Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
zanyautor
16. bře 2009
Já si totiž pak můžu ukroutit hlavu 😃
zanyautor
16. bře 2009
A kde máme naše těhule? =-)
milkyway
16. bře 2009
Cory-je to fakt občas otravný, dneska jsem z něj byla už na psychouše 😞 😃
A děkuji 🙂

Zany-v rychlosti jsem je zmenšovala a naházela je sem, páč sem měla pak další prácičku....

Holky, jdu hodit sprškuuu, a jupí do postýlky. Tak přeji klidnou noc, a hodný dětičky 😉
zanyautor
16. bře 2009
Milky - dobrou 🙂
milkyway
16. bře 2009
zany- Na tvé pčání fotky otočeny 😃 😃 😃
petulao
16. bře 2009
Zany: hned baba v prvním okýnku na pokladně mě šokovala. Dávám jí padesátku a ona jestli jí nemůžu pošoupnout dál, aby na ní dosáhla. No myslela jsem, že jí vezmu po hlavě - v jedný ruce tašku, v druhý autosedačku a baba nemůže zvednout zadek nebo se poposunout na židli.... Evidentně jí ta práce "baví" a podle toho se chová.
A že by se tam zrovna přetrhly, to tedy nehrozí.

Milk: fakt klasika u doktora. Nikdo tě nepustí, i když vidí, že tam čekáš s malým dítětem. Takhle mi tekly nervy na 3.poliklinice na ORL.
sokolka
16. bře 2009
Brý večír,

my jsme chtěli odpo vyřídit plno věcí a akorát když se Kubík vyspinkal, tak přijel děda. Tak prý že si ho veme ven. Takže jsme se nakonec domluvili, že pojedou s dědou na hausbot a my si tam potom pro něj dojeme. Tak jeli ještě na nákup a než jsme to všechno vyřídili a oni taky tak jsme dorazili asi tak 10 minut po nich 😃 . Byli jsme venku, hezky jsme se prošli i na ostrůvek (Zany ví 😉 ), vody je hrozně málo, takže je tam plno prostoru. Kubík se hezky vylítal. Doma jsme hupsli spolu do vany, před tím ještě lehká večeře, protože byl nějakej přejedenej od dědy :-N a pak hupsy do postýlky. Pořád jsem mu vysvětlovala, že je velkej kluk a jestli chce řídit auto :-p a to můžou jen velký kluci tak že v noci nesmí bumbat čajík 😃 . Dala jsem mu do postýlky jen malou lahvičku, teda scena byla, že chce tu velkou, ale měl smůlu. No a je tam od té doby klid. Takže spí. Tam za chvíli dojdu a seberu mu jí. :-p

Zany já musím taky s tím pasem dojít. Holky jste mi to připomněli.

Barcul jaký máš kočár? Myslím barevně. 😉

Milk nemáš náhodou zrzavý vlasy?
sokolka
16. bře 2009
Holky musím říct, že zatím je mi dobře. Dopo jsem spolkla ten paralen a zatím dobrý. Tak uvidíme. Pro jistotu ho polknu i na noc. :-N
luccii
16. bře 2009
zany ja jsem tady a prubezne vas ctu, i kdyz treba nic nenapisu 🙂

baro, 2x zahlasovano 🙂

ja dnes mela jen tehu cvico a zitra je predporodni kurz uz s funenim 😃
sokolka
16. bře 2009
Hele holky a kde je ta potvůrka Misa? 😃 =-) A Bony? =-)
miissa
16. bře 2009
😃 ahoj zaslechla se volání svého jména 😃 😃 😃 Luci berou ještě na přeporodní kurz já nevim zda jít a když už to je rozběhlé :-N
sokolka
16. bře 2009
Teda Miso ty máš ale sluch 😃 Jak je těhule?
miissa
16. bře 2009
Petul je nic moc, ale musim vydržet.Malá dělá bordel, pánev se mi rozskočí asi, ale jinak pohoda.Občas chodim jak když tam ještě je, ale i to k tomu asi patří 😃 😃 😃 Sluch to je vid sem vycítila volání silnějšího druhu 😃 😃 😃
luccii
16. bře 2009
miso bere, minule byl uvodni kurz, smysl ma zacit chodit nejpozdeji tento tyden... chces kontakt? ve ct je tam vic volno, mam dojem
sokolka
16. bře 2009
To je jasný 😃 Hele to víš teď už to nebude žádný med ale pár týdnů to ještě vydržíš a budeš mít tu malou potvůrku doma. 😉 Mě bolela pánev asi poslední 3 týdny. Ale vím, že to není nic moc a to mě bylo fakt hej ještě pár hodin před porodem :-p
miissa
16. bře 2009
Luci já kontakt mám jen čekám co mi poví dr zítra na kontrole.Už mi poví kdy do prahy a co a jak a už půjdu na mateřskou asi teda konečně 😃
luccii
16. bře 2009
ok, tak kdyz budes chtit, tak ve ct ve to od 10 h
a co nejakou novou fotku? 😉
miissa
16. bře 2009
Pánev a tlaky na spodek no už se rozpadám, ale vydržim a malá leží hlavou dolů tak jí budu moct popohnat až bude čas 😃 😃
sokolka
16. bře 2009
No hele na druhou stranu by to taky nebylo až tak strašný, ale vydržet byste holky ješte měli 😉 No uvidíš, co ti řekne zítra mudr. Hlavně nahlaš a né jen až tě budu volat 😃 😃

Co ty Luci jak se cítíš ty?
miissa
16. bře 2009
Anča se drží neboj 😃 😃 Fotku 😃 😃 😃 by nám praskl foták 😃 😃 né budu se fotit 21.3. Ale neni o co stát 😃 😃
sokolka
16. bře 2009
No já jsem taky zvědavá na fotky. 😉 A neboj ony jsou dneska foťáky celkem odolný. 😃
miissa
16. bře 2009
odolný jak proti komu 😃 😃 😃
sokolka
16. bře 2009
Hele když je odolný proti mě tak už proti všemu 😃 :-p
sokolka
16. bře 2009
Hele teď mě tak napadá, že ty jsi psala, že jste se s Ančou domluvil na druhej týden v dubnu, ale v pasu máš napsáno 10. května
luccii
16. bře 2009
miso hezky uka brisko 😉 neboj, bricho to teprve bude 😃

sokolko, diky za optani, ja se citim fajn - sice jsem unavenejsi, moc toho venku nevydrzim (viz 2 vylety s nasima o vikendu, kdy jsem mela velke oci 😎 a temer nedosla), kolena boli stale vic, trochu zada, ale jinak pohodicka a prckovi rikam, at vydrzi jeste hezky 12 tydnu, ze v brisku je mu nejlip 🙂
miissa
16. bře 2009
sokolka
16. bře 2009
Luci to je jasný. 😉 Jen ať tam vydrží. Hele ono to u tebe bude hodně náročný na ty klouby jak jsi šťíhlounká.
miissa
16. bře 2009
jo jo Petul přesně tak Anička to má jako nedřív kdy může
zanyautor
16. bře 2009
Míšo 😃 Ty jsi taky Fialová? 😃 😃 😃
zanyautor
16. bře 2009
Míšo - koukej vydržet dýl než do půlky dubna! Byla by to nedonošenec a víc kontrol u dr. :-|

Začni psát odpověď...

Odešli