• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373 prosíme zahlasovat....moc šancí nemáme, ale třeba... :sunglasses:
18. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsme dorazili domu z prochajdy. Byli jsme tam tak 1,5 hodiny a jsme teda vymrzlí jak sviňa :rolling_eyes: . Ono to vypadá bůhví jak není krásně, ale strašně tam fouká. Na sluníčku to jde, ale ve stínu je fakt kosa. Takže se nabalte ať nezmrznete. :wink:

Barčo jsem tě jako viděla včera, jak si zuřivě houpala kočíkem :grinning: . Jsem vyhazovala mamku u baráku, něco potřebovala objet a zastavila jsem na zastávce před céčkem, no trošku jsem stála i na chodníku, ale bylo to tak půl minuty a ty jsi akorát jela okolo. Chtěla jsem na tebe houknout, ale pak jsem si říkala, že radši pojedu, aby mě těm ještě nevyhmátly chlupatý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miso jsme šli teď dopo kolem tebe s Kubíkem. :slight_smile: Mamka potřebovala pro něco skočit do lékárny, tak jsme šli ke 2. pol. :wink:

Zany já čtu taky oddychovky. Je to smutný, ale ve svém věku čtu dívčí románky od Lanzcovky :grinning: a ještě teda Steelovku. Tu mám taky ráda. Jenže já jsem magor. Já se do toho vždycky tak začtu, že to mám za 3 dny přečtený a D mi říká, že to nemá cenu za ty prachy ani kupovat, když mi to nevydrží ani týden :sweat_smile: . Ale ještě k tomu luštim křížovky (takový ty jednoduchy jako překvapení a tak) takže to aspoň střídám. :wink:

Milk úžasný bodýčka jsem nakupovala Kubíčkovi v tescu. Jsou za super cenu a hlavně vydrží. Žádný cucky ani není problém s patentama. :wink: Akorát mívají hlavně s krátkým rukávem. Sehnat s dlouhým je celkem problém. :angry:
18. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol: :sunglasses: jo to jsem byla já, neboť Adámek zrovna řval jako tur, tak jsem houpala co to šlo, ale nic moc to nepomáhalo :pensive: A tvou mamku jsem viděla, protože mi skočila skoro do cesty :grinning: v duchu jsem si řikala, no, to může ta ženská aspoň čumět, když leze za auta :wink: promiň promiň, přiznávám se bez mučení :grinning: :grinning: to je sranda, jak vás teď víc znám v Příbrami, už si budu muset dávat pozor, komu co říkám :grinning: :grinning: :grinning: !!!
Jo a jak to tak sleduju, budou všechny naše dítka mít v léťe stejné bodíčka :wink: Neb v Tescu mají úzký výběr, takže to vidim, že mám všechny stejný :grinning:
18. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my už jsme doma! Ten náš jouda mi řekne, že chce čůrat a než ke mě dojde, tak se počůrá!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Hlavně, že jsem se ho ptala chvíli před tím jestli se mu nechce :rolling_eyes: No tak jsme to otočili a šli domů... A pak si cestou řekne, že chce čůrat!!!
Elišku jsem přenesla s korbičkou do ložnice, tak snad bude spinkat :slight_smile: Honzík si dá oběd a pomaže taky!!!

A ještě jsem sprdla manžu!!! Včera měl něco koupit, nekoupil to!!! :angry: Dneska si měl vzít doklady o zaplacení těch pasů, resp. toho zapsání a zase to nechal doma!!! :angry: Abych mu všechno připomínala a myslela i za něj! :angry:
Tím jak jsem byla vytočená na něj, tak to holt odnesl taky :pensive:
18. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - Starka znamená jako staré město, tudíž oblast kde je Pražská, náměstí atd. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - Lanczovku jsem taky četla ráda :slight_smile: Když jsem ještě chodila do knihovny a měli jí tam, tak jsem si jí půjčila a četla :slight_smile: Přečetla bych si jí klidně i teď :grinning: Ty doma něco máš? :confused:
Za mnou holky chodí a půjčují si knížky a pak kolují po hygieně :wink:
18. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je pravda, že bodýčka z Tesca vydrží, ale dělají fakt spíš krátký rukáv :unamused: Já jsem kupovala hodně bodýčka v CA a ty jsou taky super :wink: Jenže to tu neni :rolling_eyes:
18. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany Zany ty máš teda den! :wink: rázná dívka teda :sunglasses: hlavně klííííd! chlap je jenom chlap :wink: dík za osvětlení Starky :slight_smile:
Kaťo. musím do drogerie a do železářství. oba obchody sum i ve staráku, takže mi to přijde vhod :wink: maty ještě chrní???? já kojim...
18. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - já vím že je to jen chlap :grinning: Ale on to dělá pravidelně!!! :angry:
A místo toho, aby byl s dětma, tak přijede, nají se, odjede pro ty pasy, přijede a vpůl 6 táhne na spinning :confounded: Asi se ze mě stane semtentrika a budou zákazy :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já mám právě Lanzcovky skoro všechny. Chybí mi jich ze skoro padesáti asi 6 takže jestlli chceš jsou k dispozici.l :wink: Teď jsem si objednávala přímo z nakladatelství ty co nemám a z 9 měli jen 3. :angry: Hlavně že tam mají napsáno, že není problém objednat jakoukoliv knížku co ti chybí :rolling_eyes:
autor
Maso jsem se naučila kupovat až když jsem začala vařit :wink: Jinak mi to taky nic neříkalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Jééé, Sokolko, no tak to beru :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám doma asi jednu :wink: Jestli si to dobře pamatuju, tak Mokrou louku :wink:
18. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul já jsem tomu masu taky vůbec nerozumněla, ale časem jsem se to naučila a teď mi to ani nepřijde. Ono se to taky naučíš neboj, ono jestli R přestane maso nakupovat tak ti nic jiného nezbyde. :grinning: :grinning: JJ mamka ti tam skočila, ale já jsem jí řekla, ať dělá že tam stát nemůže tak je to vlastně moje vina. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jde na mě hlad, tak jdu přihřát polívku, najíme se a Honzík půjde spát :wink: Aspoň dokud spí i Eliška :slight_smile:
18. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čtu taky hezkou knížku: od prvního příkrmu po rodinný oběd :grinning: :grinning: :grinning: a je to taky pěkně napínavý :dizzy_face:
Zany..tak to už hraničí, to je fakt :rolling_eyes: budeš muset trochu zatlačit :wink:
18. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol: no jistě, vždycky je to vina řidiče :wink: tak příště když budu poblíž, vyhni se mi obloukem :grinning: :grinning: :grinning: a ne že mi budeš maminku strkat pod kola :wink: :wink: kdy :wink: bych jela ještě vášnivěji, mohla být na placičku :sunglasses:
18. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul :grinning:

Zany tak jestli je to Mokrá louka tak koupim :grinning: . To je jedna z těch co mi chybí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kubík teď jí zapečený kotlety, ale vyjedl z toho jen brambory a všechno maso zůstalo na talíři. :angry:
18. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul :grinning: :grinning: :grinning:
A co jsi se už dočetla? :confused: :sweat_smile:

Mě prostě vytáčí to jeho věčné zapomínání!!! :angry: Já myslím na tisíc věcí a on si není schopný zapamatovat dvě věci :rolling_eyes:
18. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - já ti jí klidně věnuju :wink: Jako za půjčovné v knihovně :grinning:
18. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany je to prostě chlap co chceš. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to je dobrej byznis. :grinning: S tebou bude radost obchodovat. :grinning:
18. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sok: tak to spíš baští zapečený brambory, než kotlety, ne??? :grinning:
Zany. už jsem u rýžové kaše :slight_smile: jen nevím co znamená pojem kojenecká rýže? :confused: v lékárně mi neporadili...
18. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul tak tak. Už je po obědě a na talíři je jen maso na kostičky, ani kousek brambory :grinning: Koj. rýže taky nevím, ale zkus se podívat v marketech u dětských výživ nebo ještě na třetí poliklinice jak je dole ta zdravá výživa tak jestli to třeba nebudou mít tam. :wink:
18. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
barčul, hlásíme že půjdem obědvat, pak přebalko, oblečko a vyrážíme :sunglasses:
18. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
barčul jj, i tohle je ve staráku :slight_smile:

Sokol, včera jsem v Tescu kupovala body krátké, ale dlouhé měly jen bílé... tak mě to štve, radši to tam ještě dnes ojuknu :slight_smile: taky tam ráda malému nakupuji :grinning:
18. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milk: hm, tak pak vyražte naproti, my taky pujdeme...jen se malej ne a ne najíst, tak zkusím za chvíli.... :pensive:
18. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jak říká Sokolka, počasí se tváří jako že jaro, ale jinak je tam kosa. Jsem vyrazila pro pas a pak do Křižáku do bazárku kouknout, jestli nemají nějaké to nosítko a paní si tam hodila cedulku, že přebírá zboží naproti a bude v 10 hod. Tak si říkám, 10 min. počkáme, ovšem ono 10,15 hod a paní nikde, tak jsem se na to vybodla. Za tu dobu jsem pěkně promrzla.

Zany: pánové jsou všichni stejný - u nás je to taky tak. Jakmile to nemá na seznamu nebo mu to nehustím pořád do hlavy, tak zapomene. A jelikož je z oblasti IT, tak se vyznačuje ještě dalšíma perlama - musím definovat všechno přesně apod. :grinning: :grinning: No ale stejně je náš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je třeba si na to vypěstovat imunitu a pak tě to nerozhodí.
18. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - co bych ti pro radost neudělala :grinning: Nebudeš mít narozky, že bych ti jí dala jako dárek? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:

Petul - no tak IT a definování k tomu je taky k pobavení :grinning: Ale jak říkáš, stejně je náš :dizzy_face:
Ono by mě to ani tak nerozhodilo, ale naštval mě ten Honzík a on jak byl zrovna v tu chvíli na telefonu, tak to prostě odnesl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už volal jestli mám lepší náladu :grinning:

Jdu dát Honzíka spát, Eliška holt bude muset chvíli vydržet sama...
18. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,doctu vas vecer,ted jen rychly info o nas.dneska jsme byly na prvnim ockovani.tam bylo deticek.nase mala byla za hrdinu.pichnuti do raminka ji ani neprobudilo natoz aby brecela.v kocarku se ji libi,chrni tam jako princezna.na jiru jsme museli uz poridit naky jarni obleceni,tak jsme vyrazili dneska dopo a hned jsme o 4tis lehci.ja jsem si teda koupila kalhoty ale zbytek je naseho mladyho.boty,kalhoty,bunda,cepice a drobnosti jako ponozky,slipy a dalsi.jak roste tak porad obmenujeme jeho satnik.

vypadalo jak je krasny pocasi a byla mi pekna zima.odpo prijde kamaradka s prckem,taksi budou s jirou hrat a mi pokecame.tak musim jeste pripravit nakou dobrotu,aby jsme se meli do ceho zakousnout.

zitra se ukaze jaka jsem matka a jak budu zvladat dve deticky.zitra jde tomas do prace,tak jsemna to zvedava.

zany budila jsi malou na jidlo,nebo jsi ji pres den nechala az se sama zbudi a pak se napapa?ja zkousela jak rikaji v porodnici kazdy 2-3h budit ale me trva hodinu nez ji zbudim a kdyz se mi to povede,tak se prisaje k prsu a hned spi.tak ji nechavam az se probudi sama.

docela nezvyk to nocni vstavani,nak jsem odvykla.vstavame tak 3-4x na papani.

jestli to stihnu,tak doctu a jeste navecer pisnu.
18. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - nechávala jsem jí spinkat :slight_smile: Pokud bude přibírat, tak bych to nehrotila... A je to jak píšeš, když jí vzbudíš, tak ti u toho stejně bude spát...
18. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek