• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany ne ne musíte si představit tělovou barvu :grinning: :grinning: jinak věrná kopie :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já odpovídám i tou barvou :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ja mam obe kolena po operacich, vis? a asi ne moc zdarilych, protoze me od tech operaci stale boli a uz si nesednu do bobku... ja kazdy kilo navic bezpecne poznam :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - no to od tebe není hezký, že nás čteš a ani nám nic nenapíšeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petul - no to je teda síla!!! :angry: Jako by jí ubylo, kdyby pohnula tím zadkem a natáhla se, co? :angry:
Fakt jsem jim měla 100 chutí říct, že jestli je to nebaví, tak ať to nedělají! :angry: To paní na pasech byla příjemná. Manža si má přijít pas vyzvednout, aby si to podepsal :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já to myslim jako kdy nejdřív by mohla kdyby.Stejně to neovlivnim až si řekne půjde :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, nebylo co psat, bud rada, ze vas ctu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bylo to jen necelych 20 h, to byste beze me mohly vydrzet, nee? :grinning:
16. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso neverim, ze ses tak zmenila :wink: to bys musela byt kazdy den v cukrarne a tam jsem te nevidela :sunglasses:
16. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu si číst a dneska to snad brzy zalomím :wink:
Dobrou :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso tak video dobrý až na to, že jsem začala pouštět další a další a teď koukám, co jste tu všechno nakecely :grinning:
16. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso tobě fakt nic neunikne :wink: :grinning: Jo a D na to video říkal, že prej máme teda starosti že to on nemá :grinning:
16. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul no já taky koukala na další a další.Jo holky nějak rostu, ale vážim stejně.Dr na utz povídá tak vyndejte bříško tak sem jí s úsměvem musela oznámit, že bříško vypadá jinak tohle je pupek :grinning:
16. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ja se taky na youtube zasekla :wink:

miso a jaky byl UTZ?
16. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sem nějak zašilhala a byl v hledáčku :grinning: A jako mě pozorovat někdo v koupelně tak volá někoho na odchyt exotického tvora :grinning:
16. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to z tebe zase nemohli viď? :grinning: Prej pupek. Je to pupík :grinning:
16. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jaký dobrý malá je zdravá jen má menší bříško, ale sme v normě tak pohoda a malá bude drobná
16. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso prý nemáš šilhat, že na šilhání nereaguje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prý jestli jsi šilhala tak se nemáš divit, že nevěděl jestli koukáš na něj nebo na tu popelnici vedle něj :grinning:
16. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso, myslela jsem, jak dlouho trval, kdes byla... to, ze je mala OK, vim :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla na druhé straně a on stál u vchodu :grinning: :grinning: a měl povídavou :grinning:
16. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já chodim na utz do nemocnice a trval asi 10minut změřili napsali a my sme pani dr ukázali, že sme odrzlí a vyyplazovali sme jazyk a pak sem valila domů.
16. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso prej tolik řval? :grinning: Prý jsi jak odposlech :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dobrou, mizim smer koupelna :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky loučím se jdeme spinkat. :dizzy_face: Hause si dneska nahraju, protože bych ho asi nedokoukala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petul ale bříško vypadá jinak :grinning: :grinning: Jinak holky dneska proběhlo holení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo řikala sem vám jak sem pobavila dr na tom utz když sem se jí zeptala jestli je to furt Anča :grinning: :grinning: :grinning:
Ne Miso neříkala tak šup sem s tím ať můžou zaplout do peĺechu :wink:
16. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
neřval, ale máchal rukama tam mi bylo jasné, že povídal :grinning:
16. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dr dost pobavilo jak sem položila otázku prej a pani doktrorko koukala ste jestli je to ještě furt Anča a ona se smála a řikala, že to je furt Anča a že to tak už bude tak pohoda :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso tak to je dobrý. To se mudra asi pobavila. :grinning: Nojo on by se asi bez rukou nedomluvil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak brou holky moje a mimina koukejte spinkat ať jsou maminky odpočaté :wink:
16. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý raníčko,

noc celkem stejná, jako vždy a vstávačka ve čtvrt na sedm. :slight_smile: Dneska budu dělat k obídku zapečený kotlety se sýrem a smetanou. Akorát musíme skočit do Družby ještě pro brambory a smetanu. Ta nám jaksi chybí. :sweat_smile: Taky bych mohla něco upéct i když to asi nepůjde, když tam budu dělat ty kotlety. No uvidíme.
17. bře 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak jsme se nakonec včera k Hausovi natáhli a jak jinak po reklamě už jsem chrněla :grinning: :grinning: Jo kdybych si to nahrála tak jsem to mohla dneska zkouknout celý. :sweat_smile:

Bony jsi tu? Jak je holka? :confused:
17. bře 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek