• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
sokolko, je mozny, ze sem vcera videla tvoji sestru? byla ti desne podobna :wink: videla jsem ji nekde u namka
21. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
...asi to byla ona, vypadala mladsi a tady ctu, ze prave maturuje :wink:
21. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já když jsem odstavovala, tak mi mudr řekl, že si mám prsa ledovat, stahovat a taťka si s nima tak 3 týdny nemá hrát :grinning: :grinning: Já jsem teda nemusela stahovat, protože to šlo dobře i bez toho, protože jsme odstavovali postupně, ale zkusit to můžeš. Mudr mi říkal, ať si třeba vyndám z mrazáku zeleninu nebo maso a leduju to tím. Tak snad ti to pomůže. :wink:
21. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je možný, protože ode mě jela asi ve 3 hodiny a jela něco koupit mamce do céčka a pak k ní. :wink:
21. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ma dlouhy vlasy, vid? takovy jako ty...

ja vyluxovala a zacnu varit - dnes zapeceny kotlety s br. a salatem :slight_smile:
21. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré odpoledne :wink:

My jsme ráno vstávali v půl 8, manža jel pak s Honzíkem do Obi koupit něco na opravu vody u švagra a pak jsem je vyslala i na nákup :wink: Přivezli všechno :grinning: Eliška spinkala a já jsem se pustila do úklidu :slight_smile: K obědu jsem uvařila rajskou :slight_smile:
Honzík šel po obědě spát a moc se mu nechtělo, ale pak nakonec usnul. Jinak by byl večer protivný :rolling_eyes: Elišku jsem taky uložila, ale moc se jí to nelíbí :rolling_eyes:

Marti - nezkoušela jsi to přes klobouček? :confused: Paní v porodnici co se mnou ležela na pokoji kojila přes klobouček a šlo to :dizzy_face:
Co na zastavení laktace nevím... Já to moc nemusela řešit. Přestala jsem ze dne na den a bylo to v pohodě :dizzy_face: Sice asi ještě měsíc jsem mlíko měla, ale prsa to zvládla v pohodě :dizzy_face:

Luci - no vidíš :slight_smile: Za chvíli budeš umět všechno :wink:

Sokolko - já tu poznámku nemyslela na spaní Honzíka :slight_smile: Ten se z toho vyspal, to bylo jasný :slight_smile:
21. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jj. Akorát je má delší a nekroutí se jí tolik :wink: . No tak to si dáváte taky do nosu. Já jsem teď skončila. Už je všechno z vaření uklizený, malej už hodinku spí tak si dám v klídku kávičku. :slight_smile:
21. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic no, tak mladej už je vzhůru. Je protivnej jak spal málo. :angry: To jsem zvědavá jestli bude takhle kničet celej den :rolling_eyes:
21. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsem pako - zase jsem si zablokovala pristup do internetoveho bankovnictvi :angry: nevite, kolik stoji volani na cisla s predvolbou 844??? :confused: :confused: :confused:

zany mnaaam rajska :slight_smile: taky ji nekdy zkusim, ale jen pro sebe, manza ji neji, mam ten dojem :sweat_smile:

ja pujdu asi udelat strechu - mam tu 2 tvarohy... aha, chybi mi cokolada :sweat_smile: tak vyslu manzu na nakup :wink: a nebo se pujdem projit s spojime to s nakupem cokolady :wink: :slight_smile:
21. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany zkouseli jsme i pres kloboucek a nic.mala se u toho jen trapi.dneska je od rana na nutrilonu a je v pohode.zadny plac a zadny hlad.doufam,ze se brzo mliko vytrati.
21. bře 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky budu až večer jen podávám hlášení, že jsem ok. občas mě loupne v bříšku, ale pohoda :grinning: Tak se mějte hodobéžově a já se ukážu
21. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me boli bricho kazdy den, ale uz jsem se naucila si z toho nedelat hlavu :sweat_smile: kazdy rika, ze je to normalni, takze asi je :wink: tento tyden mam poradnu a UTZ, tak jsem zvedava, jak na tom jsme :slight_smile:

miso a jaky mas CS-skore?
21. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer,

Honzíka jsem před půl 3 budila, abychom mohli vyrazit ven, když tam bylo tak krásně :slight_smile: Auto jsme nechali u tchýně před barákem a šli jsme na hřbitov, pak jsme si v cukrárně koupili dortík a šli jsme ke tchýni. Dali jsme si kafíčko, Honzík tam řádil a Elinka koukala :slight_smile: Dneska mě překvapil kolik toho ušel :slight_smile: Sice byly občas scény, že chce na koně, tak se chvíli nesl, ale fakt kousek, jinak ťapal sám :dizzy_face: Měli jsme i stupátko, ale mazaně jsem ho dala do tašky, aby ho neviděl a šel :dizzy_face:

Luci - no bylo krásně, tak jsme se aspoň hezky prošli :slight_smile:

Marti - no jestli je to trápení pro obě, tak to asi nemá cenu... Škoda :frowning2: Ale aspoň budete spokojené obě dvě :dizzy_face: Holt se to nesmí brát jako tragédie :dizzy_face:
A odstříkávat jsi zkoušela? :confused:

Míšo - tak hlavně, že je pohoda :slight_smile:
21. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak strecha je v lednici a chlebik se dopika :slight_smile: zitra mame navstevu, tak aspon nabidnu i neco sladkeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ona bolest asi normální je, ale né taková, že nemůžeš chodit.A uleví se ti až v leže a to se ještě nesmíš otáčet, ale už je to ok.CS sem měla asi v 30tt - 2 a ted nevim.Zany jo jo pohoda, ale byla to muka :grinning:
21. bře 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý raníčko, :dizzy_face:

my jsme odpoledne vyrazili ven. Zastavili jsme se u babičky v práci, koupili jsme si něco na zub. K večeru přijela ségra s přítelíkem, tak jsme si objednali pizzu a malýmu jsme vzali palačinky. Jenže je stejně nechtěl. :rolling_eyes: Já jsem měla na pizzu fakt chuť, jenže mi na ní dali oregáno, který jsem tam nechtěla, takže jsem měla smolíka. :angry: Holt jí bude muset sníst dneska D. Mě je totiž po oregánu strašně špatně. D mi řekl, že jim tam zavolá, ať mi přivezou jinou, ale už mě jaksi přešla chuť. :rolling_eyes: Večer malej usnul v pohodičce, mi jsme koukali na mission imposible a pak jsme šli chrupčit. Noc byla celkem v poho, malej kecal ze spaní :grinning: , ale v pohodě, žádný velký řevy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a ráno vstávání v 6:30 :slight_smile: Po dlouhé době. :wink:

Venku je krásné počasíčko, aspoň teda svítí sluníčko, ale zima tam teda je. Máme něco málo pod nulou :rolling_eyes: Ale obloha modrá a z okna to vypadá jak v létě. :slight_smile:

Luci tak vy budete taky dneska mlsat?? To se máte :slight_smile:

Misko no ještě že už je ti líp. Ale už ti v pasu skočilo 34tt, to to letí. :grinning:

Zany to jste si taky udělali hezkou procházku. Ono to na tom sluníčko fakt bylo příjemný a docela to i pálilo. :wink:
22. bře 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

tak manža by mě ráno ještě nechal spát, ale Honzík rozhodl jinak a ječel tu jako siréna, že chce maminku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A Elinka ještě spinká :slight_smile:
Včera jsem si přivezla od tchýně nějaká jablka, tak jdu upéct štrúdl :slight_smile: Dneska si pojedu nechat k mamce obarvit vlasy, mám to už strašně odrostlé :unamused:

Míšo - já měla v 30tt CS 2-3 :wink:
Mám totiž oskenovanou průkazku :slight_smile:

Sokolko - no to je k vzteku s tím oregánem :rolling_eyes:

No tady už se zatáhlo a docela tam fouká vítr :unamused: Uvidíme jak bude odpo :slight_smile:
22. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

dneska jsme měli první noc bez probuzení - Lucinka chrounila až do 6 hod, pak se napapala a vytuhla se mnou v posteli ještě do půl osmý, takže fakt paráda :grinning:

Oregáno taky nemusím, zvedá se mi po něm žaludek. Je moc aromatické.

Počasí by se mohlo přes poledne zlepšit, snad i sluníčko vyleze.
22. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm holky tak jak píšete, ráno takový ažuro a teď :angry: . No moc tomu nevěřím, že se to vybere. Sice na dnešek hlásili 10 stupínků, ale zataženo. :frowning2: Tak se necháme překvapit. Kubík tu zase řádí na motorce tak je jak utrženej z řetězu. :sweat_smile:
22. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.Sokolkojo jo letí.A hlásim vám novinku asi budu mít pro změnu zánět ledvin.Tak uvidim co do pondělí a když to nepovololí mažu k dr.Ledviny je svinctvo :angry:
22. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajoj holčiny.
Tak my jsme si to v pátek moc užili, a v sobotu po vyspinkání si zase mazali pro broučínka :wink:
Včera jsme strávili den hledáním bytečku, jsou docela i slušný, tak snad to bude oká :wink:

Jinak my jsme dnes papali v 5 a pak si ještě chvílu schrupli, a vztávačka v 7. Už mám uvařené knedlíčky, plněné uzeným, mňam mňam, tak už se těšíme na obídek. Malému budu mít taky uvařeno, uff.
Včera u našich prdelka papal květákové placičky s bramborama, a říkali naši, jak baštil :slight_smile: , je to fakt šikulka, zbaští všechno, co se mu uvaří :grinning:

Dočítat nestíhám :angry:
Misso- K doktorovi si dojdi, páč ledviny jsou fakt svinstvo, znám to z vlastní zkušenosti, moooc to bolí.

Rano to vypadalo, že bude krásně, ale pěkně se to zakabonilo :frowning2:
22. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso mě v těhu chytil lehounce močák a když jsem si zavolala do nemocnice na porodní tak tam mi řekli, že si mám zkusit udělat jeden urolo čaj, že by to mohlo pomoct. Ale více radši ne. :confounded:
22. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se nahřívám a piju normoš čaj a je to lepší, ale fakt mě to neba furt něco :angry:
22. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hezky den :slight_smile:

miso takovou bolest ale taky mivam - takze nekdy moje prochazky dlouho netrvaji :unamused: nevim, cim to je, mozna srustama po laparce?

miso, nestras se zanetem ledvin! :confused: treba to je "jen" zanet mocovych cest... kazdopadne urcite zitra supajdi k MUDr. s ranni moci

konecne je zase krasne, pujdeme na pidi prochazku (pidi hlavne kvuli curani :wink: )
22. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne bolí ledvina, ale já na ní mám taky cystu no uvidim, ale ted je líp
22. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já mám obarvené vlasy :slight_smile: Pak jsem se s mamkou zajela kouknout na boty pro Honzíka k Baťovi a jedny se mi líbily, tož je pak dojede vyzkoušet a uvidíme :wink:
Doma jsme si ohřáli oběd, Honzík šel spát a Eliška taky a já jsem šla upéct štrúdl a jeden makový závin :wink:
Venku je kosa jak z nosa, ale aspoň na chvíli se půjdeme vyvětrat :slight_smile:

Míšo - nestraš!!! Ale k dr. určitě jdi :wink:

Petul - tak to je Lucka šikulka :slight_smile: No jen si to užívej, pak začnou zuby a je zase po klidném spánku :rolling_eyes:
22. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, byly jste pred porodem na prohlidce porodniho salu? ja si nemyslim, ze je to treba, ale pi. Bruckova na predporodnim kurzu rikala, ze je to urcite dobry... ja uz ho videla, kdyz jsem tam byla akutne v listopadu, manzel ne, ale presto si myslim, ze je to treba neni... co myslite?
22. bře 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: tak snad to nějaký den vydrží, ale i tak to byla paráda zase se vyspat celou noc. akorát prsa jsem měla jak melouny.

Luci: my jsme s manžou na prohlídce porodnice byli - taky na radu pí.Brůčkové. Chtěla jsem, aby manžel věděl, kde to je - je Pražák, tak abych mu pak mezi stahama nemusela vysvětlovat cestu :slight_smile: Nutné to asi není, zvládli bysme to i bez toho, myslím. Manžu tam lehce vyděsila kachlíkárna, kde jsem stejně ve finále rodila (= porodní sál x let starý, žádná moderna jak se všude ukazuje). Ale bylo mi to pak jedno, kde rodím...
22. bře 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucci já byla, rodila jsem na porodní pokoji a byla jsem moc spokojená,
jinak ahoj holky, co děláte při neděli? Doufám, že nic.. :wink:
22. bře 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme vyrazili na procházku, ale je tam fakt hnusně, fouká :rolling_eyes: Honzíkovi jsme koupili jarní botky a nové bačkory :wink: A pak ještě v OBI háčky na župany :wink: Pořád nám to visí na tom žebříčku a tak to teď manža vrtá, Honzík stojí přede dveřmi koupelny a pozoruje to :slight_smile:

Luci - my jsme byli na prohlídce než se narodil Honzík a to spíš proto, abychom to viděli a bylo to víceméně na doporučení pí. Brůčkové :slight_smile: Aspoň jsem pak věděla jaké prostředí nás čeká :wink:
No a Elišku jsem rodila na kachlíkárně a bylo mi to taky jedno, jako Petule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek