• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany tak to jste si užili krásný den viď?! Aspoň si si odpočala a nabrala síly na další dny, týdny..... :grinning:

Kubíčkovi jsem odpo šoupla další čípek a na noc zase. Večer měl opět 38,1 tak uvidíme. Když usnul tak za 20 minut zase plakal. Musela jsem ho utišit a zatím spinká. Chudinka moje mrňavá. :pensive:
15. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

dopoledne jsme uklízeli, takže máme krásně čisto, ale myslím, že zítra tu bude zase svinčík :unamused:
K obědu jsme měli vepřové s mrkví a hráškem :slight_smile: a Honzíkovi jsem udělala rizoto s rybičkou a zeleninku :slight_smile:
Po obědě jsme dali Honzíka spát a spal hodinu a půl :slight_smile: Pak nám přijela návštěva - kamarádka se ségrou a její stejně starou holčičkou :slight_smile: Ale ona zatím jen sedí, tak to pro Honzíka nebylo nic moc :unamused: Vystačil si sám :grinning:
Pak mi jen kamarádka dovezla nějaké oblečení pro Honzíka. Nějaká paní někde likviduje krámek, tak to prodává za poloviční ceny :dizzy_face: Koupila jsem mu krásné kompletky - lacláče + triko + čepička, tričko + dl. kalhoty a synovci jsme koupili k svátku tričko a kraťasy :slight_smile:
No a nakonec dorazil brácha se švagrovou a synovcem :dizzy_face: To už byl Honzík nadšenější, protože si měl s kým hrát a s kým blbnout :dizzy_face:
Teď je Honzík ve vaně, dostane kaši a jde spinkat :slight_smile:

Sokolko, po dnešní noci mám ty síly zase vyčerpané :unamused: Honzík spal na h... a byl každou chvíli vzhůru :angry: Takže nic moc...
Budeme muset vyrazit ještě jednou :sunglasses:

A co Kubík? Už je to lepší? No snad je to jen od zoubků :wink:
16. únor 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to to budete muset zopakovat.

My noc taky naprd. Ráno teplota opět 38,2 takže dostal čípek a měl až ve 4 odpoledne 37,2. To jsem neřešila a čekala jsem na večer. To to zase vyjelo na 38,2 :frowning2: Ale pořád má jen tu teplotu jinak nic. Tak počkám a uvidíme zítra. Jestli i zítra bude mít teplotu tak v pondělí zajdem k mudře. Dopo to byl boj a Kubík spinkal jen půl hoďky a to trvalo celkem asi 2 hodiny než zabral. Pak se vzbudil, teplotu sice neměl, ale plakal asi půl hodinky než se uklidnil. Pak už byl v poho a odpo spinkal 1,5 hodiny :slight_smile: Teď zatím spinká tak uvidíme. :confused:

Zany neměl náhodou Honzík šestou nemoc? Mám pocit, že mi to říkala Mili. Ale nejsem si jistá. A jestli jo jak to probíhalo?
16. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, šestou nemoc jsme měli... Bohužel :unamused:
Honzík měl docela vysoký teploty, i k 39 st. Měl to asi 3 dny a jinak mu nic nebylo... No a pak se mu udělali pupínky, spíš červené flíčky, a najednou byl bez teploty :slight_smile: A pupínky do 2 dní zmizeli :slight_smile:
Třeba to bude ono a osype se... Jinak bych fakt šla radši k mudře :wink:
16. únor 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to myslela. A měl teploty pořád? Nebo mu to kolísalo jako Kubíkovi? Já chci právě počkat co bude zítra a kdyžtak půjdem v po k mudře.
16. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to jasný. Máme jí :confused: . Ráno se Kubík osypal a teplotku měl ráno 37,2 a teď 37,5 , ale zatím jsem mu čípek nedávala a počkám jestli to ještě nevyleze.
17. únor 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, raději bych stejně zašla k Mudře, aby to potvrdila nebo vyvrátila :wink:

No tak máte za sebou první dětskou nemoc jako my :slight_smile: My jí měli v 7,5 měsích... A akorát jsme měli jet na dovču :unamused: No hlavně, že to nebylo nic vážného...
17. únor 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: je to Mirda :wink: (ale moc toho uz s nasi partou nepodnika...)

holky, my mely super vikend!
v sobotu jsme jeli do svatebniho salonu, kde si pritel vybral komplet obleceni - oblek, vesticku a kravatu :slight_smile: takze o starost min :wink:
vecer jsme meli nastevu - kamarady, s kterymi jsme hrali hry :slight_smile:
v nedeli jsme (no hlavne pritel :wink: ) vytvorili oznamko a dnes ci zitra ho pujdu nechat zkusebne vytisknout :slight_smile:
18. únor 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zany,tak to jste si to lyžování hezky užili :slight_smile: , ale jeden den uteče jak voda co :confused: , chtělo by to alespoň na týden :slight_smile: , no, tak až Honzík bude větší, tak pojedete třeba na dýl :wink:

Sokolko, chudinka Kubíček :frowning2: .A už je v pohodě ? :confused:

Luci, tak to jste hezky pokročili v přípravách :slight_smile:

My jsme byli v sobotu popřát neteři k narozkám.Manža je od pátku nastydlej a mě taky neni zrovna dvakrát dobře :unamused: , ale přeju si, aby to hlavně od nás nechytla malá.
18. únor 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, tak to jste měli fajn víkend :dizzy_face: Pak hoď oznámko do albíčka, ať se můžeme juknout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

S Mírou jsem taky občas jezdila :slight_smile:

Jadiku, lyžování bylo fajn, ale chtělo by to na dýl a i jinam... Někde kde je víc sjezdovek :wink: Jezdili jsme do Itálie a tam to bylo super. Tak snad příští rok :slight_smile:
No snad to Adélka od vás nechytne, ale Honzík od nás většinou nic nechytil... :wink:

My máme bebí :frowning2: :frowning2: :frowning2: Honzík byl včera dopo na procházce a několikrát sebou plácnul, ale dobrý :dizzy_face: No a pak už jsme byli před barákem, Honzík stál a najednou spadnul a pusou spadl do kamínků co tu jsou a nějaký byl ostřejší a má to odřené mezi nosíkem a rtíky :frowning2: :cry: :cry: No to bylo řevu :cry: Vyčistili jsme to a dobrý :slight_smile: Sice vypadá jako když ho bijeme, ale to se zahojí :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsme byli plavat a děti byly nějaký nenaložený :unamused: Skoro žádný nechtělo jíst, pobulíkovávali, takže jsme dneska přijeli brzy domů :wink: Honzík spinkal hodinu a čtvrt a pak dokonce sám přišel :dizzy_face: Najednou jsme slyšeli bouchnout dveře a cupkání Honzíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Brouček náš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, preju brzky uzdraveni!

zany: chudak Honzik! no hlavne ze to dobre dopadlo...
holky, ja uz chci taky takoveho broucka nebo berusku :wink: jak jste dlouho cekaly vy, nez se zadarilo?

ted jsem pekla anglicky rohliky, testo jsem si nechala udelat v pekarne, jenze nastavila jsem tam program na peceni chleba a kdyz to dohnetlo (normalne to v tuto chvili vyndavam), tak jsem kecala nahore s mamcou a ono to vykynulo a zacalo se to pect! takze jsem to zkazila, sice neco jako rohliky jsem upatlala, ale nenakynuly mne... no nemam byt tak ukecana :grinning:
18. únor 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Honzík to přežil, jen to bylo trochu víc pláče :frowning2: Ale takových pádů ještě bude :grinning:

Teda Luci, ty jsi ukecaná a popleta :grinning: :grinning: :grinning: Ne vždycky se zadaří :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme to měli na to šup :slight_smile: Druhý platný pokus :grinning:
Neboj, však ono se zadaří brzy... Hlavně na to nemyslet! Ale ono se to lehce říká a hůř dělá! Vím to podle sebe :sweat_smile: :pensive:
Držíme palce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu si dát véču, juknu na telku a jdu do hajan :dizzy_face:
Dobrou :pensive:
18. únor 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: hned druhy mesic? to je super! my ted mame treti, ale jde to - diky te svatbe a teseni se na bytecek se to da vydrzet... ale stejne moc doifam, ze se to brzy podari :slight_smile:

preju dobrou noc :slight_smile:
18. únor 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :dizzy_face:

dneska mě Honzík nechal vyspat a vstával až v půl 8 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sice se vzbudil před půl 7, nakojili jsme, protože mlíčko nechtěl, a pak jsme vyšoupli manžu a spinkali jsme dál :grinning:
Dopoledne to tu trochu poklidíme a pak vyrazíme ke kamarádce, kluci si dají oběd a vyrazíme ven. Kluci se prospí a pak si doma pohrají :slight_smile: No a pak asi ještě zajedeme k mamce, protože MM stejně nebude doma... :unamused: Má totiž schůzku se švagrovou a strýcem ohledně dědictví! Vlbec mu to nezávidím :confused: :rolling_eyes:

Luci, já to tak rychle ani nečekala :slight_smile:
Snad se vám to brzy podaří a ber to z té lepší stránky, že si svatbičku užiješ na maximum a nebude ti případně špatně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! :slight_smile:

zany: jj beru to z teto stranky, ale stejne - rada se necham mile prekvapit :wink:
dnes tu mam v praci frmol, ale da se to... hlavne ale doufam, ze tu nebudu muset trcet par let, nez se zadari - tak bajecna ta prace teda neni :angry: po materske si chci najit praci z PB, ale bude to asi dost slozity s moji specializaci... asi skoncim jako sekretarka... a nebo budu ucit jazyky :slight_smile:

mejte se hezky, jdu na obed
19. únor 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, :dizzy_face:

Zany chudinka Honzík. Ale já taky říkám, že toho ještě bude těch pádů.

My jsme zatím doma. Poslední teplota byla v neděli 37,5 , ale zvládli jsme to bez čípků. Vyrážka už pomalu ustupuje tak zítra vyrazíme konečně ven. Už se těším. :slight_smile: Ale musím říct, že to Kubík zvládá dobře, že nemůže ven. Jsem docela překvapená.

Dneska od rána pořád něco uklízím tak budeme mít hotovo. Vypraný 3 pračky, konečně umytej starej kočár, tak se může prozatím odvézt do garáže.Zany vy jste ten starý kočár prodali kde? Přemejšlim, že asi dáme inzerát.

Lucii nám se to povedlo hned na poprvé na dovče. Ale taky jsem byla překvapená. Ale nic si z toho nedělej. Ono to přijde. :wink:

Jadik doufám, že se brzy uzdravíte. :wink:
19. únor 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zany, chudák Honzík :frowning2:

Luci, nám se zadařilo + - za dva měsíce, ale ted, když máš myšlenky kolem bytu a svatbičky, tak se na to tolik nebudeš soustředit a bude to brzy :wink:

Tak manža to přechází a chodí do práce :frowning2: a mě už je taky trochu lépe, ale ještě to není stále ono :unamused:

Holky a kolik je normální teplota u miminek ?Myslela jsem, že 37,5 je normální :confused: :confused: :confused:
19. únor 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik ono asi záleží jak u kterého mimi. Kubík mívá normální teplotu 36,5
19. únor 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme strávili příjemné odpoledne u kamarádky :dizzy_face:
Kluci si pohráli, pak jsme byli venku a Honzík spinkal :dizzy_face: Došli jsme pro fotky a pak jsme si koupili dortík a doma jsme si dali kafčo. Kluci si zas hráli a my měli kíldek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Honzík si udělal další šrám :unamused: Lezli na postel a dělali blik! Jenže Honzík spadl z postele a odřel si nos a trochu čelo :grinning: No ale prozradil se sám, protože jsme slyšeli ránu, šli jsme do ložnice a Honzík bulel a dělal svítí svítí :grinning: :grinning: :grinning:

Hodila jsem ty fotečky do alba (III.) a jsou i nové fotky ve II. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jadiku, Honzík má taky normálně okolo těch 36,5... Vždyť při měření v zadečku se odečítá 0,5 stupně :wink: Takže pokdu v zadečku má 37,0 st, tak má normálně 36,5 st. :dizzy_face:

Luci, já myslím, že to přijde rychle :dizzy_face: Než se naděješ, tak budeš doma s rostoucím pupíčkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, měli jsme dlouhou dobu inzerát na Seznamu, ale nic... :unamused: Pak ještě někde, ale nevím kde... :confused:
No a nakonec jsme ho prodali v AAA bazaru kočárku v Praze na Černém Mostě... To byl fuč rychle :grinning:
A pak když byl prodaný, tak se ozvali asi 3 zájemci :rolling_eyes:
Vy ho chcete prodat? :confused: No já bych to rozhodně u takového typu kočárku udělala :grinning: Sice za něj moc nedostaneš, ale půlku snad jo... :wink:
19. únor 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tetičko a Honzíku, tak jsem se zaregistrovala :wink: Zatím číhám co tu všechno je a tak, to víš máme toho hodně. Tak zatím pa pa.
19. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :grinning: :grinning: :grinning:
No vida, můžeš tu s námi diskutovat, aspoň nás bude zase o jednu víc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tož to očíhni ať víš do čeho jdeš :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jj chci se ho zbavit. Sice má plno super věcí, ale taky plno co mi vadí. Na druhý bych si ho určitě nenechala. My ho kupovali za 7000,- , ale teď ho mají na námku za 8000,- :confused: Tak snad by za něj 4000,- mohla být. Je fakt, že je jak nový. Jo a já jsem tě viděla s tou tvojí kamarádkou. Jeli jste jako ke křižáku. Já jsem nechala Kubíčka na hlídání taťkovi a jela jsem se ségrou do Konětop vyreklamovat ještě tašku na kočár. Prý to musí někam poslat a tak za 10 dní mi zavolaj. Tak jsem zvědavá. Pak hned podáme inzerát.

Lucii zkoušela jsem ty bulky jak jsi mi posílala na mail a bylo to strašně řídký. Nemá tam být tý mouky víc? Musela jsem to vylejt :sweat_smile:
19. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, tak za 4000,- ho asi neprodáš! :unamused: To bys musela mít fakt štěstí... :wink: My jsme ho kupovali za 6500,- a za 3100,- jsme ho prodali :wink: :unamused:
Ono je těchhle kočárů spousta, takže ty ceny se podle toho pohybují :slight_smile:

Jo jo, dneska jsme měli hezké odpoledne s Afinkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, mas pravdu, pry se kocarky prodavaji max. za pulku ceny

sokolko, to je mi opravdu lito :frowning2: kouknu dozadu do diskuze, jestli jsem neudelala chybu - ten recept ale znam z hlavy, to je divny...
19. únor 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ja ti ten recept poslala na mail, vid? zitra tam juknu, ted uz jdu spat
papa
19. únor 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, tak jsem jukla na fotečky :confused: a moc Vám to tam sluší :wink:
Teda chudák Honzík :frowning2: , ten bude teda pěkně obouchanej ze všech stran :frowning2: :sweat_smile:

No malá má teplotu pořád kolem 37,5 st. takže když to odečtu, tak má kolem 37 st. , ale někde jsem četla, že teplota v zadečku je normální až do 38 st. a pak je teprv zvýšená :confused: , tak to tak není ? :confused:

Přeju krásnou dobrou noc :slight_smile:
19. únor 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hodila jsem do alba fotečky našeho zmordovaného dítka :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů, kde všechny jste??? :confused: :frowning2:

Dneska jsme vstávali až v 7,45 tak to bylo příjemný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dopoledne se tu na chvíli stavila tchýně a tak viděla to naše potlučené dítko :grinning:
Honzík teď spí, tak mám chvíli klidu... :slight_smile: Trochu jsem tu poklidila, vytřela jsem kuchyň, koupelnu a záchod a velké vytírání bude asi v pátek... :slight_smile: To čekáme návštěvu, tak aby se nelekli :grinning: :grinning: :grinning:

Jadiku, a jak často měříš teplotu? Já jen když se mi zdá, že je Honzík teplejší... Ale pokud má tu teplotu Adélka pořád, tak to asi bude normální :confused: :dizzy_face:
20. únor 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, moc se omlouvam - v tom receptu na bulky ma byt 250 ml vody!
20. únor 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek