• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
nemrzne, teploměr hlásí 8st nad nulou :wink: ... takže nadlábni ve 12 a v půl jedný už koukejte být venku :sunglasses:
17. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já hlásim, že malej už dááávno taky vzhůru :angry:
17. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my už půjdem obědvat teď.. a pak pomálu vyrazíme :wink:
17. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám to vyšlo, taky jíme :wink: takže se sejdem v kolik?
17. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve třičtvrtě
17. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky trajdají venku :wink:

Já jsem uspala Honzíka a vytuhla bych klidně s ním, kdyby spala Eliška, ale bohužel :unamused: Snad Eli pak taky vytuhne, abych měla chvilku pro sebe :slight_smile:
Odpoledne jsme měli mít sraz s holkami, ale nějak to padlo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tož mám smůlu :frowning2:
17. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme byli hodinu a půl venku :slight_smile: Akorát když jsme odcházeli, tak přijel manža. Ani se neobtěžoval zavolat :unamused: Nu což, šli jsme sami, on se zatím najedl a pak jsme šli všichni na ovečky a na koníky :slight_smile: No bahno jako blázen :rolling_eyes: Honzík se teda bál krmit ovce a já zas pak koně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byli tam malý jehňátka a jedno skákalo jako kozlík :grinning: :grinning: :grinning: Eliška ještě spí v kočárku, ale půjdu jí vzbudit, aby spala večer :slight_smile:
17. bře 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Eliška pak taky spinkala, tak jsem tu měla hodinu a kousek ožský klid :dizzy_face: Uvařila jsem si čaj a četla jsem si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jako né že bych neměla co dělat, ale prostě jsem si po dlouhé době užívala toho klidu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
božský :slight_smile:
17. bře 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim, ze prvni cast funeni na predporodnim kurzu jsem zvladla :grinning:
17. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojky..
Tak jsme courali do 3 hodin. Pak přijel taťka a ještě jsme něco sháněli, a vrátili se až něco před 6.
Malej už spinká, a já už tuhnu u telky. Takže dneska možná i oželím Ordinaci. Jsem zas ouplně hotovson :frowning2:

Ju, a koukala jsem za výlohou na brýle na 3.pol. a pohybovalo se to od2 do 6 tisíc...což mi přišlo teda přehnaný.
Mám objednané brýličky z Křížáku moc hezký, a stály mě 1400 :wink: Tak mám radost :slight_smile:

Zany-tak sis chvílu odpočinula vi'd, čtení je super relaxx :grinning:

Luccii- to je dobře, že chodíš funět, pořádně si to nacvič, bude se ti to hodit :wink: Já nechodila, a taky sem pak nějaký věci nevěděla.I když sem měla načtený a nastudovaný snad všechny knížky :angry:
17. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naše Madam Hejkalová má večerní vystoupení :grinning: :grinning: :angry: Ale snad už brzy přestane!!!
Manža četl pohádku a teď je u Honzíka, evidentně čeká až se Honzík dostane do fáze kdy bude skoro spát, aby tu netrajdal jako včera do 21,00 :confounded:

Milky - tak to je super, že jsi vybrala :slight_smile: Možná tě výloha zmátla, ale já si tam brýle vybrala a myslím, že byly taky do 1500 kč :wink:
A čtení je fakt relax, škoda, že se mi to zas dlouho nepoštěstí si takhle odpoledne odpočinout :unamused:

Luci - mušličky jsou v pohodě :slight_smile: I když ono se dostaneš do celého dýchání jako nic :slight_smile: Já si vystačila s mašinkou :wink:
17. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky podávám hlášení.Dnesk u dr vše ok.Do Prahy jedu 3.4., ale pozor rodit budu asi tady :grinning: páč mě prej převezmou jen do péče co se týče protilátek a né na porod páč ty protilátky co mám já sou v pohodě a můžu rodit tady, ale víc se dovim až toho 3.4.Jinak nic nového krev dopadla ok jen protilátky mám furt+.Ted sem u našich a za chvilku valim domů.
Sokolko zase byl ve vidění :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-jojo je možný, že to byla jen výloha, ale fakt jsem koukala jako blázen :sunglasses: :angry:
Jinak co se týče knížek, po dlouhé době jsem vytahla jeden román, co jsem četla, když jsem byla těhotná...Přes den na to není čas,jak sama víš..ale čtu vždycky pár stránek před spaním :grinning:

Misso- Je dobře, že u Dr. vše v pořádku...A neboj, tady je porodnice Okí, určitě to tu zvládnete :wink: :slight_smile:
17. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky, na III.pol. maji i levnejsi bryle :wink: hlavne zes poridila :slight_smile:

zany tak madam Hejkalova :grinning:
jj muslicky :slight_smile: masinku asi umim taky - to bude to 2. dychani na cviceni... jsem zvedava :wink:
zany, rikala nam, ze mame mit 3 kosile do porodnice - kolik jsi jich mela a kdes je poridila?

miso, to je prima, ze budes asi rodit v PB :slight_smile:
17. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu zalehnout.
Přečtu pár stránek, a spim jak mimino :grinning:
Brou a hlavně s dětma, i s těma v bříšku klidnou noc :wink:
17. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning:

Koukáme,že tady komunikace nějak vázne...
Tak ve 2 ráno chvilkovej řev, hlazení po hlavičce a dudlík zabralo :wink: a vztávačka v 5:45.

Pohled z okna je úžasný, svítí nádherné slunéčko, a ptáci zpívaj orchestrionálku :grinning: ,jaro je za dveřma :wink:
18. bře 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko :dizzy_face:

teda počasíčko vypadá krásně, vůbec to nevypadá na sníh jak hlásili. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My teda měli noc na prd. Každou chvilku byl vzhůru a ještě k tomu začal mít takovej chraplavej kašel :frowning2: . On vyloženě nekašle, ale když zakašle, tak je to slyšet tak divně. Tak zatím počkám, jestli je z toho něco vyvrbí. Ale když mluví tak nechraptí :confounded: . Sem tam zapšíká a rýma je trošinku taky slyšet, ale dýchá nosíkem normálně. No jsem na to zvědavá. :unamused: :unamused:

Miso to víš, on se jen tak neschová :grinning: :grinning: Hele tak to je parádička, že budeš rodit tady. Aspoň až to přijde tak to nebudeš mít daleko. :wink:

Zany včera jsme potkali švagrovku s bráchou a dětma a Monička je teda mrňousek. :dizzy_face: Takový malinký miminečko, tam v tý sedačce nebyla skoro vidět. :wink:

Luci tak dýchání dobrý jo?Já teda nikde nebyla a ani mi to nevadilo, protože v tý rychlosti v jaký jsem rodila jsem byla ráda, že jsem vůbec dýchala. :grinning:
18. bře 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
noc zas nic moc :unamused: Když se nebudí Eliška, tak aspoň Honzík :confounded: Zas nějak přišel a pak i ječel :angry: No a vstávali jsme v 6,45... Eliška ještě spí :slight_smile:
Dopoledne jen uvařím polívku a hotovo a půjdeme ven :slight_smile: Svítí tam sluníčko, tak ať se Honzík projde a unaví a Elinka aspoň bude spát na čerstvém vzduchu :wink:
Odpoledne až přijede manža, tak musím dojet nakoupit nějaké maso, protože mrazák zeje prázdnotou :rolling_eyes:

Milky - a co čteš pěknýo? :confused: :sweat_smile:

Míšo - no vida, tak tě nakonec kuchnou tady :grinning: PB porodnice je v pohodě :dizzy_face:

Luci - kupovala jsem je na sídlišti na náměstí, v Terminálu :slight_smile: Tři jsem měla, protože ono v jedné rodíš (pokud máš i nějakou starší a s rozepínáním, tak si jí vezmi. Může se ti ušpinit, tak ať nemš špinavou hned tu novou... A pak je využiješ i doma :wink:

Sokolko - no Monča je fakt drobek :slight_smile: Já když jí tu v neděli chovala, tak to je oproti naší Eli rozdíl :wink:
18. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme vyluxováno..a dnes to bylo i bez řevu :grinning:
Mytýsek půjde baštit, a schrupnout si...a maminka bude pokračovat v úklidu :sunglasses:

Zany, když jsem byla těhotná, kupovala jsem si ty Romány od Blesky pro ženy. Tak to teď čtu. :wink:
Fakt jsou super, nádherně se to čte, a když se začtu, nemůžu se odtrhnout :grinning:
18. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tady u nás byl už řev!!! :angry: Honza zase krámoval v koupelně a vyndal mi pěnu na vlasy, ztratil někde víčko a utrhl mi tu náhubku (nebo jak to mám napsat...)! Takže to zas bude super věc až si jí budu dávat na vlasy! Tohle mi udělal už jednou :angry:
Pak tu vytahal nádobí z kuchyně a to jsem zařvala, aby to uklidil a během chvíle to bylo všechno na svém místě!!! :slight_smile:

A teď zas tahá Elišku za ruce a dostal, tak ječí!!! :angry: :angry: :angry:

No dovařím polívku a jdeme ven :slight_smile:
18. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milky - mamka si to taky kupovala a něco mám doma, ale ještě jsem se k tomu nedostala :wink: Je pravda, že čtu něco u čeho nemusím přemýšlet :slight_smile:
18. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Polívka je dovařená, Honzík si vypije mlíčko Lipánka a jdeme :slight_smile:

Eliška teď strašně slintá, tak jí budu muset převlíknout. Má úplě lívanec na dupkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau dámy, hlásím příchod....ale zase hnedle odchod... :wink: R.šel do rachoty až teď, čuliže jsem se jala úklidu, aby si nemyslel, že když je v práci, tak tu jen sedím na netu a nic nedělám :grinning:
Kaťo: fajn že máš brejličky :wink: co ty bodíčka? sehnali jste je? Je tam tak náááádherně! Snad Matýsek nebude spát do oběda :wink: abychom mohly vyrazit kočíkovat co nejdříve :slight_smile: Jo a R. jel ráno pro ty pleny...takže už máme nasysleno :grinning:
Lucci: cha chá! to dejchání musí být sranda... :wink: ale myslím, že se ti to neztratí :sunglasses: já taky na kursy nechodila teda, ale určitě je to lepší. Já měla výhodu, že rodila kámoška asi 3 týdny přede mnou a taky v PB, takže mi popsala jak místní výbavu nemocnice, tak personál :wink: , ale hlavínko mi právě poradila, jak mám dýchat a tak. Na sále jsem byla sama a ona mi psala sms: ve stylu, vydrž vydrž, to ještě nic nejni, to hluboký dejchání si nech až na ten konec, kdy to bude nejsilnější a hlavně si furt říkej, to bude paráda, až uvidím toho svýho svištíka malinkatýho :wink: moc mi to tehdá pomohlo. Daleko víc, než aby tam byl R. a já na něj řvala... :grinning: ale to prej taky někomu hodně pomáhá... :sunglasses:
Misa: tak nakonec v Příbrami, jo? no to je paráda...určitě je to fajn, že manža nebude muset takovou štreku :wink:
Sokol: ať je to jen nějaká blbost a nerozvine se to v ňákou nemoc! :angry:
Zany: obdivuju, že umíš kupovat to maso- já když přijdu výjimečně do řeznictví, tak tam čumim a vim prd. Když to mají popsaný, je to trochu lepší, ale většinou je to tak, že řeknu-prosím dejte mi kus vepřové na řízky...oni se zeptaj: a chcete kotletu, nebo krkovici? a já už vim prd :wink: takže tohle zařizuje R., a nebo mi přesně nadiktuje co mám koupit. Horší je, když to maso zrovna nemaj a nabízej mi alternativu... :wink:
18. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčul- Matýs chrupčí, a uvidíme jestli bude spát do oběda nebo ne...ale budit ho nebudu, byl by pak nevrlý :angry: :grinning:
Bodýčka sme nesehnaly, v kiku měly asi jen 2 barvy a malinký. a v hypošce jen 1 barvu-holčičí... Už nevím,
kde je sehnat. A Povlečení mají jen veliký :frowning2:
Jooo, a pro ty pleny se tam vydám kočíkem, až půjdem na prochajdu.Holt to budu muset uvést. Vždyť to nic neváží :slight_smile: Sama nevím,jak vypadaj, :grinning: tak než bych to Luboškovi vysvětlila.
18. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-to víš, máš plnou hlavu dětí, a ještě číst něco u čeho bys musela přemýšlet, viď?! :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčul, teď mi psala mamka, že maji ve Staráku na trhu povlečení do postýlky české výroby :sunglasses: .Tak bych tam dnes zajela.Třeba tam budou mít i bodýčka :wink:
Tak pojedem do Starky?
18. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaťo. hm, tak uvidíme kolik mates tomu spaní teda dá.. :wink: Adámek si teď dal svou krásnou čtvrthodinku. A to je zase od 5.45 na nohou....teda on ne na nohou, ale na zácech nebo na bříšku, já jsem na nohou.. :rolling_eyes:
Jo a včera, jak jsme šli od vás, tak začal řvát a řval a řval a řval až k baráku! :confounded: Nevím nevím, co se dělo, možná už měl hladík, se asi špatně napapkal, nebo co... :wink:
Ty pleny o.k. já ti kdyžtak jeden balík pomůžu kousek.. :wink:
18. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to sme na tom stejně..Mates sice spí, ale taky jsem od 5:45 na nohou. Před chvílí jsem douklízela..Ještě umeju nádobíčko a připravím si penízky na nákupy :grinning:
Jejda, to musela být cesta, no včera zlobil Adámek, tak dnes bude asi zas Mates, maj střídavou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dala bych nejdřív Starku, a pak Tesco, přece nebudu jezdit po Příbrami s třema balíkama plen :unamused: :grinning:
18. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaťo: Starku? napadá mne, jestli jsi nechtěla říct Startku-jako cigáro :grinning: , nebo Skalku? :sunglasses: těď fakt tápu :confused: a dnesk je fak hez :confused: ky, že nebude zlobit kluk ani jeden! :wink:
18. bře 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek