• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Dobré ráno,

i když teda já jsem vyřízená :pensive: Eliška se vzbudila už o půlnoci a pak v 5. No a Honzík se rozhodl v 5,50 vstávat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Sice vydržel ještě ležet, možná by i usnul, ale do toho nějak zabrečela Eliška a bylo po spaní :rolling_eyes:
Honzík půjde spát určitě po obědě a byla bych přešťastná, kdyby usnula i Eliška a já si mohla dáchnout taky :slight_smile:
17. bře 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to ti teda nezávidím. My se sice v noci taky budili, ale je to přece jen něco jiného než když se ti budí děti 2 a každé jinak. :pensive:
17. bře 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko...
My opět první papání v půl 4 a vztávačka v 6.

Sokolko, vlasy mám momentálně červené, jelikož je to šampon, tak to časem bledne, ale je to pořád červená :grinning:

Barcul, tak jak dnes???
17. bře 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milk já myslela červenou :wink: Jen že v pase máš fotku do blond. Jsem vás asi s Barcul viděla včera po třetí hodině před Družbou s kočárkama. :slight_smile:
17. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdá..
Jo jo Sokolko, to jsme zjevně byly mi.. :wink: červená palička Milkyway a černá palička Barčuldina.. :sunglasses: další poznávací znamení-tlustá barčuldina prdel :grinning: :grinning: :grinning:

Kaťo: no jak? to Tesco konečně? Jestlivá se už mladej umoudřil :wink: ... a potřebuju koupit baterie do kolotoče, neb jsem na ně včerá zapoměla, tak mi je připomeň :wink: máš ještě mladou hlavu, tak si vzpomeneš spíš :grinning:

Zany. hm, 5.50 bych docela i brala. Adámek se asi rozhodl mamku zničit, neb vstával v 5 :rolling_eyes: a teď to vypadalo, že odpadne, leč omyl. Už ho zasejc slyšim, jak tam vykecává... :angry:
17. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol: a kočár mám tmavo modý se světlemodrou, Milka má červeno šedý :wink:
17. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebyla bych to já, kdybych se vám nepřipoměla...
http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373
17. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - no pokud spíte celou noc, tak je 5 hodin ještě pohoda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já byla mezitím vzhůru :rolling_eyes:
Nejvíc mě štve, že Eliška tak do těch půl 8 většinou spí a já bych mohla spát taky... No jo, ale Honzík rozhode jinak :unamused:
17. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol jojo byly jsme to myyy :grinning:

Barčul, připomenu,nebuj :wink: a ty mi připomeň pytle do koše :grinning:
Teď jsem dala malýho spinkat, tak uvidíme, jak to vyjde časově. Půjdu mu uvařit tu polívčičku,a až se vzbudí, tak už snad budu mít všechno hotový a bude to :wink: :grinning:
Jo a nejdřív to Oční please, doufám, že tam ještě bude.
Ju, a jukni Barčul, včera jsem dala do 2 albíček Nové fotky, tak na to naše "prskací zlobidlo" jukni :grinning:
17. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milky - Matýska je fakt kus :grinning: To náš Honzík byl taky cvalda, ale na vás asi nemáme :grinning:
17. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-jojo je nás kus, ale tak akorát :grinning:
17. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jééé, čučíme tu na Matese a ani nedejcháme, hlavně Adámek je z toho vedle :wink: fotka s nočníkem na hlavě nemá chybu :grinning: nočník má vážně několik různých použití :grinning: a hopsadlo je supjer! :slight_smile: hele Kaťo, mne tak napadlo, ten tv§j Matýsek je spící medvídek! my kdybysme chtěli přijít na tu návštěvu, tak máme šanci leda mezi 6 a9 ranní :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčul-Jééé, tak to máme radost :wink: Před chvílí usnul, ale až se vzbudí, tak mu to povím, bude rád, a uvidíš, že Adámkovi za chvíli lípne hubana :grinning:
On to má takhle naučený mno. Já ho to neučila :grinning: Ne to ne, někdy spí tři hodiny, ale někdy jen jednu, na tu návštěvu by to určo vyšlo :wink: A kdyžtak by jsme drbaly, než by se vzbudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to někdy dohodneme...musíš se matýska zeptat, kdy bude spinkat méňe, aby teta mohla přijít.. :wink: :grinning:
a já bych taky ráda aby se Adámek naučil takhle spinkat... :wink: ale toho bohdá nebude! Vstával v 5 a ještě nespí :angry: dneska ho ale uspávat ve vaku na míči nebudu...ne ne ne,,, leda by začal bejt hóódně moc nepříjemnej... :sunglasses:
17. bře 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj, na to Adámek musí asi přijít sám.Nu, je to s těma dětma složité :sunglasses:
Ale já zase až bude malej větší, chci aby mi chodil spinkat po obědě... Teď to má před obědem a odpoledne v kočíku, vždyť víš :wink: No a pak už tolik spinkat nebude, tak snad dojde k tomu, chrupčit po o :grinning:
Adámek je čiloučkej, asi po mamince ne??! :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati: čiloučkej po mamince? tak to nehrozí, neb jsem stará medvědice :grinning: hádejte co dělám? hopsám na míči s Adámkem ve vaku...tváří se že spí...a jen co ho dám do postýlky bude čoro moro... :slight_smile:
17. bře 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě Eliška spí tak 3x za den :wink: Dopoledne jí dám kolem 10. hodiny do postýlky a spinká tak necelou hodinu... Po obědě je to jak kdy. Buď když jdeme ven, tak spí v kočárku a nebo doma a to si dá někdy i 2,5 hodiny a pa si zdřímne tak půl hodinku kolem 17. hodiny :wink:

Honzík od toho roku spal jen po obědě. Jakmile začal být problém s uspáváním dopoledne a pak zase odpoledne, tak jsem to vzdala a spal jen po obědě :slight_smile: No a teď už spí málokdy :unamused: Ale dneska ho tam dám i kdyby tu měla Eliška chvíli bulet, protože vstával brzy a to byl do večera nevydržel :rolling_eyes:
17. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak koukám že spát přes den je zcela normální, to jen my máme doma scifi... :sunglasses:
17. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - buď klidná, s Honzíkem to tak nebylo... Uhoupala jsem ho, dala do postýlky a během 5 minut byl vzhůru a přitom ječel jak byl nevyspalý :unamused:
Elišku dávám do ložnice, tam má hezky klid, tady by jí Honzík tyranizoval... :confounded:
17. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Barčul, Adámek nemá asi spánek rád. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malé děti přes den normálně spinkají, a to sis snad myslela, že je Maťulík z jiné planetky či co :grinning: :grinning: A vem to tak, že ti prcek prospí zase skoro celou prochajdu :wink:
17. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul - u nás se přes den taky moc nespí. Dneska spíš náhodou vytuhla Lucka cca na 30 min pod hrazdičkou. Spíme jedině přes poledne v kočárku - ale to chrupe i 4 hodiny. Dokonce jsme si o víkendu s manžou troufli se vzdálit na 3 hodiny a hlídal děda a Lucka v pohodě. Pak volal, že je dítě vzhůru a že si asi sežere prstíčky, tak že máme přijet :slight_smile:
17. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda naštěstí neuspávám.
Ty doby byly jen když měl tříměsíční koliky, tak občas bylo potřeba ho ukolébat. A před nedávnem měl období, že nemohl dopoledne sám zabrat, tak jsem nastoupila. Ale jinak je tohle u nás v pořádku :slight_smile:

Barčul, už se psychicky připravuju na Oční, i když si myslím, že už tam asi nebude, nebo už neexistuje, na netu sem jí vůbec nenašla :angry:

Ju, a nevíte jak probíhá kontrola, kontroluje se zrak s brýlemi i bez? :unamused:
17. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenhle song teď u nás frčí - to je tak moje tónina :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=0iXtF7o10k4
17. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul- tak to je přesně typickej song :wink: :grinning:
17. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - já to mám na DVD :slight_smile: Já to miluju a Honzíka to tenkrát nezaujalo, ale zkusím to znovu :slight_smile:
17. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milky - kontoruje se zrak s i bez brýlí, měří se oční tlak a nevím co ještě :slight_smile:
17. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany díky.. to jsem potřebovala vědět.. Hlavně aby Mudra věděla, že bez brýlí sem slepoň :grinning:
17. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati: hele, já teda tomu nerozumím, neb okuljare já nenosím, ale ono by se to už měří i normálně v optiku, ne? :astonished: že bys nemusela vůbec na oční, ale rovnou by ti to v optiku změřili a dali nový skla :sunglasses:
song si poslechnu radši až malej bude vzhůru. Neb už spinká... :wink:
17. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčul-jenomže mám takovej pocit, že když mi to napíše Mudra, tak mám skla Zdarma a jednou za 2 roky slevu na obroučky víšššš?! Nebo ví o tom někdo něco? Jinak že se to dělá v Optiku vím :wink:
Barčul, nemohla bys nám juknout, kolik je dnes u nás stupínků, please :grinning:
Ju a jsme vzhůru, tak můžeme jít za chvílu obědvat :wink:

Zkouším teď malému dvě bavlněné čapky, které mu ještě jsou. Taj jedna je s kšiltem, On je v ní hrozně roztomilej, tak se řepím a řepím, a on se chudák směje takyyy :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se chtěli dnes trošku vyjarnit, Vlezu na balkón a ono tam snad mrzne, či co :angry:
17. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek