• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
To chápu, já bych byla taky, ale zase kdyby se to mudře nezdálo, tak by dělali ještě nějaký testy a tak. Tak neboj, vše bude v poho. :wink: My jsme zase lítali kvůli monitoru., Taky se jim to nezdálo a pak zjistili, že když mi dělaj monitor v leže na zádech nebo v sedě tak že si malej přilehával pupeční šňůru a pak měl vysokej tep srdíčka. No a když mi to natočili na boku tak to bylo v poho.
9. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý ranko,

noc ušla, zato ráno nic moc. :frowning2: Malej vstával ve třičtvrtě na šest :angry: a ještě byl protivnej. Pořád se mu něco nelíbí. Teď snídá koláček s tvarohem, co mu včera koupila babička. :slight_smile: No pomalu ho potom sbalim a hodíme ho k babičce. Já si tam dám asi kafčo a půjdu domu. :slight_smile:

Tak co Zany psala Marťa? :confused:
10. bře 2009 v 06:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

u nás noc klasika :wink: Honzík si to přištrádoval v půl 1, pak jsem ho v půl 3 stěhovala do pokoje a akorát se vzbudila i Eliška, tak jsem to měla jedním vrzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a pak vstávačka v půl 6 na další kojo a vstávali jsme v 7, Honzík chvilku před námi, ale o toho se postaral manža :slight_smile:
Psala mi kamarádka, že rodí :slight_smile: Měla termín teda až 4.4., ale malá si holt pospíšila :slight_smile: Jůůůů, půjdu si pochovat miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sokolko - Marťa nic... Asi fakt holt dojde na vyvolání... Ale snad to bude rychlovka :slight_smile:
Jééé, závidím ti volný den :slight_smile: Taky bych ho brala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Bré ránko.. :wink:
včera jsem vás zanedbala. La pardones... :slight_smile: Ráno jsme by :slight_smile: i plovat a pak už jsem se srazila s kámoškou a jejíma dvou ratolestma 1,5 a 3,5 roku a šli jsme k nám-tam děti udělaly atomovej výbuch :sunglasses: -a já si to pak mašírovala ještě do sekáče udat nějaký hadříky po Adámkovi, neb se mi to tu strašně nakupilo...no a pak už byl doma taťulín, čuliže jsme se věnovali jemu a ne vám. Ale ten den mi neskutečně rychle utekl!!!! :grinning: a teď to bude utíkat asi pořád, neb začíná svítit svítíčko, v létě budeme celý dni venku, nebo na koupáku, to bude paráda...už se těchám...

Peťul: malá Lucinda je kočanda takhle z oka do oka jí to moc sluší. škoda že se jí tentokráte ve vaničce moc nelíbilo, třeba to bylo paní instruktorkou :wink: Ba ne, nám teda docela vyhovuje. Měli jsme jí tam už dvakrát, když nepočítám tu první hodinu,co Adámek celou proplakal a na koupání se nedostalo a jednou jsme tam měli Katku s rovnátkama. Ta byla taky fajn. Tentokráte se Adámek dobře vyhajal, neb se na plavčici culil a moc se mu líbilo :slight_smile: hlavně v klubíčku, to může...na zádech to bylo o kapku horší no, už se durdil, neb musela zabírat bříšním svalem a to se mu nezdálo, a pak dělal s mamkou hada a byl moc spokojenej. Takže s výsledkem jsme byli spokojeni i my i plavčice :sunglasses: dostal pochvalu bobánek. :slight_smile: no ale pak mi chtěla plavčice naučit masírovat Adámka a to už teda nechtěl. Masáže asi nejsou jeho touhou,... :wink: se přece nenechá masírovat jen tak od někoho... :slight_smile:

Letem jsem vás přelítla a Missa: nic si z těch monitorů nedělej. Já je měla s Adámkem vždycky šílený :confused: Mudr mne strašil se srdeční aritmií, posílal mne furt na monitory v nemocnici a tam už to bylo dobrý. Jeden Mudr řekl o.k., druhej že to je šílený a já byla jako pako a nevěděla čemu věřit. A to mi furt říkali že mám být v klidu, a přitom mne takhle stresovali :angry: No a nakonec to bylo vše v pohodě. Prostě asi jak už byl Adámek velkej, měl tam málo místa a moc se mu to nelíbilo. Navíc když jsem třeba já šla k Mudrovi pěšky, tak jsem byla celý ufuněná a to myslím mělo taky vliv na ten monitor...no každopádně si pamatuju zcela jasně jak tam Adámkovi to srdíčko lítalo a jak ten monitor byl nahlas, tak to bylo hrozný..buch buch buch... ale jsem zcela v pořádku, tak hoď monitory za hlavu a neřeš to... :wink:

Lucii: já osobně mám taky trojkombinaci kočáru Free Line. Jsme s ním spokojená. Jen do vložné tašky se mi Adámek už od 3 měsíců nevlezl, neb on je kus chlapa(máme v 4 měsících 8 kilo) a navíc to bylo v zimě, takže do tohoj ještě fusak, no nic moc. V létě by to bylo lepší určitě :wink: Na délku je kočár super, místa tam máme dost. A nebyl nějak drahej, sehnali jsme ho za 7,5 tis., já nechtšěla dát víc než 10. to by mi přišlo za kočár dost. Je skvěle odpruženej a má velký kola-teréňák :wink: , což je na příbramský chodníky dosti důležitý. takže být tebou hodně koukám právě na kola a odpužení :wink:

a víc si jaksi nepamatuju....
10. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny. Tak nějak zase nestíhám.

Jsme ok, jen Naty a já máme trošku rýmičku. Včera jsem absolvovala spinning, bylo to príma, ale už jsem se těšila domů na malou, jsem hold závislák.

Dočíst Vás asi nedokážu, neb mě tady malá okupuje a budu si muset jít hrát :grinning:

Jinak doufám, že Marti to bude mít rychlé. Já pořád vzpomínám na můj rychlý vyvolaný porod (během 2,5 hodiny malá na světě). Sestřence to taky teď v so vyvolávali. Mohla to mít rychlé, jenže jí chudinku předopovali a zvracela jim tam, takže prý zase další prášky na zpomalení porodu. No malá byla prý během 6 hodin venku. Tak snad Marti to bude mít taky rychlé, když je maličká druhé mimi.

Sokolko - s těma tabletama - co si člověk nezařídí sám, tak v dnešní době asi nemá :unamused:

Kočárek - my máme Trend-line. Po pravdě bych teď vybírala jiný kočárek, ikdyž přes ty závěje ve sněhu to byla lahoda, jak kros. Kdybych věděla, že Naty bude maličká, tak vybíráme fakt jinej. Ale takhle jsem jí přes celou zimu v poho i s fusakem nosila v té vnitřní tašce, což fakt bylo super.

Tak já utíkám mějte krásný den a užívejte si dětiček a volných dnů :grinning:

Jindul
10. bře 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
a zase jedna výzva :sunglasses: prosíme o hlas pro kámošku :wink: ono se dá hlasovat každou hodinu a jedna pani tam má dokonce 1300 hlasů! což nevím jak dokázala, teda, takže budu posílati prosbu často :grinning: :grinning: :grinning: díky

Vepřové kotlety na houbách
Zařadit do vlastních kategorií Tisknout Stáhnout
Obrázky k receptu

přidat vlastní foto Ingredience:

4 vepřové kotlety
sůl
mletý kmín
hladká mouka
1 cibule
1 lžíce hladké mouky na omáčku
olej nebo sádlo
250 g žampionů nebo jiných čerstvých hub
Postup přípravy:

1. Kotlety naklepeme, osolíme, okmínujeme a obalíme v mouce. Na tuku necháme zpěnit jemně nakrájenou cibuli, přidáme kotlety a z obou stran je opečeme do světlehněda.
2. Měkké kotlety vyjmeme, výpek zaprášíme moukou, osmahneme, podlijeme vodou nebo vývarem z masoxu a povaříme. Mezitím očistíme houby, pokrájíme je na plátky, vložíme na olej, osolíme, okmínujeme a promícháme. Zprvu je dusíme ve vlastní šťávě, pak, až tekutina vysmahne, ještě krátce opékáme.
3. Na talířích rozložíme kotlety, podlijeme je omáčkou, na ně navršíme houby a doplníme zeleninovou rýží, kterou připravíme tak, že na lžíci oleje osmahneme cibulku, přidáme hrnek spařené rýže, promícháme s cibulí, vsypeme půl sáčku zmrazené zeleniny, zalijeme dvěma hrnky vody, osolíme a 15 minut dusíme.
Vepřové kotlety na houbách
Zařadit do vlastních kategorií Tisknout Stáhnout
Obrázky k receptu

přidat vlastní foto Ingredience:

4 vepřové kotlety
sůl
mletý kmín
hladká mouka
1 cibule
1 lžíce hladké mouky na omáčku
olej nebo sádlo
250 g žampionů nebo jiných čerstvých hub
Postup přípravy:

1. Kotlety naklepeme, osolíme, okmínujeme a obalíme v mouce. Na tuku necháme zpěnit jemně nakrájenou cibuli, přidáme kotlety a z obou stran je opečeme do světlehněda.
2. Měkké kotlety vyjmeme, výpek zaprášíme moukou, osmahneme, podlijeme vodou nebo vývarem z masoxu a povaříme. Mezitím očistíme houby, pokrájíme je na plátky, vložíme na olej, osolíme, okmínujeme a promícháme. Zprvu je dusíme ve vlastní šťávě, pak, až tekutina vysmahne, ještě krátce opékáme.
3. Na talířích rozložíme kotlety, podlijeme je omáčkou, na ně navršíme houby a doplníme zeleninovou rýží, kterou připravíme tak, že na lžíci oleje osmahneme cibulku, přidáme hrnek spařené rýže, promícháme s cibulí, vsypeme půl sáčku zmrazené zeleniny, zalijeme dvěma hrnky vody, osolíme a 15 minut dusíme.

jej pardon, to jsem měla v paměti recepis na kotlety
:sunglasses:

tak teď už ta adresa:::

http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373

:grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Barcul - odhlasováno :slight_smile:

To počasí mě fakt se.e!!! :angry: :angry: :angry:
10. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Barcul - ty jsi byla v tom sekáči v Křižáku? :confused: Oni to berou v pondělí a ve čtvrtek, že jo?
Taky tam budu muset sjet :wink:

Luci - ta bodýčka stále chceš? :confused:
10. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem zahlasovala. To má možná ta pani s 1300 hlasama nějaký automatický hlasovací mechanismus a ani nemusí klikat, jinak nevím, jak by to dokázala.

To je Adámek frajer, že to plavčení zvládá v pohodě :slight_smile: nám se to nejvíc líbí v Amálce po koupání mezi dětičkama, to se na ně Lucka usmívá a žv
10. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
sakra, píšu jednou rukou a odeslalo se to dřív
10. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Možná hlasuje poctivě každou hodinu a hlasuje jich víc :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Barcul to jsi si spletla, Misa nemá problém s monitorem, to jsem měla já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: , ale to neva. :wink:

'Tak malej odevzdanej, já jsem si musela nechat zase udělat jeden nehet, to se mi to teda vyplatí :angry: a teď si dám kávu. :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a hlasík jsem taky poslala. :wink:

zany ty jsi mě teda ráno rozebrala. Jak jsem byla nedospalá tak jsem odeslala příspěvek, najela jsem si znovu na Příbram a jak se mi to otevřelo tak jsem koukala co to tam je za fotku a jestli jsem ve správné diskusi. :grinning:

Tak teď mi volala D a jedu s ním pryč. Pak se ozvu pááá :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže máme rezervaci v té pizzerii u Dvořáčka (Restaurant pana Septima, se to jmenuje) - 10 lidí + děti a kočárky na 31.3.2009 od 13 hod
10. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
O tisíceré díky... :sunglasses: podle mne má taky nějaký automatický klikání, to jinak nejni možný! :confounded: ale každý jhlas dobrý...třeba na konci budou koukat i na to, z kolika pc stanic se hlasuje... :sunglasses:

Sokol: no vidiš, to je tak, když čte člověk mezi řádky... :wink: to jsem teda ostuda... :pensive: budiž mi polehčující okolností, že štírek je dneska nějak nesvůj a neví co by... :unamused:

Zany: nová fotka dobrá :wink: taky jsem tu tápala, kdo to je...ale jen chviličku :wink: ..
jo jo sekáč v Křižáku je dle mého zjištění jediný sekáč v PB, kterej bere hadříky... :sunglasses: sice na to dávají docela nízký ceny, ale zasejc to prodaj. no a než by se mi to tady válelo ve skříni, tak to tam dám... My asi stejně Adámkem končíme a druhý mimčo asi už nebude...taťku máme staršího, ten už má dvě dospělý děti a teď Adámka no a já si taky myslím že v dnešní době je jeden prcek pro radost i pro starost, ale nikdy neříkám NIKDY! No a navíc máme 2plus1 a hypotéku na 30 let, takže asi jiný byldení by bylo taky dosti složité shánět. Takže hadříky posílám dál...

Petul: děkujeme za slova frajera :slight_smile: snad bude i frajerem příště...nikdy totiž nevíme, co bude za týden :sunglasses: příští týden jdeme v čtvrtek v 10, kvůlivá očkování. Tudle středu jdeme na 2.hexu, a po očko musí být pauza týden...
10. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťul: to je fajn :wink: aspoň si povíme víc, než ahoj mezi dveřma... :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Barcul: tak se zase srazíme mezi dveřma - my jdeme kvůli očkování až ve čt 19.3. od 9 hod, tak uvidíme, jak se zadaří. Doma trénujeme " A žbluňk" a doma to jde.
10. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Petul: chi, to je teda dobrý! takže my začneme taky trénovat "a žbluňk", a taky to splívání na zádičkách nám nějak nejde :wink: hale, a zatím si přetíráte obličejík vodou, nebo už poléváte???
10. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
nejdřív jsem asi 5krát jen přetřela a Lucka v pohodě, tak jsem pak i polévala a dobrý. Dneska večer při koupání to zase prubneme :slight_smile:
10. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Skvělý Peťul, Lucinda je šiklula... :wink: tak to my přetíráme a možná to taky zkusíme... :wink:
10. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zpět. Volal mi kurýr, že mi veze zásilku. Takže tabletky do pressovače mám doma a to jsem to objednávala včera. 'To je teda mazec a tam to nebyli schopni sehnat za 2 měsíce :angry: Takže jsme si udělali kafčo a už čistíme :grinning:

Jinak jsem si koupila nějaký tabletky na ten močák. Je to na pročištění a prevenci tak jsem zvědavá jestli to bude k něčemu dobrý. :sweat_smile:

Petul tak to je bezva budeme s tím srazíkem počítat. Doufám, že Kubina nebude srabit a usne hned, abysme tam dorazili brzy. :wink: Jinak Lucinka je šikulinka a Adámek taky. :wink:
10. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My jsme se byli s Petulou vyvětrat :slight_smile: Počasí se nakonec trochu umoudřilo, ale už by fakt mohlo být tepleji!!! :angry:

Petul - Honzík vytuhl cestou domů, ale nemilosrdně jsem ho vytáhla z auta :slight_smile: Hlavně, že po obědě by nespal, ale pak usíná v autě :rolling_eyes:

Super, že jsi to zamluvila :slight_smile: Jak se na to tvářili? :confused: :sweat_smile:
10. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko - to jsi se lekla kam jsi to vlezla, co? :grinning:
No včera jsem si tu trochu hrála a říkala jsem si, že nové foto není na škodu :slight_smile:

Barcul - a kolik je manžel starší než ty? :confused: Teda jestli to není tajemství :wink:
10. bře 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany: řekla jsem jim, že dorazíme s dětma a s kočárkama, jestli je to problém a pán tvrdil, že ne, že jsou na děti zvyklý a byl ochotnej, takže má body k dobru :slight_smile:
10. bře 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to je fajn :slight_smile: Je pravda, že tam jsou na děti fakt zvyklý, protože Honzík tam lítal jako šus a v pohodě :slight_smile:
10. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dneska jsem pekla novou buchtu :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=38891

Akorát jsem místo octa a jedlé sody dala kypřící prášek. Doporučila mi to kamarádka co to pekla :slight_smile: A neměla jsem ztužovač šlehačky, tak jsem tam dala šlehačku v prášku od Dr. Oetkera a taky v pohodě :wink:
Je to dobrý a né moc sladký :slight_smile:
10. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
baro, tak jsem zahlasovala :slight_smile:

zany, jen 10 lidi na sraz? ja myslela, ze nas je vic :sweat_smile: ale ono to staci, i tak se navzejem neuslysime :grinning:
jo zany, ta bodicka uz nechci, promin, obleceni mame uz kompletni... snad ti to moc nevadi, ja vim, ze jsem se o ne prihlasila, ale predstav si, ze bodicek vel. 62 mame 13 a vel. 68 mame 9! :grinning: a to jsou jen bodicka s kr.rukavem :wink:
10. bře 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
zany, recept vypada dobre, hned jsem si ho ulozila :slight_smile:
10. bře 2009 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky ...pěkný večer...jen v rychlosti...díky za hlasy, až se připojíte, pinkněte další... :sunglasses:

Zany: není to tajemství, proč by taky, že?...přítul je o 20 let starší :slight_smile: já byla vždycky na starší.. :wink: a rozumější :sweat_smile:

Lucii: i 10 krafajících děvčat, navíc obtěžkáno svými rozně starými(malými)dětmi myslím postačuje :sunglasses: jsem na ten srazík zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: u Dvořáčka si to asi budou slouho pamatovat... :sunglasses:

Recept vypadá podobně, jako dělám kefírový koláč, takže si ho neukládám :sunglasses:

Petul: chlubíme se chlubíme, taky jsme dneska polévali
:wink: a dobrý !!!!!!!

tak pa a brou noc, neb já už se asi nepřipojím...
10. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky jsem jako odpo volala babičce co a jak, tak Kubíkovi po obídku trvalo usínání půl hodinky, ale hodinu a půl spinkal. :slight_smile: Ptala jsem se babičky kdy si ho máme vyzvednout a ona že je to jedno, prý večer zítra nebo pozítří :grinning: . No a pak že prý by si ho tam nechala na noc :confused: . Jsem byla docela zaskočená protože jsem s tím nepočítala, ale nakonec jsem říkala, že je to vlastně jedno. Tak si pro něj pojedeme zítra a nakonec mě babička ukecala až na odpoledne :grinning: . Ona je totiž už tři týdny na neschopence, měla zánět prudušek a pak jí našli ještě nějakou infekci, takže dostala další antibiotika a teď už je snad v pořádku. Tak říkala, že se doma hrozně nudí a že je ráda, že má nějakou zábavu a že si Kubíčka užije než zase nastoupí do práce. Protože to jí zase jen tak volno nedají, když byla teď takhle dlouho nemocná :pensive: .

My jsme teda odpo vyrazili do makra, koupila jsem plenky, Kubíčkovi brumíky s puzzlíkama :slight_smile: a jinak v celku nic.

Barcul zahlasováno :slight_smile:
10. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek