• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Luci brou :slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou :slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno, kde vězíte????
Já jsem vzhůru od 3 hodiny... :unamused: Adámek vždycky poplakával, nevim co mu bylo. Tak jsem furt lítala, dávala dudel, pak když jsem zabírala, tak znova a znova a znova... :frowning2: V půl na pět jsem to už nevydržela a vzala malýho k sobě do pelíšku, dala mu prso a byl chvíli klid..ale v 5.30 vyhajáno a to tátovi zvoní budík až v 5.40! :confounded: Nevim, co se dělo, jestli měl boleníčko, nebo špatný sny chudinka...netuším...

Káťo: naše procházka ohrožena...slíbila jsem kamarádce, že se na ní pujdu podivat do Amálky, dneska se potápěj s dětma, tak abych viděla malou potápku Terku :grinning: Ještě nevim, v koli to bude. Jo a pak si od ní musím převzít Lego, neb mi ho nechává po malým...Kdyby to vyšlo na nějakej solidní čásek, mpohla bys tam s náma, aspoň bys to tam viděla... :wink: Jinak o tom pláči už jsem taky přemýšlela a říkala si pro sebe, že fakt možná Adámek, jak je zvyklej na maminku, jak je to takovej mamánek :wink: , tak že pak když koukne z kočárku a mamka místo s ním se baví s nějakou káťou, je z toho celej rozohněnej... :grinning: :grinning: :grinning: ale to asi ne, h :grinning: lt má svý dni, jako každej.... :wink: Jo a taky bych potřebovala stavit se na gyndě pro předpis, to by mělo být rychlý, jen klepnu, zacáluju 30 kč a dostanu předpis na antiko...takže jak mi dá kámoška vědět, ozvu se....

Ess: Jak tu psala Sokolka o těch 24, tak to myslim nemyslela věk, ne? Já myslim, že myslela výsledek v tom češtinářským kvízu :grinning: Já tam měla "jen" 20, takže jsem zase nejhorší, ale věkem jsem 30 :sunglasses: Tak sválně, co na to Sokolka, neb se jedná o pouhou mojí domněnku... :slight_smile: Jo a co se týče Čimelic, tak jsem si tu vaši ves poplatla s nějakou za Prahou, neb toto umístění mi teda nic neříká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucii: co podlaha, smrdí????? :angry: už jste volali experta? Jo s těma bytama mi to taky přijde, že ty ceny slezly nějak... :sunglasses: ale jestli pujdou ještě dolu, to teda nevím...to předpovědět podle mýho nedokáže v týdle době nikkdo,... :wink:

a víc vim prd...
24. bře 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ranko,

my teda noc nic moc, ale zase jsme vstávali ve čtvrt na sedm, tak aspoň něco. :slight_smile:

Barcul jj, chytrá horákyně. :grinning: Byl to výsledek testu. :wink: Věk 27 :dizzy_face:

Já potřebuju odvézt mamku s bráchou na krev a D asi konečně po x letech pojede k zubaři. Má od včera oteklou tvář tak snad to už konečně klapne. No myslím že tam nebyl tak 15 let. :rolling_eyes:
24. bře 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda děvčata,
tak nám to dneska pěkně začíná, venku sněží a malej vylil litr čaje a rozbil uh džbánek z ikey....

Jo a včera se manžílek vrátil z práce mooc pěkně zpruzelej, odpovědí na pozdrav mi bylo zavrčení: Máme něco k jídlu??? A i pak byl libovej, když jsem si zalezla do vany na chvíli, něco chtěl od staršího, ten řekl že ne, rozbrečel se a šel za mnou do koupelny. Takže jsem tam byla sama asi tak dvě minuty s knížkou :grinning: ..když se manža rozčiloval, co to jako je, že ho dítě neposlechne, tak jsem se ho otázala, co že jako já mám dělat s jeho autoritou? :sunglasses:
Ve finále jsem radši vytuhla v půl devátý s dětma, abych se nerozváděla ještě než opustíme Čimelice :grinning:
24. bře 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373 Sokol: než pojedeš, podpoř hlasem :sunglasses: držíme palec ať bráška neomdlí :grinning:
24. bře 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podpořeno :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ess: romantický večír... :wink:
24. bře 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááááááááááááááááááááááá teď jsem zjistila, že Ondra má po těle asi tak deset a víc takovejch ve středu vodnatejch puchýřků, okolo červenejch..takže nejdem do školky, ale do háje!!!
24. bře 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul no úchvatný !!!!
24. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky.

My noc v pohodě, akorát malej často brečel ze spaní, nevím, co se může tak malému dítěti zdát¨tak ošklivého :frowning2:
Vztávačka v 5:30, ale ještě jsme se váleli v postýlce :wink:

Bar-my půjdem ven zase nějak po obědě. Potřebuju si skočit pro ty fotky a pak do DM a do Hypernovy.
Tak se ozvi, jestli půjdete sami a my taky. Či jak to bude. Každopádně ven půjdu po o, páč až se vrátíme, chci etě utřít prach, včera sem uklízela, ale došel mi sprej na prach, tak ho musím koupit :grinning:

Sok-tak to je hustý, :angry: Každopádně tvrdili policajti, že to tu kontrolovali, ale prd. Dělaj úplný hovno :angry: :angry: , pak to tady takhle nemá vypadat. Moc dobře věděj, kdo tady vykrádá, a kdo přepadává, ale nic s tím nedělají. To je akorát k vzteku!

essii- Manžu to přejde, to je přechodný, víš přece že chlapy jsou z jiný planetky :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar- zahlasováno :wink:
24. bře 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
KaŤo:v 11:30 mám být v Amálce. budu tam chvíli, úřípadně nakojím a vyrazím směr družba, ju? :sunglasses: pokud by byla změna, písnu sms a ty dej taky vědět kdy budete baštit. :wink:
24. bře 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
milkyway jj, mě spíš fascinuje jak se ty problémy vynořujou najednou, včera večer, dnes ráno..
24. bře 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ess: to bude nervozita...přece jen je to velkej krok pro vás. vzít hypo a stěhovat se...to bude zas o.k. :wink: s pupínkama držíme palec ať to nejni nic strašnýho :slight_smile:
24. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul asi jo :slight_smile: hm to budou neštovice..v poledne jdem k dr...
24. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar- okí, tak já písnu, až se vzbudíme a půjdem baštit, a pak vyrazíme, někde se potkáme :grinning:

Essii- Ono stačí, když přijde chlap urvanej z práce, měl tam špatný den, a už se to na něm asi odrazí. A do toho to stěhování. Nás to za chvíli čeká taky :frowning2:
A nemá malej náhodou neštovice?
24. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
milky asi má...
24. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vas holky,
jirik ma od soboty teploty,rymu kasel.takze super.nevim co driv.nema chut k jidlu a kdyz uz do nej neco dostanu,tak jednou zakasle,zvedne se mu zaludek a vsechno jde ven.je mi ho tak lito,ma otekly oci,po tele nakou vyrazku a tvari se na umreni.doufam,ze ho to brzo prejde.nechci ho tahat ani do kramu,takmusim sehnat segru,aby mi dojela nakoupit.

uz jsem sbalila vsechny zimni veci a vytahla jarni bundy a koukam ze se pro to budu muset zase vyrazit k nasim a navozit to zpatky.
uz bych tak chtela vyrazit s kocarem na poradnou prochazku,ale v takovym pocasi...

ani nevim co tatovi dneska uvarit k veceri,az se vrati z prace.ted udelam polivku a druhy jidlo musim domyslet.
24. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

Honzík měl v noci teplotu, asi ve 3 jsem kojila Elišku a manža předtím nějak Honzíka odváděl k němu do pokoje, tak jsem ho pak měřila a měl 37,9... No ale rýmu nemá, nezakašle, tak nevím co by to mohlo být :confused: :rolling_eyes: Snad nic nebo zuby... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Šoupla jsem mu Paralen a za hodinu byl bez teploty :wink: Teď se mi nezdá, že by měl teplotu... Uvidíme přes den.
Ale mám takový pocit, že má Honzík zvláštní talent na to, že když jede manža pryč, tak je nemocný!!! :unamused:

Ess - tak to vypadá na neštovice :unamused: No ale zase si je prodělá a bude mít klid :wink: Snad to nebude hrozný!!!
No a chlapi jsou někdy na zabití!!! :angry:
24. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přeji :confused: :grinning:
Normálně Sabinka ještě spí, ráno se napapala, přebalila jsem jí a chrní!
A manžel byl dneska u léčitele v Krásné Hoře. Louplo mu v zádech a jelikož nechce marodit, rozhodl se že ho navštíví. Prý mu pomohl. Ptala jsem se, co s ním dělal, no a když mi to začal líčit, představila jsem si Písaříka z Básníků a vyprskla smíchy ( virgule, řídké sperma apod) :grinning: :grinning: :grinning: tak teď trucuje a prý mi nic neřekne. :slight_smile:
Jo a Sabíkovi je dneska 8 měsíců. Za chvíli budu objednávat dort k narozeninám, jak to letí.....
milky - co má dneska Matýsek k obědu? ( jsem zvědavá, viď) :slight_smile:
Jo půjdu si umýt hlavu a vypravím se pro žádanku na krev k doktoru.
24. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - to je mi líto, že je Jiřík nemocnej :frowning2: Je to náročný, co? :rolling_eyes:
Snad bude brzy v pohodě, pak bude sluníčko a budete chodit hezky venku :slight_smile:

Já zimní radši ještě neuklízela a udělala jsem dobře :wink: Ale to počasí mě fakt se.e!!! :angry:
24. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky s*re, šla bych na pořádnou procházku, ale buď fučí vítr, prší a nebo sněží :confounded: už mi z toho posedávání doma narostla p*del
24. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - teď jsi mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany :grinning:
24. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti- to mě mrzí, že je Jiříkovi tak mizerně, :frowning2: ale určitě se to brzy zlepší, držíme palce :wink:

Cory-Udělám mu zase špenátovou polévku, minule mu strašně chutnala, tak se na to za chvíli vrhnu :grinning:
24. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany ahojky, chjo ,choroby blbý...
24. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

snad budou všechny dětičky brzy fit, už je fakt potřeba, aby bylo venku teplíčko, tohle je pro ně na prd.

Cory: ty jsi mě tedy pobavila s Písaříkem :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
coryno, jirik.k ahojky
24. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky koukám, že se nám ty dětičky nějak sypou :rolling_eyes: . Kubina sice sem tam pořád zakašle, ale je to jen když se vzbudí po spinkání :rolling_eyes: jen odkašlává a pak je klid. Zatím nic nedáváme.

Jdu pro sousedku a dáme kávu :slight_smile:
24. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek