• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany: já ty hodiny někde zašantročila. No jo, dáme ty 4 vakcíny Prevenaru - dítě má sice teď jedno bodnutí za druhým, ale budu klidnější

Milk: žádný scénář na Srazík nemáme - prostě hromadný pokec u něčeho dobrýho :slight_smile: Nejspíš se budeme scházet postupně, jak se prckové vyspinkají a stejně podle nálady dětiček se pak budeme rozcházet.
12. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Milk: a kolik těch vakcín jste dostali?
12. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
petul dostaly jsme jen 2 a tu třetí až ve 2 letech...ale jinak jsou ty vakcíny 4. My šly na tu první pozdě...malej byl nemocnej. Mělo by se to očkovat už od 2 měsíců.
No tak to já jsem ale nevěděla víš.. Myslela jsem , že se jde někam na procházku.
12. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Baf! jsem se vyjarnila po vzoru Milky vestičku a mikču pikču a vono u hypernohy začalo sněho pršet! :angry: naštěstí to přešlo než jsem nakoupila, teda....

Kaťo: bych to chtěla docela vidět, jít na procházku takhle hromadně :wink: 10 kočárů :grinning: :grinning: :grinning: myslím že poklábos u Dvořáčka bude stačit :wink:

Petul: krásný míry, takový jsme měli asi ve 2 měsících :wink: ! no jo no, holt něžná dívka je něžná dívka :grinning:

Zany: ty jo, tak to sem to do sekáče dovalila v poslední vteřině :wink:
12. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Barčul ale když sme se o tom tenkrát bavili, když já ještě nebyla přihlášená, tak sme se přece bavily o procházce, a já si právě říkala, že si to nedokážu představit....
Jinak já si spíš moc nedokážu představit, jak bude malej reagovat...nikdy jsem s ním takhle v restauraci nebyla... A znáš to slíkání, oblékání :grinning:
12. bře 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
kaťko: neboj se holka vlka nic, Adámek bude mít taky premieru... :wink: a o procházce jsme se teda nebavily :confused: teda aspoň já o tom nic neříkala...možná jsi mně nějak blbě pochopila, to se u mne někdy stává :grinning: a u Dvořáčka je to v pohodě, je tam dětskej koutek. Vezmem si sebou deku a kluci když se jim nebude líbit na klíně, tak je dáme na deku. Neboj....i svlíkání zvládnem :wink:
12. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Milk: bude to asi pěknej saigon, prckové se budou překřivovat jeden přes druhýho :grinning: ale budeme mt kočáry, tak kdyžtak vyjedeme na chvíli ven. zas jak tam bude víc dětí, tak myslím, že by se jim to mohlo líbit, aspoň chvíli
12. bře 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
aspoň zažije personál u Dvořáčka nějaký vzrůšo :slight_smile: deku bereme taky, pro sichr
12. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky to je pravda :grinning: :grinning:

Barčul už mi to teď přišlo celý, a je to teda fakt sranda :grinning: Čemu se Adámek tak řechtal??? :astonished:
12. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaťo. no přece mamince :grinning: :grinning: :grinning: já ho lechtala, víš? :wink: je to bombička, viď? :sunglasses:
12. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Já sem si to myslela... :slight_smile: Vždyť já se ti taky přece směju :grinning: :grinning:
Jojo je to super... Sem si teď uvědomila, že jsme dostaly pro malýho kameru, a už sem jí fakt dlouho nevytáhla...Tak to budu muset napraviti :wink: :grinning:
12. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaťo: :grinning: já jsem prostě směšná no.... :wink: s tim už nic nenadělám... :sunglasses: i to dítě prozřelo, ale že brzy teda! :sweat_smile:
a vezmi kameru na sraz :wink: ale to bude chtít i kameramana :grinning: no nic jdem něco dělat pá
12. bře 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem se docela pobavila jedním článkem na Rodin o maminkách na mateřské a o jídle - když se budete nudit, tak si to přečtěte :grinning:

http://www.rodina.cz/clanek6941.htm
12. bře 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My jsme vyrazili ke švagrové :wink: Švagr vařil, tak jsme se nadlábli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Měli jsme polívku z jehněčího masa a byla dobrá a pak ještě skopová játra s bramborama a taky to bylo moooc dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak ještě kafíčko, dortík a šneci z listového těsta :dizzy_face: No dieta jako blázen :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem šla s Eliškou dřív domů, abych jí vykoupala a šla spinkat. Ona už je potom protivná... :confounded: Manža s Honzíkem tam ještě zůstali a dorazili později. Honzík už je unavený a jde spinkat, Eliška už spí :slight_smile: No a není se čemu divit, že je Honzík unavený, protože tam s klukama lítala jako blázni a v jednu chvíli jsme se skoro neslyšeli :grinning: Nejhodnější byla Elinka :slight_smile:
12. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Petul - to jsem se pobavila :grinning:
Já teda po Honzíkovi nic nedojídám :slight_smile: Většinou to nacpu manžovi :grinning: Nebo to vyhodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ty hodiny prodávají v Uranu v té trafice co je u vchodu do restaurace :wink: Já je v autě vozím, šoupla jsem to za stínítko u spolujezdce :wink:

Myslím, že u Dvořáčka už nás nebudou chtít vidět :grinning:
12. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky! tak uz mame doma autosedacku :slight_smile: je nadherna! :slight_smile: dala jsem ji do albicka...
12. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko, jj, objednala jsem Inglesinu Magnum, co mam v albicku - je to super kocar, jen je blbejsi jako sportak, ale idelani kocarek neexistuje, ze :wink:
dal jsem objednala plastensku, moskytieru, matraci kokos-molitan-pohanka, hygienickou vlozku do kocarku :slight_smile:

baro, ja mam teda smulu! zitra na rajskou nemuzu prijit - nejsem v PB :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
12. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky holky,

Luci autosedačka je moc hezká :wink:

Petul článečk super. :grinning: Úplně živě jsem to viděla, i když to nebyl můj případ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na toho Dvořáčka jsem taky zvědavá i když je fakt, že se tam asi stejně úplně všechny nesejdem, jak budem kvůli dětem různě courat. :wink:

My odpo byli s taťkou pro něco v kanceláři, pak jsem si potřebovala něco koupit v drogerce a mamka potřebovala vzít do vavexu. Zítra jí tam odpo povezeme znovu, potřebuje si objednat umyvadlo a musí si to změřit, a pak jí odvezeme domů i s Kubíkem. Jsem na to zvědavá, jak bude spinkat u ní. :sweat_smile: Jinak dneska večer po hodně dlouhé době krásně usnul. Ještě nebylo ani půl osmé a už chrněl :confused: . A to ani neotravoval s čůráním. :sweat_smile:

Jo a koukám na toho kuchaře a fakt mazec :grinning:
12. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo ještě jste rozebíraly prevenar. My jsme byli na něm loni, takže jsme měli 2 dávky, ale je fakt, že dřív mi to nikdo nenabídl, takže jsem o tom ani nevěděla a až když se rozběhla ta reklamní akce a začal se vyskytovat i meningokok tak jsem se na to mudry zeptala a ona mi doporučila prevenar, že meningokok se očkuje až dýl. :wink:
12. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My máme taky dvě dávky Prevenaru a když bude u Elinky vše OK, tak jí nechám naočkovat až po tom roce... Myslím, že teď bude píchání až dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ranko,

noc na prd. :angry: Furt se budil, kňoural a chtěl čaj. A ve finále vstávačka před šestou. :angry: A ještě kňoural i ráno no fakt bezva. Mě točí hned co se vzbudil. Doufam, že přes den už to bude lepší. Teď snídá, tak je tu chvíli klid. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dopo přijde babička, jde na kontrolu tak se pak staví. :slight_smile: K obídku jsem naložila kuřecí prsa, udělám k tomu kaši a Kubíkovi k tomu dám rybičku. :wink:

Zany je to fakt, že v tom roce mají toho očkování dost i když po tom půl roce už vlastně nic není. Ale zase po roce už dostane jen 2 dávky tak se nemusejí tolikrát píchat. :wink: Kamarádka bydlí ve Španělsku a tam automaticky dávají prevenar zároveň s hexou. Docela jsem koukala, když mi říkala, že na poprvé dostali 2 injekce. :confounded:
13. bře 2009 v 06:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno :dizzy_face:

my jsme po snídani, máme zabalené plavání a v 9 vyrazíme :slight_smile: Elinka tu bude s babičkou, tak snad bude hodná :slight_smile: Venku je zase hnusně, takže ven asi nepůjdou :unamused:

Sokolko - je pravda, že během prvního půl roku dostanou 4 injekce, pak nic není a další hexy je až roce... Ikdyž on jí každý doktor píchá jinak... Vím, že jí holky dostávaly později :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A všimly jste si, že doteď reklama na Prevenar vůbec neběžela a najednou je jí všude plno? :confused: Holt reklamní tah :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko, diky :slight_smile:

ja se hlasim z Prahy od nasich :slight_smile:

hezky den vsem :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany jj, samozřejmě, že je to reklamní tah, ale stejně si myslím, že je to dobrý nechat to naočkovat. Sice je možné, že to dítko nedostane, ale kdyby to dostalo, tak si to maminka bude vyčítat, že ho nenechala očkovat. :pensive:

Venku je to teda hnus. :angry: My čekáme na babičku, táta jel teď do kanceláře, ale moc práce nemá, takže asi přijede brzy. Ale říkal něco o Praze, tak nevím. :confounded:
13. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Luci jak je v Praze? :confused: Tady prší a fouká prostě hnus. :angry:
13. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky jsem vám úplně zapomněla napsat, že jsme ve středu sundali rampouchy :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj sokolko, tady je stridave hnusne a stridave hezky :slight_smile: ale mne je to fuk, ja jsem zatim v teple doma :wink:
ad rampouchy - v utery tam jeste byly :wink: ja je kontrolovala jak v pondeli, tak v utery, kdyz jsem vzdycky sla k pani Bruckovy :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
No vidíš a ve středu po obídku jsme je společnýma silama sundali. :slight_smile: Konečně. :wink: Tak to mi jsme taky doma, ale stejně mě to počasíčku štve. :frowning2: Babička s dědou už jedou tak juknu zase dýl.
13. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko a na co budu koukat pristi pondeli, az kolem vas zase pujdu? :wink:
13. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci na oprejskanej barák :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek