• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Tak sme napapčený. A v troubě se nám peče beránek :grinning: Leč jsme nemohly dát zaboha dohromady bábovkovou formu. tak sem zvědavá,jak to dopadne, až to vyndám :unamused: :sunglasses:
19. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej je dnes nějakej ukňouranej, takže veliká zábava.
Sokol. taky jsme měli Olynth. O Vánocích se mu po týdnu rýma nezlepšila, tak mi nechala Doktorka udělat kapky v lékárně, a ty zabraly... A dnes uvidím, co nam poradějí...

Až bude Beránek hotov, půjdu si s malým asi na chvíli lehnouti do velké postele, páč mám od rána své dny, a bolí mě brůško. :frowning2: Tak si půjdu odpočinouti s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě mrzí, že tu lehkou děvu už nevyšachujeme, tý tu výhru tedy fakt nepřeju.

Dneska experimentujeme - dala jsem Lucinku do postýlky a čekám, jestli tam usne. Zatím žádný řev, tak to vidím pozitivně :slight_smile:
19. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak mi z procházky...s teď tu sedim, a je tam krásně :angry: a když sem šla já, tak lítaly obr vločky a přišla sem durch:angry: zákon schválnosti....
Pet: jo jo, tak ta nahatice nestada nestydatá mi pije krev už hezky dlouho! jen nechápu, kdo jí ty hlasy dává, když Enjs kosmetika je spíš ženská než mužská, ne? :grinning: asi má kozelína inzoš v hambatým časopisu :sunglasses: !!! a naše Valerka ostrouhá mrkvičku....
19. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme z poradny doma :slight_smile:
Eliška váží 6,5 kg :slight_smile: Honzík měl v těch třech měsících 7,6 kg :grinning: Budu jí muset změřit, protože nám jí neměřily :unamused: Ale při očkování byla statečná a ani nepípla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Holt se pozná ženská, snese víc :grinning: No jo, ale když jí chtěla doktorka prohlídnout, tak natahovala :grinning: Tak jí doktorka povídala, že jestli u očkování nebude příště brečet a u poslouchání jo, tak si to u ní rozhází :grinning:
Honzík byl u babičky jenom chvilku :slight_smile: Do poradny jsme přijeli chvíli před ordinačníma hodinama a ještě že tak. Jedna paní už tam byla a za mnou se vyrojily hned další 2 maminy a když jsem odcházela, tak byla plná čekárna :unamused: No a pak jsme byly s kamarádkou na dortíku, kluci si chvíli hráli, Eli spinkala a my kecaly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Barcul - nešla jsi tak kolem 13,30 kolem Ria a neměla jsi na hlavě takovou bekovku? :confused: :sweat_smile: Jestli jo, tak jsem tě viděla :slight_smile:

No nedočítám vás, nebo nemám tolik času...
19. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chtěla jsem napsat "neb nemám tolik času" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - neboj, za chvíli si v tom uděláš systém a najedete režim :slight_smile:
Já když jsem večer sama doma, tak nejdřív vykoupu Honzíka, když nespí po obědě, tak ho šoupnu do postele a pak koupu Elišku a jdu jí nakojit a jde spinkat taky :wink:

Petul - no to víš, najít příhodnou hodinu není asi jen tak... :unamused: Snad bude příště líp :slight_smile:

Barcul - tak aspoň, že plavání se líbí :slight_smile: Masáž se holt přetrpí s brekem...

A kdo s vámi vlastně plaval? :confused:

My jsme na rýmu kapali Nasivin :wink: A dobrý :slight_smile:

Míšo - pravděpodobnost, že se malá otočí zpátky je hodně malá!!! :wink: Jak dítě zaujme polohu hlavičkou dolů, tak už jí málokdy změní :wink: Takže by to dýchání bylo i na místě :slight_smile:

Petul - tak co experiment? :confused:
19. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zítra jdeme plavat dokonce dvakrát :slight_smile: Ráno na normální hodinu a odpoledne v půl 4 máme natáčení :slight_smile: Ale to budeme v bazénu jen 15 minut, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
19. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám otázku jak je to s nevyčerpanou dovčou????Prej když sem na riziku nekrátí se mi.mám nárok na 18dnů za 2008
19. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - zklamu tě, ale pokud jsi na riziku, tak se krátí :unamused: I když nevím jak je to s přelomem roku, protože já byla na riziku v jednom kalendářním roce...
No až pak budeš končit mateřskou dovolenou, tak si požádáš o vybrání dovolené a současně budeš na rodičáku :wink:
19. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: včera jsem sem ani nenakoukla, byla jsem u sestřenice, vezla jsem jí ´´do kouta´´ má skoro 3měsíčního chlapečka. Ježiš to byl malinkej uzlíček. :dizzy_face: Samozřejmě jsem tam byla celej den, udělali jsme si oběd, pak vyrazily s kočárama na dlouhou prochajdu, bydlí na Orlíku a tam jsou trasy na kočárkování fakt super.
Zato dneska, Sabče se spouští rýma a do toho zase zoubky,řev a řev, takže jsem jí dneska jenom ošplouchla obličej, ruce, zadeček, vyfásla čípek a šla do hajan.

Holky k tomu hlasování, pokud je ta soutěž solidní, neměli by jí to uznat. Já jsem takle soutěžila se psama, byl tam kluk a ten měl skoro 3tis hlasů a nakonec mu je neuznali, protože rozšifrovali, že si je tam nahnal podvodem. :wink: Tak držím palce a snad tam taky budou rozumní. :slight_smile:
zany, tak Ty mi nechceš dát buchtu, jo? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Si teda fakt upeču :grinning:
19. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany mě bylo řečeno, že se nekrátí když si na riziku :confused:
19. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miisso-mě teď proplatili dovolenou a bylo to docela dost.Takže myslím,že nekrátí :slight_smile:
19. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně řikala účetní, že nekrátí, ale člověk nikdy neví a taky řešim kolik budu mít mateřskou
19. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso tak si to vyhledej na netu. Je to nějaké procentro z denního výměru, ale přesně teď nevím kolik. Ale určo to najdeš. :wink:

My byli odpo v Praze, D něco potřeboval, udělali jsme si zastávku v "mekáči" a malej normálně snědl 3 kuřecí nugetky a nějaký hranole. Jsem úplně čučela, že mu najednou nevadí maso :grinning: . Pak jsme se ještě stavili u kamarádky, protože D tam něco vezl tomu jejímu, malej se tam vykakal :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě dostal na cestu brumíka, kterýho taky snědl. No to jsem myslela, že už musí prasknout, že mu už ani nic nedám k večeři a doma ještě zdlábnul brumíka lodičky. :sweat_smile: Teď už leží a zatím je klid. Sice před chvilkou zakašlal, ale tak nějak normálně. Jo a zkusila jsem mu dát na noc homeopatika. Kupovala jsem je asi před rokem, jak špatně spal, jenže byli až od roka a to mu nebylo tak jsem je ještě nezkoušela. Má to být na nějaké zklidnění při lehkých poruchách spánku a dává se lžička ráno a večer max. 10 dní nebo do doby, kdy se to srovná. Tak uvidíme, jestli to bude něco platný. Říkám si, že když jsou to homeopatika, tak ty mu neublíží a když mi to v lékárně doporučili už před rokem když byl ještě malinkej, tak to snad bude dobrý. :pensive:
19. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko už sem koukala.Hele tak proto sem dneska nikde nezahlídla ani v práci když sem byla :grinning: :grinning: :grinning: už se taky těšim do prahy na KFC :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: tak to Elinka váhou normálně trhla Lucku, to zírám :sunglasses: Taky se vždycky snažím být u doktorky před začátkem ordinační doby a většinou jsme první, max. druhý. Pak už tam začíná saigon.

Jinak, experiment - dítě v postýlce usnula, ani neplakala, ale vydržela spát jen 45 min, to je prd. Odpoledne jsme byly na farmě na srazu s dalšíma prckama a to si Lucka nemohla nechat ujít, takže už nevytuhla. Ale ani nebyla ukňouraná, pořád se uchechtávala, zlatíčko moje :slight_smile:
19. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - já na riziku byla taky a dovolenou mi krátili :angry:
A mateřskou budeš mít skoro stejně velkou jako neschopenku :wink:

Petul - no jo, nemám díťata žádný párátka :grinning: Ale nemám o ní strach, vyběhá to jako Honzík :wink:
No já u dr. tolik lidí snad nezažila :confused: :rolling_eyes: Musím si to pro příště pamatovat a být tam zas takhle brzy :slight_smile:
Ten spánek bych zkoušela dál :wink: Třeba se to zlepší :wink:

Eliška toho dneska taky moc nenaspala, tak vytuhla rychle a Honzík taky usnul bez problémů... Nespal po obědě, tak to šlo :wink:
19. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso D byl dneska v práci jen tak na kafču :grinning: , nebylo prý do čeho píchnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže doma už byl kolem půl jedenácté. I tak mi přišlo, že byl pryč dlouho na to že nic nedělal :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale co jsme si od taťky aspoň odpočinuli :grinning: Já KFC nemusím, na mě je to vše strašně pálivé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petul tak to je Lucinka zlatíčko. Hlavně že byla spokojená :wink:
19. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já teda osobně mám radši KFC :slight_smile: Twistra :slight_smile:
19. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko, :dizzy_face:

vstávačka v 5:45h :rolling_eyes: , ale noc byla o hodně lepší. Že by ty homeopatika? :confused: No uvidíme. Zatím mu je bude pár dní dávat a jsem zvědavá. Každopádně začal malej odkašlávat, tak přemýšlím, že mu začnu dávat nějakej sirup. Počkám co bude dopo a uvidím.

Potřebuju skočit do krámu pro špek, protože bude dělat játra a potřebuju uvařit hned po ránu, protože nám od 9 do 10 nemá téct pitná voda. No a jak je znám tak to zase do odpoledne poteče špinavá než se to propláchne. Takže chci mít uvařeno předem. :wink: Tak za hodinku se sebereme a zajdeme tam s Kubíčkem. Taky potřebuju hodin něco mamce takže až uvaříme tak si uděláme ještě malou procházku k ní. No a když to stihneme tak chci ještě vysát, když to včera neklaplo. :slight_smile:
20. bře 2009 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko..
Vztávačka v 5:25,ale po mlíčku jsme dělali v postely ještě blbiny :slight_smile:
Sokol-včera byl L. pro ty léky v lékárně a poradili mu ten Nasivin,tak jsem zvědavá,ale můžu ti říct že v noci nechroptil. A na kašel Stoptusin, je pěkně hnusnej, ale malej je hrdina :grinning:
On občas zakašle, chvíli chroptí. Nevím, jako kdyby mu to odeznělo a pak se to zase vrátilo...I když v takovém počasí, kdy je chvíli hezky,chvíli ošklivě, se s tím dá tak trochu počítat :unamused:

Malej si hraje na bříšku pod hrazdičkou. Dneska mu budu vařit špenátovou polévku, a nám budu dělat jen uzené s kaší. Musím ještě sbalit malému věci, dneska bude asi spát u babičky a dědy. A mamka s taťkou asi půjdou do výru velkoměsta :grinning: :grinning: :grinning:

Joooo, a docela špatná zpráva, včera tu byla majitelka bytu. Mají firmu, a kvůli krizi jsou na tom prý tak špatně,že byt budou muset prodat.A my se vystěhovat :frowning2: Takže už nemáme čas na hledání baráčku, a budeme muset koupit byt :angry: :angry: :angry:
20. bře 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

my jsme dneska vstávaly v 6 :rolling_eyes: Eliška se vzbudila na kojení a pak už neusnula a Honzík spal do půl 7 :unamused: No ale snad usne bez problémů po obědě, když jdeme odpo na to natáčení plavča :slight_smile:

Sokolko - tak snad se to spaní po homeopatikách zlepší :wink:

Milky - vy jste v podnájmu? :confused: No jo, škoda, že nemáte tolik času, holt bude byteček....
Tak vy si půjdete užívat a Máťa bude u babi s dědou :slight_smile: To je dobře, odreagování je nutný :slight_smile:
20. bře 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-jo jsme v podnájmu, páč sme takhle měly čas hledat ten barák. Ale přes zimu to stálo za prd. Snad jediná šance ještě je nějakej barák v Obecnici, dnes odpo by mi snad měly přijít fotky,jak to tam vypadá.Ale pochybuju, že to za to bude stát... ale uvidíme... JJ, dnes budeme mít asi préééé :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já osobně bych asi do koupi staršího domečku nešla... Přeci jen si v novém uděláš vše podle sebe a řekla bych, že rekonstrukce je zrádná. Máš odhad co se bude dělat, ale pak kopneš a všechno je jinak :unamused:
My už máme doma projekt, tak už chybí jen stavební povolení a můžeme začít :dizzy_face:
20. bře 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko..
Zany, Sice nevím co je Rio, ale bekovku jsem měla, čuliže jsem to určo byla já :grinning: Tak to už je podruhý, co jsi mne viděla a já tebe ne :sunglasses: to se mi ale stává často, neb já venku většinou nevidím ani neslyším...nění to tím, že bych nechtěla, ale prostě jsem takovej divnej brouk... :wink:

Sokolko: :grinning: pro špek nemusíš do obchodu, můžeš si přijít, kousek ti uříznu ze sebe :sunglasses:

Milk: holka holka, to je nemilé. A na koupi tohoto bytu? Ten je asi malej, viď? Teď jsem četla na baráku na Rynečku-jeden z těch opravenejch paneláků, že prodávají 3plus1....to už by bylo pro vás dobrý, ne? A časem se dá převést plomba od Hypo na barák :wink: a byt zasejc prodáte. Všecko má řešení.... :slight_smile: hlavně se mi nestěhuje daleko... :wink:
20. bře 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu udělat Honzíkovi snídani a pak nás balit na plavčo :wink:
20. bře 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Báro - Rio je cukrárna na sídlišti na náměstí :slight_smile: A já seděla uvnitř s kafíčkem a dortíčkem, tak jsi mě a ni vidět nemohla :grinning: Bych se jinak hlásila :wink:
20. bře 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany. Sorry, ale to je jasnačka, že by každej radši stavěl vlastní nový bydlení, ale každej holt nemá to štěstí na majetný rodiče, manžela apod... :unamused: a hooodně vysokou hypotéku v dnešní době? to by asi udělal jen magor a nebo opravdu někdo, kdo bere 40 litrů měsíčně...a kolik takových lidí je?????? značně mizivé procento :angry: a kde máš záruku, že tyhle velký prachy budešě brát i za rok, za dva? Prostě to musíš mít vždycky něčím ručený. Třebas prachy na účtu pro případ momentáýlní platební neschopnosti..já bych do obrovsky vysoký hypotéky, kde by splátka činila víc než 8 ti. proště nešla...toť můj názor. Dělala jsem v bankovnictví a takvejhle lidiček jsem tam pár potkala...nic hezkýho. A dneska je to ještě daleko horší :rolling_eyes: čuliže se člověk obyčejný bezmajetný musí holt spokojit s menší investicí, že..a za 1,5 mil-kde je dle mýho názoru splátka ještě docela o.k. asi težko postavíš dům dle svých představ. Za to kolikrát nekoupíš ani pozemek... :unamused:
20. bře 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-jenže mi nemáme 3 melouny na prdely, abysme si koupili pozemek a ještě postavili barák. je lepší mít nový.
Ale my bysme kupovali starší, skoro každej to tak dělá, je nám to fuč, kdyby byl starší.

Barčo-Majitelka nám ho nabízela, ale je malej, chceme 3+1. A jinak když jednou koupíme byt, tak barák už ne. převést plombu není tak jednoduchý.strašně bysme na tom prodělaly... není to tak jednoduchý. Koupíš byt za 1500000 kč..ale spácíš jednou tolik... takže tak by to nešlo.
20. bře 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek