• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Čauky holky,

tak po páté jsme vyhodili babičku s bráchou a Kubíčkem u nich, malej nám zamával a odjeli jsme na večeři. Byla výborná, ale přejedli jsme se :sweat_smile: . Babička říkala, že miláček usnul asi za 15 minut :confused: :dizzy_face: , ale stropil scenu, že se koupat nebude tak šel spinkat bez koupele. :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme se známými jeli ještě k nám, dali jsme si vínko a za chvíli půjdem asi spát. Akorát mi to víno moc nesedlo, protože mě po něm pěkně pálí žáha, takže tu piju teď mlíko :confounded: :sweat_smile:

Jinak já dělám rajdu taky ze zadního, je libovější, a maso jsem se teď naučila kupovat v tescu. Zjistila jsem, že je jak chutný, tak ho tam většinou mají i krásný a hlavně ho mám rychleji hotový. Kupovala jsem maso taky v plusu, pak se tam hrozně pohoršili a maso z tesca dělám v papiňáku tak o 10 minut míň. :wink:

Danielka je krásná a našla jsem tam ještě jednu známou. :wink:
14. bře 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany za kým jsi se šla podívat do porodky na mímo? :confused: Já to tady teď hledala, jestli jsi to tu nepsala a ono ne. :sweat_smile:
14. bře 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

my jsme dneska vstávali brzy :unamused: A Honzík pak vykládal v posteli a vzbudil Elišku :rolling_eyes: No ale už mám upečený piškot na Salko řezy, udělám krém a šupky do lednice :slight_smile: Pak musím dojet nakoupit, uklidit a odpoledne přijede kamarádka, taky Eliška :slight_smile:

Sokolko - byla jsem se podívat na Nicolku :slight_smile: Koho znáš ty? :confused:
A kde jste byli na večeři? :confused:
Ty jo, chtěla bych mít havaj jako ty :grinning: Tchýně pořád mluví o tom jak si někdy Honzíka vezme, ale zůstává jen u mluvení!!! :rolling_eyes: Asi jí ho násilně vnutíme :grinning:

Dneska jde Honza po obědě spát, protože je protivný už teď :angry: :angry: :angry:
14. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den :dizzy_face:

já vstávala v 9, ale miláček malinkej řádil jak černá ruka :frowning2: . Mamka říkala, že se poprvé vzbudil kolem půl jedenácté a pak snad každou půl hodinu. Pořád chtěl chlemtat čaj :angry: pak usnul na 2 hodinky a zase co půl hodinky. No a ve třičtvrtě na šest vstávali :angry: . Budeme muset nastolit tvrdej režim a prostě mu v noci ten čaj nedávat. Sice bude řevu hodně, ale nedá se nic dělat. U babičky byl dvakrát v noci pročurděnej. :angry: Jinak je ale prý zlatíčko, hodnej i si dá říct když něco nemá dělat tak aspoň něco. My budeme odpo slavit ségry narozky tak tady bude veselo. Ještě potřebuju zajet nakoupit a mamka s klukama přijde až odpo až se Kubík vyspí.

Zany znám Pavlu J. narodila se jí Šárka :wink: . No havaj sice mám, ale je fakt že doteď nikde nespal a asi ani dlouho nebude. Jedna babička nastupuje po neschpence v pondělí do práce, tak to tam bude teď zase pořád a druhý budu asi muset dát čas na zotavení :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem s Honzíkem jela nakoupit, Elinka spinkala a manžu jsme nechali uklízet :grinning: Vyluxoval a umyl koupelnu a záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice trochu protestoval jestli by jako nemohl jet nakoupit on, ale kdepak :grinning: A Elinka celou dobu spinkala, tak tu měl klid :wink:
Doma jsem pak udělala oběd, Honzík šel s manžou spát a já jsem šla vytírat... Honzík byl od rána protivný, tak musel, protože jinak bych ho do večera zabila :angry: :pensive:

Za chvíli přijede kamarádka, tak se těším na kafčo a buchtu :slight_smile:

Sokolko - tak já znám asi jejího manžela :wink:
S tím čajem asi fakt budete muset něco udělat. Pokud pije hodně přes den, tak podle mě v noci žízeň nemá a je to jen zvyk... :confounded: Sice bude ze začátku řev, ale on si zvykne :slight_smile: Musí :grinning:
14. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

My jsme měly dnes krásnou noc. První papání ve 4:45 a vztávačka v 6:45, takže paráda. :slight_smile: Hned od rána nám svítilo do ložnice slunéčko :grinning:

Jinak už máme za sebou dneska obr nákup v Kaufáči, tak máme zase na chvíli klídeček :wink:
Zítra by mi měl brácha přetáhnout fotky z paměťovky, tak už sem budu moci dát nové fotečky :grinning:

V pondělí musím letět s malým dopoledne ka kožní, zase se mu to zhoršilo, a mám takovej dojem že to bude Atopický exém :frowning2:

Jóóóó, a čekáme až se malej vychrupčí a jdeme mu navrtávat hopsadlo, tak jsem na něj zvědavá :grinning:

Zatím pa pa
14. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,podavam hlaseni ze jsem zde i s danielkou.maminka se ma dobre a mala se ma cile k svetu.nevim jestli stihnu docist,nez se zapracuji do nakyho domaciho systemu.doma me kluci prekvapili.bylo uklizeno,vyprano,uvareno.takze dnesek bude pohodovy.odpo musime koupit prib.denik kde jsme vyfoceny,aby jsme meli nakou pamatku.danielka pije mlicko,ale nemam ho jeste tolik,tak ji obcas musim docpat par kapkama nutrilonu.porod vam nebudu popisovat,protoze jsou tady jeste naky tehule,tak aby nemeli trauma z meho zazitku.jen napisu,ze se mala cpala ven 17,5h a dala mi zabrat.zany vam urcite psala,ze se narodila ve stredu 11.3.2009 ve 2.25h s vahou 3980g a 50cm.

zany videli jsme se ze jo?ale ja nez se vzpomatovala a vzpomela od kud ta zenska je,tak jsi byla pryc a ja nestihla ani pozdravit.
14. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, Marti, vítej doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No to je mi líto, že sis takhle "užila" :frowning2: Snad už bude líp :slight_smile: Koukám, že tě jako druhorodičku taky vylifrovali dřív domů :grinning: No ale co bys tam dělala, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem si nebyla úplně jistá jestli jsi to byla ty a nechtěla jsem se jako trubka ptát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jsi seděla u toho východu, že jo? :confused:
14. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti koukala jsem na fotku na Příbramským deníku.
Danielka je roztomilý miminko :slight_smile:
Už ani nevím jaký to je, mít novorozeňátko :grinning: Odpoledne jsem koukala na kameru když byl Mates miminko. A úplně mi tekly slzičky :frowning2: :grinning:
Jinak z vrtání do futer a zdi bylo všude šíleně prachu, tak jsem ještě musela vytírat. A vzala jsem rovnou všechny hračky... Jdu dát malýmu kašičku a půjde spinkat. Tak se těším, až se natáhnu k telce :wink: :slight_smile:
14. bře 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo, dobra story s tim zapomenutym ditetem :fearful: :sweat_smile:

Marti moc vam to spolu slusi :slight_smile: a klidne o porodu vypravej, na predporodnim kurzu nam pani Bruckova rikala, ze je dobre se pripravit na vse :sweat_smile: no a ze to nejake maminy nemaji jednoduche, vime vsechny... hlavne ze jste obe v poradku a mala se ma cile k svetu :slight_smile:
14. bře 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dnes s nasima objednala v Praze 2 komody a policku do detskeho pokoje :slight_smile: horsi je to s tou podlahou, znamy nam rikal, ze mozna budeme muset vyrvat i ten beton, ze pod nim mozna neco zahniva a udelat komplet podlahu novou :unamused: a jinak mam novy botky na jaro a leto na prochazky s kocarkem :slight_smile:
14. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milky - no Elišce jsou 3 měsíce a taky mi to přijde, že nevím jaké to je :slight_smile: A když za mnou byla Petula v porodnici a chovala Elišku, tak jí přišla taky malinká a to jsou holky 6 týdnů od sebe :slight_smile: No zapomíná se to rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - no ty jo, snad nebudete muset dělat novou podlahu!!! :rolling_eyes:
A ty jsi byla takhle úspěšná, jo :wink: Já už si botky koupila jak jsme byli s manžou :slight_smile: Pak si vyberu jen nějaké na léto :slight_smile:
14. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahój!!! :grinning: Dnes byl moc fajn den! Až na to že je mi 30 :frowning2: !!! Takže stará bréca se vším všudy...tu mne loupe v kříži, tu mne vržou klouby :wink:
Káťo: Ivana už má moje požehnání mne takto oslovovat... :wink:

Přijela mamka a brácha a sestřenice a moje babička, no prostě fajn! Než přijeli, tak jsme byli 3 hodiny venku v kočáře a Adámek se na návštěvu furt culil a byl k sežrání :slight_smile: Mám z toho moc hezký pocit.. :sunglasses:

Marti! vítejte doma i s kouzelnou Danielkou! :slight_smile: to už fakt ani nejni pravda, kdy jsem se takhle fotila s malým já.... :sunglasses: ten porod fakt nezávidim, ale co, brzo zapomeneš! :wink: jako já...

Káťo. exem, jo? snad to nebude tak moc hrozný...držíme palec a myslíme na vás! co zuby? máme už další přírůstek????? :wink:

Jinak jsem ráda, že vás pobavil Oldřich Nový, mne už pobaví vždy méně... :angry: dneska zase koukám, že je lysinka větší a větší a to dlabu nějaký vitzamíny, na doporučení mých kolegyň... :angry: ale co, voni dneska dělaj už moc hezký paruky, takže bych třeba do jedný šla? nebo do dvou, ať mám na střídačku.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - tak všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No jednou budeš blondýna, jednou bruneta, pak zrzka, krátké, dlouhé :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul: taky přeju všechno nejlepší :slight_smile: Prý po třicítce si teprve ženská začíná užívat, tak tě čekají světlé zítřky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti: to jsi tedy překvapila, že už dneska funguješ na netu. Klobouk dolů.
14. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro, preju vse nej a hlavne hodne zdravicka!!! :slight_smile:
14. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky díky....hlavně Pěťul mne potěšila, že si teď ačnu konečně užívat!!! :grinning: :grinning: :sunglasses: takže já si jdu právě užívati do vany a pak k tv, neb jsem doma sama...teda s Adámkem... :wink: táta se nám vypařil na oslavu narozenin jeho dcery... :wink: ona je taky rybička.... :wink: a já jako správná kojící matička, sedím doma a krafám tak max.na netu... :sweat_smile: ale vůbec mi to nevadí nějak...

Jo a pobavila mne švagrová! mě matce na RD obdarovala parfémem a očními stíny :grinning: :grinning: :grinning: !!! na co to budu používat???? :wink:
14. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Jo Baro to je vyloženě praktický dárek na mateřskou. Ještě chybí nějaká šmrncovní kabelka :slight_smile:
14. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k mým krásným narozeninám prosím, všechny kliknout aspoň 30x :wink:

http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373
14. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - no já parfém a stíny používám :slight_smile: Holt si to schováš na jiné časy, chleba to nejí a nekazí se to :grinning:
A teď jsem si uvědomila, že máš narozeniny jako švagrová, ale té je o 2 roky víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hmmm, tak já si teda na to užívání ještě rok a půl počkám :grinning: :grinning: :grinning:

Petul - závislost je někdy hrozná :grinning:
14. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Barcul - navrhuji ten odkaz hodit každý den :slight_smile: Pak na to nezapomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.k. vhodím denně... :wink: i vícekrát, jen mne prosím za to neukamenujte.Soutěž končí 15 dubna, tak to ještě měsíc vydržte.. :sweat_smile:

Petul: kabelka ta mi chybí, pak by to bylo kompletní... :wink:

Zany: já tak možná ty stíny, když je ovšem čas a vzpomenu si-někdy vystřelím ven s Adámkem a teprvá před domem si uvědomím, že jsem se ani neučesala :wink:, teď v zimě sem to řešila tím, že jsem narazila čepici a šlo se, ovšem co budu dělat teď? :grinning: -holt to ještě nemám tak vychytaný jako ty, ty už jsi přece jen na RD déleji :wink: ...Mne tak napadá, že se svou prořídlou kšticí už vlastně ani tento problém neučesanosti brzy řešit nebudu... :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a parfém: tak toho se teda fakt bojim bojim..jsem někde četla že parfém odpuzuje prcky, když kojíš... :unamused: takže to radši neriskuji... :wink:

já tak max.deo do podpaží.... :grinning:
14. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - já se taky každý den nemaluju, neboj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen když někam jdu, ta abych nebyla jako strašidlo a nelekli se mě :grinning: A občas to jistí jen řasenka :slight_smile:
Parfém používám stále stejný, takže bych se toho nebála :slight_smile: A rozhodně to na sebe neleju po litrech :grinning:

JJ, čepice je dobrá věc :grinning: Ta schovala všechno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co je to kabelka? :grinning: :grinning: :grinning: Ba ne, nosím jí ale jen když jdu někam sama, což je málokdy, takže je mojí kabelko taška na kočár :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo... :wink: a jás e těšila, že jen co budu aspoň 2 roky na RD, začnu být zase krasavice každý den upravená a inteligentní... :sweat_smile: hm, omyl... :wink:

kabelka je asi cizí pojem pro mnohé z nás.. :dizzy_face: taška na kočár je čupr kabelka a Milky teď vymyslela batůžek :sunglasses: taky dobrý, jen to má malý nedostatek, když se chce on napít, muší baťoh dolů ze zad, vyndat láhev, napojit se, zandat láhev a zasejc hodit baťoh na zádo.. :wink: což je zatracená zdržovačka... :grinning: , ale myslím že to vypilovala téměř k dokonalosti, neb si lahev s vodou strká do kapsy na korbičce.. :wink: jo holt holka šikovná... :slight_smile:

tak pa brouci, jdu pokračovat ve svém slavení do peřin.... :sunglasses:
14. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul vše nej nej nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: D letos taky slaví 30 a je z toho nějakej hotovej :sweat_smile: , prý to slavit nebude, že se takovej věk neslaví. :grinning: Ale ženská to má jinak neboj, to je nejlepší věk :wink:

Marťo super, že už jste doma. :dizzy_face: Teď už potom porodu budou samý pozitiva :wink: :grinning:

Jinak já jsem si teda dneska udělala radost a koupila jsem si kabelku. :grinning: Je větší takže se mi tam vejde i rezervní plenka pro Kubíka :grinning: Jo a jak spal špatně u babičky tak mě začal dělat brajgl v půl desátý a dělá ho pořád. Vůbec nevim co se děje, tu chtěl na nočník, tak nic neudělal, šlo to do pleny :angry: , pořád honil čaj, chtěl pusinky, no byla jsem tam teď už asi po 4. :frowning2: Nevím jestli je rozhozenej z toho, že spal u babičky nebo nevim. :cry: Jako kdyby věděl, že ho chci odnaučit čaj. :pensive: Takže holt budem muset nějakou noc počkat než se trochu srovná s tím spaním a pak nastane tvrdej režim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

noc byla příšerná. Do půl jedný se pořád budil, samý drn drn, bába, máma pořád něco. Prostě se mu asi něco zdálo, ale bylo to hrozný. Dokonce vztekle kopal nohama. :frowning2: Pak už to šlo, zbudil mě asi 2x, ale to jen kňournul a vypil za noc jen tu malou lahvičku čaje a vstávali jsme v půl sedmý :wink: .

Počasí je hnus. Hlásili jak bude pěkně a zatím tam prší. :angry: Jsme si mysleli, že odpo vyrazíme na hausbot, ale takhle teda nevim. No uvidíme, třeba se to vybere. :fearful:

Včera jsme slavili ty ségry narozky a bylo to fajn. Jídla plno, ale ani jsem toho moc nesnědla, protože jsem toho byla nějaká přečuchuná. Jsem smažila červený prdelky, to jsou kousky masa v těstíčku, ale byli výborný. Ségra si objednala dort a byl dobrej. Byl piškotovej s pudinkem a nahoře ovoce a želatina. Tak to jedl i Kubík a chutnal mu. :slight_smile:
15. bře 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý den....
to je hnusně :frowning2: takhle jsem si svůj vstup do nové dimenze teda nepředstavovala :angry:
Sok: co jsou ty červený prdelky??? co to je za maso??? to mne zajímá-už podle toho názvu :sunglasses: máma zase včera přinesla ožralý Karlíky-rumový řezy :sunglasses: , byli moc dobrý teda :grinning:
a docela mne děsíš s tím spaním Kubíka, já myslíla jak nemáme vyhráno, když malej teď hezky spí, že už bude hezky spát pořád :wink: a ono je to teda s věkem spíš horší, než lepší :pensive:
15. bře 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373

hlasujeme hlasujeme je tu nový den :grinning:
15. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar to já tě děsit nechci, ono je to u každého dítka jiné. Některé spí od narození pořád dobře u jiných je to jinak. Ale vy budete spinkat určo dobře, aspoň do té doby než přijdou zoubky. :sweat_smile: Recept dodám. :wink:
15. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Tak noc byla dnes krásná, žádné noční papání a vztávačka v 6. :wink:

Barcul, jojo exém..už jednou jsme u té doktorky byly, mastička pomohla na chvíli...Tak sem zvědavá, co zítra řekne..A doufám, že nám nedá tu samou. Říká se o ní že je mastičkářka :grinning:
Když mi nebude vyhovovat, tak bych asi s malým přešla ke Stárkový, o té jsem slyšela, že je hodně dobrá :wink:
Já mám od miminka Atopickej exém, tak si myslím, estli to nebude mít Máťa po mě :frowning2:

Barcul, jak to vidíš s pondělkem? Já myslela, že bych dopo s prckem dolítla k tech doktorce, pak zašla k našim dát malému oběd, a pak můžem vyrazit ven..Ale potřebovala bych stejně do Pražský, do Fotolabu vyvolat fotečky a do zlatnictví zpravit naušnice a prstýnek.. A pak to Tesco??
Ju a šla bys semnou v úterý do Křižáku na oční? Potřebuju už zkontrolovat, tak jestli bys mi prosím pohlídala Matyho, podle mě to tam nebude na dlouhý lokte, prohlídne mě a šupy hupy :grinning: A ve středu odpo půjdem s Luboškem vybrat nové brýle, jupíí :slight_smile: :wink:

Zany-hrozně to letí, nedavno se Mates narodil a už mu bude 8 měsíců. Zrovna včera večer na mě z toho všeho přišel takovej splín :frowning2: Snad si budu muset ještě to jedno "jednou" pořídit :grinning:
15. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek