• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
My jsme pak vyrazili na stříhání :slight_smile: Honzík ted :slight_smile: a nejdřív protestoval, ale pak se za medvídka nechal přesvědčit :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď mu zase koukají všichni čerti z oči :grinning: Já to mám taky zastřižené :slight_smile:
Eliška teď vříská v postýlce a manža čte Honzíkovi pohádku :wink:
10. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem byla dát Elišce dudlíka a než jsem došla zpátky, tak zase ječí :unamused:

Luci - nevadí, vrazím je taky do sekáče a hotovo :slight_smile:

Tý jo Sokolko, tak vy si takhle užíváte bez Kubíka, jo? :dizzy_face: Aby nebylo brzy zaděláno na druhý :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak hlásím, že Marťa stále nic...
10. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany babička taky říkala, abysme prý zadělali na tu holčičku :grinning:

Jinak jsme přemýšleli co strčit do huby a nakonec jsme si objednali pizzu. Tak jsem na to zvědavá, jaká bude a kdy dorazí. Už mám hlad. :grinning:
10. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Kubík usnul po hodině ve třičtvrtě na devět. :angry: Prý byl hodnej, neplakal, ale pořád by krafal :grinning: Komentoval, že táta dělá hají, máma hají, děda hají..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a koukám, že tady se tady asi spíííí :frowning2:
10. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
uplne jsem zapomnela - zany mas hezkou novou fotku :slight_smile:

sokolko a odkud jste meli pizzu?

jinak hlasim stav naseho smardlaveho detskeho pokoje - holky, to je k neuvereni!!!!!! :angry: :angry: :angry: manzel po 3 dnech prace doodstranil ty gumove dlazdice a smrdi to furt! :frowning2: ona snad smrdi ta betonova podlaha pod tim! uz nevime, co s tim :cry: nema nekdo znameho odbornika pres podlahy? nebo nema s tim nekdo zkusenost?

jdu vetrat a hajat, papa
10. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se taky po delší době hlásim, pokusila jsem se vás trochu dočíst, ale jen letmo, je toho fakt moc :sweat_smile:

Vítám nově příchzí milky :slight_smile:

Jak jsem sem vlezla po delší době, tak jsem se taky zarazila, nová fotka Zany mě uplně zmátla :grinning:

Zany , fotka je moc hezká :dizzy_face: Zany, jak dlouho si Honzíkovi nesolila ? Od kdy jí normální jídlo běžně osolené svámi ?

Sokolko, měla jsi moc hezký účes na plese.

Barci, nejsi sama, já jsem taky na starší :wink: :grinning: Gratulace k úspěšnému plavču :dizzy_face:

Luci, to je teda síla, že vám ten pokoj smrdí dál, doufala, jsem, že to bude těma dlaždicema, podlaháře osobně žádného neznam, ale ve zlatých stránkách určitě nějaký kontakt najdeš.

Marti, tý ,jo, myslela jsem, že už tu bude napsáno, že je malá na světě a ty jsi ještě celá, ale už se tedy brzy dočkáš, tak držíme palce,aby to bylo pohodové a rychlé :dizzy_face:

Holky, já jsem dnes udělala Adélce prvně rajskou a ona jí tak strašně chutnala, že snědla 2 knedlíky, omáčku vyjedla a ještě lízala talíř a říkala mňam, mňam, mi udělala obrovskou radost, šikulka moje malá.
Jinak na srazík dorazíme, pokud můžem, a už se moc těšíme :dizzy_face:

Teda holky, koukám, že máte taky baculky děti, naše malá měla v roce 11,5 kg a dr. nám řekla, že je fakt baculka ,že váží hodně, ale jak tak na to koukám, tak na tom budete asi obdobně, to jsem ráda.
Jinak počasí mě taky pěkně se.. :angry: už aby bylo to jaro :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

mám tu čest Vám oznámit, že Danielka se narodila dnes ve 2:25 s váhou 3,98 kg a délkou 51 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Marti - ještě jednou GRATULUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Noc celkem ušla, ale Honzík se k nám zase nastěhoval... Tak ho pak manža odnášel a ve 2 se vzbudila Eliška, pak v 6 a vstávali jsme v půl 7 :unamused:
Musím nás zabalit a odvézt děti ke tchýni, jdu k zubaři na přeleštění plomby :confounded: A to počasí mě fakt se.e, myslela jsem, že půjdou ven, ale takhle teda ne :rolling_eyes:

Ukážu se později :slight_smile:
11. bře 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: JŮ! Danielko Vítej a buď ve svém životěčku jen a jen šťastná! :slight_smile: Tak Martinka si konečně odložila :dizzy_face: gratulace i od nás letí! a krásné míry!!!! :dizzy_face:

Koukáte z okna???? :angry: grrrrrr, Zany, tys mi to jaro zase odvolala, že jo? :wink:

Jadiku: jé rajskou, to bych se tak olizovala :wink: ale já radši s těstovinkama. Se nedivim, že malá byla celá jedlá :grinning: Hale a starší muzský jsou lepší, že jo? :wink: takový rozummější, viď? Ně takovýty mladý střívka :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: A malá a baculka jo? Tojsem na ní teda zvědavá. Adámek má hodně kil sice, ale extra baculatej mi nepřijde. Dnes jdeme na kontrolu 4 měsíční a na hexu, takže uvidíme kolik přibral :sunglasses: Někde jsem četla, že mají děti v roce asi trojnásobek porodní váhy :sunglasses: takže to nás čeká 12.5 kg :grinning:

Lucii: s podlahou neporadim, ale večer se ti zeptám R. On dělal dlouho ve stavebnictví, tak třeba to bude vědět, co s tim :wink: určitě se dělaj nějaký nátěry, který ten smrad zatemujou :sunglasses: ale je to pakárna teda, tfuj...ptala ses třeba sousedů, jestlivá to taky tak měli???? :unamused:

Jo a u Sokolů se teda zadělávalo na holčičku, jo? :grinning: Kuba je srandovní, úplně ho vidim... :sunglasses:

Zany, u vás je teda zajímací usínání :sunglasses:
11. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky posílám Marti gratulaci a Danielce přeju jen to nejlepší a ať se jí na světě líbí :slight_smile: :slight_smile:

Jadik: Adélka takhle pěkně jí? To je paráda, to se to pak i líp vaří, viď? :slight_smile: Já bych to s tou baculkou neviděla tak tragicky, oni to prckové vyběhají. My taky prospíváme dobře, odhaduju, že budeme mít kolem 6,5 kg. Zítra jdeme k doktorce, tak se bude vážit.

Tak my máme tátu o dva roky mladšího než jsem já :sunglasses:
11. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Peťul, ty jsi zase na zajíčky... :grinning: ba ne, to je jen srandice... :wink: Jdu něco dělat...pá :sunglasses:
11. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Marti: taky velika gratulace k Danielce :slight_smile:
Venku je fakt hnusne, grrrrrrrrrrrr :frowning2:, ja uz chci hezke pocasi. Nikdy jsem neverila, ze ta zima se muze takhle tahnout.
Dnes razime s kamoskou ke kamosce, mame vsechny holky plus minus 1 rok.
U nas se zacalo chodit za ruce, mame 3. zub a hrozne vsechno "komentuje" :slight_smile:
myslela jsem, ze budu uklizet, ale kaslu na to :grinning:
11. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme doma. Zubař v pohodě, byla jsem hned venku a i jsem výborně zaparkovala :slight_smile: Pak jsem si došla vyměnit prstýnek a něco koupit do DM. Elinka celou dobu u tchýně spala, takže pohoda :dizzy_face: Vzbudila se až když jsem jí nesla do auta, ale i cestou domů byla hodná. Čekala jsem, že bude hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu nám ohřát oběd :slight_smile: A odpoledne se půjdu podívat na miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jadiku - já bych to s tou baculkou taky neviděla tak tragicky :slight_smile: Honzík byl jednu dobu fakt buřtík a jak pak chodil, tak všechno vyběhal. Teď patří k průměru a baští taky hezky :slight_smile:
A rajská u nás vedla taky :slight_smile: To víš, je to sladší, tak jim to chutná :wink:
A s tou solí... No tak od roku a půl (nebo tak nějak, možná i dřív) jsem mu to přestala odendavat a solila jsem i míň pro nás... :wink: Takže bych se toho u Adélky už nebála :slight_smile:

No my jsme s manžou o 5 let :wink:
Ale musím říct, že vás co máte starší partnery obdivuji :wink: Já bych do toho asi nešla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jančo - taky bych brala jaro a teplo!!! Tohle už mě fakt nebaví!!!!!!! :angry:
A práce neuteče, není zajíc :grinning:
11. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolka jak nemá doma Kubu, tak vyspává co :grinning: A nebo zadělávají na tu holčičku :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: jo, holka, lásce přece neporučíš :wink: to nejni vo tom, jestli bys do toho šla nebo nešla... :wink: :grinning:
jinak zubař-paráda teda a malá je perfektní, jak to u báby zvládla :slight_smile:

Mjanca: tak chodí za ručičky, paráda. Hezky si to užijte v kolektivu vrstevníčků :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - no mě ani starší chlapi nelákají... Přijde mi to, že bych měla vedle sebe skoro tátu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale nikomu to nevyvracím :slight_smile: Víš jak se to říká, někdo má rád holky, jiný vdolky :slight_smile: :grinning:

Elinka je vždycky u babiček nějaká hodná :slight_smile: Ale ještě že tak, protože hlídat obě děti, když by do toho Eli řvala by nebyl asi žádný med :unamused:
11. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jen hlásíme: očkování paráda-ani jedna slzička!!!! :slight_smile: naše míra ve 4 a půl měsících 69 cm a 8370 g :sunglasses: :grinning: , teď ještě aby neměl žádnou reakci a budu spokojená!!!! :wink:

Zany: jo jo, přesně tak, je to o vdolkách... :wink: :grinning:
11. bře 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, Marti moc gratuluji k drobečkovi :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, posilam velikanske gratulace k Danielce a preju ji do zivota hodne zdravi, stesti a spokojenosti!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro, diky, budu netrpelive cekat, co od R. zjistis :sunglasses: ta podlaha je fakt na draka - vetrame nonstop, pulka ji je odkryta a stejne smrdi :angry: :angry: :angry:

co mate s tim pocasim? ja sla ven odpo, svitilo slunicko, tak jsem si zpivala :grinning:
11. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer :slight_smile:

Eliška spí, ale zase vyváděla :unamused: Musela jsem u ní zůstat... Honzík už jde taky spát, je dost unavený... Vstával v půl 7 a teď odpoledne tu byli synovci a řádili jako černé ruky :grinning:
Já jsem se byla podívat na miminko a malá je krásná :slight_smile: Ale fakt mrňavá :slight_smile: Martinu jsem neviděla... Pak jsem se jela podívat do Takka, přišla mi ta 30% sleva a tam bylo lidí, no hrůza!!! :unamused: Já ani nic nechtěla, spíš jsem tam jukla, ale když jsem viděla frontu na kabinky a pokladnu, tak jsem to vzdala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale potkala jsem tam kamarádku co s námi chodili dřív plavat, ale její malá byla pořád nemocná, tak to musela vzdát :frowning2: Tak jsme si domluvily srazík :slight_smile:

Doma jsme si dali kafčo a buchtu a pak dorazila švagrová s dětmi. Nejdřív je tu nechala a jela ještě něco vyřídit, pak jsme pokecali a ona ještě odběhla řešit něco s nájemníky neplatiči :angry:
Dneska jsem koupala Elišku zase dřív a neřvala, tak snad to bude lepší takhle dřív, když není tak úplně unavená :wink:

Luci - a je to opravdu ta podlaha? Není v tom pokoji něco jiného původního? :confused:
Znáš ten vtip o zhrzené manželce co manželovi nacpe do garnyží něco a on se odstěhuje a pak jí dům prodá za polovic :grinning:

Barcul - pěkný míry :dizzy_face:
11. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer:
Tak Luccii, konzultovala jsem tvou smrdutou podlahu s R. :wink: Prý budeš muset oslovit podlahářskou firmu, aby ti podlahu pokryli nivelační stěrkou :confused: Je to nějakej sajrajt, kterej ten smrad zakreje a pak by to už smrdět nemělo. Ale víc neví, bohužel. Zrovna podlaháře žádnýho nezná. Má známý obkladače a jiný dělňajze-třeba u nás dělali terasu, kterou pokazila příbramská Nika :rolling_eyes: , ale podlaháře nezná. Ale na netu jich určo najdeš dost. Tak ti držim palec holka, musí to být pěkně pitomý... :unamused:

Zany: R. taky poudal jestlivá tam třeba někdo nechodíval močit :angry: nějakej předchozí sílenec... :confounded: :sunglasses: ale to asi ne... Téda, tys viděla malou Danielku? Jé, to už ani nejni pravda, když byl Adámek taky maličkatý mimčo :wink: ale uvidíš u Dvořáčka, že zasejc nejsme takový rozložitý. Asi holt máme svaly... :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

omlouvám se ale nějak jsem nestíhala. :sweat_smile: Ráno jsem vstávala skoro v osm a ten šok když jsem vykoukla z okna :astonished: . Jsem si myslela, že už bude jaro a prostě nebude :angry: . Ale jsem ráda, že to aspoň slezlo. :slight_smile: Dopo jsem tu měla sousedku na kafču, včera se vrátila z Egypta a pěkně mě štve. Je jak černoch :grinning: Ale sama říkala, že tam bylo ještě celkem chladno a že se šla vykoupat do moře až pátý den. :sweat_smile: Pak jsem skočila do vany a začali jsme s D uklízet. On vyluxoval, já jsem utřela prach a udělala koupelnu a záchod a pak pro mě přijela kámoška a vyrazily jsme nakupovat do taka. Musely jsme využít slevy, jsem dostala ten kupon od babičky. :slight_smile: No mám radost koupila jsem Kubíkovi bundičku na jaro a asi 4 trička. Sobě nic, ale to neva. Stejně mám radost. Pak jsme si doma dali kávu, ještě jsem si přesadila kytku a vytřela a pak když jsme odvezli balíky na poštu tak jsme jeli pro Kubíčka. Normálně se mnou nechtěl domu. Jsem ho musela nalákat na dobroty :sweat_smile: . Doma jsme si postavili puzzle z brumíků a šli jsme na hodinku k sousedce. Ona má roční holčičku tak jsem si myslela jak si nebudou hrát, ale nic moc. Ve finále malou praštil hračkou do hlavičky tak byl řev a začal natahovat i Kubík. :sweat_smile: Ale dobrý nic se nestalo. Doma pak snědl celej :confused: chlebík s almete, zbyl jen kousek a nedávala jsem mu teda kůrku. :sweat_smile: No pak jsem ho šupla do postýlky, chvilku povídal a za půl hodinky už spinkal tak jsem byla mile překvapena.

Marti strašně moc velká gratulace. Danielka si dala na čas, trošku tě potrápila, ale teď už bude jen dobře. :wink: :slight_smile:

Luci bohužel nikoho na podlahy neznám, ale snad to nějak vyřešíte. :wink:

Barcul tak na holčičku jsme nezadělali bo jsme se večer přežrali :grinning:

jdu vás dočíst
11. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany mi byli v tom taku před dvanáctou a super. Bylo tam jen pár lidí. :wink:

Barcul :wink: tak to je Adámek kus chlapa. My měli v roce 9,5 kg :wink:

Jo a když jste tu rozebíraly ty chlapy a D je o 2 roky starší a mě to teda taky vyhovuje. :wink:
11. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá další človíček na světě.
Marti gratuluju a přeji hodně zdraví a štěstí!
Já dnes celý den procestovala, včera jsem se sem nedostala, nakukuju až teď. V pátek jedu do Prahy, už to vidím, že se někde ztratím... :grinning:
11. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory to nedělej, ztrácet se v Praze :grinning:
11. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - špatně jsi mě pochopila :grinning: Já byla za kamarádkou co se jí narodila včera holčička :slight_smile: A psala jsem, že jsem tam Martinu neviděla :grinning:

Sokolko - no asi jak tam byli všichni po práci, tak to bylo děsný... Dopo jsem tam nejela, protože jsem nevěděla jak bude Eli spát nebo ne a nechtěla jsem děti u tchýně nechávat dlouho... Ale aspoň jsem ušetřila :grinning:
11. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme měli v půl roce taky 9 kg a něco málo k tomu, ale pak se najednou zasekl a skoro nepřibíral :slight_smile: Ono jak se začnou děti hýbat, tak tolik nepřibírají :slight_smile:
11. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
moc zdravíme

Marti - gratulujeme k narození Danielky a přejeme moc zdravíčka, mlíčka a hodného brášku :wink:

Naty měla v roce 8,40, ale ona nechce jíst, tak asi tak.

Počasí je holky hrozný, jako aprílový :frowning2: Už aby svítil puňta pořádně a mohly jsme vyrazit na hřiště. A na sraz je nás jenom 10, jsem myslela, že více.

Mějte moc krásný večer, krásné sny. Dobrou

Jindula
11. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek