Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
miissa
16. bře 2009
Zany ne ne musíte si představit tělovou barvu 😃 😃 jinak věrná kopie 😃 😃 😃
zanyautor
16. bře 2009
Já odpovídám i tou barvou 😃 😃 😃
luccii
16. bře 2009
sokolko, ja mam obe kolena po operacich, vis? a asi ne moc zdarilych, protoze me od tech operaci stale boli a uz si nesednu do bobku... ja kazdy kilo navic bezpecne poznam :-N
zanyautor
16. bře 2009
Luci - no to od tebe není hezký, že nás čteš a ani nám nic nenapíšeš :-p

Petul - no to je teda síla!!! ]-( Jako by jí ubylo, kdyby pohnula tím zadkem a natáhla se, co? ]-(
Fakt jsem jim měla 100 chutí říct, že jestli je to nebaví, tak ať to nedělají! ]-( To paní na pasech byla příjemná. Manža si má přijít pas vyzvednout, aby si to podepsal 🙂
miissa
16. bře 2009
Zany já to myslim jako kdy nejdřív by mohla kdyby.Stejně to neovlivnim až si řekne půjde :-N
luccii
16. bře 2009
zany, nebylo co psat, bud rada, ze vas ctu :-p a bylo to jen necelych 20 h, to byste beze me mohly vydrzet, nee? 😃
luccii
16. bře 2009
miso neverim, ze ses tak zmenila 😉 to bys musela byt kazdy den v cukrarne a tam jsem te nevidela 😎
zanyautor
16. bře 2009
Jdu si číst a dneska to snad brzy zalomím 😉
Dobrou 🙂
sokolka
16. bře 2009
Miso tak video dobrý až na to, že jsem začala pouštět další a další a teď koukám, co jste tu všechno nakecely 😃
sokolka
16. bře 2009
Miso tobě fakt nic neunikne 😉 😃 Jo a D na to video říkal, že prej máme teda starosti že to on nemá 😃
miissa
16. bře 2009
Petul no já taky koukala na další a další.Jo holky nějak rostu, ale vážim stejně.Dr na utz povídá tak vyndejte bříško tak sem jí s úsměvem musela oznámit, že bříško vypadá jinak tohle je pupek 😃
luccii
16. bře 2009
sokolko, ja se taky na youtube zasekla 😉

miso a jaky byl UTZ?
miissa
16. bře 2009
No sem nějak zašilhala a byl v hledáčku 😃 A jako mě pozorovat někdo v koupelně tak volá někoho na odchyt exotického tvora 😃
sokolka
16. bře 2009
Miso to z tebe zase nemohli viď? 😃 Prej pupek. Je to pupík 😃
miissa
16. bře 2009
jak jaký dobrý malá je zdravá jen má menší bříško, ale sme v normě tak pohoda a malá bude drobná
sokolka
16. bře 2009
Miso prý nemáš šilhat, že na šilhání nereaguje 😃 :-p
sokolka
16. bře 2009
Tak prý jestli jsi šilhala tak se nemáš divit, že nevěděl jestli koukáš na něj nebo na tu popelnici vedle něj 😃
luccii
16. bře 2009
miso, myslela jsem, jak dlouho trval, kdes byla... to, ze je mala OK, vim 🙂
miissa
16. bře 2009
já byla na druhé straně a on stál u vchodu 😃 😃 a měl povídavou 😃
miissa
16. bře 2009
Luci já chodim na utz do nemocnice a trval asi 10minut změřili napsali a my sme pani dr ukázali, že sme odrzlí a vyyplazovali sme jazyk a pak sem valila domů.
sokolka
16. bře 2009
Miso prej tolik řval? 😃 Prý jsi jak odposlech 😃 :-p
luccii
16. bře 2009
holky, dobrou, mizim smer koupelna 🙂
sokolka
16. bře 2009
Holky loučím se jdeme spinkat. x-) Hause si dneska nahraju, protože bych ho asi nedokoukala :-p
miissa
16. bře 2009
Petul ale bříško vypadá jinak 😃 😃 Jinak holky dneska proběhlo holení 😃 😃 😃 😃 Jo řikala sem vám jak sem pobavila dr na tom utz když sem se jí zeptala jestli je to furt Anča 😃 😃 😃
sokolka
16. bře 2009
Ne Miso neříkala tak šup sem s tím ať můžou zaplout do peĺechu 😉
miissa
16. bře 2009
neřval, ale máchal rukama tam mi bylo jasné, že povídal 😃
miissa
16. bře 2009
no dr dost pobavilo jak sem položila otázku prej a pani doktrorko koukala ste jestli je to ještě furt Anča a ona se smála a řikala, že to je furt Anča a že to tak už bude tak pohoda 😃 😃
sokolka
16. bře 2009
Miso tak to je dobrý. To se mudra asi pobavila. 😃 Nojo on by se asi bez rukou nedomluvil :-p Tak brou holky moje a mimina koukejte spinkat ať jsou maminky odpočaté 😉
sokolka
17. bře 2009
Brý raníčko,

noc celkem stejná, jako vždy a vstávačka ve čtvrt na sedm. 🙂 Dneska budu dělat k obídku zapečený kotlety se sýrem a smetanou. Akorát musíme skočit do Družby ještě pro brambory a smetanu. Ta nám jaksi chybí. :-N Taky bych mohla něco upéct i když to asi nepůjde, když tam budu dělat ty kotlety. No uvidíme.
sokolka
17. bře 2009
Jo jinak jsme se nakonec včera k Hausovi natáhli a jak jinak po reklamě už jsem chrněla 😃 😃 Jo kdybych si to nahrála tak jsem to mohla dneska zkouknout celý. :-N

Bony jsi tu? Jak je holka? =-)

Začni psát odpověď...

Odešli