• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
sokolko já do toho taky nechci jít!!! On je malej, ale hlučnej...
23. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
milky, to vas opravdu lituju, nam se tohle stalo cca pred 1,5 mesicem taky :frowning2: :angry: :angry:

baro, taky nechapu, jak ta zeska muze mit pres 12 tis. hlasu - vzdyt ani neni hezka... schvalne jsem se koukala a behem necelych 10 min ji pribylo 7 hlasu - ta snad dela v mistnosti s 50 pocitaci a jen sbira hlasy! :angry:
23. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
petulo, manzel mel taky zabudovany panel a stejne se do auta vloupali :angry: mozna to nepoznaji, mozna to delaji z pleziru, ale kazdopadne jsou to hajzlove!!! :confounded:

vitam nove prichozi essi :slight_smile: koukam, ze dalsi mamina, co bydli blizko namka :wink: :slight_smile: a manzel tu pracuje, ze se sem stehujete? ja jsem taky puvodem Prazacka :wink: ale Pribramacka jsem radsi a kdyz ted prijedu do Prahy a brodimse mezi lidmi, tak je mi ouvej, clovek si rychle a rad odvykne :sweat_smile:
23. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucii ahojky, manžel pracuje v Praze ale za tyhle peníze bychom tam měli asi tak minigarsonku a to s dvěma děckama fakt nejde...
23. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ad byty, ja bych se ted neunahlovala s koupi (pokud teda nekdo na to nepospicha, pak je to jina situace), ceny jdou a asi jeste pujdou, dolu... my kupovali pred rokem 77 m2, 3+1 a ted bychom za nej dali min. o 300 tis. min... jenze my chteli bydlet a i tak jsme hledali dlouho - skoro rok a pul :sweat_smile: mimochodem, za tu dobu stouply ceny prave o tech cca 300 tis. - proste smula, ze jsme si tak dlouho vybirali...
23. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
esssi, no tak to preju manzelovi silny nervy, jak bude do Prahy dojizdet? ja jezdila busem a brzo jsem toho mela plny kecky - nastesti jsem relativne brzo otehotnela a ted jsem na rizikovem doma :wink: muj manza taky jezdi skoro kazdy den - ruzne po Cechach, nekdy dal, nekdy bliz, ale aspon to neni kazdy den a neco je i bliz... ja po matersky budu asi v PB nahrana se svoji specializaci, ale vybrala jsem si to takhle, takze si nestezuju a resit to budu, az to bude aktualni... v nejhorsim pripade budu ucit jazyky, tim se uzivit da :wink:
23. bře 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucii jestli se neodstěhujeme, někoho zabiju, otázka je, jestli tchýni nebo tchána :grinning:
23. bře 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ja uz vas docitam pul h! :grinning: takhle by to neslo :grinning:
23. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucii on stejně denně dojíždí, teď jsme v Čimelicích...
23. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
esssi, tady je fajn, drzim palce, aby vam to vyslo! :slight_smile:
23. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
kde jsou Cimelice?
23. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko, coze? 50 knedliku??? :fearful: :grinning: a to jsi nas nepozvala? :wink:
23. bře 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
baro, taky hlasuju, ale chtelo by to davat sem odkaz casteji :wink:

uff docteno, vy jste mi daly! :sweat_smile:
23. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Luciiii mezi Pb a Pískem...
23. bře 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
esssi, tak to si manza myslel spravne :slight_smile: takze to ma tvuj manzel do Phy daleko, vid? kolik km? jezdi aspon autem?
23. bře 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Luciii ne, busem :-/ 80 km
23. bře 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to bude mit z PB lepsi dojizdeni :slight_smile:
23. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Barcul- tak změna, k doktorce jdeme až ve středu, já blbec sem pořád myslela, že už zítra... takže se nám to všechno zkomplikovalo :angry: :angry: :angry: Ale prochajda platí teda normoš po obědě. Já budu potřebovat pro fotky, malému kaši a pečívko, toť vše :wink: :grinning:

Luccii-tak to mě mrzí, vím jak ti bylo, je to fakt hrozný :frowning2:

Esssi-zkus ten pořad jak psala Bar, mohlo by to vyjít, určitě to dopadne dobře :wink: :slight_smile:
23. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
23. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Bar- tak koukám, že ten ouřad ste zvládli, to jste šikuly. :wink: :slight_smile:
Heleď a není ten Áďa náhodou hodnej, že nejste s námi? Nebo křičí, když jsme s Vámi?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jooo, ale to má bobek asi smůlu, kruhy alá Vochomůrka už sou připravený k akci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
A holky, ta holka s 12 000 hlasy, to není prostě možný :angry: To si musí posílat sama, jinak to nevidím, jinak to nebude :grinning:
23. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
milky, nejenom sama, ale jeste musi mit mega pomocniku a nebo nejak osalila system :rolling_eyes:
23. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Luccii-je to potvora :frowning2: a vůbec to nesedí, žádnej nápad nic. :angry: Malá Valerie, co se pro ní hlasuje je originální :wink:

Holky, nevíte náhodou do kolika kil je Klokánek? Bohužel nevím značku, dostala jsem ho od švagrový, značka tam není, je s medvídkama, či co. A potřebovala bych ho poprvé a asi naposled v životě použít :grinning: tak nevím,jestlli se mi tam ten náš brouček ještě vejde... :grinning: :grinning: Hlavně mi jde o ty kilča :pensive:
23. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Pro Millk, D koukal na net a myslím že říkal že za dnešní noc nebo víkend :confused: bylo nahlášeno 19 vykradených aut na Příbrami. :rolling_eyes:

Malej už chrupčí, já tu mám ségru s přítelíkem na kafču tak budem asi čučet na kobru :grinning:

Luci no nepozvala jsem tě, to jsem ale krkna viď? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To víš, když ty jsi na netu jen k večeru tak to je těžký :wink:
23. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
milky, to urcite pujde vygooglovat - zkus to... ja myslim, ze do 13 kg, ale jiste to nevim...
23. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teda vás dočítat je hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My tu měli známýho na stavební dozor :slight_smile:

Sokolka je hamižná :grinning: :grinning: :grinning: Taky bych si dala knedle, ale nemůžu zelí :confounded:
23. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany mi měli špenát :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já to se špenátem nikdy nedělala, ale asi by to taky šlo :wink:
23. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Zando jde :wink: . Je to jako když dělá knedlo vepřo zelo, ale se špenátem :grinning:
23. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
vsem dobrou noc :slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek