• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
essi: bydlet s tchýní, tak to mě taky asi klepne. to ti rozumím. a v příbrami to i bude lepší pro prcky - všechno máš po ruce a nemusíš se rvát do metra apod.

my bydlíme v domě s mýma rodičema, ale jsou to v podstatě dva byty, takže to se dá
23. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul no v Praze bylo prima, ale pro děti fakt nic moc a u tchánů jsme na vsi- Čimelice- a je to masakr...
23. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul faakt blízko???
23. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jassné, asi my bydlíme hned nad náměstím :wink: až pujdeš s klukama směrem ke škole, k pátý základce, nebo je povedeš do školky pujdeš kolem nás...asi 2 minuty pěšky :slight_smile: teda pokud kluci nebudou zdržovat :wink:
23. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul to je super :grinning:
23. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ess: a takovej vlezlej dotaz...jak velký byt kupujete a za kolik?
23. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul jestli mi na to řekneš, že je to minibyt za fůru peněz, tak to mám blbý :grinning:
...tři plus jedna, 77 m, meloun čytřista...
23. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: neřeknu Ess: je po rekonstrukci? aspoň částečně? :wink: Já tak sonduju, kdbysme třebas chtěli větší byteček, víš? My máme 2plu1, 62 m a před dvěma lety 1,2 mil.,ale je fakt že po rekonstrukci...tak já jen tak sounduju jak se to teď pohybuje...je to od majitele nebo i s provizí pro real.?
23. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle je cena od majitele, po reko není ale je v bezvadným stavu...
23. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si říkala, že je to nějaký levný... :wink: Voni ty realky se to vždycky snažej natáhnout! :angry: Tak to je čupr koupě, myslím.. :grinning:
23. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
..právě že já se do toho bytečku ouplně zamilovala :slight_smile:
23. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bercul jako jsem tím chtěla říct, že kupujem přes realitku, majiteli půjde meloun čtyři sta, provize realitce dvě procenta ještě k tomu....
23. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess: já taky do toho našeho...leč jsem ještě netušila co bude za problémy :angry: nad obývákem máme terasu a tak dobře ji rekontruovali, že nám měsíc kapalo doslova a do písmene do obýváku :angry: Byli jsme tu jak v krápníkových jeskyních! :unamused: ale R už ty blby dohnal k opravě, takže se to nakonec opravilo z jejich pojistky, neb to bylo v záruce. :slight_smile: takže trochu nervů v těhu, ale už je ta závada pryč a paráda. Další zajímavost bytu tkví v tom, že když mluvím na R. z kuchyně, v obýváku mne neslyší, ač je to fakt kousek :grinning: Za to sousedy slyšíme vít zřetelně! a říkám vít, neb jejich zpěv se jinak nazvati ani nedá! :confounded: To je jak plačky na hřbitově! :angry: T :angry: akže když :angry: začnou vít a R.je doma, pusíme nahlas Ozzyho Osbourna, fakt na plný koule a jdeme si sednou do kuchyně...za pár minut je klid... :wink:
A nejhorší je, že jim to moc oplatit nemůžeme, až bude třeba Sdámek pěkně vejskat, páč voni jsou skoro hluchý :grinning: fatk divná akustika v tomto bytě...
23. bře 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď si uvědomuju, že výt by asi mšělo býti s "Y", no nic asi vrátím maturitní vysvědčení... :sunglasses:
23. bře 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul to je dům záhad teda :grinning:
23. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu zírám z okna, zda uvidím nějakýho blázna s kočárkem. zatím nevidím nikoho. Asi na tu poštu a na nákup seběhnu fakt jen s vakem. Otevřela jsem okno a skoro jsem uletěla....A to něco vážím! Kočárek by asi byl bez šance teda.... :unamused:
23. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám novou příchozí maminku s chlapečkama :wink: :slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky: zítra nutně potřebuji na pracák s žádostí o rodičák. Jinak v dubnu nebudou penízky ne ne ne.. :wink: ještě se teda kouknu na otvíračku. Snad tam budou, jinak tam dokostím v středu sama samotinká...
23. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milky: hm, tak zítra tam jsou od 8 do 13...tak to zřejmě nestíháme..nebo možná když se Mates brzy nabaští??? Bude papat u babičky??????? No kdyžtak tam skočim v středu...
23. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Essi - vítej. Tedy to za chvilku nebude v Příbrami hnutí, když se k nám nastěhují Pražáci :grinning: Si dělám legraci. Já bych v Praze s dětmi asi taky nechtěla žít. Horší to tady bude s prací :frowning2: Protože mít dětičky a dojíždět do Prahy za prací si myslím není úplně vono. Jinak chápu, co je to žít s tchánovci. Já taky takhle žiji, ale bohužel manža pryč jít nechce.

Barcul - tak já po pravdě hlasuju o sto šest. Mám dokonce odkaz v oblíbených. Koukala jsem, že hlasy jsou jen 50 % výhry, že je tam ještě nějaká porota. Tak snad bude porota trošku normální :grinning:

Jinak my se máme dobře. Tedy až na ty moje depky. Jo, to je tak, když je holka bez kamarádek. ALe budu si muset zvyknout, měla jsem se s ostatníma dostat na vejšku.

Cena bytů - no v dnešní době neví člověk, co je dobrej kauf. Vím o bytě 3+1 80 m2 hned na osvobození a chce za to 1,6. Teď mi řekněte, je to málo nebo ne. Je to v přízemí, není rekonstruovanej, ale kromě kuchyně je vše v pohodě. Člověk si řekne, no je to na hlavní třídě, v přízemku, poliklinika hned vedle, autobus na Prahu hned před barákem, že to jde.ALe???

Tak já jdu napsat dopísek babičce, jsem jí to slíbila. Mějte se moc krásně kočendy a opatrujte se.

Jindula
23. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinduL. Hoď depky za hlavu. máš přece nás... :grinning: Jdeš 30.na srazík k Dvořáčkovi? tak tam poznáš co máš kamarádek... :grinning: Jinak co se týče bytu...no, tam bych tu cenu jako dobrou příliš neviděla... :wink: Osobně by mi vadilo to přízemí teda... :wink: Po rekonstr.a v 2.patře, to už jo, ale takhle ne ne ne... :dizzy_face: to jsem ale vybíravá, co?????
23. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a moc děkuju za hlasováníčko...jen tak dál dámy...třeba ta porota fakt bude shovívavější... :grinning:
23. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozor barcul ten sraz je 31.3. - v úterý.

jo jindul - na depky se vybodni. já jsem taky nechala většinu kamarádek v praze, taky jsme si říkaly, jak se budeme na mateřský navštěvovat a prd. ale tady v PB se seznámíš, neboj. :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík snad stihneme,ale malá většinou v 1 spí, tak snad tam budete kvůli nám opozdilcům déle :grinning:

Barcul - no on právě někdo přízemí (vyvýšené přízemí) vyžaduje. Netaháš se s nákupy po schodech a tak. Já právě s cenou nevím.

Petul - právě že já jsem asi nějaká divná a nesympatická, neb jsem se ještě neseznámila :grinning:

Holčiny, Naty spala něco málo přes 30 minut. Je to sní hrozný.

Jo a přišel nám účet za elektriku. Normálně jsou to pěkný .... Byli tu prý ve středu, ve čtvrtek hned vydali fakturu a splatnost hned 2.4. no jo, hlavně aby měli prachy oni. Síla.

Tak jdu se nervíkovat s Naty, protože má fakt super náladu :unamused:
23. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
MilkyWay, Lindul, díky za uvítání...

Lindul máš nějaký psychický potíže nebo je to "jen" splín?..hele a nic si z toho nedělej, já když byla na vš, tak se mi nechtělo učit, to mě ještě živila maminka..no a teď na MD jsem si udělala Bc. a pokračuju na Ing. :slight_smile: nikdy není pozdě :slight_smile: a to jsem baba stará, bude mi 32 v létě :grinning:
23. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jakej srazíííííík ??? :sunglasses:
23. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
btw jsme v přízemí, ale to mi neva, mně va lézt do schodů s nákupem a děckama...
23. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar- nejlepší je si tam dojít v úřední hodiny a to je Pondělí a Středa. Myslím že mimo úřední hodiny ti snad ani neposlouží, ale tím si nejsem jistá, jestli je to i na Úřadě. Tak to necháme na středu?
Jj, my budem zítra papat u našich, přeciš s ním nepoletím ze Starky domů a pak zpět....

Ad Byty- vím teď o jednom na Drkáči, za 1.600.000kč. je teda v přízemí, je to 3+1, 81m, ale fakt luxusní, nádherná kuchyň s obývákem, nádherná koupelna s rohovkou, fakt úžasnej. přízemí bych řešila tak, že na balkon bych dala určo mříže. ale ta splátka měsíčně za byt,nevím nevím,...ale moc se nám líbí.
A ještě máme vyhlídnutej jeden, pro nás asi nejideálnější. Taky slušná kuchyň, koupelna, 3+1, 4 patro, Politických Vězňů.... I když nás to dost honí...Zatím si to teda moc neuvědomuju
23. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milkyway balkon nemáme, plánujem něco bezpečnostního na dveře a na okna alarmíky...
23. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
esssi- tak to je zase výhoda, nemusíte dávat mříže :grinning:
23. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek