• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Misso-ježíšku, to je divný, ale snad bys nerodila tak předčasně, třeba jsou to jen poslýčci.

Bar-jak ste na tom, já počítám ,že tak za čtvrt hoďky budeme obědvat, a pak všechny ty procedury, a hůůůráááá venky.
20. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestrašte.Si myslim, že to sou střeba, ale porodní bolesti mě taky napadli, ale to ne
20. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
miss: vlez si do teplý vody..když to přejde jde o poslíčky :wink: když ne, volej manžu :sunglasses:

milky: kojim a asi usnem...ale znáš to, spánek je u nás na půl hoďky a když si vezmu jak se dlouho oblikáte vy a jak krátce my :grinning: tak to se určo trefíme do podobnýho času... :wink:
20. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale mě ty bolesti nejdou do celého břicha :confused:
20. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mis: to ale nevadí... :wink: šup do vany džovany :wink:
20. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bolí to při chůzi a v leže to povolí?????? :confused:
20. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miss: jak koho... :wink: to je různý, ale ze mě si příklad neber, já to měla vyvolaný, takže bych taky asi ty správný kontrakce na převoz nepoznala... :grinning: já tu je reprodukuju, to co mi radily ostatní.. :wink: Ale co vim, někoho to bolí víc, někoho míň, ale ta teplá vana prej je jasnej signál. Tak uvidíš..každopádně by to musely být bolesti, který by se opakovaly a fa krekvence by se zkracovala... :wink: takže asi v poho... :wink: možná se jen Anička trochu rozvášnila. A nebo maminka a teď to jsou ty následky...
20. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to bolí dá se říct furt jen to že mi to vystřelí je občas
20. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mis: tak to asi bude ňákej toulavej zaraženej prd :grinning: ale kdyby to nepřešlo, tak bych asi radši šla na prohlídku, zda je vše o.k. bolest není asi nikdy jen tak v pořádku :unamused:
20. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba si dojdu jen pořádně na wc a bude to dobrý, ale ono to neni tak lehký :grinning: uvidíme co z toho bude
20. bře 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky: jsi tu ještě? my furt spíme čoveče... :confused: budete muset čumákovat před barákem.. :angry:

Miss: držím palec ať je brzo líp... :wink:
20. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata jsem si pěkně mákla. Ráno jsme už po sedmé vyrazili :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Rovnou jsem odnesla papírek mamce, hodila jsem jí to do schránky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no a pak na nákup. Samozřejmě jsme nemohli jít nakupovat do céčka nebo do sparu, ale do družby. To aby malej mohl mačkat semafory. :grinning: Pak jsem uvařila, utřeli jsme prach, vyprali 2 pračky a vysáli. Pak se Kubík napapal a šel chrupkat. Usnul téměř okamžitě. Asi ho zmohlo to uklízení :sweat_smile:

Milk to asi nikdo jen tak nemá 3 mega na prdeli. Ale je fakt, že kolikrát když si to spočítáš a mělo to tak i plno lidí z okolí, tak tě koupě a oprava staršího baráčku vyjde na víc, než si postavit nový. V tom má Zany pravdu. Ale je to každého věc jak si to udělá. :pensive:

Miso, tak to mě nestraš, ty chceš snad rodit či co? :confused: Ta malá teda ale vyvádí potvůrka podivná. Takhle zlobit maminku :grinning:

Barcul já mám špeků také dost, i když u tebe mi to teda nepřišlo, když jsem tě viděla :wink: , jenže není vyuzený. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso je fakt, že to může být cokoliv. Nesedlo ti jídlo, můžeš mít zácpu, nebo přijde pro změnu průjem, nebo prdy, nebo si malá blbě lehla, prostě cokoliv. Ale ty jsi byla tento týden na vyšetření ne? A to by něco snad viděli. :wink:
20. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme vyplavaní :slight_smile: Eliška šla s tchýni ven a ještě pořád spinká :dizzy_face: Honzíka jsem před chvílí uložila, aby si odpočinul na to odpolední plavání :wink:
Jinak mě Honzík pěkně naštval, protože jednou strčil do chlapečka, ten si snad jen sedl na zadek a lekl se. No ale pak strčil do holčičky co s námi plave a strčil do ní na skluzavce, tak pěkně dostal a jeli jsme za trest domů!!! :angry: Já nevím co s ním :pensive:
No ale když jsme odjížděli z plavání, tak před vchodem kde se platí stála sanitka (je to na poliklinice) a stála jsem tam jako debil čtvrt hodiny!!! :angry: :angry: :angry: Protože z druhé strany stála sanitka vzeňské služby a nedalo se to objet!!! :angry: :angry: :angry: Hlavně, že tam jsou vyhrazená místa pro sanitky!!! :angry: :angry: :angry: Chtěla jsem dojet pro mandl, ale už bych to nestíhala... :rolling_eyes: Tak jsem tam vyslala manžu a co myslíte? On na to zapomněl!!! :angry: Mě z něj fakt trefí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to mě mrzí, že jste mě špatně pochopily :pensive: Já nikomu nic nevymlouvala, jen jsem napsala svůj názor :pensive:

My taky nemáme 3 miliony na prdeli :angry: Hypotéku si brát budeme, ale tak, aby nás to nezruinovalo a byli jsme schopní to splácet!!!
Pro nás je to řešení vlastího bydlení. Tenhle byt byl sice náš, ale švagrovi se to nechtělo dělit, aby byl byt přímo napsaný na nás, tak nám z toho část vyplatil a my si holt postavíme domeček!!!
20. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to snad pochopili skoro všichni :wink: Hele on se z toho třeba Honzík vyspinká a odpo bude v poho. :wink:
20. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - neviděla bych to tak jednoznačně :grinning:
20. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko průjem byl předevčírem :grinning: :grinning: ted sem vylezla z vany a je mi líp, ale nic velkýho.Malé se vaně moc líbilo.Jinak dr jen poslech malé srdíčko a změřil nás.Jinak nic.No kdyby něco jedem nedá se svítit, ale řekla sem manžovi, že rodit ještě nebudu, že nejsem připravená, ale je to os střev teda doufám :grinning:
20. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to víš že jo. Přinejhorším pojedete, když vám to nebude zdát a oni tě aspoň prohlédnou a řeknou jak to vidí. :wink:
20. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nechci tam plašit když si myslim, že se potřebuji jen pořádně vysr.....Ale víš jak musíš být připravená tak sem se oholila kdyby náhodou zbalená sem dávno no a kdyby to opravdu vypadalo na porod stejně nic neudělám :grinning: Jinak se cítim ok
20. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře že se cítíš dobře :grinning: . Snad to bude opravdu je střevama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně se hlaš kdyby se něco dělo. Telefon máš tak kdyžtak písni. :wink: Ale já si myslím, že to bude v poho. :wink:
20. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to myslim taky, ale radši sem připravená no nic jdu odpočívat.budu večer a kdyby něco písnu ti smsku, ale bude to ok teda doufám :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - to budou zaražený větry :grinning: Ještě vydrž :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,chtěla bych vás poprosit o radu.Sem těhule a po tom cukrovém pití.Gyndař mě odeslal k diabetelogovi.Jenže ten mi řekl že mám těhu cukrovku,ale přitom ty hodnoty co se všudě udávají tak sem pod nimi takže bych jí mít neměla.Tak sem odeslala mail jinýmu diabe...a ten mi také řekl že těhu cuk.nemám.
Tak sem to tomu svýmu řekla a on teda jako že je to jeho názor a že tu hodnotu co mám vyšší by měla mít tolik a tolik což teda nevím protože má úplně jiné hodnoty než co píší úplně všude.Nevím kde je vzal.A že to záleží na mě ale že mi doporočuje dietu,a aby bylo mímo zdravé.Tak ted co s tím?O dietu mi nejde,ale o to lítání přes celou Příbram s odběrama,rozpíchanými prsty,a pak opět pro výsledky,nebo se bát ten den něco vůbec snízt když si ty odběry dělám.Když to výjde tak tatík hlídá jinak budit dítě v šílenou hodinu a táhnot ji sebou(kort ted sníh zima jak v Rusku)
Nemáte třeba někdo zkušenosti s nákým diabetologem,ke kterýmu bych taky mohla zajít ty mí výsledky zkonzultovat?
Lucka
20. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po procházce, fičí tam severák až hrůza :angry: !!!!
Misa: koukám, že vana ulevila. to je dobře :wink: šly jsme s Milky kolem a říkaly jsme se, zda tě nemáme zkontrolovat :wink: , ale když jsi byla stejně v tej vaně, tak bychom tě akorát vytáhly :sunglasses:

Zany: to jo, když máte už nějakej ten základ z vyplacenýho bytu, tak to už se staví hned radostněji, když človík žije od výplaty k výplatě a nemá žádný základ, jde to holt hůř...a vy fakt nemáte 3 mega? to je mi ale divný... :wink: :wink: :wink: Hele, samo že stará chalupa je vždycky risk. Ale když to chce někdo riskovat, proč ne? Já si naivně myslela, že byt bude bez starostí a prd... :frowning2: po půl roce bydlení mi kapalo na hlavu-do slova a do písmene :angry: - z opravený terasy nad obývákem!!!! :frowning2: ale naštěstí má R.ostré lokty, takže si tu opravdu na náklady firmy, co to podělala vynutil a kapalo náým jen asi měsíc :astonished: Já koupila dětský bazenek, takže aspoň máme pro Adámka na chajdu k babičce. Byla to první věc, co jsem mu kupovala :grinning: A dneska si moc nevybereš, neb když jdeš zase do novýho bytu, tak je to všechno dost odfušovaný, protože dneska všude šetřej a makaj tam ukrajinci :angry: a třeba mám známýho, co koupil byt za 3 mega na hypotéku v Praze!!!-NECHÁPU takovou kravinu!- a normálně jim asi po týdnu spadnul lustr i s kusem stropu!!!! :angry: a voni se tak pěkně zadlužili, že nemaj dodneska ani nábytek, mají věci poházený kolem zdí a vařej na dvouvařiči. :unamused: tak tohle teda fakt nechápu...Nejlepší je určo si u stavby být od začátku do konce a vidět jednotlivý postupy, ale někdo holt tu možnost nemá, no...

Sok: ha ha :grinning: potřebuješ asi taky nový brýle jako Milky :sunglasses: když jsi nepostřehla moje špeky...a nebo jsem tak rychle prolétla kolem tebe, že jsem se ti ztrácena v mlžném oparu... :grinning: jinak to nejni možný. Jo a ten můj kus špeku, tak po ránu, než otevřu okno v ložnici by byl možná i uzený :grinning: :grinning: :grinning:

Lucko.já bohužel neporadím, mne to naštěstí minulo...
20. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ceny bytů v Praze to je síla - jednu dobu jsme uvažovali, že taky něco pořídíme, ale novostavby nejdou pod 65 tis. za m2,když to tedy není někde v polích. A vtipný je, že ten developer to dokáže postavit za 25 tis. za m2. Ale chápu, že to lidi zaplatí, protože celý život platit za podnájem v Praze je taky pěkná palba. Mělio jsme pronajatých 40m2 v Bohnicích (tedy skoro prdel) za 11 litrů a už jsou to 4 roky.
20. bře 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
uty: to taky nevím, ale myslím, že bys mohla zajít na gynekologii do nemocnice, stejně tam za chvíli budeš chodit. Ke mně se tam vždycky chovali slušně, tak myslím, že by tě nevyhodili.
20. bře 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul: však ono i na developery teď dojde! už nebudou tučný provize! my platli za cca to samé, byt panelák s lodžií, v Motole-velice klidné místo a na Smíchov kousek 8.5 tis vč. poplatků, takže naše domácí teda byla dfakt z levnýho kraje :wink: zase je fakt že jsem tam bydleli 2 roky, kdybych v tý době kupovala byt v PB, tak by mne vyšel tak o půl mega levněji, ale co nadělám... :wink:
20. bře 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už i ceny v Příbrami docela vyšplhaly, sleduju to na vývěskách po městě, když drandím s kočárkem. Za chvíli Příbram nazvou pražským předměstím a budou ty ceny taky astronomický. Dobříš už se bere skoro jako pražská část.
No to jste měli fakt štěstí na paní domácí - na tu lokalitu fakt dobrá cena.
20. bře 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, taky si myslim...a byty na dobříši? jsou pomalu jak v Praze to máš pravdu. taky jsme se tam poohlíželi. ale sem rád že jsme tady, neb tady je fakt všechno, veškerá obč. vybavenost a vše u nosu :sunglasses: a když tu má člověk navíc práci, nemá toi chybu...
20. bře 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek