• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
a ještě jedna vlezlá upomínka :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373
16. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - no vida, hned jsem zahlasovala, jinak bych zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nám huggiesky nevyhovovaly, ty fialové tescácké mi přišly stejné jako huggiesky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě u nás vedou pampers :slight_smile:
16. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
každýmu vyhovuje něco jinýho, proto to dělaj :wink: Pampersky sou fajn, ale my radši hugg, nebo ty tesco, který vyjdou nejlevněji a přitom jsou v poho :wink:
16. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny

počasí je na prd, spaní taky žádnej zázrak, ale lepší než minulá noc. Každopádně ještě nějakou noc vydržím s tím odstavováním až zase začne spát klidněji jako spával třeba minulý týden. :pensive:

Bar zahlasováno jako každý den, a určitě to sem pořád dávej a aby to bylo aspoň jednou na každé stránce, protože když už si na to vzpomenu tak to pak musím hledat na jiných stránkách a je to na prd. :wink:
16. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám teda huggiesky taky nevyhovovali a tesco jsme nezkoušeli. Ale vím, že když jsem to minule počítala, kolik vyjde jedna plena tescackých a pampers v akci tak to bylo skoro na stejno. Takže když máme vyzkoušené pampers a vyhovujou nám tak jsem se na to vyprdla. :wink:
16. bře 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je pravda, že když se plenky chytnou v akci, tak pak vycházejí na stejno :wink:
16. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - když už stejně klidně nespí, tak bych to prubla rovnou :wink: Máš se nevyspat tak nebo tak :grinning:
16. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jdu vyluxovat a vymyslet něco k obědu. Jenže když já zas nevím co :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. bře 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak já teda chytla takovou čupr akci na pampers jednou za celých 5 měsíců a to ještě, kdsyž nebyl A. na světě...takže bych uvítala, pokud něco někde bude, hoďte mi sem avízo :wink: jinak teď koupíme teda akční Tesco, neb vyjde jedna 2.60 a nám fakt vyhovujou. přijdou mi dost podobný právě pamperskám... :sunglasses: haugh, domluvil jsem...
16. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - akce je zrovna teď v Hypernově a viděla jsem, že i ve Schlekru je mají v akci :wink:
16. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale vychází určitě dráž než ty Tesco...
A co já vím, tak zhruba co měsíc, měsíc a kousek je akce :wink:
16. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já jsem si vyndala z mrazáku omáčku na špagety, co jsem si tam tuhle šoupla takže mám vymyšleno. :grinning: Jen k tomu ještě dělám knedlíčkovou polévku :wink: Holky nevim jestli na mě něco neleze. Bolí mě celej člověk, chraptím už asi měsíc, takže jsem polkla paralen a uvidíme. Brácha má angýnu jak prase, v noci měl 40 horečku tak snad jsem to nechytla. :frowning2: No a doufám, že Kubík to taky nechytne. :pensive:
16. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol: s nemocema si nezahrávej! hlavně ať to neplivneš na Kubíčka... :frowning2: už aby sakra bylo to jaro a bacili někam odlezli.... :pensive:

Zany: tak o týhle askci vím...v tej sem kupovala ty huggies :wink: a vycházeli k 5 kč, takže lepší akci prosím.. :grinning: takovýhle akce mi nepřijdou moc akční :wink: jsem holt zhejčkaná...ale což, budeme Tescoplenit, zatím... :grinning:

Já ještě než se A narodil kupovala právě v Intersparu v Praze, nějaký MEGA balení Pampersek Activ baby, byli tam 3 velký balíky a cena byla kolem 3 kč na plenu :wink: čuliže to fakt byla čupr akce... :wink: tak takovou podobnou jsem měla na mysli.... ale v tej době jsem kupovala trojky, který už nám teď nejsou, takže oni ty 4tyřky jsou zasejc dražší :wink: myslim...

a já teď dovařila bramboračku se žampionama... :slight_smile: to jen pro inspiraci... :sunglasses:
16. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak akorát jsme se vrátily z Městkého úřadu - nechávám zapsat Lucku do pasu (to je telepatie Zany, co?) :slight_smile: Bohužel to není na počkání, ve středu si mám pas vyzvednout.

Zany: nám říkala doktorka i ta sestra z ORL nechat náušnice v lihu 24 hod. Měli jsme je tam ale asi 6 dní, jelikož první pokus píchnutí oušek jsem kvůli frontě vzdala.

Barcul: my taky používáme Pampers, takže od nás vykoupení též nehrozí, ale dík za info.
16. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul: zahlasováno! Ale tedy máme co klikat, abysme těch dva tisíce hlasů dohnaly
16. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: no a to jedna polonahá dívčina na druhé straně má dokonce hlasů 3500 :angry: :angry: :angry: grrrr....

nechat napsat do pasu, to bych taky už pomalu mohla...ale my se do ciziny zatím nechystáme...vy už k moři holky????
16. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se taky hlásím :slight_smile:

Dočítat vás teda nestíhám, je toho hafo stránek :sweat_smile:

Nám taky nejvíc vyhovujou plenky pampers, ale teď nám mamka přivezla Huggiesky, ale neni to ono, Tesco plenky nemáme vyzkoušené, takže až doděláme hugg.tak opět nekoupíme Pampers, většinou je taky trefíme v akci.

Adélce rostou dva zoubky na jednou, ale zvládá to statečně, kdybych se jich nevšimla při čištění zoubků, tak ani nepoznáme, že rostou, akorát je teda fakt, že jí pořád tečou sliny a má věčně prstíky v pusince.Až se tyhle dva zoubky proříznou, tak už máme všechny řezáky a chyběj nám jen zadní stoličky.

To počasí je pořád hnusný, ještě do předchvíle tady pršelo a teď začíná svítit sluníčko, ale to určitě za chvilku zaleze a zase bude pršet :angry:

Stim pasem jsem to neslyšela,ale asi si tam teda dojdem taky, aby pak po nás nechtěli kdo ví co :confounded:
16. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul, zahlasováno :slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuju za rady. :wink:
Holky, já jsem normálně kr***, bych si nafackovala fakt. Postříkala jsem si dřez dezinfekcí, vždy to tak jedno za čas dělám a cca po 5 min umyju a dočistím. No a dneska ráno jsem to udělala, zavolala kámoška, já na dřez ÚPLNĚ zapom., no a výsledkem jsou podivné fleky. :angry: Vzpomněla jsem si asi za půl hodiny... :confounded: Schválně to manželovi nebudu říkat a počkám, kdy si všimne. Jestli vůbec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nu jdu Vás trošku dočíst.
milky, já mám brl nosit pořád a nosím jen doma nebo na řízení auta, ale už jsem fakt slepá a nepoznávám na ulicích známé.. :sweat_smile:
barcul - super, pleny fial Tesco střídám se značkovejma a spokojenost, to se tam pro ně vypravím. :wink:
16. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co s pasem, řešíte? nějak mi to uniklo.
16. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Zany a ty náušnice do lihu dej otevřený !!! Mudr. Chourová mi to kladla na srdce :slight_smile:

Coryno: necháváme prcky zapisovat do pasu.

Zany a nejsou to spíš otisky majitelů pasů a další biometrické údaje? Ale to asi jen když necháváš vydat komplet nový pas, ne?

Barcul: k moři asi až někdy na podzim, aby tam nebyly šílený vedra. Ale koncem dubna razíme do pár dní do Rakouska k jezerům - budeme podnikat pěší výlety, tak už se těším :slight_smile:
16. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, já jsem taky máčela naušničky v lihu, ale teda nevim zda otevřený, to si už nepamatuju, ale máčela jsem je dva dny a v té skleničce z lihem jsme je nesli k dr.a ona si je až přímo před pícháním vyndavala.
16. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem zpět doma :slight_smile: Honzíka jsem uspala, aby nebyl protivný a frčela jsem s Eliškou na úřad, kde mě překvapilo, že nikdo nebyl :slight_smile: Paní byla příjemná, pas si má vyzvednou manža, aby si to podepsal sám, já to podepsané mám a bude to taky ve středu :slight_smile:
Pak jsem se dojela kouknout na telefon, ten obchod má kamarád z VOŠky, tak mi udělá cenu :slight_smile: No a pak jsem dojela koupit do Hypernovy ty pleny :slight_smile:
Čekáme až manža něco dodělá a půjdeme ještě všichni ven :slight_smile:

Barcul - no ono tím, že je těch plen míň, tak holt s velikostí roste cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Díky za rady co se týče náušnic :slight_smile:

Nevím jestli pojedeme s Eli přímo k moři, ale nějakou dovču plánujeme :slight_smile: Možná Maďarsko...
S Honzíkem jsme byli v Řecku, když mu bylo 4,5 měsíce a bylo to fajn :dizzy_face:
16. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,to vyrizovani vseho moznyho me teda dneska zmohlo.rano urady,matriky,socialka.k tomu zaplatit za psa a ted odpo u doktorky a na VZP,do kramu a to jsme pulku veci jeste nechali na stredu.jeste jsme byli dofouknout kola od kocarku,aby jsme mohli zitra na chvilinku vyrazit.ted mala spi v sedacce ajira se vali u televize.sedla jsem si,tak pocitam ze tak do 5min se jeden z nich prihlasi.
mala me zlobi s kojenim porad ji dokrmuju nutrilonem a asi nam to zustane jako s jirou bez prsa.
zatim zvladam vsehno,jen kdyby me tak silene neboleli zada.ve stredu mame prvni ockovani.

ja zase dneska nevarila.babicky se staraji a sami dobrovolne vari a posilaji jidlo.no odmitat nebudu,kdyz si dali tu praci.kdyby jim to chtelo vydrzet.

ted taky budu muset hldat akce na pleny.zitra musim nekam vyrazit a dokoupit vlhceny ubrousky,nutrilon,zinky,stetku na flasky,mydla a vse pro deti do zasoby,abych to pak nemusela tahat na kocaru.

zatim pa a vecer se tady mozna potkame.
16. bře 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pomóóć...my měli den, chjo :frowning2:
Na kožním jsme v čekárně seděli 2 hodiny, a myslíte že nás někdo pustil před sebe?! :angry: Malej byl hodnej, ale už jsem nevěděla, jak ho zabavit..mno a když se mi chtělo šíleně čůrat, musela sem ho vzít sebou na záchod, a držet ho, dokážete si představit, jak to asi vypadalo :zipper_mouth: :grinning:
A pak Mates celou cestu prskal...nechápu proč to dělá, kde se to naučil nic... :unamused: Když mu řeknu tytyty, nebo něco podobného, nereaguje. A čím víc zvýším hlas, tím víc se směje zlobidlo :pensive: Ale když mu to řekne náš Luboš, tak ho poslechne :angry: Nevím nevím, zas tak často to nedělá, ale dnes ho to fakt chytlo!

Cory-já jsem na tom s brýlemi úplně stejně, taky sem je nenosila, jen doma. a bez nich už taky prd vidím, a což potom poznávat lidi na ulici :grinning:

Co se týče Plen, tak nám nejvíc vyhovují Huggiess, a Tesco, jsou v podstatě úplně stejně, prostě supééér :wink: :grinning:

Dnes jsem zpráskaná jak pes, tak to vypadá, že po Ulici půjdu zalehnout s knížkou :slight_smile:
16. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme byli na prochajdě, Elinka si ještě dáchla a Honzík se snad aspoň trochu unavil :slight_smile: Doma jsme si dali kafčo a buchétku :slight_smile: Chlapci jdou teď opravovat vrátka, protože Honzík za ně pořád rumpluje a je to nějaké vyvyklané :angry:
Taky jsme vyrazili ven bez plenky a i si Honzík řekl :slight_smile: Tak musíme trénovat, když už začíná být hezky a není taková zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti - to jste toho zvládli hodně :slight_smile: A dokud se babičky nabízejí, tak proč je nevyužít, že? :wink:
A zkoušela jsi homeopatika na podporu tvorby mlíka? :confused: Kamarádka je používala a chválila si je :slight_smile:

Milky - vůbec mě to nepřekvapuje!!! :angry: Předpokládám, že polovina byli důchodci, kteří mají času na rozdávání a nebo flákající se studenti, že? :angry: Já bych asi tak dlouho nevydržela!!!
16. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, jojo přesně jak říkáš, důchodci a studenti :grinning: :angry:

Jůůůůů, holky, teď jsem pracovala, a přidala jsem do 2 albíček nové fotečkyyyyyyyy :grinning: :wink:

No a kluci koukaj na hokej, jak jinak :slight_smile: :grinning:
16. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky -Sabča taky prská a kolikrát je to teda už docela otravný. Doufám, že ji to brzy přejde.. :confused: fotky hezoučký
zany, honí mne mlsná, nechceš poslat kousek buchty po netu :grinning:
16. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem dala Elišku spát, ale hejká tam :unamused: Sotva dojdu do obýváku, tak spustí... No snad jí to nebude dlouho trvat a usne! Kluci čtou pohádku, Honzík si oblíbil "Hrnečku, vař" a povídá: "Kuvaž" :grinning:

Dneska jsem šla do schránky a koukám, že tam mám lístek, že mám něco na poště! Tak jsem byla vzteklá!!! No a pak jsem jukla na datum a je to tam z pátku (v pátek jsme tam nebyli)! No byla tu tchýně, ale pošťačky jak neviděly ani moje, ani manžovo auto, tak tu prostě nezvonily :unamused: :angry: :angry:

Petul - taky byly na pokladně tak nepříjemný báby?! :confused: :rolling_eyes: Já tam přišla a nevšimla si, že v zadním okýnku někdo sedí. A ta bába z prvního mi povídá, že můžu jít i k dalšímu okýnku, že nemusím jen tam :angry: No a ta se na mě taky ksichtila, dávala jsem jí dva lístky a ona mi vzala jen jeden a povídá mi: "Padesát korun". Tak jsem jí upozornila, že mám dva lístky! No a to je prosím ženská odtud a je se švagrovou v osadním výboru! Když jí vidím normálně, tak vypadá v pohodě, ale v práci se teda ksichtí!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Cory - upeč si :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milky - hezký fotečky :slight_smile: Jen mám pro tebe radu :wink: Ty co jsou na výšku se dají otočit :wink: Nad fotkou jsou šipky :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek