• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Já si totiž pak můžu ukroutit hlavu :grinning:
16. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kde máme naše těhule? :confused:
16. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory-je to fakt občas otravný, dneska jsem z něj byla už na psychouše :frowning2: :grinning:
A děkuji :slight_smile:

Zany-v rychlosti jsem je zmenšovala a naházela je sem, páč sem měla pak další prácičku....

Holky, jdu hodit sprškuuu, a jupí do postýlky. Tak přeji klidnou noc, a hodný dětičky :wink:
16. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milky - dobrou :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany- Na tvé pčání fotky otočeny :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: hned baba v prvním okýnku na pokladně mě šokovala. Dávám jí padesátku a ona jestli jí nemůžu pošoupnout dál, aby na ní dosáhla. No myslela jsem, že jí vezmu po hlavě - v jedný ruce tašku, v druhý autosedačku a baba nemůže zvednout zadek nebo se poposunout na židli.... Evidentně jí ta práce "baví" a podle toho se chová.
A že by se tam zrovna přetrhly, to tedy nehrozí.

Milk: fakt klasika u doktora. Nikdo tě nepustí, i když vidí, že tam čekáš s malým dítětem. Takhle mi tekly nervy na 3.poliklinice na ORL.
16. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večír,

my jsme chtěli odpo vyřídit plno věcí a akorát když se Kubík vyspinkal, tak přijel děda. Tak prý že si ho veme ven. Takže jsme se nakonec domluvili, že pojedou s dědou na hausbot a my si tam potom pro něj dojeme. Tak jeli ještě na nákup a než jsme to všechno vyřídili a oni taky tak jsme dorazili asi tak 10 minut po nich :grinning: . Byli jsme venku, hezky jsme se prošli i na ostrůvek (Zany ví :wink: ), vody je hrozně málo, takže je tam plno prostoru. Kubík se hezky vylítal. Doma jsme hupsli spolu do vany, před tím ještě lehká večeře, protože byl nějakej přejedenej od dědy :sweat_smile: a pak hupsy do postýlky. Pořád jsem mu vysvětlovala, že je velkej kluk a jestli chce řídit auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to můžou jen velký kluci tak že v noci nesmí bumbat čajík :grinning: . Dala jsem mu do postýlky jen malou lahvičku, teda scena byla, že chce tu velkou, ale měl smůlu. No a je tam od té doby klid. Takže spí. Tam za chvíli dojdu a seberu mu jí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zany já musím taky s tím pasem dojít. Holky jste mi to připomněli.

Barcul jaký máš kočár? Myslím barevně. :wink:

Milk nemáš náhodou zrzavý vlasy?
16. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím říct, že zatím je mi dobře. Dopo jsem spolkla ten paralen a zatím dobrý. Tak uvidíme. Pro jistotu ho polknu i na noc. :sweat_smile:
16. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany ja jsem tady a prubezne vas ctu, i kdyz treba nic nenapisu :slight_smile:

baro, 2x zahlasovano :slight_smile:

ja dnes mela jen tehu cvico a zitra je predporodni kurz uz s funenim :grinning:
16. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky a kde je ta potvůrka Misa? :grinning: :confused: A Bony? :confused:
16. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahoj zaslechla se volání svého jména :grinning: :grinning: :grinning: Luci berou ještě na přeporodní kurz já nevim zda jít a když už to je rozběhlé :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Miso ty máš ale sluch :grinning: Jak je těhule?
16. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul je nic moc, ale musim vydržet.Malá dělá bordel, pánev se mi rozskočí asi, ale jinak pohoda.Občas chodim jak když tam ještě je, ale i to k tomu asi patří :grinning: :grinning: :grinning: Sluch to je vid sem vycítila volání silnějšího druhu :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso bere, minule byl uvodni kurz, smysl ma zacit chodit nejpozdeji tento tyden... chces kontakt? ve ct je tam vic volno, mam dojem
16. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný :grinning: Hele to víš teď už to nebude žádný med ale pár týdnů to ještě vydržíš a budeš mít tu malou potvůrku doma. :wink: Mě bolela pánev asi poslední 3 týdny. Ale vím, že to není nic moc a to mě bylo fakt hej ještě pár hodin před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já kontakt mám jen čekám co mi poví dr zítra na kontrole.Už mi poví kdy do prahy a co a jak a už půjdu na mateřskou asi teda konečně :grinning:
16. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak kdyz budes chtit, tak ve ct ve to od 10 h
a co nejakou novou fotku? :wink:
16. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pánev a tlaky na spodek no už se rozpadám, ale vydržim a malá leží hlavou dolů tak jí budu moct popohnat až bude čas :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hele na druhou stranu by to taky nebylo až tak strašný, ale vydržet byste holky ješte měli :wink: No uvidíš, co ti řekne zítra mudr. Hlavně nahlaš a né jen až tě budu volat :grinning: :grinning:

Co ty Luci jak se cítíš ty?
16. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anča se drží neboj :grinning: :grinning: Fotku :grinning: :grinning: :grinning: by nám praskl foták :grinning: :grinning: né budu se fotit 21.3. Ale neni o co stát :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem taky zvědavá na fotky. :wink: A neboj ony jsou dneska foťáky celkem odolný. :grinning:
16. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
odolný jak proti komu :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele když je odolný proti mě tak už proti všemu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele teď mě tak napadá, že ty jsi psala, že jste se s Ančou domluvil na druhej týden v dubnu, ale v pasu máš napsáno 10. května
16. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso hezky uka brisko :wink: neboj, bricho to teprve bude :grinning:

sokolko, diky za optani, ja se citim fajn - sice jsem unavenejsi, moc toho venku nevydrzim (viz 2 vylety s nasima o vikendu, kdy jsem mela velke oci :sunglasses: a temer nedosla), kolena boli stale vic, trochu zada, ale jinak pohodicka a prckovi rikam, at vydrzi jeste hezky 12 tydnu, ze v brisku je mu nejlip :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je jasný. :wink: Jen ať tam vydrží. Hele ono to u tebe bude hodně náročný na ty klouby jak jsi šťíhlounká.
16. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Petul přesně tak Anička to má jako nedřív kdy může
16. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo :grinning: Ty jsi taky Fialová? :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - koukej vydržet dýl než do půlky dubna! Byla by to nedonošenec a víc kontrol u dr. :unamused:
16. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek