• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
tak tady se spi, tak se jdu pridat :slight_smile:
18. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý ranko, :dizzy_face:

opět noc plná hrůzy :frowning2: . Pořád se budil, křičel ze spaní, kopal, prostě se mu něco zdálo. Už jsem začala zabírat, když v tom on bez varování začal řvát. Jsem myslela, že dostanu infarkt :sweat_smile: . Většinou se začal hrabošit a pak ječet, ale tohle bylo zařvání do ticha. Do toho opět chraptěl a sem tam zakašlal. No dneska dopo radši zůstaneme doma. Udělám mu šťávičku z čerstvého ovoce, aby měl aspoň nějaké vitamínky, když ovoce nejí a budem i nadále čekat, co bude. Vstávačka za 5 minut 6. :angry: Myslím si, že by ještě spinkal, ale jak už je skoro světlo tak mi na to prdí. Jsem zvědavá až se změní čas jak to bude vypadat potom.

Na dnešek máme ještě uvařeno, tak možná něco upečeme. Uvidím. A taky bysme mohli vyluxovat. :slight_smile:

Luci jsme tě tady nějak včera nechaly viď? :sweat_smile: To víš matky prd vydrží :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 06:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

u nás noc celkem klasika... Honzík se ale asi v půl 4 vzbudil a přiběhl s pláčem. Podezírám ho z toho, že spadl z postele... Chvíli byl u nás, ale pak chtěl k sobě do postele, tak jsem ho odnesla, ale odmítla jsem tam s ním být :stuck_out_tongue_closed_eyes: A všimla jsem si, že má peřinu celou na křivo, jakoby k zemi, podle toho dedukuju ten pád, ale ránu jsme neslyšeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chvíli klid a pak ječel, tak k němu šel manža a pochopitelně tam vytuhl :grinning:
No já s Eliškou vstávala v 7 na kojení, Honzík spal ještě do půl 8 :slight_smile:
Dneska jdeme na tu tříměsíční prohlídku a první hexu, tak musím ještě odvézt Honzíka ke tchýni a pak máme sraz s kamarádkou :wink: Tož hlásím, že odpoledne nebudu :slight_smile:

Sokolko - snad to bude jen kašlík a vyléčíte ho doma a nebudete muset k mudře... :wink:

No jo, matky prd vydrží :grinning: Ale já si šla spíš číst... Holt chodí Luci dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko - myslela jsem 5000 příspěvků :slight_smile: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuk... :wink:
U nás noc normálka. Večer jsem zkoušela natahovat, natáhla jsem Adámka o celou 3ú4 hodinu, víc už se fakt nedalo. takže jsme stejně večerníček neviděli :wink: a výsledek? nulový! zas vstávačka v |5.30...to už asi jiné nebude... :confused:
Sokol: už teď se děsím, jak bude spinkat do budoucna... :unamused:
Lucii: díky za agitaci! ano dámy, klikejte co to dá :grinning: http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373

Petul: tak v 10 mezi dveřma v Amálce nazdar! :grinning: Adámek teď us, ale už ho syšim, že se vrtí, takže nás čeká od 9 cesta kočárem, aby se vyhajal před plavčem...Kéž ho to zase baví, jako posledně :grinning:
19. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No kéž by Honzíkovi ty domácí práce vydržely a chtěl to dělat i dál :grinning: Ale silně o tom pochybuju :grinning:

V té cukrárně v Brance jsem ještě nebyla, ale slyšela jsem o ní... A dneska jdeme s kamarádkou do Ria :slight_smile:
19. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Báro - už jsem hlasovala :slight_smile:

Některé děti mají holt v hlavě budíka :unamused: A je pravda, že to jestli jdou spát dřív nebo později na ně nemá vliv... :unamused: Honzík šel kolikrát taky později a stejně vstával stejně :rolling_eyes:
Na ten čas jsem taky zvědavá, snad nás to nerozhodí :rolling_eyes: Jen se bojím, že mi Honzík řekne, že je "sveklo" a že spinkat nejde :grinning: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mi tvrdí po obědě... :wink: Holt žaluzie to jistí :slight_smile:
19. bře 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky - hezké plavčo bez pláče :slight_smile:
autor
No jdu něco dělat, juknu později :wink:
Tak opět to s námi vypadá jako včera. Sem tam zakašle ale nic tragickýho. Rýma taky nic a teplota taky ne. Udělala jsem mu z odšťavňovače šťávu ze 3 jablek tak už to má skoro vypitý. :slight_smile:

Zany mi teda po o spíme, ale zatím nemá problém s tím, že je světlo. Ale ráno mi to tak přijde. Jsem zvědavá na léto, to budem vstávat asi v 5 :angry:

Barcul u nás máme vyzkoušený, že když usnul dýl tak ráno vstává ještě dřív. :confounded:

Ráno tady zase vyváděl, nakopnul stůl a řval, že má bebí a pořád něco. Tak se D naštval a že už radši jede do práce aby si odpočinul od toho nočního a raního řevu :angry: . No ale teď je malej v poho. Kouká na kouzelnou školku tak snad to do oběda s ním vydržím. :slight_smile:
19. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky.Jo budu rodit v PB sem ráda aspon nikam nemusim jezdit hodinu.Jinak noc u nás děs páč sme se s manžou převalovali jak kuře na grilu.Sokolko to víš já se podívám a vidim, ale to sou náhody :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso tak vy máte dneska k obídku grilované kuře jo? :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem se akorát chystala, že půjdu luxovat a přijel D z práce tak jsme se na vypradli. :grinning:
19. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
teď koukám co jsem to napsala, jsem chtěla napsat vyprdli :grinning:

Kluci si hrajou s autíčkama, ale nevím kdo z toho má teda víc, spíš mi přijde že táta. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám vypráno tak jdu věšet.
19. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak my máme uvařeno, pak jen uvařím brambory :wink: Eliška šla spinkat a já se pustila do toho žehlení a za tu chvíli co spala jsem aspoň vyžehlila všechno její prádlo a plenky :wink: Zbytek holt večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to už fakt musííííím :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Sokolko - to pak budete vstávat ve 4 :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokolko no můj případ by byl spíš velryba :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky a prckove,
tak dneska jsme prvni den doma bez tatky a zatim to jde.jirik vstaval v pul 7 a danielka v 8.tak jsme si na etapy dali snidani.trosku jsem poklidila pripravila obed a ted si jdu dat s jirou nakou hru,kdyz danielka konecne usnula.a pak se najime a prijde se podivat na malou kamaradka.chtela jsem jit ven,ale dneska na to fakt pocasi neni.tak budeme zavreny doma.doufam,ze z toho nebude jirik moc otravenej.

z jirika mam radost,chce mi porad s malou pomahat,nosi plinky,dava ji dudlik ale zlobi me s tim ramusem co dela.nemuzuho naucit mluvit potichu,kdyz mala spi,nebo nejecet kdyz si hraje,boura s autama a tak.to sebou mala vzdycky skubne,jak se chudinka lekne.

jsem zvedava na vecer,jak budu sama prcky koukat.musim udelat naky system,aby jsme se zajeli do nakyho rezimu.

miisso jak to,ze budes rodit v pribrami?
19. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak naše plavání = propadák. Lucinka plakala skoro celou dobu, ve vodě jsme mohly být tak max. 8 min, takže nám dnešní lekci ani nepočítali. A příště si mám vzít plavky a když bude brečet, tak půjdu do vaničky taky. Prý možná pláče, že je přetažená - vstáváme taky v 6 hod, takže v 9 hod prý nemůže podávat plavecký výkony. Příště jdeme od 14 hod, tak snad se zadaří.

Luci: já do tý cukrárny nechci lézt moc často, abych si nevypěstovala návyk... Teď se mi docela daří kila sundavat, tím že kojím to jde dolů, tak abych to těma dortama neotočila...

Zany: to jsem zvědavá, jak Elinka narostla. Dej pak echo.

Miso: a pořád platí, že to bude císařským řezem ?
19. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Teď nám odešla návštěva, byla tu kamarádka s tříměsíčním Vojtíkem. tak jsem si taky pochovala mrňouse :slight_smile:
Jinak jsme dnes papaly v 5 a vztávaly v 7, takže jsem ani návštěve nestihla upéct bábovku :frowning2:

Dočítat Vás teda nestíhám, to je hrůza :angry: :grinning:

Jinak, dnes je tam fakt hnusně, to nás štve, procházka nebude, malej zas v noci kašlal, tak budeme dnes doma.

Sokolko, včera jsme se potkaly, a poznaly jsme se :astonished: :wink: , a samozřejmě jsme jely vykoupit plínky :grinning:

Barčul, tak jak na plavču? Jak už jsem psala... dnes courat nepůjdeme. Je tam fakt hnusně, tak to necháme na zítřek ju :wink:

Půjdu vařit malému oběd, než se vzbudí, a my tu máme ještě zbytky ze včíra.Ale asi něco upeču.. :slight_smile:
19. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany dej pokoj, já ti dám ve 4 :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ho tam přidusim a bude :grinning:

Miso, ty moje velrybo, taky jsem se tě chtěla zeptat, jestli to půjde císařem nebo ne když se malá otočila. :slight_smile:

Marti tak to to zatím zvládáte dobře. :slight_smile: Ono si to za chvilku nacvičíte a půjde to jako po másle :wink:

Petul nic si z toho nedělej. Ona byla prostě Lucinka unavená, tak příště to určo lepší, když půjdete v jinou hodinu. Jen aby vám to vyšlo se spinkáním, aby nebyla malá zase unavená. :wink:

Milk to je jasný že jsme se potkali. Jsem si nejdřív nemohla vzpomenout kam s tebou, ale pak mi to secvaklo. :grinning:
19. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem teda aspoň vytřela a uklidila koupelnu se záchodem, abych teda jako něco udělala. Za chvilku ohřeju malýmu obídek a půjde spinkat. Snad bude spát dýl než včera :sweat_smile:
19. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahój, tak mi na plavču o krůček lepší, než Petul :wink: Adámek byl ve vodě jako rybička... :sunglasses: mírné protesty na zádech, jsou už u nás normální, ale při polévání vodou se na nás řehtal :grinning: měla jsem radost...do té doby, kdy měla nastat masáž.. :unamused: On prostě už je po tom plavču tak dokonale unavenej, že na nějakou masáž nemá pomyšlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: jediný co snesl, nechat si namasírovat záda a zedeček :wink: ale to jsem ještě musela před ním panáčkovat, abych ho odreagovala od řvaní :sunglasses: Celkově vzato, jsem spokojena. Příště už máme poslední vaničku a v dubnu hurá na bazén!! :grinning: To jsem na nás zvědavá teda!

Petul: škoda škoda, že se to dneska nezadařilo, určo to bylo tou únavou. Nejlepší je vzít kočár a nechat prcky před tim vyspat. Ta 14 hod.pro vás třeba bude lepší. U nás je po o. spíš ještě větší únava, takže nám spíš vyhovujou raní hodiny...Malej teď vyspává ve vajíčku. Usnul hned po naložení do auta... :sunglasses: ..to byla maminka tam s tebou, viď? :wink: škoda že se lucinka před babičkou nepředvedla... :slight_smile: ale ona to jistě napraví v bazénku a s tebou ve vaničce, bude jako divá! :slight_smile:

Milky: tak pleny v poho, jo? :wink: Já to doma řikala R.a on poudal, že to tam měli fakt blbě označený, že se taky byl ptát prodavačky, jestlivá to platí i na čtyřky.. :wink: to jen aby sis nemyslela že jsi pako :grinning:

Marti. paráda, první den bez táty musí být krušný... :wink: držim paleček ať to zvládnete až do večera! :slight_smile:

a víc vim prd...
19. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, Milko: já to tak nějak podvědomě tušila, že se na nás s procházkou vyprdnete :grinning: ale nevadí nevadí, my pujdem, jak jinak :wink: ať jsou venku hromy blesky, ať padá sních, nebo hovna s háčkama, Baculda s Adámkem bude brázdit ulice co to dá :grinning: :grinning: :grinning:
tak zítra se snad vyčasí a vám už bude lépe a radostněji.. :wink: doufám, že takhle hnusně nebude i v sobotu, to mám tu premieru a jedu s malým SAMA až do Prahy... :wink:
19. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak v PB budu rodit nevim proč, ale jak sem volala do té Prahy tak mi řekli at počítám s tim, že mě převezmou do péče jen kvůli těm protilátkám, ale né na porod to prej budu rodit tady no guláš.Tak sem to volala svému dr aby to věděl a ten mi řekl, že zavolá tady primáři aby mě vzal do péče on a budou mě brát jako víc rizikovou.A když je malá jak má teda zatim tak bych mohla rodit normálně, ale musí tak zůstat.
19. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Barcul: jo, to byla moje mamka, měly jsme doprovod :slight_smile:

Miso: tak to je dobře, já myslím, že malá už takhle zůstane, už tam nemá místo, aby tam dělala nějaké veletoče. Ale to by možná nebyl marný ten dýchací trénink :slight_smile:
19. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Bar-vyprdnout se na Vás sme v plánu neměly... Též chodíme ven v každém počasí. Ale dnes nepůjdeme... S malým se rýma táhne už dlouho. dneska mu koupím jiný kapky na rýmu i kašel..a uvidím, v úterý jdem k doktorce, tak mi kdyžtak napíše něco jinýho.
19. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Petulao: no ona má jěště místo je drobná, ale myslim, že je to hodná dcera a bude hajat tak jak je to dobřé :grinning: :grinning: No já sem řikala, že asi tam zajdu, ale nevim ještě
19. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak prďolku jsem šoupla před dvanáctou do postýlky a v tu ránu byl tuhoň. :slight_smile: Asi byl unavenej z noci :sweat_smile: . Jenž teď se opět po hodince vzbudil a ječel tak jsem tam vběhla, dala jsem ho lehnout, vrazila čaj a je klid. Hned zavřel očička, trošku si cucnul a spinká. Tak snad se probere v lepší náladě, než včera. :wink:

Miso tak to by bylo bezva, kdyby jsi do tý Prahy nemusela vůbec. No a malá bude snad chytrá a zůstane tak jak má být. :wink:

Milk co za kapky dáváš? :confused: Já mám dobré zkušenosti s Olynthem, Nasivin nám nepomáhá, no a kombinujem to s mořskou vodou. :wink:

Bar tak to je bezva, že už si to koupáníčko malej užívá. :wink:
19. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tedy teď jsem na tom hlasování našla tu děvu, co má skoro 5 tis.hlasů. Ta si asi spletla firmy ne? To je tvář Enji a ne reklama na Sexshopy. Viděly jste jí?
19. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul tak jsem taky zalistovala a fakt mazec. Asi si to opravdu spletla, protože tohle přece nemůže myslet vážně :rolling_eyes:
19. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek