• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ahoj holky,

Sokolko, nějaká velikonoční výzdoba by se u vás nenašla? :grinning:

Zany: ono těch reklamních tahů kolem miminek a těhotenství je víc. Třeba oblečení - nazve se to těhotenské tričko a stojí to litr a přitom stačí koupit si normální tričko, ale větší.... Ale to očkování dáme, jsem srab, a kdyby pak něco chytla, tak se zblázním...
13. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
soklko, tak to ne :angry: hezky mi budes mavat - v pondeli v 10:10 prosím :grinning: v utery v 9:40, joo? :wink:
13. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Kubik by mohl mavat taky :dizzy_face:
13. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mlceni znamena souhlas :sunglasses:
13. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: čau...tak rajská hotová, byt naklizen, ještě musím zajít s kočárem koupit nějaké pohoštění na zítřejší návštěvu a je to...Adámek mne rposím drtí, neb nechce pít z pravého prsa a furt chce jen levý, kde už samozřejmě nic nejni :frowning2: Ach jo, to tam mám to mlíko snad jiný, nebo co???? :unamused: už zase ječí, pardon... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro posli aspon receptik, az budes mi cas :wink:
13. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii: včera jsme to tu se Zany psaly... :wink: dolistuj a budeš mít recepty hned dva :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem slepa, ja to vcera cetla :sweat_smile: dikas
13. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt ze jo! ja cetla vsechno az zrovna na ten navod! dekujuuuuu! :slight_smile:
a jeste dotaz - jaky druh hoveziho?
13. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to holka sama nevim :wink: já maso neumím kupovat, takže to kupuje R. :sunglasses: ale poptám se ti...nějaký, co je rychle měkký!.. :rolling_eyes:

už jsem mu volala: tak hovězí přední... :grinning:
13. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Lucii a když to budeš chtít kyselit, tak lepší než ocet je citronová šťává mne tak napadlo....určo to zvládneš, nejni nic jednoduššího... :wink:
13. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde kupujete maso?
jo diky za druh :slight_smile:
13. bře 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii: :grinning: ty chceš panečku detaily.. :wink: R.tvrdí že mají dobrý maso U Procházky u Plusu, nebo u Dvořáčka ve staráku proti Č.Pojišťovně...a někdy ho kupuje i na námku v masně, co dřív byla spořitelna-ze strany jako směrem k malýmu kotlíku...tak asi tak... :wink:
13. bře 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro moc diky!!!
13. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš zač... :wink: -...ale R. ti na výběr masa už nepůjčím.... :grinning: :grinning: :grinning:
ty jo, teď jsme chtěli jít ven a voni tu padaj KROUPY!!!! :rolling_eyes: ale vydat se budeme muset, jen co to přejde.... :rolling_eyes:
13. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kroupy? nedes! :confounded: ja chci jit za hodku a pul ven :sweat_smile:
13. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dámy už jsme dlouho nehlasovaly:

http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373

děkujeme... :slight_smile:

neděsím, je to docela hnus..počasí na prdík..Adámek už spinká před hodinu...to je podezřelé :sunglasses: asi se nechce ven do tý sloty ani jemu :wink: ale má smolíka, mám apotřebuje na nákup...takže jen co se proloupne, nakojíme a razíme.... :pensive:
13. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme vyplavaní :slight_smile: Elinka byla hodná a spinkala když jsme přijeli domů :slight_smile: Tchýně se tu ještě chvíli zdržela, ale pak zas hned odešla ke švagrové... No ani mě to nepřekvapuje, dělá to tak skoro vždycky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Manža pak dorazil domů, tak jsme si dali obídek, Honzík si teď hraje a Elišku jsem dala spát, ale zatím se tam ozývá...

Luci - já dělám rajskou z hovězího zadního, přijde mi libovější :slight_smile: A pro maso si jezdím do masokombinátu :slight_smile:

Barcul - no jo, s hlasováním se musíš připomínat, jsme hlavy děravé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petul - já to Elišce dám, ale zatím počkám :slight_smile: Honzíkovi jsme to dávali až dýl...
A s tím těhu oblečením máš pravdu. Já měla akorát lacláčovou sukni a džíny a pak jedno tričko z HM, který nebylo ani drahý... Jinak za to chtějí peněz jak želez!!! Jinak jsem vyžila s většími tričky :slight_smile:
13. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska jsem jela z plavání a zahnula jsem nad II. poliklinikou (jako na Stalingrad) a tam si to štráduje dědek s holí přes silnici, ještě šel šikmo a zastaví se v půlce silnice. A to měl 2 metry od sebe přechod!!! Tak jsem přibrzdila a řekla mu, že kdyby došel na přechod, tak ho ty 3 kroky nezabijou!!! :angry: :grinning: :grinning:
Já fakt nevím, ale někteří lidi vyloženě hazardují!!! A zvlášť u zatáček!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: tak to jsi měla kliku, že ti tou holí nepřetáhl kapotu :grinning:
13. bře 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro, je se pripominej :slight_smile: zahlasovano :slight_smile:

zany, mam hloupej dotaz -kde je masokombinat? :sweat_smile:

petul, taky bych se toho dedka bala :wink:
13. bře 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem doma z masáže :slight_smile: To bylo fakt příjemný a málem jsem tam usnula :grinning: :grinning: :grinning: Za necelý měsíc jdu znovu :slight_smile:
Manža odjel akorát na angličtinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: To prý zas bude krušná hodinka :grinning:

No Petul - to by si jen zkusil :grinning:

Luci - masokombinat je když jedeš po Evropské a uhnula bys na Jince...
13. bře 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii: jo jo Zany má pravdu prosímtě, tentokrát jsme zcela náhodou měli prej hovězí přední-páč se R.líbilo, jinak prej kupuje taky to zadní, jak říkala Zany... :wink: tady vidíš, že já se v tom fakt nevyznám! a Masokombinát je asi fakt nejlepší, ale tam bys asi mušíla vozem... :sunglasses: to jen že jsem nakoukla, aby nedošlo k omylu... :grinning:
u nás se už spí :sunglasses: andílek...jen by ještě mohl ráno vstávat o něco později... :unamused: tak pa, jdu si mejt hlavu...to zase pěkně vyplešnu... :confounded: už mám nomrálně kouty jako Olda Nový!!!! :rolling_eyes:
13. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - teď jsi mě pobavila s tím Oldou Novým :grinning: :grinning: :grinning:

Honzík večeří a pak hned půjde do vany a Eliška půjde potom taky. Jsem tu sama, tak je musím nějak postupně zpacifikovat :slight_smile:

Luci - do masokombinátu je to fakt lepší autem :wink: Pěšky by to byla pěkná štreka... My tam nakupujeme i salámy a šunku a fakt to mají asi nejlepší :wink: Třeba Příbramská šunka není tak mokrá a je fakt dobrá :slight_smile: Honzík jí teď akorát s rohlíkem večeří :wink:
13. bře 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak sem jukla na Danielku :grinning: :grinning: :grinning: Sokolko já tam taky na rampuchy koukala vždy jak sme projížděli kolem.U nás vše při starym.Uklízim no jak jinak a malá dělá divočinu tak doufám, že leží tak jak má. :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barci: Olda Nový je fakt dobrej :sunglasses: Ale neboj, nejsi sama, mně připadá, že si vidím plešku.

Jsem byla nakupovat v DM a představte si, že tam nějaká rodinka zapomněla jedno dítě ze dvou. Prodavačky se ho snažily zabavit a dítě tak klidně prohlásilo: " To jsem zvědavá, kdy si vzpomenou" :slight_smile: To mě fakt rozesmálo. No asi 15 min to rodičům trvalo, než na to přišli.
13. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Zany: ty slevový kupony z knížky pro novorozence na plenky vezmou i na jiný balení, než ty Mini, takže se to dá použít
13. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - no to je síla s tím dítětem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chudák dítě, ale evidentně se mu to nestalo poprvé, co? :frowning2:

Díky za info - teď mají v Hypošce akci na plenky, tak je asi koupím tam :slight_smile:
13. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to mi dneska taky byli v DM a tam zase ženská asi kradla :grinning: a u kasy jí to vypadlo
13. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek