• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Natáčecí plavčo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Honzík byl šikulka, pořád se potápěl, maminka pak taky, tak jsem na to zvědavá :dizzy_face:
Manža byl doma s Elinkou, tak si prý dáchla, tak by mohla už do koupání vydžet a pak hezky usnout :slight_smile: Honzík se snad taky trochu unavil a padne bez problémů :wink:
Teď jsme sami doma, manžu máme na AJ :wink:

Barcul - no my jsme na tohle spláceli taky hypotéku, takže jsou to v podstatě v té částce co jsme zaplatili a něco navíc, ale nic závratného. Rozhodně za to nepostavíme...
A když to vezmu, že i starší domek něco stojí a do toho rekonstrukce, tak se to kolikrát vyšplhá do stejné ceny jako nový domek...

Já měla Prahy plný zuby, takže bych tam bydlet nešla ani zadarmo!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak sme tady.Je tady někdo????
20. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eliška byla nějaká uhejkaná, nic se jí nelíbilo :unamused: Ale naštěstí při koupání byla v pohodě, usmívala se a i vejskala, když jsem jí nožičkou dělala "kopy kopy" :dizzy_face:

Dneska jdu fakt brzy spát, nějak se na mě podepisuje celotýdenní nevyspání :rolling_eyes:
20. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu jdu vás dočíst, už mi chybí jen tato stránka. :wink:
20. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: konečně
20. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže malej po obídku spinkal 2,5 hodiny :astonished: :sweat_smile: . Že by zabíralo to homeopatikum? :confused: No uvidíme v noci. Večer usnul také hned. :slight_smile:

Ještě když malej spinkal tak přijela ségra na kafčo a přivezla dvd z maturáku, no teda za 300,- to byla hrůza. Natočený na prd, zvuk to samý a ještě ty popisky no škoda mluvit. Pak přijela i babička s dědou, dali jsme si kafíčko a pak že už jedeme a děda že prý jdou s Kubíčkem do auta řídit :grinning: . Pak že se ještě musejí stavit za taťkou babičky tak že si Kubíka vemou sebou, že to bude jen mezi dveře a pak nám zavolají kde si ho vyzvednem. :wink: Tak jsme si sjeli na poštu. Já jsem si byla vyzvednout a zaplatit balíky a D si šel vybrat peníze. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo holt někdo platí, jinej vybírá. Ale já jsem ho na ty balíky hned zkásla :grinning: tak v poho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsme ještě v rychlosti něco málo pokoupili v tescu a už nám malího děda přivezl na parkoviště. Pak jsme jeli domu a trochu si pohráli. Jíst nechtěl tak šel spinkat bez jídla. :angry: Ale on něco snědl v autě tak mu to asi stačilo.

Miso no to je dobře že jsi celá holka.

Zany tak to je bezva, že natáčení proběhlo v poho. Já ti to říkala, že se z toho Honzík vyspinká. :slight_smile:

Milk ještě mě tak napadlo, jak jsi tady psala o těch zubech, že v lékárně prodávají homeopatika na zoubky a holky co to zkoušeli si to moc chválili.

Barcul uzený špek dobrý :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso mě to nějak trvalo, ale neboj nezapomněla jsem. Ono mi teď chvíli trvalo, než jsem sepsala ten román :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele co Ančulda, už je v poho nebo zase nervuje mamuši? :grinning:
20. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko sem celá, ale dost rozlámaná a po dnešku to opravdu vidim na duben a ještě furt bolíí, ale vim, že se potřebuji vysr..... :grinning: :grinning: Jinak dneska sem D zase viděla :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak mi hopsá v pupku je to celkem příjemné jak mě masíruje, ale občas tak vyskočí, že mám pocit, že jde ven :grinning:
20. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdes ho zase odhalila? Aspoň vidíš, jak furt někde lítá :stuck_out_tongue_closed_eyes: No vidíš se vyser... a bude dobře :grinning: Mě se tu teď dělá kávička, už si na ní brousím jazyk :grinning: , krásně voní :slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hele to budou ještě větší rány. 'To znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych si dala:slight_smile:Zajížděl do práce sme jeli okolo :grinning:
20. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. To ho omlouvá. Ale on stejně potom ještě lítal s tátou po městě takže bych se ani nedivila, kdyby jsi ho viděla jinde :wink: No kafíčko je výborné :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedělej chutě:slight_smile: stejně kam se vrtnu tam na něhj narazim :grinning: :grinning: a tebe nepotkám :angry:
20. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, já se musim starat o dítě, domácnost a rodinný krb :grinning: :grinning: Ale jak jsem psala ve středu jsme šli s Kubíkem kolem tebe jenže to bylo na tebe ještě asi brzy. Bylo asi půl desátý :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to já lezu z pelechu :grinning: :grinning: a když by si mě viděla tak pochopíš, že proč mi to trvá tak dlouho :grinning:
20. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když se daří tak se daří :grinning: :grinning: Čučíme na kameňák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo já zapomněla že ty jsi ta velryba. To by chtělo více vody :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska na vše prdim jen leži, ale ted musim vyndat nádobí z myčky vydržíš chvilku když stojim s nohama u sebe makám rychle neboj :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej až bude Andulínka venku to z postele vystřelíš jak srnka :grinning:
20. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale oteklá srna :grinning:
20. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vydržím :wink: Já se zatím pobavím u telky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ty oteklino :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem tady a po cestě zpět sem potkala chleby s máslem, jen to máslo na ten chleba nechtělo se samo namazat tak sem mu pomohla
20. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsi hodná, taková pomocnice viď? :grinning: :grinning: Hele tak co jinak už máš všechno nakoupený?
20. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy dáme to kafčo? :confused:
20. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polož ten chleba aspoň na chvíli on ti neuteče. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo mám jen podprda kojící, ale to myslim, že kdyby něco tak bez ní to přežiju :grinning: Kafčo chtěla sem dneska ti písnout, ale jak vidíš sem jaksi nefunkční.Příští týden asi pojedem za našima na chatu, ale já ti písnu určo.No a dokonce sem tomu chlebu pomohla ho sníst :grinning:
20. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi na ten chleba moc hodná :grinning: :grinning: No dneska jsme i byli doma, sice jsme gruntovali, ale ono by se to zvládlo i tak :wink: No tak až bude čásek a budeš bez střevních potíží tak písni a zakafujem :wink: .
Hele já jsem měla kojící jednu, byla úplně na prd a stejně jsem nosila normální, plnější a bylo to nejlepší. :wink: Tak uvidíš.
20. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo koupili jsme dneska Kubíkovi v tescu krásnou knížku červenou karkulku. Je to s tím puzzlem a měli jí za 99,- Tak mám z ní radost. Ale už mu to nechám k narozkám. Protože jsem mu ráno koupila v družbě dřevěný kamion se 2 autíčkama za 119,- a to jsem mu dala hned. :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek