• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Petul - já to měla při Honzíkovi to samý, když spal celou noc :slight_smile: Teď u Elišky se mi to zas tak nestává, že bych měla prsa jako melouny, asi už jsou zvyklá :wink:
22. bře 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - dneska fakt nic nedělám :grinning: Když se mi bude večer chtít, tak vyžehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to je jak u nás my sme nedávno vrtalu háčky na župany a taky z OBI :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul jj taky to jako Zany znám. Tím, že mladej fakt strašil v noci u prsa furt, tak když vyjímečně spal celou noc, tak jsem myslela, že mi bouchnou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miso snad už je lépe. :wink:

Luci já k Brůčkový nechodila, ale myslela jsem si, že se tam půjdem podívat, ale nakonec to nevyšlo. :sweat_smile: Ale fakt jsem v tom problém neviděla. Záleží na tobě, jestli jsi zvědavá jak to tam vypadá a co tě čeká, ale když to neuvidíš, tak se taky nic nestane. Je to fakt na tobě. :wink:

Zany no závin bych si taky dala, ale já vím. Upeč si viď :grinning: :grinning:

No víc napíšu potom. Jdu čučet na manželky
22. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko jo jo je lépe moc lépe :grinning: :grinning:
22. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to jsem ráda. Půjdeš k Mudře nebo Mudrovi? Pro jistotu :confused:
22. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej po obídku usnul v poho a mě přijela kamarádka. Dali jsme si kafíčko, přivezla mi nějaký věci a botičky po klučíkovi, tak máme na příští rok vystaráno. :slight_smile: Když se malej vyspinkal, do růžova, tak jsme vyrazili za dědou na hausbot, udělali jsme si řízečky s kaší, nadlábli se a vyrazili zase domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . D nás vyhodil v tescu a jel si ještě něco vyřídit do práce, my jsme něco pokoupili a pak nás vyzvedl. Doma už malej ani nevečeřel jak byl najedenej od dědy tak chtěl jen kinder pinque, ale stejně ho jen rozrejpal. Ale říkal pořád ee a ukazoval mi ruce od čokolády a pak když už se zvedal že jíst nebude tak koukám, že je počůranej :angry: . Asi to ee myslel jinak :pensive: . Tak jsem ho ještě v rychlosti osprchla a šel spinkat. No a hned tam byl klídek. :slight_smile:
22. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jdu pokračovat v čučení ta výměna dneska vypadá fakt zajímavě :slight_smile:
22. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul půjdu když mi něco bude, ale sem úplně ok.Jinak hlásim, že tady asi dva dny nebudu jedem s manžou na výlet na chatu na vzduch tak se ozvu až se vrátim jinak kdyby něco písnu ti :grinning:
22. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spát sem hotovson holky písnu ještě zítra dopoledne než pojedem :grinning:
22. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to byl debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
Toho bych doma nechtěla ani zadarmo a kopla bych ho až by zakukal!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - opatruj se :slight_smile:
Super Miso, hlavně si to užijte, odpočívejte a za dva dny se těšíme. Doufám, že se nic dít nebude a nebudeš mi muset psát. :grinning: :grinning: :wink:
Zany jjj :grinning: :grinning: Ale třeba se fakt změní :sweat_smile:
22. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona je ale frajerka, když to s ním vydržela tak dlouho a ještě takovejch dětí :confounded:
22. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso hezky pobyt na chate :slight_smile:
22. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno... :slight_smile: že by první?
Ufouknul vás vítr?????????? :astonished:
U nás víkend čupr. Návštěva u mamky bezvadná a cestu jsme jen s Adámkem zvládli na výbornou. Sice někde na sálnici začal kňoukat, ale na dálnici nemusím řadit, takže jsem ho konejšila pravou rukou a zpívala mu písničky. Vzhledem k tomu, že pěji značně falešně, tak raději usnul :sunglasses: V neděli jsem měla den blbec, neb jsem pekla dost, a poprvé jsem zkonila postup a nedopekla ho, takže jsem to dělal na dvakrát! Ale pak se mi povedl a jen se po něm zaprášila. Byla tu návštěva v podobě mého otce, jeho drahé polovice a nevl.sestra s malou Kájou... :slight_smile: Jen Adámek se asi rozhodl že prostě bude ještě rannější ptáčátko a ač šel spinkat v sobotu až v 20.hodin, tak vstával v 4.50 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska už to bylo lepší, o celou hodinu později... :wink:

Marti: s prsama neporadim, já bych to kojo ještě nevzdávala, ale zase já mám jen jednoho sviště, takže jsem na to měla čas zkoušet různý kojící polohy a tak, ty to máš o to horší, že se musíš věnovat malýmu...Tak přeju ať je brzy vše podle tvých představ! :slight_smile: To ledování by mohlo zabrat... :wink:

Sokolko: co máš pro malýho na homeo?????na spinkání?
23. bře 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k tomu porodnímu sálu. Já na prohlídku chtěla, ale nakonec jsem tam byla v blbej den, či co a zrovna se neprohlíželo. No a tak jsme měla premieru. Vzhledem k tomu, že jsem byla píchlá na kapačce a byl na mne celou dobu připnutej monitor, tak mne vypouštěli jen na chvíli vždycky, když mne odpojili do sprchy, takže jsem si moc těch jejich pomůcek teda neužila... :wink: jenom pytle na sezení, to byl můj věrný kamarád :sunglasses:
ale n a prohlídku bych asi šla...
23. bře 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

my vstávali v 5:30 :angry: , ale noc v celku v pohodě. :slight_smile: Vzhůru byl asi 2x nebo 3x, ale dobrý. Teď už se nám v troubě dopéká bábovka a brambory na knedlíky už mám uvařený. JJ Zany budu dělat domácí knedlíky :grinning: , ale vypadá to, že snad za pomoci mamky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chci dělat plněný uzeným, ale pro to musíme ještě někam sjet. Včera jak jsme byli v tescu tak tam měli prd. Jen ty zatavený a ty moc dobře nevypadali.

Barcul jmenuje se to Sedalia, je to sirup, pro děti od jednoho roku a je to při lehkých poruchách spánku. No nám to ten spánek zase zklidnilo zatím na ten stav, který byl před těma jeho záchvatama, ale zatím mu to dávat budu, může se 10 dní, třeba nakonec začne spát i celou noc. :sweat_smile: No to je spíš moje tajné přání. :pensive:
23. bře 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul pani v lékárně mi to doporučila, ona je prý na homeopatika učená, no a říkala, že její dcera to dávala vnučce také a pomohlo jim to. :wink:
23. bře 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobréé ránko holky.
my papaly ve 4:45 a Maty ještě spinká, a já jsem vzhůru už od půl 6... Páč mě přišel L. vzbudit, že máme vymlácené a vykradené auto, :frowning2: :angry: :frowning2: :frowning2: Takže mám fakt hodně špatnou náladu. Nechápu, jak to může někdo udělat, není to sice nic proti tomu, kdyby nám vykradli byt, ale stejně jsem z toho špatná. Volala jsem ráno na Policii, jestli v noci někoho nechytli,ale nic. Ani to nebudeme hlásit, páč stejně nejni šance, že by někoho našly. Tak jsme holt přišli o rádio, a budeme si muset koupit nové okénko.... Chjo, to jsou fakt dneska lidi svině :frowning2: :frowning2:

Jinak byl včera super den. Byly jsme na prochajdě. L. si koupil tričko a mikču. A mě v Tescu vybral botasky od Cherokýze :grinning: Sem ani nevěděla že dělaj botky. To aby nás neposral beránek :wink: :grinning: :grinning:
No a pak sme usedly v Tescu u Číňanů, a daly si mňamku, a Matýsek Pacholíčka.

Bar-je dobře, že jste si to u babči užili, měli jste krásné počasí.

Sok-já dělala tuty knedlíčky včíra a byly mňam, ještě nám zbylo na dnešek.

Někdo se nám probouzí, tak si tam pro něj letím pro miláčka :slight_smile:
23. bře 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sok: tak to držím palec, jak na homeo :wink: Musím si to někam napsat, až to budu po tom roce taky potřebovat.... tak na knedliky... :grinning:

Marí: teď mne napadlo, že jsou právě i hemopatika na zastavení laktace. Počkej, pohledám....
Ricinu communis 30CH a Lac caninum 30CH

Kaťo: ty jo, sekala bych jim ruce, šmejdům!!!! :angry: teď toho bude čim dál víc přibývat, hodně lidí je teď bez práce a bez peněz, takže budou loupit o 106! Už mě s těma zprávama normálně sejřej.. :angry: vo ničem jiným než o krizi už nemluvěj. Má z toho všeho pocit, že to je nějaký moc účelový... :unamused: kdoví co z toho všeho bude. Možná obdoba bývalý RVHP...uvidíme... :confounded:

Kaťo, myslíš že nám kluci dneska neuletěj????? Pujdeme na procházku? Já nutně potřebuji na post office, a něco málo pokoupit, někde...takže jestlivá zůstáváš doma, tak popadnu vak a pujdu s Adámkem aspoň do vaku na tu poštu a do céčka nakoupit...
23. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

mě manža včera nas.al :angry: Něco tu dělal na počítači a já jsem mu řekla, že jdu spát. A on tu začal něco kecat, že kdybych mu ten PC dala dřív, tak by tu taky neseděl. No jo, ale já měla PC asi tak 10 minut a to že on nutně musel koukat na Výměnu, tak za to mu nemůžu!!! Ani nevím kdy šel spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Honzík v noci zase nějak cestoval, Eliška se vzbudila už ve 2 :unamused: No a vstávali jsme v 6,15, Eliška později... Ale já bych spala až bych brečela :pensive:

Sokolko - tak domácí? :grinning: No to víš, plněný nekoupíš :grinning: :grinning: :grinning: A ono na nich fakt nic není :wink:

Milky - no lidi jsou svině!!! :angry: Já rádio v autě nenechávám a to nikde!!!

No Honza tu morduje Elišku, tak ho jdu zbušit!!! :angry: :grinning:
23. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A mě dneska nikdo ven nedostane... :rolling_eyes:
Akorát budu muset něco odvézt kamarádce...
23. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany.,..klííd, ty jsi holka furt v ráži :wink: :grinning: Manža čučel na výměnu, jo? Já zvládla jen ten závěr. Bylo to fakt dojemný :slight_smile: asi se ten křupan fakt napravil, nebo co???? :wink:

Ad rádio: po tom, co mi ho taky nějaký blb z auta odcizil, ještě v PRaze to bylo, zničil mi tehdá zámek u pátých dvěří a vyrval rádio, který neby vandavací, čuliže tam přrval co mohl :angry: pak jsem si koupila už vyndavací panel, tak teď čekám, kdy mi šlouhnou ten šuplík, i bez panelu :angry: tady pod náma pod okny dokonce zvládli z Felici odmontovat cleouh přední palubovku :confused: fakt nechápu...
23. bře 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: teď to po sobě čtu a ta věta o křupanovi vyznívá dost blbě.. :confused: já myslela křupana v tv, ne jako tvýho manžu... :grinning: jsem to tak blbě napsala.... :sunglasses:
23. bře 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar-ten vítr je hnusný, v nárazech je fakt divokej. Tak nevím,potřebuju pro ty fotky,ale tam si můžu dojít odpo. Nevím jestlil půjdeme...
zany-My měly ale rádio, bez samostatného panelu, celé vyndavací, ale nechávaly sme ho tam a přikrývaly, takže ve tmě ho nikdo nemohl vidět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§§§§
23. bře 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mýmu tátovi ukradli taky ten šuplík, panel mu už byl doma k ničemu.
23. bře 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě si musím postěžovat....včerá jsk tu byla ta tátova žena a její dcéra, tak to byste je normálně zabily! :rolling_eyes: Když chovaly Adámka, tak ho držely jen za prdelku a hlavu ani záda nepodpíraly :astonished: já když to viděla,jak se nebezpečně kinklá ze strany na nstranu, tak jsem málem vyskočila z kůže!!!! :angry: Tak jsem je trochu seřvala a pak už teda ho trochu jistily... :pensive: Je tohle vůbec možný? Jak mohly ty jejich děti přežít???? :angry: Některý lidi jsou fakt divný...On sice Áda drží hlavu docela dobře, ale stejně to prostě nejni stoprocentní a vím, že by se takhle nastojato neměl nosit vůbec...ale to u nás realizovat moc nejde, ovšem tohle teda hraničilo s BLBOSTÍ!!!!
23. bře 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul: tak to tě plně chápu - taky mi nedělá dobře, když Lucinku někdo chová a pořádně jí nepodpírá. Teď už sama hlavu drží, takže jsem víc v klidu, ale když jí byly ani ne 2 měsíce, tak kamarádka jí chovala tak, že se mi z toho normálně dělalo mdlo. Musela jsem jí doporučit, aby radši jen seděly :slight_smile:

To je síla, jak se tu krade. My taky máme zabudovaný celý panel, tak si říkám, že to je pohoda, to nemůžou vyrvat... a ono prd. Kamarádce takhle vybrali auto v Praze před nemocnicí, má dvě děti, takže jí vybrali obě autosedačky. Fakt jsou lidi svině.
23. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek