• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Hojky :dizzy_face:

Marti já se přidávám k Zany, taky bych nebudila. Když jsem odcházela z porodky tak mi bylo taky řečeno, ať budím, ale když k nám přišla mudra na první prohlídku domu tak mi taky říkala, ať ho nebudim. Když bude přibírat tak ho zbytečně budu nutit vstávat a pak mi nemusí spát. :wink: V noci mi řekla, ať si nařídím budíka po 5 hodinách od kojení jestli mám pocit, že bych kojení zaspala. Tak jsem se na to vyprdla a mladej mi vydržel od narození i 6 hodin spát v noci v kuse. Teď už je to horší.... :confounded:

Zany narozky mám až v září, ale Kubík je má za měsíc tak to můžeš dát k narozkám jemu no a když se mu to teda jako nebude hodit, tak se objetuju a vezmu si jí já. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme byli u D dědy na zahrádce tak se tam Kubík vylítal a jsme pěkně vyfoukaný. Pak volal děda ať za ním zajedeme do tesca a nakonec že si veme Kubíka sebou do Kaufu, že se pojedou podívat za babičkou do práce. :slight_smile: Tak jsme si zatím dali v tescu jídlo a viděla jsem Milky. Jeli asi vykoupit ty plenky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Děda už je s Kubíkem zpátky, ale mladej chce pořád řídit tak sedí v autě a děda ho nemůže dostat ven. Prý domu za maminkou nechce :sweat_smile:
18. bře 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - já si to myslela, že je máš až v září :wink: Asi jsme se o tom někdy bavily :slight_smile:
No tak ti to dám dopředu, no :grinning:

Eliška vříská, Honzík je s manžou dole a čistí kotel a za chvíli valí na spinning. Tak tu budu na divou zvěř sama :confounded:
18. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak ať tu divokou zvěř zkrotíš :grinning: .

Malej zatím vypadá v poho tak uvidíme, jestli se něco nerozjede. :confounded: Po obídku spinkal necelou hodinku a taky to podle toho vypadalo. Vzbudil se s řevem, že se mu i rýma spustila, teď když přišli s dědou tak stropil scenu až jí chytnul přes prdku. Lehl si na zem a řval a kopal. :angry: To mi ještě neudělal. Tak snad bude spát v noci, když je dneska tak vyvětranej a vyvenčenej.
18. bře 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

zany tedy u vas vylo "veselo" :wink: Honzik pekne radil :sweat_smile: aspon vim, co nas tehulky asi tak ceka :wink:
zany diky za tip, kde koupit ty kosile

baro, davej odkaz casteji :slight_smile:
18. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro a nebo vis co? ja dam ten odkaz za tebe :wink: http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373
18. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, tys pracovala na hygiene?
18. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mlaďas už snad konečně spí. Jednou jsem ho vyndala na nočník, kakal :slight_smile: , pak teda ještě třikrát zkusil hlásit další ee, ale moc dlouho mu to nevydrželo tak už jsem ho tam nechala. :wink:
18. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli dnes u budouci prababicky objednat pro prcka pletene ponozticky :slight_smile:
18. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko tak hlavne aby se z rymy a kasle vyspinkal!
18. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no doufám. Je to hrozný, když prcci stůňou :pensive:
Pletené ponožtičky jsme také nějaké dostali když byl Kubík malinkej a hrozně ráda jsem mu je dávala. A dokonce babička od nějaké kamarádky dostala i háčkovaný a ty neměli chybu. :wink:
18. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja pletene miluju, doma jine nenosim - nikde netlaci a jsou teple :slight_smile: tak at se prcek taky ma :slight_smile:
18. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska jsem měla trénink na příští týden a uspávala jsem obě děti sama...
Vykoupala jsem Honzíka, pak Elišku a šla jsem jí nakojit. Předtím jsem udělala Honzíkovi mlíko (byl už po večeři) a pustila mu Krtka a zatím jsem kojila a on koukal. Pak jsem šupla Eli do postýlky a než jsme šli číst pohádku, tak jsem jí jen dala znovu dudlíka a byl od ní klid :slight_smile: Manža šel ještě něco řešit za švagrem, tak dorazil později :wink: A po mě Honzík nevyžadoval pohádky jako čte věčně s manžou, ale četli jsme jiné, pak jsem tam s ním chvilku byla a byl klid :slight_smile: Doufám, že takhle hladce to půjde i příští týden :dizzy_face:

Luci - já na hygieně nedělala, ale kamarádka, která si knížky půjčuje, tak jo a půjčuje je i kolegyním :wink:

Já teda ponožky nesnáším!!! Doma vůbec ne a to už mi musí být fakt zima, abych si ponožky vzala!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže ani pletené ne...

Sokolko - všechno je jednou poprvé :grinning:
U nás dneska zmizela houpačka! Honzík chce od manži pořád houpat (na mě to nezkouší) a nějak se tu odpoledne vztekal a tak jsem nakázala sundání a odnesení dolů a hotovo!!! :rolling_eyes: Nebudu poslouchat jeho věčné scény kvůli houpačce :angry: A on to zkouší i ráno, když manža odchází do práce :confounded:
18. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No myslím, že tu slečnu co má spoustu hlasů asi nedoženeme :angry: Nevím co na ní vidí, přijde mi jako levná děva :grinning:
Asi se zákazníci snaží :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zítra po obědě jdeme na tříměsíční prohlídku :slight_smile: To jsem zvědavá kolik Elinka váží :slight_smile:
A snad bude očkování bez řevu :wink:
18. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a dneska mi tu Honzík vykládá, že už je tma a že se musíme jít namazat olejíčkem :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A pak mi povídá, že doufá, že půjdu žehlit :grinning: :grinning: :grinning:
Nevím kam na to chodí :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A já na žehlení zase kašlu, protože se mi zase strašně nechce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
autor
No vždyť on si tu se mnou nikdo nemusí povídat, já si vystačím sama :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
No dám si aspoň 5000 :slight_smile:
18. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
5000 :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak Honzik te takhle buzeruje? :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
co 5000? :confused:
18. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dneska na nehtech nechala jsem si udělat modrou francii tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží. :slight_smile:
18. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík se specializuje na domácí práce - toho už jsem si u Zany všimla. To je ale užitečný, pak bude žehlit místo mámy :slight_smile:
18. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to Kuba je taky pomocnik. Kdyby mohl tak i umeje okna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem vlezla s Luckou do tý cukrárny V brance v Pražský - mají tam super dortíčky, fakt doporučuju.
18. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany Honzik je dobrak posilat te zehlit :wink:
ja vyprala a zehlim zitra
18. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tam jsem ještě nebyla, ale mohla bych to vyzkoušet až tam budeme mít cestu, díky za tip :wink:
18. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo ja tam taky chodim rada :slight_smile: a stejne dobry jsou u tady na namku v Riu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych do cukrarny sla :grinning: kdo pujde? :wink:
18. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek