Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
zanyautor
20. bře 2009
Natáčecí plavčo super x-) x-) x-) Honzík byl šikulka, pořád se potápěl, maminka pak taky, tak jsem na to zvědavá x-)
Manža byl doma s Elinkou, tak si prý dáchla, tak by mohla už do koupání vydžet a pak hezky usnout 🙂 Honzík se snad taky trochu unavil a padne bez problémů 😉
Teď jsme sami doma, manžu máme na AJ 😉

Barcul - no my jsme na tohle spláceli taky hypotéku, takže jsou to v podstatě v té částce co jsme zaplatili a něco navíc, ale nic závratného. Rozhodně za to nepostavíme...
A když to vezmu, že i starší domek něco stojí a do toho rekonstrukce, tak se to kolikrát vyšplhá do stejné ceny jako nový domek...

Já měla Prahy plný zuby, takže bych tam bydlet nešla ani zadarmo!!! :-p
miissa
20. bře 2009
ahojky tak sme tady.Je tady někdo????
zanyautor
20. bře 2009
Eliška byla nějaká uhejkaná, nic se jí nelíbilo :-| Ale naštěstí při koupání byla v pohodě, usmívala se a i vejskala, když jsem jí nožičkou dělala "kopy kopy" x-)

Dneska jdu fakt brzy spát, nějak se na mě podepisuje celotýdenní nevyspání 8-(
sokolka
20. bře 2009
jsem tu jdu vás dočíst, už mi chybí jen tato stránka. 😉
miissa
20. bře 2009
😃 konečně
sokolka
20. bře 2009
Takže malej po obídku spinkal 2,5 hodiny :-o :-N . Že by zabíralo to homeopatikum? =-) No uvidíme v noci. Večer usnul také hned. 🙂

Ještě když malej spinkal tak přijela ségra na kafčo a přivezla dvd z maturáku, no teda za 300,- to byla hrůza. Natočený na prd, zvuk to samý a ještě ty popisky no škoda mluvit. Pak přijela i babička s dědou, dali jsme si kafíčko a pak že už jedeme a děda že prý jdou s Kubíčkem do auta řídit 😃 . Pak že se ještě musejí stavit za taťkou babičky tak že si Kubíka vemou sebou, že to bude jen mezi dveře a pak nám zavolají kde si ho vyzvednem. 😉 Tak jsme si sjeli na poštu. Já jsem si byla vyzvednout a zaplatit balíky a D si šel vybrat peníze. :-p Jo holt někdo platí, jinej vybírá. Ale já jsem ho na ty balíky hned zkásla 😃 tak v poho. :-p Pak jsme ještě v rychlosti něco málo pokoupili v tescu a už nám malího děda přivezl na parkoviště. Pak jsme jeli domu a trochu si pohráli. Jíst nechtěl tak šel spinkat bez jídla. ]-( Ale on něco snědl v autě tak mu to asi stačilo.

Miso no to je dobře že jsi celá holka.

Zany tak to je bezva, že natáčení proběhlo v poho. Já ti to říkala, že se z toho Honzík vyspinká. 🙂

Milk ještě mě tak napadlo, jak jsi tady psala o těch zubech, že v lékárně prodávají homeopatika na zoubky a holky co to zkoušeli si to moc chválili.

Barcul uzený špek dobrý 😃 😃
sokolka
20. bře 2009
Miso mě to nějak trvalo, ale neboj nezapomněla jsem. Ono mi teď chvíli trvalo, než jsem sepsala ten román :-p Hele co Ančulda, už je v poho nebo zase nervuje mamuši? 😃
miissa
20. bře 2009
Sokolko sem celá, ale dost rozlámaná a po dnešku to opravdu vidim na duben a ještě furt bolíí, ale vim, že se potřebuji vysr..... 😃 😃 Jinak dneska sem D zase viděla 😃 😃 😃
miissa
20. bře 2009
no jak mi hopsá v pupku je to celkem příjemné jak mě masíruje, ale občas tak vyskočí, že mám pocit, že jde ven 😃
sokolka
20. bře 2009
Kdes ho zase odhalila? Aspoň vidíš, jak furt někde lítá :-p No vidíš se vyser... a bude dobře 😃 Mě se tu teď dělá kávička, už si na ní brousím jazyk 😃 , krásně voní 🙂
sokolka
20. bře 2009
jj hele to budou ještě větší rány. 'To znám :-p
miissa
20. bře 2009
bych si dala🙂Zajížděl do práce sme jeli okolo 😃
sokolka
20. bře 2009
Tak to jo. To ho omlouvá. Ale on stejně potom ještě lítal s tátou po městě takže bych se ani nedivila, kdyby jsi ho viděla jinde 😉 No kafíčko je výborné 😃 😃 :-p
miissa
20. bře 2009
nedělej chutě🙂 stejně kam se vrtnu tam na něhj narazim 😃 😃 a tebe nepotkám ]-(
sokolka
20. bře 2009
To víš, já se musim starat o dítě, domácnost a rodinný krb 😃 😃 Ale jak jsem psala ve středu jsme šli s Kubíkem kolem tebe jenže to bylo na tebe ještě asi brzy. Bylo asi půl desátý 😃 😃 :-p
miissa
20. bře 2009
jo to já lezu z pelechu 😃 😃 a když by si mě viděla tak pochopíš, že proč mi to trvá tak dlouho 😃
sokolka
20. bře 2009
Když se daří tak se daří 😃 😃 Čučíme na kameňák :-p
sokolka
20. bře 2009
No jo já zapomněla že ty jsi ta velryba. To by chtělo více vody 😃 😃
miissa
20. bře 2009
dneska na vše prdim jen leži, ale ted musim vyndat nádobí z myčky vydržíš chvilku když stojim s nohama u sebe makám rychle neboj 😃 😃 😃
sokolka
20. bře 2009
Počkej až bude Andulínka venku to z postele vystřelíš jak srnka 😃
miissa
20. bře 2009
ale oteklá srna 😃
sokolka
20. bře 2009
Vydržím 😉 Já se zatím pobavím u telky... :-p
sokolka
20. bře 2009
No jo ty oteklino 😃 😃
miissa
20. bře 2009
sem tady a po cestě zpět sem potkala chleby s máslem, jen to máslo na ten chleba nechtělo se samo namazat tak sem mu pomohla
sokolka
20. bře 2009
Tak jsi hodná, taková pomocnice viď? 😃 😃 Hele tak co jinak už máš všechno nakoupený?
sokolka
20. bře 2009
A kdy dáme to kafčo? =-)
sokolka
20. bře 2009
Polož ten chleba aspoň na chvíli on ti neuteče. :-p
miissa
20. bře 2009
jo jo mám jen podprda kojící, ale to myslim, že kdyby něco tak bez ní to přežiju 😃 Kafčo chtěla sem dneska ti písnout, ale jak vidíš sem jaksi nefunkční.Příští týden asi pojedem za našima na chatu, ale já ti písnu určo.No a dokonce sem tomu chlebu pomohla ho sníst 😃
sokolka
20. bře 2009
To jsi na ten chleba moc hodná 😃 😃 No dneska jsme i byli doma, sice jsme gruntovali, ale ono by se to zvládlo i tak 😉 No tak až bude čásek a budeš bez střevních potíží tak písni a zakafujem 😉 .
Hele já jsem měla kojící jednu, byla úplně na prd a stejně jsem nosila normální, plnější a bylo to nejlepší. 😉 Tak uvidíš.
sokolka
20. bře 2009
Jo koupili jsme dneska Kubíkovi v tescu krásnou knížku červenou karkulku. Je to s tím puzzlem a měli jí za 99,- Tak mám z ní radost. Ale už mu to nechám k narozkám. Protože jsem mu ráno koupila v družbě dřevěný kamion se 2 autíčkama za 119,- a to jsem mu dala hned. 🙂