Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
23. bře 2009
Luci brou 🙂
zanyautor
23. bře 2009
Dobrou 🙂
barculda
24. bře 2009
Bré ráno, kde vězíte????
Já jsem vzhůru od 3 hodiny... :-| Adámek vždycky poplakával, nevim co mu bylo. Tak jsem furt lítala, dávala dudel, pak když jsem zabírala, tak znova a znova a znova... 😞 V půl na pět jsem to už nevydržela a vzala malýho k sobě do pelíšku, dala mu prso a byl chvíli klid..ale v 5.30 vyhajáno a to tátovi zvoní budík až v 5.40! :-S Nevim, co se dělo, jestli měl boleníčko, nebo špatný sny chudinka...netuším...

Káťo: naše procházka ohrožena...slíbila jsem kamarádce, že se na ní pujdu podivat do Amálky, dneska se potápěj s dětma, tak abych viděla malou potápku Terku 😃 Ještě nevim, v koli to bude. Jo a pak si od ní musím převzít Lego, neb mi ho nechává po malým...Kdyby to vyšlo na nějakej solidní čásek, mpohla bys tam s náma, aspoň bys to tam viděla... 😉 Jinak o tom pláči už jsem taky přemýšlela a říkala si pro sebe, že fakt možná Adámek, jak je zvyklej na maminku, jak je to takovej mamánek 😉 , tak že pak když koukne z kočárku a mamka místo s ním se baví s nějakou káťou, je z toho celej rozohněnej... 😃 😃 😃 ale to asi ne, h 😃 lt má svý dni, jako každej.... 😉 Jo a taky bych potřebovala stavit se na gyndě pro předpis, to by mělo být rychlý, jen klepnu, zacáluju 30 kč a dostanu předpis na antiko...takže jak mi dá kámoška vědět, ozvu se....

Ess: Jak tu psala Sokolka o těch 24, tak to myslim nemyslela věk, ne? Já myslim, že myslela výsledek v tom češtinářským kvízu 😃 Já tam měla "jen" 20, takže jsem zase nejhorší, ale věkem jsem 30 😎 Tak sválně, co na to Sokolka, neb se jedná o pouhou mojí domněnku... 🙂 Jo a co se týče Čimelic, tak jsem si tu vaši ves poplatla s nějakou za Prahou, neb toto umístění mi teda nic neříká :-p

Lucii: co podlaha, smrdí????? ]-( už jste volali experta? Jo s těma bytama mi to taky přijde, že ty ceny slezly nějak... 😎 ale jestli pujdou ještě dolu, to teda nevím...to předpovědět podle mýho nedokáže v týdle době nikkdo,... 😉

a víc vim prd...
sokolka
24. bře 2009
Brý ranko,

my teda noc nic moc, ale zase jsme vstávali ve čtvrt na sedm, tak aspoň něco. 🙂

Barcul jj, chytrá horákyně. 😃 Byl to výsledek testu. 😉 Věk 27 x-)

Já potřebuju odvézt mamku s bráchou na krev a D asi konečně po x letech pojede k zubaři. Má od včera oteklou tvář tak snad to už konečně klapne. No myslím že tam nebyl tak 15 let. 8-(
esssi
24. bře 2009
Ahojda děvčata,
tak nám to dneska pěkně začíná, venku sněží a malej vylil litr čaje a rozbil uh džbánek z ikey....

Jo a včera se manžílek vrátil z práce mooc pěkně zpruzelej, odpovědí na pozdrav mi bylo zavrčení: Máme něco k jídlu??? A i pak byl libovej, když jsem si zalezla do vany na chvíli, něco chtěl od staršího, ten řekl že ne, rozbrečel se a šel za mnou do koupelny. Takže jsem tam byla sama asi tak dvě minuty s knížkou 😃 ..když se manža rozčiloval, co to jako je, že ho dítě neposlechne, tak jsem se ho otázala, co že jako já mám dělat s jeho autoritou? 😎
Ve finále jsem radši vytuhla v půl devátý s dětma, abych se nerozváděla ještě než opustíme Čimelice 😃
barculda
24. bře 2009
http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373 Sokol: než pojedeš, podpoř hlasem 😎 držíme palec ať bráška neomdlí 😃
sokolka
24. bře 2009
Podpořeno 😃 😃
barculda
24. bře 2009
ess: romantický večír... 😉
esssi
24. bře 2009
áááááááááááááááááááááááá teď jsem zjistila, že Ondra má po těle asi tak deset a víc takovejch ve středu vodnatejch puchýřků, okolo červenejch..takže nejdem do školky, ale do háje!!!
esssi
24. bře 2009
Barcul no úchvatný !!!!
milkyway
24. bře 2009
Dobré ránko holky.

My noc v pohodě, akorát malej často brečel ze spaní, nevím, co se může tak malému dítěti zdát¨tak ošklivého 😞
Vztávačka v 5:30, ale ještě jsme se váleli v postýlce 😉

Bar-my půjdem ven zase nějak po obědě. Potřebuju si skočit pro ty fotky a pak do DM a do Hypernovy.
Tak se ozvi, jestli půjdete sami a my taky. Či jak to bude. Každopádně ven půjdu po o, páč až se vrátíme, chci etě utřít prach, včera sem uklízela, ale došel mi sprej na prach, tak ho musím koupit 😃

Sok-tak to je hustý, ]-( Každopádně tvrdili policajti, že to tu kontrolovali, ale prd. Dělaj úplný hovno ]-( ]-( , pak to tady takhle nemá vypadat. Moc dobře věděj, kdo tady vykrádá, a kdo přepadává, ale nic s tím nedělají. To je akorát k vzteku!

essii- Manžu to přejde, to je přechodný, víš přece že chlapy jsou z jiný planetky 😃 😃
milkyway
24. bře 2009
Bar- zahlasováno 😉
barculda
24. bře 2009
KaŤo:v 11:30 mám být v Amálce. budu tam chvíli, úřípadně nakojím a vyrazím směr družba, ju? 😎 pokud by byla změna, písnu sms a ty dej taky vědět kdy budete baštit. 😉
esssi
24. bře 2009
milkyway jj, mě spíš fascinuje jak se ty problémy vynořujou najednou, včera večer, dnes ráno..
barculda
24. bře 2009
ess: to bude nervozita...přece jen je to velkej krok pro vás. vzít hypo a stěhovat se...to bude zas o.k. 😉 s pupínkama držíme palec ať to nejni nic strašnýho 🙂
esssi
24. bře 2009
Barcul asi jo 🙂 hm to budou neštovice..v poledne jdem k dr...
milkyway
24. bře 2009
Bar- okí, tak já písnu, až se vzbudíme a půjdem baštit, a pak vyrazíme, někde se potkáme 😃

Essii- Ono stačí, když přijde chlap urvanej z práce, měl tam špatný den, a už se to na něm asi odrazí. A do toho to stěhování. Nás to za chvíli čeká taky 😞
A nemá malej náhodou neštovice?
esssi
24. bře 2009
milky asi má...
jirik.k
24. bře 2009
zdravim vas holky,
jirik ma od soboty teploty,rymu kasel.takze super.nevim co driv.nema chut k jidlu a kdyz uz do nej neco dostanu,tak jednou zakasle,zvedne se mu zaludek a vsechno jde ven.je mi ho tak lito,ma otekly oci,po tele nakou vyrazku a tvari se na umreni.doufam,ze ho to brzo prejde.nechci ho tahat ani do kramu,takmusim sehnat segru,aby mi dojela nakoupit.

uz jsem sbalila vsechny zimni veci a vytahla jarni bundy a koukam ze se pro to budu muset zase vyrazit k nasim a navozit to zpatky.
uz bych tak chtela vyrazit s kocarem na poradnou prochazku,ale v takovym pocasi...

ani nevim co tatovi dneska uvarit k veceri,az se vrati z prace.ted udelam polivku a druhy jidlo musim domyslet.
zanyautor
24. bře 2009
Dobré ráno,

Honzík měl v noci teplotu, asi ve 3 jsem kojila Elišku a manža předtím nějak Honzíka odváděl k němu do pokoje, tak jsem ho pak měřila a měl 37,9... No ale rýmu nemá, nezakašle, tak nevím co by to mohlo být =-) 8-( Snad nic nebo zuby... :-p Šoupla jsem mu Paralen a za hodinu byl bez teploty 😉 Teď se mi nezdá, že by měl teplotu... Uvidíme přes den.
Ale mám takový pocit, že má Honzík zvláštní talent na to, že když jede manža pryč, tak je nemocný!!! :-|

Ess - tak to vypadá na neštovice :-| No ale zase si je prodělá a bude mít klid 😉 Snad to nebude hrozný!!!
No a chlapi jsou někdy na zabití!!! ]-(
coryna
24. bře 2009
Dobré ráno přeji =-) 😃
Normálně Sabinka ještě spí, ráno se napapala, přebalila jsem jí a chrní!
A manžel byl dneska u léčitele v Krásné Hoře. Louplo mu v zádech a jelikož nechce marodit, rozhodl se že ho navštíví. Prý mu pomohl. Ptala jsem se, co s ním dělal, no a když mi to začal líčit, představila jsem si Písaříka z Básníků a vyprskla smíchy ( virgule, řídké sperma apod) 😃 😃 😃 tak teď trucuje a prý mi nic neřekne. 🙂
Jo a Sabíkovi je dneska 8 měsíců. Za chvíli budu objednávat dort k narozeninám, jak to letí.....
milky - co má dneska Matýsek k obědu? ( jsem zvědavá, viď) 🙂
Jo půjdu si umýt hlavu a vypravím se pro žádanku na krev k doktoru.
zanyautor
24. bře 2009
Marti - to je mi líto, že je Jiřík nemocnej 😞 Je to náročný, co? 8-(
Snad bude brzy v pohodě, pak bude sluníčko a budete chodit hezky venku 🙂

Já zimní radši ještě neuklízela a udělala jsem dobře 😉 Ale to počasí mě fakt se.e!!! ]-(
coryna
24. bře 2009
mě taky s*re, šla bych na pořádnou procházku, ale buď fučí vítr, prší a nebo sněží :-S už mi z toho posedávání doma narostla p*del
zanyautor
24. bře 2009
Cory - teď jsi mě pobavila 😃 😃 😃
coryna
24. bře 2009
zany 😃
milkyway
24. bře 2009
Marti- to mě mrzí, že je Jiříkovi tak mizerně, 😞 ale určitě se to brzy zlepší, držíme palce 😉

Cory-Udělám mu zase špenátovou polévku, minule mu strašně chutnala, tak se na to za chvíli vrhnu 😃
esssi
24. bře 2009
Zany ahojky, chjo ,choroby blbý...
petulao
24. bře 2009
Ahoj holky,

snad budou všechny dětičky brzy fit, už je fakt potřeba, aby bylo venku teplíčko, tohle je pro ně na prd.

Cory: ty jsi mě tedy pobavila s Písaříkem 😃 😃
esssi
24. bře 2009
coryno, jirik.k ahojky
sokolka
24. bře 2009
Teda holky koukám, že se nám ty dětičky nějak sypou 8-( . Kubina sice sem tam pořád zakašle, ale je to jen když se vzbudí po spinkání 8-( jen odkašlává a pak je klid. Zatím nic nedáváme.

Jdu pro sousedku a dáme kávu 🙂