• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
esssi- mě nepřijde přízemí špatný, jen to lépe zabezpečit. a určo žaluzky, či nějaké tmavé závěsy, aby na vás večer nečučeli ouchyláci :wink: :grinning:
23. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky žaluzky tam jsou :slight_smile:
23. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
..musím s nějakejm balíčkama z mma na poštu a pro dítko do školky.....mladšího nechám tchýni, počkám, až se vrátí z práce..kdyžtak je tu ještě pratchýně...
23. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
essi- tak to je veliká výhoda :wink:
23. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
milkyway ráda se této výhody vzdávám ve prospěch osobních svobod :grinning:
23. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec essi vítáme tě u nás :slight_smile: :wink:

Teda holky jste fakt drby. Kdo to má dočítat kruciš? :angry: :wink: :grinning:

My teda dopo dělaly knedle, no dělaly, já jsem pomáhala a maminka dělala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No ale bylo jich 50 :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže do mrazáku, něco na zítra, něco se snědlo, ještě přijede děda s babí tak si tady daj a ono to bude tak akorát. :slight_smile: Ještě jsem udělala z uzenýho vývaru zelňačku tak je navaříno. :dizzy_face: Prďola už spí 2 hoďky, tak jsem zvědavá kdy procitne. :sweat_smile: Ale nejdýl ve 3 ho vzbudim, aby pak nevyváděl v noci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Venku je to hnus fialovej, to jestli vůbec vypadnem z domu tak maximálně autem. :grinning:
23. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Essi fakt ti rozumím s tím bydlením. My sice bydlíme sami a vždycky jsme bydleli, s oběma rodinami vycházíme oba skvěle, ale bydlet bysme pohromadě nechtěli. Není nad to, když má každý svoje soukromí. :pensive:
23. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko ahoj :slight_smile: jj, nejlepší je občas přiject na návštěvu a pak zas šupky dupky do svýho domova :slight_smile:
23. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
esssi- výhodu jsem myslela na žaluzky :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky hihihihi :grinning:
23. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak já jdu do toho vichru...

btw děvčata, počítejte s tím, že vás budu otravovat o průvodcovské služby, panžto já mám klasickej ženskej orientační smyl :sunglasses:
23. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

vítám Esssi :slight_smile: Konečně další dvojmatka :grinning:
Ty voe, kdo vás má dočítat :angry: :grinning:

Já jsem po obědě uspala Honzíka a frčela jsem něco dovézt kamarádce, pak jsem si konečně dojela koupit nový telefon :slight_smile: Tak z něj mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No a vyzvedla jsem konečně ten mandl :wink: Pak jsem doma vzbudila Honzíka a kouká na pohádku :wink:
Veku je hnusně, k tomu větru se přidal ještě déšť!!! :angry: Tak to ven fakt nepůjdeme :rolling_eyes:
No dáme si kafíčko a štrúdl :slight_smile:

Esssi - neboj, PB budeš mít za chvíli najetou raz dva :slight_smile:
23. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ani já bych nešla bydlet s vlastní mamkou a manža taky ne :slight_smile: V tom jsme jaksi za jedno a bylo by to v případě nouze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jdu se zas věnovat dětičkám a na to kafčo :slight_smile:
23. bře 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přátelé, dneska se plavání zadařilo :grinning: Vydržely jsme ve vodě víc jak 20 min, pravda musíme Lucinku hodně zabavit hračkama, ale neplakala. To považuji za velký úspěch, takže nadále zůstáváme plavat od dvou hodin.

Jindul: neblbni, že jsi nesympatická, nebo to jednou přijdeme se Zany zkontrolovat - až zase budeme tady v tý naší čtvrti brouzdat s kočárkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: To máš jen blbou náladičku z toho hnusu venku.

Essi: ne, že bych ti přála ten věk, ale stejně jsi mě potěšila, protože mě bylo 32 před měsícem :sunglasses: Sice i nadále jsem tu nejstarší, ale je to hned lepší mezi těma mlaďasama tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: ty snad pečeš každý den, ne? To je samá buchta, štrúdl apod.
23. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany díky za uvítačku, hned jsem si všimla, že jsi taky dvojmatka :slight_smile:
23. bře 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé já mám chuť udělat štrúdl..ale s děckama to je na pytel, Štěpán mě to nenechá udělat, ječí a leze po mně, tahá mě za nohy a tak..a večer zas tchán držkuje, když něco dělám v kuchyni...
23. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
...řeším, co s máminým čoklíkem....maminka je vážně nemocná, už se o něj nemůže starat...babička už nezvládá psa hlídat, panžto má potíže se srdcem.....nejradši bych mu našla nějakej fajn domov, tady ho mít nemůžu, tcháni nesnášej psi a na zahradě bejt nemůže, je pokojovej....po pravdě, já ho domů moc nechci, panžto, pes v bytě se dvěma dětma, to by byl strašnej cajmrsk....už jen to venčení...on by určitě cejtil, že mi leze na nervy, bylo by mu líp někde, kde maj třeba víc psů....a zahradu..on je děsně uřvanej a tahá, pako zrzavý...mám ho ráda, ale než si namlouvat, že mu s náma bude nejlíp, když vím, že to tak není,....
23. bře 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
..mojí babičce je dnes 85 let...to je maso, naši generaci už ponesou z práce rovnou na krchov :grinning:
23. bře 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - tak to je super úspěch :slight_smile: Doufám, že to takhle bude i nadále :slight_smile:

Jindul - Petula má pravdu, budeme tě muset přijít zkontrolovat, protože nemám pocit, že bys byla nesympatická a nekamarádská!!! To si jen ty namlouváš!!!

A nepeču každý den... Pekla jsem včera a tak to pěkně dojídáme :wink: Jinak minulý týden jsem nic nepekla :wink: To Sokolka peče pořád :grinning:
23. bře 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf uf, to je fůjavec!!!!!!
Peťul: tak moc děkuji za opravu srazu, já bych tam jako jediná trubka stála v pondělí a čekala a čekala a to bych se načekala do druhýho dne :grinning: teda eště by asi se mnou čekala Milka...takže dvě trubky :sunglasses:
Gratulujeme k plaváníčku!!!!!! A neboj, my taky musíme dělat vopičky, aby tam malej byl v pohodě takhle dlouho.. :wink:

Milky: už jsem byla na tom uořadě. nakonec sem to s kočíkem docela zvládla. Adámek neulít, ale chvílema jsem si připadala jako korouhvička...sem tam to mlátilo i s mejma x-kilama :grinning: :grinning: :grinning: jo a Adamek byl senzační teda! celou cestu tam nespal, koukal, na úřadě taky, páč než jeho trhlá matka našla výtah a tak, bylo to dílo :sunglasses: Pak jsem stála jako blbka před výtahem, kterej byl označen coby výtah s obsluhou..Ovšem obsluha ani výtah nikde :rolling_eyes: tak jsem tam stála a mačkala čudliky dobrý 2 minuty a pak mi došlo popojít a tam byl výtah normální...no pako... :rolling_eyes:
Jo a ten byt berte ty Politický vězně..už kvůlivá tomu, že budete bydleti za humny... :wink: jestlivá se teda nemýlím...

Jindul:tos eště nepotkala ty správný děvčata... :wink: My taky couraly dlouho sami s Milkou, než jsme se potkaly.. :grinning: Určo to nebude nesymapatickým vzhledem... :grinning: Holt jsi narážela na nějaký kozy rózy.... :sunglasses:

Zany: ty jo, ty furt pečeš vaříš hospodaříš..ty jsi maminka k pohledání :slight_smile: Taky bych takovou chtěla... :sunglasses: Já jsem byla zvaldá na pečení jen o neděli a vzhledem k zaměstnanosti mojí matičky se teplá jídla konala jen sporadicky... :sunglasses: ovšem nestrádala jsem, nadváha hovořila a hovoří, za svý :grinning: Ale asi bych mamce křivdila, neb tyhle studený večeře si pamatuju už jako veliká. Jako malý pívo jsem si určo taky debužírovala na domácí stravě.... :wink:

Ess: s čoklíkem neporadím...já bych pejska ráda, ale tak k baráčku. Do bytu ne ne ne, to už mi stačilo doma u mamky..a všude samej chlup :sunglasses:
23. bře 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul tak hlavně že máš vyřízeno...njn, jsem z toho psa nešťastná, já ho domů taky nechci....
23. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
..já zvířata miluju, vždycky jsem s nima žila, profesí jsem zootechnik, ale od tý doby, co mám děti, mi jaksi nezbejvaj síly na to, mít nějaký zvíře doma..ještě tak rybičky, ale psa...
23. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
|ess: my právě rybičky máme.... :grinning: jinak zviřátka všeobecně taky můžu, snad mimo pavouků :sunglasses: ale doma jsou fajn jen ty rybky šipky... :wink: co má člověk na mazlení Adámka, že?..kéž dáš pejsánka nějakým hodným lidem..co zkusit ten pořad v tv na jedničce? jak hledají ten nový domov pejskům? to se mi docela líbí.. :slight_smile:
23. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul to je krásnej nápad!!!!
23. bře 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky děda s babí dorazili, nadlábli se a šla jsem vzbudit malýho. Ve 3!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a on se začal vztekat, že jsem si ho dovolila skoro po 3 hodinách vzbudit :fearful: . A to kolikrát spí jen hodinu. :sweat_smile: Děda si ho hned vzal ven do auta řídit a pak už jsem jen já jela autem něco vyřídit, odvézt babičku, protože děda musel jet dřív a kluky jsem nechala doma. Protože to co je venku no tak to je mazec :angry:

Zany ty kecko, já taky pořád nepeču :wink: . Ale je fakt, že někdy peču xkrát do týdne a někdy třeba 14 dní nic. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ess já to nemám ráda, když má někdo psa v bytě. Dělá to všude bordel, nemá to prostor a ve městě to všude se... a většina páníčků to není schopna uklidit. :angry: No a pak už ti do toho jen vlítne dítě a je hotovo :rolling_eyes: . Pes má mít prostor, to je zahradu u domu a je to. :wink:
23. bře 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky jinak já 24 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolo to jo, ale psy jako společníky do toho zařadit nemůžeš, moje maminka je léta rozvedená, doma už sama...bez psa by se asi dost trápila...
23. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess to je jasný já nemyslím třeba ty mrňouse a u starších lidí je to něco jiného. Když se o to zvíře dokáží postarat tak to jo, ale pokud má člověk malý děti a do toho ještě nějakýho většiho psa no nevim. Já bych do toho teda nešla. :pensive:
23. bře 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tsss, tady jsou samá mláďata :grinning:
23. bře 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek