• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Sokolko víš co mě napadlo s tím čajíkem? Já když byla malá dělala jsem to samé co Kubík. Už si teda z vyprávění nepametám kolik mi bylo...Ale říkala mamka, že to semnou bylo hrozný, tak mi jednou dala napít vody, a byl klid. Nezkoušela už jsi to?
15. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Marti - vítej doma a ještě jednou veliká gratulace k Danielce.

Barcul - vše nej k tak významnému věku - hlavně zdraví, lásku a štěstíčko. Za pár měsíců se zeptám, zda mám čekat to užívání, jak o něm psala Petul :grinning: A já se snažím hlasovat, když to jde. Nedivím se, že tam někdo má plno bodů - když vidíš o kolik se hraje :wink:

Mějte krásnou neděli, i když se to venku mračí.

Pa Jindul
15. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny a ještě jsem se chtěla zeptat na Boni, nevíte, jak na tom je. Dlouho tu nebyla.
15. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne :slight_smile:

Elinka na dnešek do půl 3 nějak často pobrekávala, tak jsem toho moc nenaspala :unamused: V 5 si to přihasil Honzík a pak se vzbudila Eliška na kojení a naštěstí jsme spali do půl 8 :slight_smile:
Dneska tu budeme mít synovce :slight_smile: Myslela jsem, že se půjdeme po obědě podívat na jehňátka, ale uvidíme jaké bude počasí :wink:

Milky - a kam chodíš teď na kožní? :confused: A na oční? Jé budeš frajerka v nových brýlích :slight_smile:
Asi taky budu muset vytáhnout brýle, protože občas cítím jak mě pobolívají oči a jsou unavené :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jindul - Bony to neklaplo :frowning2: Ale vyjde to určitě příště :wink: Jinak nevíme co s ní je...

Sokolko - Honzík když má náhodou v noci žízeň, tak dostává trošku vody a stačí mu to :slight_smile: Podle mě je to u něj spíš zvyk než žízeň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zany sedela jsem tam pres pokojem c.4 na tech lavicich.

diky vsem za privitani.jdu hodit naky foto do alba dokud mala spi..zatim to zvladam,manzel je doma,ale uvidi se ve ctvrtek.zitra zacne kolotoc s vyrizovanim rodnyho listu,karty pojistovny a ockovani.

pustili me domu treti den.bylo nas tam moc.za ten den co jsem rodila ja z utery na stredu se narodilo 7 deti.nemeli me ani kam dat porodit.nez byla mala venku,tak jsem byla na trech pokojich.nejdriv v nakym kumbale,potom na porodnim sale kdyz se zrovna nerodilo a potom az na porodnim pokoji a to jsem byla rada,ze nemusim jeste na noc na sestinedeli,protoze nemeli kde rodit.doktor lital jako blazen sem tam a nemeli cas mi dat ani epidural.

dneska jedeme na obed k nasim,tak jsem rada,ze nemusim hned neco kuchtit.jdu na ty fotky a vecer kouknu,jestli budu stihat.
15. bře 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - tak to jsem kolem tebe asi prolítla a ani jsem tě možná nepostřehla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A změň si v pase těhu za Danielku :slight_smile:
15. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Danielka je krásná a vlasatá :dizzy_face:
15. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já vím, že pije ze zvyku to je mi jasný, ale odnaučování bude taky naprd. :frowning2: Jinak vodu jsem taky zkoušela a je to úplně jedno. Takže mu dávám normálně čaj jako přes den. Já mu ho nesladim takže je to jedno.

Tak receptík na červené prdelky :dizzy_face:

400 g kuřecích prsou (nakrájí se na kostky asi tak 2x2 cm)
4 vejce
80 g kečupu
50 g plnotučné hořčice
5 lžic solamilu
150 g tvrdého sýra (na jemno nakrájet)
2 dcl oleje
trochu sojovky a wolcestru, můžete přidat trochu soli, podle chuti

Tohle vše smícháte dohromady a pak se to smaží na oleji vždy kostku masa s těstíčkem. Můžete k tomu udělat hranolky, brambory nebo jen tak samotný na zobání. :dizzy_face: Já to většinou nakládám den předem, ale je to v podstatě jedno.

Marti tak to je v porodce teda veselo. Samý mimina. Já to měla naštěstí v poho. Jsem rodila sama. :dizzy_face:
15. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky já mám od mala taky atop. exem a Kubíkovi se loni sem tam objevila malá vyrážka a naše mudra říkala, že to mám jen promašťovat. No a pak mu to zmizlo a zrovna tento týden se mu udělal malinkej flíček na prdelce a trochu větší na nožičce. Tak zatím budeme promašťovat a uvidíme, jestli se z toho něco vyvrbí nebo jestli to zase zmizí samo. :wink:
15. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti krásný fotečky, Danielka je fakt kóča :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko ten atopickej je hroznej viď. Jako malá sem to prej měla šílený. Ale můžu říct že letos v zimě se mě to nějak vyhnulo...a v létě je na to super sluníčko :wink: Tak si taky říkám, první sluníčko a bude mít snad Máťa klid. dělá se mu to na hrudníčku a hodně na obličeji. :frowning2: Ale i to není nic tak hrozného, jako kdyby byl nějak nemocný..

Zany, děkuji :grinning:
Na kožní k Bodnárový...a Oční heleď vůbec nevím, jak se ta Mudra jmenuje :unamused:Je v Křižáku, já tam nebyla už leta :grinning:
15. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milk já teda chodim taky k Bodnárový i když to už musí být když tam jdu, ale nemůžu si stěžovat. Předtím jsem chodila ke Kočový a spokojená jsem teda nebyla. U Starkový jsem taky byla a ta teda hlavně dává letáčky na různý pěkně drahý krémy, který mi ani moc nepomohly. Takže tak. :pensive:
15. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem byla s Eliškou tay u Bodnárový... Dala nám nějakou mastičku, ale mazali jsme to dýl než jsme měli a teprve pak to zmizelo :slight_smile: Snad už se jí to neobjeví :wink:

Sokolko - někdy to zkusím udělat :slight_smile: Hele a to ten kečup a horčici odvažuješ? Nebo to bereš na lžičky? :confused:
To odnaučování bude vopruz, ale musíte to vydržet :slight_smile:

Už tu máme synovce, tak si jdu pro něj :wink:
15. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti Danielka je beruška, jen tiše závidíme takové malinkaté miminko :grinning:
15. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jak si zmenim udaje v tom pase?jsem asi slepa,nevo blba.
15. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol díky za Tipy.. to já o tý Stárkový jen slyšela, tak nevím... Jak jsem psala o Bodnárové se povídá že je mastičkářka, ale mě vždycky pomohla to je fakt. Chodila jsem tam dřív hodně s Atopií. a taky na vytahování kořínků Dusíkem. Je pravda, že na vlasy mi tenkrát mastičku nenapsala :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já to odvažuju, protože to mám takhle napsaný takže nevím kolik by to bylo na lžičky, ale když to jednou navážíš a pak to zkusíš na lžičky tak si to tam budeš moct poznamenat a příště už to vážit nemusíš. :wink:

Milk to není zač jen jsem se chtěla podělit se svými zkušenostmi. :wink:
15. bře 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nahoře na stránce jak je napsáno uživatelka .... tak je tam nastavení tak na to klikneš a tam si to změníš :wink:
15. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
v rychlosti jsem něco dočetla. V Praze jsem se naštěstí neztratila, ale byla jsem z ní tak unavená.. Zlatě u nás na konci světa :grinning:
Holky chodíte některá do solárka? Já mám na obličeji nějaký stařecký :grinning: akne a už mne nebaví na sebe něco pořád tlepat a sol je prý na to dobré.?
Jo a když jste probírali optiku, kam chodíte? Taky potřebuji nové brl, ale chci si nechat poradit, co mi sluší, protože už je asi budu nosit pořád.
Jiriku - Danielka je úžasná :dizzy_face:

Ta mudr. Starková, je manželka mafiána Starky? :confused: :slight_smile: Jdu ještě dočítat..
15. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul, taktéž opožděně vše nej k narozkám :wink:
15. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory jjj je to jeho manželka :grinning: :wink:
15. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coryno- půjdu zřejmě do Optiky v Křížáku. Mají tam brýle v akcích za 1000kč a i 1500kč. Já si tam za výlohou vybrala jedny který jsou za 1000kč a jsou fakt nádherný...Jinak nevím,jak to kde stojí, ale kamarádka mi zase říkala že chodí na 3.polikliniku. A neboj, v každé Optice ti poradí :wink: :slight_smile:
Já už je leta musím nosit pořád, ale nosila jsem je jen doma, a teď je budu nosit asi taky pořád.
:grinning:
15. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory ja jsem chodila do solarka,nez jsemotehotnela.chodila jsem tak 2x tydne vedle dvoracka.a byla to pohoda.nekdy jsem tam skoro i usnula.urcite budu chodit zase,ale musim zjistit jestli se muze i kdyz kojim.jinak bych to musela odlozit.
15. bře 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory doporucuju III. polikliniku - mam uz treti bryle odtamtud a vzdy cenove slusne :slight_smile: (manzel taky)
15. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj večír..jen v letu světu, neb jsem znavena a mám těžká víka :wink:
Kaťo: jasné! plán dne jsi vymyslela na výbornou :wink: takže my ti přijdeme naproti k vašim :sunglasses: po obědě...koukejte jíst v čas :grinning:

a info pro všechny co používají Tesco pleny-fialové..od 18.3. mají na ně akci 2plus1zdarma...cena 498 kč... :sunglasses: tak ne že mi je děvčátka vykoupíte... :slight_smile:

všem díky za přáníčka..a Soky dík za recept na červený prdky....znám taky jeden, pořádně o velikonocích naplácat :grinning: :grinning: :grinning:

brounoc
15. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tož se také hlásím :slight_smile:
My tu měli dneska synovce, tak byl Honzík ve svém živlu :slight_smile: Před obědem tu lítali jako blázni :slight_smile: Honzík šel pak spát, protože by do večera nevydržel, Elinka taky spinkala a my zatím hráli Člobrdo :wink: Já vyhrála :grinning: Honzík si na hodinu zdřímnul, Elinka si dala 2,5 hodinky :dizzy_face: No a pak to tu manža pacifikoval a já se věnovala Eli :slight_smile: Pak dorazil brácha se švagrovou a Mončou, tak jsme si dali kafčo, řezy a pokecali jsme. Kluci se pak spolu ještě vykoupali a frčeli domů :slight_smile:
Elinka usnula celkem v pohodě, Honzík pak přišel, že chce kakat, ale už spí :slight_smile: Musí být taky unavený!!!
Akorát škoda, že bylo tak hnusně a nemohli jsme jít ven :unamused:

Cory - já mám brýle taky z té III. polikliniky a byla jsem tam vždycky spokojená :slight_smile:

Do solárka jsem chodila taky jako Martina, ale co mám děti, tak jsem tam nebyla :frowning2:
Marti - při kojení to nedoporučují... Tak budeš muset ještě vydržet, stejně jako já :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Barcul - my používáme pampersky, takže od nás ti vykoupení nehrozí :grinning:
15. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

včera poslední, dneska první :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já bych spala až bych brečela :unamused: Honzík se rozhodl, že budeme vstávat v půl 7 :unamused: Eliška zatím ještě spí... V noci jsme vstávali v půl 3, to se pak vzbudil i Honzík, ale stěhovali jsme ho k němu do pokoje. Podle Elišky by se pak daly řídit hodiny, protože v půl 6 se zase hlásila a sotva člověk usne, tak Honzík velí vstávání :rolling_eyes:
16. bře 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Potřebovala bych si dojet na Městský úřad, aby nám zapsali Elišku do pasu. Od dubna snad mají chtít nějaké otisky, tak aby to bylo ještě bez problémů :wink:
Kdyby Honzík po obědě usnul, tak bych tam s Eli sjela...

Petul - měla jsi namočené náušnice 14 dní v lihu? :confused: Švagrová včera říkala, že to tak má být... Tak je tam půjdu šoupnout :wink:
16. bře 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko děvčátka :slight_smile:
Tak noc jsme měly klidnou, jen v půl 4 jsme měli první snídani, čajím broučkovi nestačil,a bez mlíčka už by mi neusnul, a vztávačka v 6.
Ale jen co jsem ráno vykoukla z okénka, tak jsem byla naštvaná z toho počasí. Snad se to ještě vyjasní. Nemáme rádi déšť! :frowning2:

Jinak na ty brýle se též zajdu podívat i na 3.polikliniku. A uvidím, kde zakoupím :grinning:

Barčul, cca po 9 hodině ranní budeme vyrážet směr nemocnice. A obědvat budeme brzo,protože malej bude chrupčit tak max v kočíku. :grinning: A z toho ho prostě musím vyndat, až půjdem k našim, tak se neboj :wink:

Ju a 2+1 gratis? :wink: To jsou asi ty, co jsme kupovaly naposledy viď?! Ty jsou skvělý, ale uvezeme 3 balíky kočíkem, nevím, nevím, kdyžtak pošleme taťky :grinning:
16. bře 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý raníčko...nesvítí nám sluníčko... :frowning2: zalezlé je za mraky, a jsem z toho nasratý :angry: .... to máte chvilku ranní poezie... :grinning:

Z mého úvodu můžete usoudit, že mám dobrou náladu, ač venku je nevlídně, ale mám připravenu pláštěnku a děštníček... :confused:

Milky: vidim to na taťky, neb na 3 balení si ani já netroufám! :grinning: a sou to ty fajn, co jsme kupovaly minule :wink: ta akce na hugiesky v hypernoze stála za prd. plena vyšla na 4.8o, což teda nic moc. jedno balení jsem teda vzala, neb jsem s sebou neměla tebe, abys mi to spočítala :wink: doma sem si pak rvala vlasy :grinning: :grinning: :grinning: inu, zase budem chudší :wink:

ad spaní: u nás usnul v 18, první kojčo v půl 4! pak v 5.30 a u prsa v poloze ležmo ještě vytuh do 6.30 s maminkou v pelíšku :wink: takže čupr...
16. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek