Společné místo
zany
12. říj 2007

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
esssi
23. bře 2009
sokolko já do toho taky nechci jít!!! On je malej, ale hlučnej...
luccii
23. bře 2009
milky, to vas opravdu lituju, nam se tohle stalo cca pred 1,5 mesicem taky 😞 ]-( ]-(

baro, taky nechapu, jak ta zeska muze mit pres 12 tis. hlasu - vzdyt ani neni hezka... schvalne jsem se koukala a behem necelych 10 min ji pribylo 7 hlasu - ta snad dela v mistnosti s 50 pocitaci a jen sbira hlasy! ]-(
luccii
23. bře 2009
petulo, manzel mel taky zabudovany panel a stejne se do auta vloupali ]-( mozna to nepoznaji, mozna to delaji z pleziru, ale kazdopadne jsou to hajzlove!!! :-S

vitam nove prichozi essi 🙂 koukam, ze dalsi mamina, co bydli blizko namka 😉 🙂 a manzel tu pracuje, ze se sem stehujete? ja jsem taky puvodem Prazacka 😉 ale Pribramacka jsem radsi a kdyz ted prijedu do Prahy a brodimse mezi lidmi, tak je mi ouvej, clovek si rychle a rad odvykne :-N
esssi
23. bře 2009
Lucii ahojky, manžel pracuje v Praze ale za tyhle peníze bychom tam měli asi tak minigarsonku a to s dvěma děckama fakt nejde...
luccii
23. bře 2009
ad byty, ja bych se ted neunahlovala s koupi (pokud teda nekdo na to nepospicha, pak je to jina situace), ceny jdou a asi jeste pujdou, dolu... my kupovali pred rokem 77 m2, 3+1 a ted bychom za nej dali min. o 300 tis. min... jenze my chteli bydlet a i tak jsme hledali dlouho - skoro rok a pul :-N mimochodem, za tu dobu stouply ceny prave o tech cca 300 tis. - proste smula, ze jsme si tak dlouho vybirali...
luccii
23. bře 2009
esssi, no tak to preju manzelovi silny nervy, jak bude do Prahy dojizdet? ja jezdila busem a brzo jsem toho mela plny kecky - nastesti jsem relativne brzo otehotnela a ted jsem na rizikovem doma 😉 muj manza taky jezdi skoro kazdy den - ruzne po Cechach, nekdy dal, nekdy bliz, ale aspon to neni kazdy den a neco je i bliz... ja po matersky budu asi v PB nahrana se svoji specializaci, ale vybrala jsem si to takhle, takze si nestezuju a resit to budu, az to bude aktualni... v nejhorsim pripade budu ucit jazyky, tim se uzivit da 😉
esssi
23. bře 2009
Lucii jestli se neodstěhujeme, někoho zabiju, otázka je, jestli tchýni nebo tchána 😃
luccii
23. bře 2009
holky, ja uz vas docitam pul h! 😃 takhle by to neslo 😃
esssi
23. bře 2009
Lucii on stejně denně dojíždí, teď jsme v Čimelicích...
luccii
23. bře 2009
esssi, tady je fajn, drzim palce, aby vam to vyslo! 🙂
luccii
23. bře 2009
kde jsou Cimelice?
luccii
23. bře 2009
sokolko, coze? 50 knedliku??? 😕 😃 a to jsi nas nepozvala? 😉
luccii
23. bře 2009
baro, taky hlasuju, ale chtelo by to davat sem odkaz casteji 😉

uff docteno, vy jste mi daly! :-N
esssi
23. bře 2009
Luciiii mezi Pb a Pískem...
luccii
23. bře 2009
esssi, tak to si manza myslel spravne 🙂 takze to ma tvuj manzel do Phy daleko, vid? kolik km? jezdi aspon autem?
esssi
23. bře 2009
Luciii ne, busem 😕 80 km
luccii
23. bře 2009
no tak to bude mit z PB lepsi dojizdeni 🙂
milkyway
23. bře 2009
Barcul- tak změna, k doktorce jdeme až ve středu, já blbec sem pořád myslela, že už zítra... takže se nám to všechno zkomplikovalo ]-( ]-( ]-( Ale prochajda platí teda normoš po obědě. Já budu potřebovat pro fotky, malému kaši a pečívko, toť vše 😉 😃

Luccii-tak to mě mrzí, vím jak ti bylo, je to fakt hrozný 😞

Esssi-zkus ten pořad jak psala Bar, mohlo by to vyjít, určitě to dopadne dobře 😉 🙂
luccii
23. bře 2009
milkyway
23. bře 2009
Bar- tak koukám, že ten ouřad ste zvládli, to jste šikuly. 😉 🙂
Heleď a není ten Áďa náhodou hodnej, že nejste s námi? Nebo křičí, když jsme s Vámi?? 😃 😃 😃 😃 😃
Jooo, ale to má bobek asi smůlu, kruhy alá Vochomůrka už sou připravený k akci 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
milkyway
23. bře 2009
A holky, ta holka s 12 000 hlasy, to není prostě možný ]-( To si musí posílat sama, jinak to nevidím, jinak to nebude 😃
luccii
23. bře 2009
milky, nejenom sama, ale jeste musi mit mega pomocniku a nebo nejak osalila system 8-(
milkyway
23. bře 2009
Luccii-je to potvora 😞 a vůbec to nesedí, žádnej nápad nic. ]-( Malá Valerie, co se pro ní hlasuje je originální 😉

Holky, nevíte náhodou do kolika kil je Klokánek? Bohužel nevím značku, dostala jsem ho od švagrový, značka tam není, je s medvídkama, či co. A potřebovala bych ho poprvé a asi naposled v životě použít 😃 tak nevím,jestlli se mi tam ten náš brouček ještě vejde... 😃 😃 Hlavně mi jde o ty kilča |-|
sokolka
23. bře 2009
Pro Millk, D koukal na net a myslím že říkal že za dnešní noc nebo víkend =-) bylo nahlášeno 19 vykradených aut na Příbrami. 8-(

Malej už chrupčí, já tu mám ségru s přítelíkem na kafču tak budem asi čučet na kobru 😃

Luci no nepozvala jsem tě, to jsem ale krkna viď? 😃 😃 :-p To víš, když ty jsi na netu jen k večeru tak to je těžký 😉
luccii
23. bře 2009
milky, to urcite pujde vygooglovat - zkus to... ja myslim, ze do 13 kg, ale jiste to nevim...
zanyautor
23. bře 2009
Teda vás dočítat je hrůza :-p

My tu měli známýho na stavební dozor 🙂

Sokolka je hamižná 😃 😃 😃 Taky bych si dala knedle, ale nemůžu zelí :-S
sokolka
23. bře 2009
Zany mi měli špenát 😃 😃 :-p
zanyautor
23. bře 2009
Já to se špenátem nikdy nedělala, ale asi by to taky šlo 😉
sokolka