• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zan\: aha, tak já v tý slotě lítala venku s kočárkem a vy jste se mi smály :wink: od teplé kávičky a sladkého dortíčku? Jak to žes nevyběhla a nepodala mi občerstvení??? :grinning: Příště to naprav... :sunglasses:
20. bře 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky: ale šlo... :wink: neboj neboj...dostala bys pak od banky víc penízek na ten baráček, to dneska každá banka udělá v pohodě..jde jim o prachy.... :wink: no a mezitim se to převede...No a nebo ještě jedno řešení, dát si úrokovou fixaci při uzavíraání ypotéky třeba jen na jeden 2 roky a až ti bude končit úr.fixace, tak střelíte byt rychle, najdete baráček, zaplatíš hypo a vezmeš novou na barák... :wink: všechno má řešení, věř mi...a nebuď pesimista, jo :grinning:
20. bře 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAR-já tomuhle pořád moc nerozumím, i kdyžs mi to vysvětlovala už několikrát :grinning: a tím pádem to nemůžu vysvětlit ani lubošovi, co mi povídáš...takže musíte přijít někdy na kafe s Romanem a bude to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jinak to nevidím, jinak to nebude :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky: hale, ono i v bytě je přece krásně, když máš vedle sebe, toho koho miluješ a kupu dětí k tomu :grinning: Mít vlastní baráček je jistě sen většiny Čechů :wink: ale kolik jich bydlí právě v bytech, že? :slight_smile: a má to jednu výhodu bydlet v bytě, nemusíš věčně opravovat střechu, fasádu, sekat trávu, okopávat brambory... :sunglasses: nebo se rozčilovat s tim, že ti to ti blbý zedníci udělali jinak než ty jsi chtěla :grinning: Máš celkem klid a když by ti chyběla ta slast vyběhnout na zahradu s ratolestma, pokochat se sluníčkem a skočit do vlastního bazenu :wink: , dá se to řešit nějakou zahrádkou, třeba :wink: , a do bazenu skočíme spolu na koupaliště :wink:
20. bře 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
za to se nestydim, tak nazdar osudeee :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčul-jj to máš pravdu, at to dopadne, jak to dopadne, hlavně že mám kluky, a jsme zdraví :wink: :slight_smile:

Jinak do Lucky Bílý nemáš dalekooo :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar-včera tady byli Buráci :angry: :grinning: :grinning:
Napsala sem ti sem novinky, ale radši sem to smazala, kdyby se burák někdy přihlásil na Koně, to bych byla nahraná :grinning: , tak ti to povím venku Pogerkoo :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak dnes? Za 15 minut bude malej papčit, pak chrupčit..Až se vzbudí, dáme špenátovku (mimochodem už je hotovson :wink: ) a vyrazíme niet? akorát dnes nebudem courati 3 hodiny, nezakašlal a nechroptí tak ať to nezakřiknu! :wink:
20. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potřebuji do té lékárny Marie :grinning: ,nebo jak se jmenuje.ta za 2.poliklinikou, Prý tam mají ty prstový kartáčky, a pastičky. tak tam :wink: A co vy, nějaký plán?
20. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salvie :grinning: lékarna vyhovuje, neb musím koupit ten calm...nebo co na masáž dásní. včera mi přišlo, že Adámkovi už se klubou zuby, nebo byl jen nepříjemnej, uvidíme... :slight_smile: ale ať to doma mám... :wink: topho že by sem zavítala buranka bych se nebála, ta net viděla možná z okna běžet okolo :grinning: a to si ho ještě spletla s ožralým Jardou z Kotle.. :sunglasses: ale máš recht, nejlepší je stejně produkce z huby do huby... :wink:
Můj plán zní_zajet pro nejlepší hleba ve střední evropě, jinými slovy zajet na Březáky a v pekárně koupit staročeský chléb náš vezdější.... :wink:
Do Bílý možná daleko nemám, jen mám pár cm do výšky víc a o dost cm před prsa míň :grinning:

Jé, teď slyším v radiu, že zase tu máme přepádavače! prý 18.3 když šel 29letý mladík z nádraží, zaútočil na něj jiný mladík asi 30ti-letý v kapuci a se střelnou zbraní v ruce. vzal mu 12 tis. a krabičku cigaret... :angry: holky,tak bycha na odlehlá místa! :wink: a na lidi v kapuci... :slight_smile:
20. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373 pro zapoměnky... hele holky, píše se mě, nebo mně ? :astonished: už jsem z tý školy asi dlouho...
20. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Salvie :grinning: Taky potřebuju ještě v lékárně čípky... Já mám na dásně Mundisangel. jo a nedavno sem se ptala v lékárně, že chci něco jinýho než gel,a řekly mi,že nic jinýho se na zuby nedělá :angry: To mají špatně vymyšlený, páč ty gely umrtví na chvíli. Masírovat, kousátka, a kůrka chleba prý, takže v tomhle případě je nám medicína k prdu :unamused:
No my jsme snad celý tento týden ukřičení, asi se klubou další zoubky.

Jojo, ten nejlepšejší chléb se bude na víkend hodit :slight_smile: :grinning:

No ještě že nechodím nikde sama, a když jdu někam sama, taxík až před barák je nejlepším řešením :wink:
20. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
MNE. Podle mě, páč je to podle slova Zapomenout :grinning:
20. bře 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky: tak konec trajdání po nocích... :wink: i když to máš pak s odvozem... :wink: zrovna bude číhat u vás za barákem :astonished: Gelík mi poradíš, kdyžtak v lékárně, se taky zeptám a kousátko tam koupím taky, nebo na námku v oděvech. Včera jsem neodolala a koupila tam malýmu 2 mikči bez kapuci propínací :sunglasses: jak jsem chtěla, byli ve slevě, ač jsem tu slevu skoro nepostřehla... :grinning: nechala jsem tam 5tikilo a zasejc šla... :angry: Jo a včera Adámek v kočárku skoro nespal, jen chvíli, ale byl moc hodnej, tak nechápu. Třeba nám závidí, když jdeme spolu, že kecáme, nebo co a proto mi pak pláče :astonished: jsem z toho jelen....
20. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ve slově zapomenout, je právě jen me, ne???? :wink: matně si vzpomínám cosi o slově poměnka(mně?) doměnka(mně), že jakási vyjímka či co, ale fakt víc vzduchoprázdno v hlavě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: si to kvůlivá Adámkovi budu muset znova nastudovat, aby neměl blbou maminku... :grinning: jo a říkali v TV, že zjistili že od 27 let stárne mozek... :grinning: tak mám tak trochu nárok... :wink:
20. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje inteligence nezná hranic... :wink: jsem si ve wordu napsala slovíčko zapomněla a dala kontrolu pravopisu... :wink: takže je to tak jak říkala Milka...MNĚ! je vidět, že se tentokrát vědci dobádali pravdivé uádlosti se stárnutím mozku... :rolling_eyes: a nebo už mám místo mozku, z mlíka kostku... :wink:
20. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš si stará bréca, to už nárok máš :grinning: No kousátko koupíš normálně i na námku v pompu, hodíš do lednice a je to hotovson :grinning: ZapoMENOUT..Je tam ale to n...taky si nejsem jistá...budu muset koupit Pravidla českého pravopisu a zopáknout to, než půjde malej do školy :sunglasses: :grinning:
Ju a kdes je kupovala? to je super... :wink: Heled a kolik máme dnes stupínků...?
20. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, tak jsem to nezapoMNĚLA!!!!!!!Cha, cha cha bréco :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom 4....a to ještě v patře...brrrr.... :angry: dáme do kočíku teplou dečku kupovala jsem je na námku v oděvech, jak mají i záclony a tak... :wink:
Adámek teď pěkně lotří. Točí se furt v postýlce a podle řevu poznám, že má zašprajcovaný nohy ve žbrdlinkách a nemůže je vytáhnout... :angry:
jo a nech brécu brécou, dočkej času, taky zbrécatíš... :grinning:
20. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, už sem si na kočík připravila te povláček :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jo no, už je to velkej kluk, :wink: Mates taky vždycky začne řvát, když si nějakou část těla zašprajcne do žbrdlin.
nenene, nenechám. ještě mám čas...a že ti říkám bréco si vyřiď s burankou :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak nadšeně jsi tu její přezdívku převzala... :wink: ty ty ty...ale fusak vytahovat nebudem, že? :sunglasses:
20. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš.. Bůh ví, jak ona říká mě?! :grinning: :grinning: :grinning: Nenene, fusak vytahovat nebudeme :wink:
20. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul: tak ty jsi taky z bankovnictví? To jsou mi věci :slight_smile: Zany i já jsme taky dělaly v bance, dokonce ve stejné :slight_smile:
Taky bych nešla do obrovský hypotéky bez finanční rezervy. A všechny splátky rodiny včetně všech plateb pojistek, penzijního připojištění apod. by neměly být víc jak 40 % příjmů, aby byl člověk v klidu. Ale to věřím, že má Zany hravě spočítaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a to máš recht, každé bydlení má svoje výhody i nevýhody - domeček je fajn, ale je to taky práce navíc. My máme štěstí, že bydlíme ve dvougeneračním baráku, a dole jsou naši, takže většinu údržby dělá můj táta, naštěstí. Ale letos se chystám, že budu sekat trávu, když jsme doma :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: to víš Peťul, v dnešní době musí člověk dělat buď v bankovnictví, a nebo krást...jinak si nevydělá ani na starou pantofli... :grinning: Já vím, že to má Zany spočítaný, asi je holt ta šťastnější z nás, co má ty rezervy... :sunglasses: já jí to přeju.,..nejsem závistivý člověk...sakra...bože...jakto že někdo má na barák a já ne? .. grrrr.... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Peť: a v kterém ústavu jsem dělaly vy? já ČS a doufám že už se tam nevrátím... :grinning: lidi fajn, ale ta práce, stres, plnění plánů!!! :frowning2:
20. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jo, tak v u konkurence :slight_smile: tam dělá můj manža. My jsme byly v RB. Tož to já doufám, že se tam vrátím, ale nejradši bych na menší úvazek, tak snad budou slušný a něco vymyslí. A nebo jsme si se Zany říkaly, že by mohli otevřít pobočku v Příbrami...
20. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle tvého popisu usuzuju, že jsi dělala na pobočce, když jsi honila plány. To znám, všude je ta masírka stejná, já ale naštěstí dělala s firmama, to bylo lepší pořízení a nebyl takový stres, plán jsme plnili dobře. A lidi fakt super.
20. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peť: hm, tak to jo, to musí být úplně jiná práce... :wink: já bych taky klidně pokračovala, ale třeba v účtárně :grinning: hlavně bez těch blbejch plánů :rolling_eyes: ještěže jsem tam dělala ejn 3 roky, jinak bych asi už měla trvalý následky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stejně ti povim, že za ty 3 roky se zvedly plány na plnění a naopak se vzaly váhy jednotlivým produktům takovou rychlostí, že netuším, co bude za 3 roky po rodičáku :wink: to už ani neni možný tohleto, co se teď děje...Rakušáci nenažraný! :angry: jsem z toho fakt rozladěná. Haugh, nechci si kazit MD... :grinning:
20. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se hlásim v dosti rozpadlém stavu :confused: od půl čtvrté noc na nic pálela mě žáha tak, že sem brečela.A do toho mě začalo bolet bříško a bolí furt, ale je to asi od střev jak si lehnu je to lepší jinak sotva chodim no super stav občas to vystřelí až do zad.Malá je akční jako vždy tak jí evidentně nic netrápí jako maminku :confused:
20. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
missa: do zad? :confused: jejda, aby to nebyly porodní bolesti proboha!!!!! :astonished: :astonished: :astonished:
20. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě taky napadlo, ale jak ležim je to lepší.A bolí to spíš jen na jedné straně nemám to v celém břiše.Tak si myslim, že to nic porodního nebude
20. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek