tablety doma. To je co? Takže jsem odpo zajela do elektra a řekla jsem jim, že ruším tu objednávku, kterou mi vyřizují už 2 měsíce a nejsou schopni mi to sehnat a že jsem si to dneska objednala sama a do týdne to mám doma. Pani koukala jak z jara, omlouvala se tak jsem jí pozdravila a šla jsem pryč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a babičce ještě prodloužili neschopenku do pátku, to jde zase na kontrolu a hned se ptala, jestli si může vzít Kubíčka. Tak jsem jí řekla ať se zeptá dědy a ten že si ho zítra neveme, že něco má tak jde k babí. Fakt se docela těšim, protože ho mám za dnešek dost. Pořád ječí a vzteká se tak si odpočinem. :pensive:

Milk já jsem malýmu vařila jen doma a různě jsme to kombinovali. Zeleninku s bramborou, masem a co mu hodně chutnalo byla dušena mrkev s masem a bramborama. :wink:
9. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a my teda ještě nespíme. Vykoupáno je taky, musela jsem tam jít s ním, protože se nutně potřeboval koupat s maminkou nebo tatínkem. Tak jsem šla já :grinning:
9. bře 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - a to máš jen jedno :grinning: :grinning: :grinning:

S těma tabletama je to fakt hrozný!!! No ale hlavně, že vám je pošlou :wink:
9. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Honza teď přišel, že chce čůrat a zase si vymýšlí, že chce pití!!! :angry: Ale už pil, takže nic!!! Takhle se bez plenky nenaučí spát ani náhodou! :rolling_eyes:
9. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory taky bych si to přála...ale právě aspoň někam kde je častý spojení Busíku no... Třeba v Kozárovicích prodávají hezký baráček který za to stojí ze vnitř i vnějšku. my sháníme tak kolem 1.500.000 kvůli hypo, abysme zase nemuseli splácet miliony :slight_smile: přece jen máme malýho, a chtěli bysme ještě 1. Jak to máte daleko od Příbrami????
Já právě si tak přemýšlím ,jak by malý jezdil školka, škola... Sice přítel jezdí autem do práce, ale zase družiny nejsou snad tak brzo ráno...I když se mi taky líbí že do těch Kozárovic jezdí autobus často no...

Sokol tak já to mám s tím vařením úplně stejně, taky takhle kombinuju :grinning:
9. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak opět sme se koupaly v 6. Malej tam řádí čím dál tím víc, to je fakt sranda :grinning:
Daly jsme kašičku, pusinky na dobrou noc a spinkáme. :wink:
Tak se jdu natáhnout do vaničky. :grinning:
9. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky - doufám že je dost od KD aby jsi neměla každý víkend doma slyšet diskotéku :grinning: do Pb 28 km a školky máme v okolí hned tři v Petrovicích, Předbořicích a Krásné Hoře, kam bude malá nejspíš nakonec chodit, protože manža jezdí na půl 8 do práce a ve tři se vrací. Jinak i já dělám kombinace jídel, úplně stejně :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to já mít dvě tak si to asi hodim. :sweat_smile: On je jinak hodnej ale má prostě chvilku kdy ho to chytne a to bych ho pak praštila. Ale nejvíc mě fakt štve s tím nočníkem když má spát. A s čajem si nic nedělej. Náš frajer už vypil jednu flašku, před chvilkou jsem ho dala na nočník a musela jsem mu jí dolejt, protože musel mít ještě jeden. :angry:
9. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Krásná Hora atd.. tam to znám.. Mám příbuzné v Sedlčanech :wink:
Tak to bych se modlila, aby ten baráček byl na druhém konci.. :zipper_mouth: Jako mladá sem tam jezdila pařit, a tam to bylo vždycky divoký, :grinning: takže bydlet hned vedle by byl horor. :frowning2:
9. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - a nechceš ho to odnaučit? :confused:

Teda holky, pro mě je 10 km od PB tak akorát :slight_smile:
9. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany ty taky bydlíš v baráčku?
9. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne, bydlíme v bytě v Orlově, ale teď budeme začínat stavět na Vysoký :slight_smile: I když ona to není Vysoká, ale katastrální území Bohutín. Ale blíž je to na Vysokou :wink:
9. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany chci, ale jaksi se nám to zatím moc nedaří. :pensive:
9. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky omlouvám se za nepřítomnost, ale jeden den sem se nemohla přihlásit a pak sem ležela bylo mi na nic.Jinak dnešní ultrazvuk je to fakt furt holka :grinning: máme 1270g a to hlavní je hlavičkou dolůůůůůůů šikulka naše.
Jinak podle hlavičky a stehení kosti odpovídáme 30+ drobný, ale podle bříška 28+ drobný, ale prej rozdíl dvou týdnu je ok tak snad jí můžu věřit.Neměli ste to taky někdo.Jinak se malá zase předvědla 2X na nás vtáhla blemcák ale je kouzelná.Jinak vítám ostatní nalezené
9. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je v tom fuláš podle utz z 13tt sem 30+4 a podle utz z 20tt sem 31+1tt v tom mám guláš a druhej TP mi napsal po utz z 20tt
9. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A, ztracená dcéra :grinning:

Míšo - mě to víceméně odpovídalo :wink: Prostě ty musíš mít něco spešl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já si už připadám jak debil já za to nemůžu ani si to nevymýšlim prostě to tak je, ale připadám si blbě :confused: Za tři týdny jdem na změření zase, ale prej mám bejt v klidu je vše ok jen odpovídáme tomu utz z 13tt a to neva.Hlavní je, že je zdravá a daří se jí skvěle jen hlavou dole snad jí to vydrží a je drobnější, ale já sem taky byla prdka malá :grinning: jinak se budu muset vyfotit mám jiné bříško jak si lehla slušně a sem větší :grinning: :grinning:
9. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš to, už se prdelka otočila :slight_smile: To proto dělala ty prostocviky :grinning:
9. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miisso Gratuluji k otočení Aničky :wink: :slight_smile:
Holky jinak přeju dobrou noc, jdu se natáhnout do pelíšku. :grinning:
9. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany otočila a nic neřekne vlastní matce :grinning: :grinning: jo jo jak tam trénovala na tu atletiku tak po trénování skoku o tyči se otočila tak snad jí to zůstane :grinning:
9. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso tak to je parádička. Malinká je hlavičkou dolu a vše je v pohodě. Myslím, že rozdíl '14 dnů je prd. :wink: My jsme měli teda 2 termíny a to 12. a 15. dubnu a Kubina vylezl 12 :slight_smile: Ale je fakt, že jsme i věděli kdy jsme zadělali takže to bylo lehčí. :wink:
9. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko já nemluvim o rozdílu na porod tam mám rozdíl 11dnů.Já ted řešim že malá má o 12dnů menší bříško než hlavu a nohy a dr mi řekla, že to je norma ale neznám nikoho kdo to taky měl víš.Mám být v klidu, ale stejně
9. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se mi taky nestalo :sweat_smile: . Äle určo je to v poho když to mudra říká :wink:
9. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já fakt musim mít něco extra a pak sem nervní :angry:
9. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek